Ogłoszenie


#1 2013-02-28 22:05:41

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Odkrywanie summonów

ODKRYWANIE SUMMONÓW     Wiele gatunków summonów, pomimo swojej sławy w świecie ninja, posiada ogromne skupiska okazów, które z różnych przyczyn nie są przywoływane. Najczęstszym powodem są niewystarczające właściwości fizyczne lub zerowa przydatność w walce oraz poza nią. Wyjątków jednak nie brakuje - gdzieś na Myobokuzan znajduje się wiele stworzeń, które tylko czekają na ninja mogącego rozsławić ich imię jako summona.

Wymagania:
     Żeby móc odkryć nowego przedstawiciela danego gatunku należy spełnić bardzo surowe wymagania. Nie wystarczy jedynie chęć oraz zapał odkrywcy - potrzebne jest również spore doświadczenie, dlatego ów przywilej zarezerwowany został dla ninja, który przekroczył 500PW. Oprócz tego koniecznie musi posiadać zwój z paktem danego gatunku - w przeciwnym razie misja się nie powiedzie. Każde nowe stworzenie kosztuje aż 100PU, więc należy wybierać niezwykle rozważnie.

Co należy zrobić:
     Należy udać się do Wąwozu spiczastych gór, gdzie musimy sporządzić opis wymyślonego przez siebie summona (niezbędny w tym przypadku tag hide!). Zawierać musi się w nim wszystko to co zobaczyć możemy w opisach znajdujących się na supporcie (imię summona, jego wygląd, charakter i usposobienie do walki, statystyki oraz znane jutsu - jeśli takowe ma posiadać). Pomiędzy tag hide należy wpleść fabułę, w której, wraz z jednym z przedstawicieli paktu, udajmy się do miejsca pobytu stworzenia. Po uzyskaniu jego zgody oraz akceptacji opisu przez administrację staje się pełnoprawnym summonem.

Ograniczenia:
     Każdy ninja może odnaleźć tylko jednego summona. Jedynie postaci mistrzowskiej przysługują dodatkowe dwie próby. Z uwagi na nierównomierną ilość stworzeń w paktach znajdujących się w naszej bazie administracja może zablokować możliwość odkrywania nowych. Na dzień dzisiejszy takie ograniczenie obowiązuje dla:

    * paktu z żabami
    * paktu z psami

http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinpbf.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl