Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:35:20

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Kabutowari [Rozdzielacz Hełmu]

http://i.imgur.com/8y6szSi.png
Kabutowari
兜割 - "Rozdzielacz Hełmu"     Hełmołamacz lub Tępy miecz, specyficzna broń stworzona przez kowala Kraju Wody w okresie wojen domowych. Została przekazana zwinnemu mężczyźnie, który biegle posługiwał się sztuką KinJutsu. Miecz tak naprawdę ma postać dwóch odmiennych rodzajów broni połączonych ze sobą wytrzymałym materiałowym paskiem. Pierwsza z broni to stalowy, pojedynczy topór, druga to także stalowy młot, niezwykle ciężki. Nie są one tak duże, wręcz przeciwne, małe i dzięki temu bardzo poręczne. Głównym zadaniem tego miecza było przełamywanie każdej obrony, w czym sprawdzał się wręcz znakomicie. Tak połączone bronie na polu walki sprawdzały się wręcz niezwykle, blokując wszelkie ataki i łamiąc najsilniejsze zapory. Nie bez powodu mówi się, że ten miecz przełamie każdą osłonę, tak samo jak chociażby miecz Kiba, który podobno przecina dosłownie wszystko. Historia przedstawia ninję, który najpierw atakuje toporem, a następnie uderza w niego młotem, łamiąc zaporę, by następnie szybko unieszkodliwić wroga.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinpbf.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl