Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:15:03

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Hyuuga [potężny bicz]

KUURUHOIPPU
(potężny bicz)     Teoretycznie przedmiot ten nie jest kojarzony w jakikolwiek sposób z klanem posługującym się jednym z najsilniejszych doujutsu - Byakuganem. Pomimo tego doskonale sprawdza się w rękach doświadczonych liderów Hyuuga. Rękojeść została wykonana z tworzywa sztucznego o nieznanym dotąd pochodzeniu. Idealnie dopasowuje się do każdej dłoni, zapobiega ześlizgiwaniu się nawet przy dużej wilgoci. Główną część stworzono ze skóry, tak aby można było schować bicz nawet w najmniejszym schowku (objętość w slotach równa 5). Całość utrzymana została w kolorach bieli, które mają symbolizować oczy członków klanu. Na końcu rękojeści widnieje symbol Hyuuga.
     Kuuruhoippu, choć niepozorny, posiada warte uwagi właściwości bojowe. Potrafi bardzo boleśnie ranić oponenta - precyzyjne uderzenie jest w stanie stworzyć głęboką ranę ciętą. Sprawne posługiwanie się nim odsłania również zaletę defensywną, tak więc nie należy z góry zakładać, że użytkownik bicza nie ma żadnych szans. Największą zaletę jednak stanowi odporność, ponieważ insygnia ta może stawić opór innym broniom do SB 5.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojna-feudalna.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.nokia5300.pun.pl