Ogłoszenie


#241 2012-03-13 13:53:45

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Po kilku godzinach snu czułem się wypoczęty. Nie miałem jednak czasu do zmarnowania... Musiałem jak najszybciej przygotować się do podróży. Wstałem, strzepałem z siebie kurz i spojrzałem się w stronę odchodzącej Mei. Miałem nadzieję, że kiedy wrócę będzie miała jeszcze ochotę zawalczyć.
- Czas ruszać... Zacznę chyba od Ronin no Kuni, zapytam się starszyzny z wioski czy wiedzą coś o położeniu zwoju. Już tam kupię sobie bronie... - powiedziałem sam do siebie odskakując już w stronę rodzinnej ziemi. Tak, to był czas w którym po akademii miałem wrócić do domu. A przynajmniej tylko po to, żeby chwilę później wyruszyć dalej.

[zt -> Bambusowy las (Ronin no Kuni)]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#242 2012-03-13 21:02:07

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Widziałem całe to zajście między Mei, a tym chłopakiem, który przedstawił się jako Sabaku, miałem do czynienia raz z ninją tego pokroju, ale za dużo nie pokazał, a jestem ciekaw takich umiejętności, może kiedyś będzie mi dane się z kimś takim spotkać, a nawet zmierzyć. Coż, Rokutaro gdzieś sobie poszedł, dlatego postanowiłem spędzić trochę czasu z Mei. Nie pozwoliłem jej odejść daleko, dobiegłem do niej, po czym zwolniłem do tempa, którym szła.
-Hej, piękna, gdzie się wybierasz? - spytałem na wejściu.
Dziewczyna mogła zauważyć wciąż, że nie trzymam się za dobrze. Wciąż na moim ciele są widoczne liczne siniaki, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, ślady krwi, ubrania, z tym zrobiłem porządek, ciągle jednak czułem się dość wyczerpany, przecież trening był porządny.
-Rokutaro gdzieś poszedł, więc postanowiłem, że spędzimy trochę czasu razem. - krótka przerwa. -Co chcesz robić? Jakiś trening może? - spytałem wprost, uśmiechając się zalotnie do uczennicy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#243 2012-03-13 21:09:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei szła nieco zamyślona, po czym zatrzymała się słysząc głos mistrza. Odwróciła się powoli w jego stronę, po czym ten mógł dostrzec dziwną, niezbyt naturalną zmianę w dziewczynie. Jej oczy były przymrużone, źrenice zmniejszone do tego stopnia, że prawie niewidoczne, sam kolor oczu był jak by wyblakły. Chwilę tak spoglądała chłodnym spojrzeniem zabójcy, po czym "wróciła do normalności" widząc dokładni mistrza. Chwyciła się za głowę jak by tą przeszył ogromny ból, po czym spojrzała z lekkim nieco wymuszonym uśmiechem na Takashi'ego.
- Można by coś potrenować, ale nie wiem co... - Powiedziała spokojnie z uśmiechem na twarzy, jednak szybko dodała coś jeszcze.
- ... Ale co ważniejsze... Gdzieś ty był i jak wyglądasz... - Powiedziała podchodząc do mistrza i sprawdzając jego rany. Chwyciła i lekko uniosła poranioną rękę, której zaczęła się przyglądać.
-... Coś ty robił? - Zapytała się zatroskanym głosem, po czym spojrzała na mistrza ze smutkiem, jak by było jej go żal.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#244 2012-03-13 21:17:08

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Co to było? - zacząłem się na początek zastanawiać.
Niecodzienne zachowanie, coś, czego jeszcze nigdy nie było. Mei nigdy się tak nie zachowała, no naprawdę, a to, co przed chwilą ujrzałem, było co najmniej dziwne i nawet trochę przerażające, ale wolałem o tym nie myśleć, póki nie mam pewności.
-Wiesz, trenowałem razem z Dwójką Wielkich Sage. Stwierdzili, że dobrym sposobem, by mnie sprawdzić, będzie walka. Wiesz, zgodziłem się, dawałem z siebie wszystko, ale na próżno, nie miałem z nimi szans, a oni? Nie ograniczali się, nie dawali mi forów, walczyli ze wszystkich sił, o mało co nie zginąłem, o mało co nie straciłem całej chakry, a wiemy z czym się to wiąże. Ale no uświadomiłem sobie wiele rzeczy, sprawdziłem się. - uśmiechnąłem się do dziewczyny.
-A co do treningu... Co powiesz na Kage Bunshin no Jutsu? Na pewno słyszałaś no tej technice, to podział, którzy tworzy już materialne kopie użytkownika. Bardzo przydatna technika, naprawdę radziłbym ci się jej nauczyć, a raczej zaczerpnąć nauki u mnie. - zaśmiałem się krótko, patrząc dziewczynie w oczy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#245 2012-03-13 21:27:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała patrząc w oczy mistrza, po czym spuściła wzrok.
- Baka... Nie chcę, żebyś tak ryzykował... - Powiedziała nieśmiało, po czym wsłuchała się w opis techniki zwanej "Kage Bunshin".
- Tak... Rokutaro użył ich ostatnio w walce, gdyby nie one dostałby Rasengan'em, a raczej jego namiastką. - Pomyślała, po czym spojrzała na mistrza z uśmiechem.
- Proszę, naucz mnie tej techniki. - Poprosiła ładnie i grzecznie, po czym odsunęła się o jeden niewielki krok od Takashi'ego. W końcu jakiś trening, nie żeby narzekała, dobrze jej było, jednak każdy trening z Takashim sprawiał wielką radość Mei. Właściwie to nie tylko trening, ale samotne spędzanie z nim czasu było naprawdę świetne.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#246 2012-03-13 21:51:00

