Ogłoszenie


#1 2016-12-30 15:01:05

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Shinjitsu no Taki - Wodospad Prawdy

http://i.imgur.com/6qW2Xox.pngUWAGA! Odnalezienie tego miejsca wymaga odpowiednich informacji fabularnych. Bez nich nikt nie jest w stanie się tu pojawić.

     Gdzieś na wyspie znajduje się wodospad, na temat którego powstało wiele tajemniczych opowieści, a nawet legend. To miejsce od zawsze było bardzo interesujące, jednak tak na prawdę tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Zwykle są to ludzie mający jakieś powiązanie z ogoniastymi bestiami. Ludzie wierzą, że siadając u podstawy wodospadu oraz odpowiednio się koncentrując, możemy wejść do wewnątrz swojego umysłu. Wówczas spadająca z wysokości woda staje się lustrem, które ukazuje nasze prawdziwe oblicze.

     Fizycznie, woda spada z wysokiej na piętnaście metrów skały, ze strumienia o szerokości mniej więcej trzech metrów. Nie są to pokaźne rozmiary, jednak nadaje to miejscu specjalnego klimatu, zarówno tajemniczego, jak i bardzo podniosłego. Co więcej, krajobraz wygląda tak, jakby wszystkie inne elementy otoczenia miały jedynie wskazywać na wodospad, który niewątpliwie jest najważniejszym elementem w okolicy i ściąga na siebie wszystkie spojrzenia.

Opis stworzony przez Jirō


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grom.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl