Ogłoszenie


#1 2013-03-15 00:44:02

Masashi

Zaginiony

46847263
Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 139
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan [3]
Ranga: Członek klanu

Sesja drużynowa - Zapisy

Witam, no więc pragnę przedstawić mój pomysł jakim jest sesja drużynowa. Nie chce mi się skakać z gg lub na chacie z pytaniami do każdego z osobna, więc zakładam właśnie ten temat. Właśnie tu, własnie w tej chwili zapraszam graczy (najlepiej świeżych) do wzięcia udziału w sesji drużynowej, która z pewnością jest dobrym sposobem na wzbogacenie się i rozwinięcie.
Ok, to przejdźmy teraz do konkretów... Pragnąłbym aby udział w sesji wzięły 3-5 osób, w miarę aktywnych (Nie lubimy zastojów). Od razu ostrzegam, że sesja może potrwać dość długo, a jeśli wątek nam się będzie kleił i spodoba się wam, to może po negocjujemy z administracją o większe wynagrodzenie ^^

Cała fabuła rozpoczynać się będzie w Ronin no Kuni, będzie to miejsce zbiórki specjalnej drużyny (czyli was), której zadaniem będzie eskorta pewnych, tajemniczych osób. Ich zadaniem będzie odeskortowanie ich do Tetsu no Kuni. Zadanie może okazać się trudne, bowiem drużyna nie zna dokładnych szczegółów, wszystko bowiem wydaje się być zatajone przed nimi. Czy może zadanie i osobistości są tak ważne i tajne, że nawet ochrona nie może znać szczegółów? A może, ktoś celowo zataił pewne informacje przed grupą wojowników? Jedno jest pewne, nie będzie to zwykła wyprawa.

Tia... Pisanie takich rzeczy nie jest moją najlepszą stroną, ale mam nadzieję, że ogarniacie co i jak ^^ Więc zapisy składacie tutaj, czekam... Do czasu nie określonego, po prostu, kiedy uznam, że startujemy zapisy się skończą. Prosiłbym również, aby zapisywali się nowi gracze, choć z dwóch dobrych graczy też by się przydało. Poziom trudności nie jest dokładnie określony, prawdopodobnie będą momenty, w których będziecie z łatwością dawać sobie radę, ale również będą momenty, kiedy usłyszymy dźwięk łamiących się kości... Ah tak, bym zapominał z góry ostrzegam CO NAJMNIEJ JEDNO Z WAS MOŻE ZOSTAĆ POŁAMANE. Zabijać raczej nie będę, więc nie ma co się martwić :3
Pragnę jedynie, by fabuła była przyjemna dla mnie i dla was, głównie dla was.
Oprócz typowych wątków "znajdź, walcz, pokonaj" pragnę wprowadzić nieco emocji między graczami, tak więc jeśli wszystko wyjdzie tak jak sobie wyobrażam może być ciekawie

No to by było na tyle, teraz zapisujcie się, a ja zajmę się szczegółami sesji.

Offline

 

#2 2013-03-15 08:30:31

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Sesja drużynowa - Zapisy

Gdybym nie planował dla Shina nic w fabule, a i grafik treningów był pusty, pewnie bym się wybrał. Motyw wydaje się być ciekawy - tym bardziej, że zaczynamy (albo raczej zaczynacie) w Ronin ^^ Życzę dobrej zabawy i być może dołączę do Was innym razem, kiedy będzie mniej rzeczy do roboty : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgcity.pun.pl www.dbfoture.pun.pl www.pomocni2.pun.pl www.priv-m2.pun.pl www.bramkarstwo.pun.pl