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Dobrze, w takim razie zaczniemy od razu. - zacząłem mówić, biorąc dziewczynę na jakąś pustą, niezagospodarowaną przestrzeń, tak, żebyśmy mieli spokój i wolną przestrzeń.
-Kage Bunshin no Jutsu... - zacząłem od opisu techniki. -Pozwala na stworzenie materialnych klonów. Są one zdolne do walki i w przeciwieństwie do normalnych Bunshin'ów, materialne, można nimi kierować, posiadają zresztą własną świadomość, to po prostu normalne kopie ich twórcy. Nie są jednak wytrzymałe, wystarczy silne uderzenie, głębsza rana cięta i klon znika. Ale to nic, bo i tak jest pomocny w walce, w dużych ilościach sprawia problemy, a w zależności od tego, ile chakry użyje się do stworzenia klona, taką samą ilością sam on może władać. A doświadczenie zdobyte przez klona wraca do użytkownika, więc nawet, gdyby klon został pokonany, mając dużą ilość chakry, wróci ona do twórcy. - wyjaśniłem już chyba wszystko co najważniejsze.
-Technika wymaga jednej pieczęci. - zaprezentowałem ją. -Przeanalizuj sobie wszystko i stwórz taką pieczęć ręczną. - uśmiechnąłem się.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#247 2012-03-13 22:00:21

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #1
Mei przeniosła się wraz z mistrzem na wolne miejsce. Kiedy mogli już w spokoju rozpocząć trening słuchała dokładnie mistrza. Chciała dowiedzieć się jak najwięcej o nowej technice. Kiedy w końcu Takashi skończył Mei skupiła się, po czym zaczęła zbierać chakre.
- Tylko jedna pieczęć, ot nie powinno być tak trudne. - Pomyślała zbierając chakre w całym ciele, po czym złożyła potrzebną pieczęć.
- Kage bunshin no jutsu.. - Po tych słowach starała się stworzyć swoją kopie stojącą obok.
- I jak? - Zapytała się spoglądając na efekt swojej pracy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#248 2012-03-13 22:13:40

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, nie za dobrze. - spojrzałem na klona Mei.
Była to marna imitacja, szczerze to nie spodziewałem się nic lepszego, ale liczyłem na to, że dziewczyna mnie zaskoczy. Ale może jednak stawiałem jej zbyt wysokie wymagania?
-Spójrz tylko... - wskazałem dłonią, mierząc bunshin'a z góry na dół.
Była to bardzo niedokładna kopia. Klon był marny, w ogóle brzydki, krzywy, wszystko nie tak.
-Musisz się bardziej skupić, spójrz. - złożyłem pieczęć.
-Kage Bunshin no Jutsu. - obok mnie stał jeden, doskonały klon.
-Widzisz, liczy się skupienie, odpowiednie skupienie chakry. Myśl nad tym, do czego jej używasz. Pamiętasz trening Rasengana i to na pewno, ćwiczyliśmy to całkiem niedawno. Skupienie, kształt, formowanie chakry, wszystkie Ninjutsu na tym polegają, musisz panować nad chakrą i odpowiednia ją wykorzystywać. - dodałem jeszcze, nie odsyłając klona.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#249 2012-03-13 22:22:49

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #2
Mei spojrzała na swoją kopie, po czym uderzyła ją. Chwilę po tym klon zniknął.
- Dobrze... Postaram się... - Powiedziała, po czym zamknęła oczy. Wzięła głęboki wdech, po czym wydech. Skupiła się tylko na sobie i na chakrze, którą własnie gromadziła. Zebrała dużą ilość chakry w całym ciele, po czym stworzyła w myślach obraz samej siebie. Starała się być dokładna w każdym szczególe. Wszystko trwało kilka minut. Kiedy w końcu była gotowa otworzyła, oczy.
- Kage bunshin no Jutsu.... - Powiedziała, po czym skupiła się na tym aby stworzyć klona obok siebie, skupiła się również na samym swoim wyglądzie, aby kopia przypominała ją. Po tym spojrzała na to co stworzyła, po czym spojrzała na mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#250 2012-03-13 22:32:49

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, hm, nie wiem, nie wiem. - powiedziałem sam do siebie, spoglądając na klona.
Może i kopia wyglądała normalnie, ale coś mi w niej nie grało. Musiałem dokładnie zbadać sytuację, więc najzwyczajniej w żuciu dotknąłem klona, tylko dotknąłem. No i bunshin zniknął, czemu towarzyszyły różne efekty, niezmienne dla tego zjawiska.
-Widzisz, Mei... - zacząłem mówić. -Teraz użyłaś zbyt małej ilości chakry i stworzony klon nie był odpowiednio wytrzymały. Użyj większej ilości chakry, ale nie przesadź, bo ci się nie uda. Na razie próbuj ciągle z jednym klonem, potem popracujemy nad ilością, więc nawet się na tym nie skupiaj, jedynie na chakrze i jakości klona. - czekałem na rezultaty.
-Nie mam dużo czasu, chcę jak najszybciej rozpocząć trening. Kiedy skończę ten z Mei, chcę zawalczyć razem z nią i Rokutaro, ja sam kontra ich dwójka, po tym sprawdzę, czy są gotowi, by zostawić ich na chwilę samych, ja zaś wyruszę, by jak najszybciej powrócić. - pomyślałem na szybko.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#251 2012-03-13 22:40:41

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #3
Mei spojrzała na dym, który pozostał po klonie, po czym spuściła ze zrezygnowaną miną głowę. Po chwili podniosła ją, kiedy mistrz skończył mówić.
- Nie jest to jednak takie proste... - Powiedziała, po czym ponownie skupiła się na stworzeniu klona. Wzięła kolejny głęboki wdech i wydech, po czym zgromadziła jeszcze więcej chakry niż wcześniej. Starała się dobrać jak najlepszą ilość chakry, po czym utworzyła klona. Spojrzała na niego, po czym znowu na mistrza.
- Mam nadzieję, że tym razem będzie dobry... - Pomyślała sobie, po czym przygotowała się na słowa mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#252 2012-03-13 22:44:34

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-No proszę, proszę... - spojrzałem na klona, ten już wyglądał idealnie.
-Hm, tak, to jest to. - zbadałem dokładnie możliwości klona i wszystko było w porządku.
-To teraz wiesz co masz zapewne zrobić... Więcej klonów, idealnych. To nie jest proste zadanie, musisz użyć tej samej ilości chakry co wcześniej razy X, gdzie X to ilość klonów, ale musisz być bardzo dokładna. - wyjaśniłem pokrótce.
-Prezentacja. - stworzyłem obok siebie bardzo dużą ilość klonów, nie wiem ile było ich dokładnie, starałem się tak koło dwudziestu, tyle wystarczyło, by stworzyć tłok, zrobić na Mei wrażenie. Czy to ostatnie brzmi dobrze? Nie, zostańmy przy pierwszym.
-Jeszcze trochę i stwierdzę, że się nauczyła. - uśmiechałem się do siebie w myślach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#253 2012-03-13 22:55:21

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #4
Mei uśmiechnęła się słysząc słowa mistrza, po czym widać było na jej twarzy wyraźne zainteresowanie, kiedy zobaczyła duża ilość klonów.
- Łał... - Tylko tyle mogła z siebie wydobyć, po czym kiwnęła głową. Zamknęła oczy i skupiła się. Musiała utworzyć kilka klonów, czyli musiała dobrać odpowiednią ilość chakry.
- Stworze najpierw trzy klony... Czyli, muszę zebrać tą samą ilość chakry co wcześniej razy trzy. - Pomyślała, po czym zebrała odpowiednią ilość chakry do stworzenia trzech klonów. Kiedy była gotowa starała się stworzyć trzy klony, które stałyby koło niej.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#254 2012-03-13 23:01:05

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Swoje klony odwołałem, by nie przeszkadzały dziewczynie w działaniach. Byłem ciekawy czy sobie poradzi, miałem dobre przeczucia, zresztą jak zawsze co do Mei, sądzę, że nie ma się czym martwić.
-Doskonale. - powiedziałem od razu, kiedy stworzyła swoje trzy klony.
-Spójrz tylko, są idealne. - podziwiałem te twory, bardzo się cieszyłem, że się jej udało.
Rzeczywiście, wszystkie trzy kopie były idealne, byłem zadowolony, że się jej udało, ale to jeszcze nie koniec treningu.
-No to teraz cięższy etap. Musisz skupić się na jeszcze większej ilości klonów. Ma ich być znacznie więcej, z pięć razy tyle jak teraz. A po stworzeniu niech odbędzie się pojedynek każdy na każdego, chętnie przyjrzę się tej potyczce, sprawdzę czy twoje klony są odpowiednio wytrzymałe. Do roboty, Mei. - uśmiechnąłem się po tym, jak dałem jej polecenia.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#255 2012-03-13 23:13:04

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #5 - Last
Mei uśmiechnęła się szeroko słysząc reakcję Takashi'ego. Kiedy mistrz kazał stworzyć jeszcze większa ilość klonów Mei tylko kiwnęła głową z uśmiechem, po czym zamknęła oczy. Czekało ją teraz trudne zadanie, ale czuła, że da radę, to była kwestia doboru odpowiedniej ilości chakry.
- Tym razem stworzę... - Pomyślała nad liczbą klonów, po czym złożyła pieczęć, chakrę miała już przygotowaną, dlatego został ostatni etap. Złożyła pieczęć.
- Kagebunshin...  - Powiedziała, po czym koło Mei zaczęły się pojawiać klony, kiedy w końcu ostatni się pojawił Takashi mógł się doliczyć 51 uczennic łącznie z oryginalną.
- I jak?.... - Zapytała z uśmiechem, po czym wszystkie klony nagle zaczęły walkę. Tylko jedna wśród nich stała i spoglądała w oczy mistrzowi. Trwało to, aż w końcu wokół oryginalnej Mei nie został sam dym.

Akcept by Basai

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-03-14 20:26:41)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#256 2012-03-13 23:17:43

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, doskonale, perfekcyjnie. - mówiłem do dziewczyny z podziwem.
-Mei, jestem z ciebie dumny. - podszedłem do niej szybko, objąłem i podniosłem w górę, obracając się, po czym po chwili postawiłem z powrotem na ziemi, byłem uśmiechnięty od ucha do ucha.
-Cieszę się, że mam tak doskonałą uczennicę, która tak szybko wszystko pojmuje. Na Rokutaro też się nie zawiodę, jesteście wspaniali, cieszę się, że wziąłem was pod moje skrzydła, że się tak wyrażę. - mówiłem, patrząc jej prosto w oczy.
Po obejrzeniu walki nie pozostało mi nic w sumie innego, pochwaliłem Mei, następnie zacząłem się zastanawiać co teraz mógłbym porobić.
-Chciałbym się przespać. chcę być jutro wypoczęty. Widzisz, za niedługo rozpoczynam bardzo ciężki trening. - rzuciłem, licząc, że zrozumie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#257 2012-03-13 23:26:53

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Kiedy Takashi podniósł Mei ta lekko się zdziwiła, jednak sama postanowiła wykorzystać sytuację, objęła mistrza, po czym wtula się w niego na chwilę. Kiedy mistrz odstawił ja na ziemie ta nie puściła go, jedynie lekko się odsunęła, przez co ten mógł spoglądać w jej oczy. Słuchała go, jednak jej twarz wyglądała na nieco rozmarzoną, dopiero kiedy Takashi skończył mówić ocknęła się jak by, cała zaczerwieniła, po czym szybko puściła mistrza.
- Przepraszam... - Powiedziała zawstydzona spoglądając w ziemię.
- W takim razie, powinieneś iść już spać.. Mnie też przydałby się sen, tylko, że raczej spanie na dachu niezbyt wchodzi w grę... - Mówiła powoli i niepewnie.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#258 2012-03-13 23:42:59

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Nic się nie stało. - powiedziałem do Mei po tym, jak nie chciała mnie wypuścić z uścisku.
Jakoś się tym nie przejmowałem, w sumie podobało mi się to. A z każdą chwilą czułem, że nasze więzi, moje i Mei bardzo się zacieśniły. I bardzo dobrze, bo tak jak mówiłem, relacje mistrz-uczeń mają być niezwykłe, ta ma być niezwykła, ta z Rokutaro też, jednak z tą Namikaze to coś innego.
-Mi w sumie nie przeszkadza spanie na dachu, nie chce mi się szukać odpowiedniego miejsca do noclegu, nie chcę tracić czasu na wynajmowanie pokoju w hotelu, to zbędne. - rzuciłem do niej z uśmiechem.
-Mam nadzieję, że już jutro uda mi się wyruszyć na Myobokuzan, mam zamiar rozpocząć ten trening. - pomyślałem sobie.
Zacząłem szukać odpowiedniego miejsca do snu, sądziłem, że moja uczennica wybierze to samo miejsce.
-Dobranoc. - rzekłem jej przed snem.
Zasnąłem szybko.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#259 2012-03-13 23:53:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei westchnęła, kiedy Takashi miał inne zdanie co do noclegu. Kiedy ten się położył mógł tylko poczuć jak Mei kładzie się koło niego, odwrócona plecami.
- Dobranoc... - Odpowiedziała, po czym zamknęła oczy i starała się zasnąć. Przez dość długi czas leżała spokojnie, dopóki przez jej głowę nie zaczęły przechodzić różne, dziwne myśli. Mimo to nie ruszyła się, po prostu leżała i rozmyślała nad nowymi sprawami. Chciała chodź na chwilę o tym wszystkim zapomnieć i spokojnie zasnąć.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#260 2012-03-14 15:41:20

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

I nagle pojawiłem się ja... Porównując do tego jak wyglądałem wcześniej, teraz można by to ocenić iż szykowałem się na wielką bitwę - kabury na broń, torby i dwie pochwy na katany na plecach (szkoda tylko, że puste). Spojrzałem na śpiącą dwójkę i uśmiechnąłem się do siebie. Nie miałem zamiaru przerywać im snu, dlatego też postanowiłem poczekać aż ta dwójka się obudzi. Sam nie miałem większej ochoty na odpoczynek więc wyjąłem sobie metalowy kij, rozłożyłem go i zacząłem nim wywijać okręgi. Towarzyszył temu cichy świt powietrza, który nikogo nie powinien obudzić.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#261 2012-03-14 15:48:07

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

W końcu obudziłem się. Wyspany wyprostowałem tułów, przechodząc do siadu, przy czym przeciągnąłem się porządnie. Nie pamiętam co mi się śniło, ale zgaduje, że były to mało istotne rzeczy, skoro ich nie zapamiętałem. Chociaż w sumie często zdarza mi się zapomnieć o czym śniłem.
-Aaaaw. - ziewnąłem dość głośno.
-Oh, Rokutaro, już wróciłeś. - spostrzegłem ucznia trenującego z samym sobą, że tak to określę.
Wstałem, wyprostowałem i przeciągnąłem się jeszcze raz, po czym zacząłem dokładnie przecierać buźkę, zwłaszcza oczy. Szybko doprowadziłem się do stanu używalności, jeżeli chodzi zaś o Mei, nie chciałem jej budzić, pewnie sama zaraz wstanie.
-Mogę wiedzieć gdzie byłeś, czy to jakaś słodka tajemnica, która ma mnie zaskoczyć w przyszłości? - rzuciłem w kierunku Wyrzutka.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#262 2012-03-14 15:54:51

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Spojrzałem się na przebudzającego mistrza. Kiedy zadał mi pytanie, przestałem machać kijem i mocno uderzyłem jednym jego czubkiem o dach.
- Nie wróciłem, jestem tylko na chwilę - powiedziałem to w taki sposób, jakbym miał zniknąć na dłuższy czas. A kto wie, może tak będzie ? A może w ogóle nie uda mi się wrócić z tej przygody ? Dla mnie i tak były szanse 50/50 więc się nie przejmowałem.
- To zależy... Raczej wiesz, co chcę zrobić. Jeśli nie, to przekonasz się gdy wrócę - dodałem jeszcze po chwili. Sam do końca nie wiedziałem po co tutaj przyszedłem, ale... skoro jestem to nie będę od razu uciekał.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#263 2012-03-14 16:00:39

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei spała sobie smacznie, do momentu, w którym Takashi wraz z Rokutaro się rozgadali. Podniosła się lekko do pozycji siedzącej, przetarła oczy i spojrzała na dwójkę towarzyszy. Mogła słyszeć ostatnie słowa Rokutaro.
- Dzień dobry... - Powiedziała zaspana, po czym oparła się głową o ścianę i starała się przebudzić do końca.  Po chwili wstała otrzepując ubranie, po czym zwróciła się do przyjaciela.
- Szybko wróciłeś... - Powiedziała z uśmiechem na ustach, po czym spojrzała na mistrza i tak pozostała przez jakiś czas.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#264 2012-03-14 16:08:48

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Dobra, ponieważ Rokutaro ma w planach pewną wycieczkę, a ja sam chciałbym się jak najszybciej wziąć za trening, przyszła pora, byśmy w końcu zawalczyli. - zrobiłem krótką przerwę. -Mei, Rokutaro, będziecie w jednej drużynie, zmierzycie się ze mną, typowa walka 2 vs 1, chcę spróbować. Jest jednak jedno ale, które tyczy się mnie i ciebie, Mei, nie przywołujemy żab, nie korzystamy z techniki przywołania. i kropka.
Ponieważ wszystko po części wyjaśniłem, stwierdziłem, że jesteśmy gotowi, by zacząć walkę, zwłaszcza, że nie muszę nikogo pytać o zgodę, jestem ich mistrzem, to ja tutaj narzucam co będziemy robić, bez przesady oczywiście, ale tak już postanowiłem. Oddaliłem się od tej dwójki na równe 10 metrów i z daleka krzycząc, pomachałem ręką.
-Wy zaczynajcie. - przyjąłem odpowiednią pozycję, którą mógłbym wykorzystać zarówno do obrony jak i do ataku.
-Ehh, znowu walka 2 vs 1, to będzie kłopotliwe... - pomyślałem sobie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#265 2012-03-14 16:13:45

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Jeszcze nie wróciłem... - odpowiedziałem Mei ze szczerym uśmiechem. Cóż, mogło to dość dziwnie zabrzmieć bo stałem przed nią - prawda była taka, że tutaj zaczynała się moja podróż. Wysłuchałem słów Takashi'ego i pokiwałem lekko głową. Kolejna walka, kolejne siniaki, zadrapania albo inne rany. No i jeszcze dochodziło zmęczenie. Wziąłem jednak kij do ręki i ustawiłem się w pozycji ofensywnej. Jeszcze nigdy nie walczyłem razem z Mei, wcześniej była to walka przeciwko Namikaze. Zastanawiałem się czy moja teoria zadziała na Takashiego - jeżeli tak to będę się po prostu śmiał.
- Masz jakiś plan ? - zapytałem się cicho Mei, gdy Takashi odsunął się na odległość 10 metrów.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#266 2012-03-14 16:21:57

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Theme
Mei słuchała mistrza, po czym kiwnęła głową i stanęła koło Rokutaro, kiedy Takashi oddalił się, a Rokutaro spytał o plan ta spojrzała na niego i zaczęła mówić.
- W sumie tak... Zajmij go walką, ja w tym czasie zajmę się resztą. - Powiedziała tak, że tylko jej przyjaciel mógł ją usłyszeć. Szybko spojrzała na mistrza, chwilę na niego spoglądała, po czym zaczęła biec w prawo, w stronę jakiejś uliczki, tal aby Takashi stracił ją z oczu. Po tym przyszedł czas na ruch Rokutaro. Liczyła na to, że ten plan się powiedzie.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-14 16:22:37)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#267 2012-03-14 16:30:00

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Okej. - powiedziałem, kiedy to zaczęli, a dokładnie Mei zaczęła gdzieś biec, nie wiem sam gdzie.
-Chce pewnie wykorzystać atak z zaskoczenia. Teraz, kiedy nauczyłem ją techniki cienistych klonów, na pewno z niej wykorzysta, chce wprowadzić w walkę zamieszanie lub coś podobnego. Jeżeli chodzi o Rokutaro, nie wiem ile potrafi, możliwe, że nauczył się czegoś nowego podczas nieobecności. Bez względu na wszystko, nie mogę pozwolić sobie na atak z zaskoczenia. - przemyślałem na szybko sprawę.
Zacząłem biec w stronę Rokutaro z wyjętą kataną, którą dzierżyłem w prawej dłoni, ciągnąłem jej ostrze po ziemi, tworząc charakterystyczny dźwięk i fajny efekt. Chciałem stworzyć klona, którego posłałbym za Mei, wszystko fajnie by się ułożyło, ale nie, wolałem nie działać przeciwko nim, spróbuję się odnaleźć w kryzysowej sytuacji, to może być nawet fajne.
-Dam im wolną rękę, zobaczę co wymyślą. - wymierzyłem proste cięcie od góry na Wyrzutka, trzymając katanę w obu dłoniach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#268 2012-03-14 16:57:46

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Wiedziałem jedną rzecz - bronią umiałem walczyć. Brakowało mi tylko doświadczenia... Postanowiłem dlatego nie szarżować, a bronic się przed Takashim. Jeżeli coś pójdzie nie tak, będę musiał wyciągnąć asa z rękawa i pokazać co tak naprawdę potrafię. Ustawiłem kij tak, że mogłem nim bezproblemowo się bronic jak i wprowadzać proste, szybkie kontry mające na celu zmęczenie przeciwnika.
*Ostatnio nic to nie dało... - pomyślałem, przypominając sobie, że w którejś walce próbowałem tylko się bronic i nie skończyła się ona po mojej myśli. Dlatego ostatecznie postanowiłem zaatakować. Za pomocą kija, odbiłem się od podłogi i korzystając z siły wyrzutu, zamachnąłem się kijem celując prosto w głowę mojego sensei.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#269 2012-03-14 17:03:00

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei była już gotowa, w momencie, w którym Rokutaro zaatakował Takashi'ego Mei również to zrobiła, zeskakując dachu zaatakowała kataną z od lewej strony mistrza. Broń była wycelowana w ramię mistrza.
- Udało się? - Pomyślała spadając z bronią na Takashi'ego. Liczyła na to, że plan się powiedzie, nie miała jak na razie innego planu. W momencie, kiedy spadała a broń coraz bardziej zbliżała się do ramienia mistrza głowa Mei zaczęła jak by pulsować, jej źrenice nieco się zwęrzyły. Sama nie wiedziała co się dzieje. W jednej chwili katana została przesunięta nieco wyżej, tak aby trafić mistrza w głowę.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#270 2012-03-14 17:10:53

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Podjąłem się walki dwóch na jednego i miałem za swoje, teraz musiałem walczyć z tą dwójką, już zaczęliśmy a ja znajduje się w nieciekawej sytuacji, nie chcę nawet wiedzieć co będzie potem. Musiałem jakoś działać, inaczej mogłoby się to skończyć dla mnie nieciekawie. Jeżeli chodzi o atak Rokutaro, chwyciłem pewnie katanę w obie dłonie i zablokowałem jego atak kijem, następnie wykonałem odpowiedni ruch, który skutkował tym, że kij ześlizgnął się z katany, a opadającego Rokutaro miałem jak na widelcu. Kopnąłem go więc w brzuch mocno, z ugiętej nogi wyprostowując ją, chciałem go nieco oddalić, by zdobyć chwilę. Mei natomiast mogłaby mnie chyba zabić, ale skutecznie obroniłem się, używając klona. Jeszcze przed atakiem Roktutaro skupiłem chakre i stworzyłem szybką pieczęć, wykorzystując dosłownie chwile, w skutek tego stworzyłem klona, który szybko wyprostował się, bo powstał w pozycji schylonej, następnie zaatakował Mei w klatkę piersiową z użyciem Chakra no Mesu. Cios ten miał nie tylko spowodować, by dziewczyna automatycznie nie wyprowadziła ciosu przez ból, ale miała problemy z dalszą walką, uszkodzenie tkanek w tamtej okolicy i naruszenie, drobne, narządów na pewno nie było byle czym, cios otwartą dłonią także oddalił dziewczynę, ale na odległość mniejszą niż Wyrzutka. Obie czynności, związane z Mei i Rokutaro, działy się praktycznie w tym samym czasie. Klon zniknął po zaatakowaniu.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#271 2012-03-14 17:18:41

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

- Udało się... - Pomyślała Mei, w momencie, kiedy dostała techniką Chakra no Mesu, chwilę później dostała przez co została odrzucona. Kiedy wylądowała na ziemi po prostu zmieniła się w dym tworząc specyficzny dźwięk. Zanim Takashi mógł na to zareagować powinien dostać z drugiej strony z Rasengan'a. Wszystko było zaplanowane tak, że w momencie zniknięcia klon mistrz Mei miał bliskie spotkanie z Rasengan'em. Po tym Mei odskoczyła do tyłu, stał teraz i przyglądała się mistrzowi i Rokutaro. Jej oczy były przymrużone, kolor oczu wyblakły, źrenice zwężone do maksimum prawie niewidoczne. Spoglądała ze specyficznym maniakalnym wyrazem twarzy.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#272 2012-03-14 17:26:45

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

*Szlag... - pomyślałem odsuwając się trochę od Takashiego. Postanowiłem zaatakować w inny sposób. Złapałem kij dwoma rękami poziomo. Jedna z dłoni trzymała kij lekko tak aby spokojnie mógł przesuwać się do przodu i do tyłu. Zacząłem atakować w taki sposób mistrza z chwili na chwilę szybciej. Liczyłem, że choc pare z ciosów uderzy w mojego obecnego przeciwnika. W pewnym momencie jednak rzuciłem kij do góry, złożyłem pieczęci i kiedy Mei uderzyła Takashi'ego ja odskoczyłem i podniosłem dwieście dachówek rzucając nimi w mistrza. Miałem już plan co do następnego ruchu, wycofałem się jednak nieco dalej. Wyciągnąłem dwa kunai'e i czekałem na rozwój wydarzeń wyraźnie skoncentrowany.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-03-14 17:27:40)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#273 2012-03-14 17:40:55

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Tak jak myślałem. - pomyślałem sam do siebie, kiedy Mei zniknęła i okazało się, że był to klon.
Na początku broniłem się przed atakami Rokutaro, potem nie musiałem, sam przestał atakować, jednak wykonał coś innego, kilka pieczęci, co skutkowało posłaniem w moją stronę dwudziestu dachówek. Dołóżmy jeszcze do tego Rasengan'a Mei, niezła kiszka. Obroniłem się nie inaczej, jak w prostym stylu, wykorzystując Kawarimi no Jutsu, podmieniłem się ze sporym kwiatem usadowionym w dużej doniczce.
-Hehe, tak jak podejrzewałem. - zaśmiałem się ze znajdującego się nieopodal balkoniku, -Jednak było to zbyt przewidywalne. Wiedziałem, że właśnie to zrobicie. Mei, jeśli chciałaś wykazać się sprytem, to wyszło wręcz przeciwnie, to zdecydowanie za mało, zwłaszcza dla przeciwnika takiego jak ja. Ale nie czas na gadanie. - zebrałem chakrę w ustach, składając pieczęci do ognistej techniki.
-Katon: Endan. - pomyślałem, wypluwając w stronę tamtej dwójki ognistą kulę.
Po ataku wyskoczyłem na krawędź dachu.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#274 2012-03-14 17:47:58

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

I właśnie po to się odsunąłem. Takashi postanowił zaatakować nas NinJutsu. Miałem teraz sporo czasu na reakcję, a prostym wyjściem z tej sytuacji było wskoczenie z uliczki na poziom dachów co też uczyniłem. Kiedy technika zakończyła swoje działanie pojawiłem się niedaleko mojego mistrza i zacząłem na niego szarżować. Spojrzałem się w oczy mistrza z jedną myślą - *Co on tak naprawdę potrafi ? Jest medykiem, posiada Katon... Chyba miałem szczeście, że trafiłem na taką osobę jak on - kiedy byłem już stanowczo bliżej mistrza wyciągnąłem dwa kunai'e i zaatakowałem nimi mistrza. Jeden z nich powędrował na wysokość jego głowy natomiast drugi wędrował do jego uda.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-03-14 17:49:10)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#275 2012-03-14 18:33:39

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei spoglądała tym samym wyrazem twarzy na mistrza, po czym spojrzała za siebie widząc jak w jej stronę zmierza ogień. Szybko odwróciła się na pięcie, po czym odbiła się od murku i wskoczyła na dach unikając ataku. Po tym zatrzymała się na dachu wyjmując katanę. Cały czas stała i przyglądała się swojemu przeciwnikowi. Widoczna była ogromna zmiana w niej, może nie w zachowaniu, gdyż na razie nic jeszcze "nie pokazała", jednak wygląd mówił sam za siebie. Spoglądała swoim morderczym wzrokiem na mistrza i czekała na odpowiedni moment z kataną w ręku.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#276 2012-03-14 20:13:59

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Akcja udała się, dokładnie tak jak bym tego oczekiwał. W tym momencie musiałem zmierzyć się z Rokutaro, a właściwie nie ja sam, lecz klon, no ale przecież sam Wyrzutek tego nie wiedział. Ale o szczegółach potem. Jeżeli chodzi o samą walkę, klon unikał wszystkich ciosów, a ponieważ przeciwnik był wystarczająco blisko, cień klona natychmiastowo połączył się z cieniem oponenta, nie dając mu szans na wyjście z sytuacji. Prawdziwy ja pojawiłem się na uliczce niedaleko Mei, właściwie to zeskoczyłem ze ściany budynku dokładnie zza jego rogu.
-Kage Mane no Jutsu numer jeden zakończone. - uśmiechnąłem się sam do siebie, po czym patrzyłem na Mei i czekałem na jej ruch.
Wiedziałem, że teraz walczę już praktycznie jeden na jednego, Rokutaro został niby wykluczony z walki, zajmował się nim klon. Teraz ja miałem Mei jak na widelcu. Wolałem jednak poczekać na jej ruch.
-Co zrobicie? - spytałem w myślach sam siebie, kierując te słowa do mistrzów.
K'woli przypomnienia... Wykorzystałem motyw z ognistą kulą, by tuż po tym ataku, będąc zasłoniętym przez ogień, stworzyć klona, którego posłałem na dach, sam schowałem się na budynku.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#277 2012-03-14 20:24:55

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

I tak jak zawsze... zostałem wykluczony przez to, że złapał mnie w swój cień. Przewaga kekkei-genakai czasami stawała się dla mnie utrapieniem... Ale właśnie dlatego jeśli kogoś pokonałem czułem się kilkanaście razy lepiej. Nie posiadając ograniczonych więzów krwi byłem w stanie udowodnic, że mogę zrobić to samo. Jednak Takashi był bardziej doświadczony i tutaj nie miałem pola do popisu... Cóź, zostało mi czekać na koniec tego pojedynku i wyruszyc tam gdzie chciałem. Tutaj nie miałem już niczego do załatwienia, taka była prawda.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#278 2012-03-14 20:42:57

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Theme
Kiedy koło Mei pojawił się Takashi mógł dostrzec jej "przemianę", którą już wcześniej przez krótki czas widział. Stanęła przed nim, po czym Zaczęła biec na niego z mniej więcej takim wyrazem twarzy. Kiedy była już blisko zaczęła wykonywać różnego rodzaju cięcia, szarżowała na przeciwnika niczym zwierze kierujące się tylko i wyłącznie instynktem zabijania. Na jej twarzy cały czas było widać szaleńczy uśmiech mordercy. Pod nosem chichotała dość specyficznie, jak by chęć pochlastani mistrza sprawiała jej wielką radość, jednak Takashi mógł to usłyszeć.

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-14 20:48:56)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#279 2012-03-14 20:59:58

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Rokutaro'em nie musiałem się przejmować, więc postanowiłem zająć się Mei, jednak nie w jakimś nie wiadomo jakim stylu, chciałem to rozegrać jak najszybciej. Ale nie znowu za szybko, wyjąłem z toreb po kastecie, po jednym do każdej ręki, po czym zacząłem biec na Mei. Cóż mogłem zrobić? Jedynym rozwiązaniem była bezpośrednia walka, mógłbym ją załatwić tak samo jak Rokutaro, ale było za wcześnie. Dopiero przy maksymalnym zbliżeniu się zobaczyłem jej spojrzenie, takie niecodzienne, pragnące krwi. Wiedziałem, że coś się dzieje i nie mogłem tego tak pozostawić, ale w tym momencie nic nie mogłem zrobić, dziewczyna nie mogła się opamiętać, nie kontrolowała się, tak można było wywnioskować po jej zachowaniu. Dlatego właśnie, wykorzystywałem odpowiednie momenty w walce oraz to, że ja posiadam dwa ostrza w postaci kastetów, zaś mej jedno w postaci katany. Po zablokowaniu jej któregoś z kolei ciosu i wykorzystaniu nieuwagi, zaatakowałem ją. Cięcie z jej strony zablokowałem jednym kastetem, drugim zaatakowałem. Nie ograniczałem się, w razie czego wiem co zrobić... Wyprowadziłem jej centralne, mocne cięcie w bok, które na pewno wykluczyłoby ją z walki, a obrażenia przy tym byłyby niemałe.
-Przepraszam. - powiedziałem, atakując.
Wiedziałem, że to niemądre posunięcie, ale ta żądza krwi, ból powinien ją z tego wyciągnąć. Jeśli nie, na pewno uniemożliwi jej dalsze działania, przecież jest kruchą dziewczyną, nie, że obrażam płeć przeciwną, ale taki cios...

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#280 2012-03-14 21:09:13

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Me szarżowała na Takashi'ego, po czym ten postanowił kontratakować, nim zdążyła się zorientować kastet powędrował w jej bok, po czym rozciął go. Krew soczyście wypłynęła ze świeżej rany, po czym Mei upadła, podczas spadania, jak by się ocknęła, a następnie uderzyła o ziemię. Chwilę starała się wytrzymać ból trzymając się za ranę, kiedy ten lekko ustąpił spojrzała na mistrza. Nie wiedziała co się dzieje, było to niczym sen, biegła przez drogę obmyślając plan ataku, a tu nagle po jednym mrugnięciu spadała na ziemię z dość poważną raną. Chwilę spoglądała na mistrza, łzy same podeszły jej do oczu, jednak bardziej z bólu, w ogóle nie wiedziała co się dzieje.
- Przecież dopiero co rozpoczęliśmy walkę.... - Pomyślała zamykając oczy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konskie.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.rotbila.pun.pl www.tirup2010.pun.pl