Ogłoszenie


#1 2013-03-30 11:02:17

Masashi

Zaginiony

46847263
Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 139
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan [3]
Ranga: Członek klanu

[Petycja]

Witam piszę do was w dość poważnej sprawie, więc liczę, że wysilicie się chociaż na te dwie linijki tekstu. Z góry informuję, że poniższa petycja nie ma zamiaru nikogo obrażać, czy też "atakować", jest to tylko i wyłącznie stwierdzenie pewnych, acz może dla niektórych bolesnych, a może jeszcze innych, faktów. A więc do rzeczy...




Wielu z was, głównie starszych graczy, pamięta, że stanowisko adminów piastował nie tylko Katsuro i Masaru, tak... Jestem pewien, że nikt z was nie zapomniał o naszym dobrym, starym adminie Basai'u. Kim był Basai? Wielu osobom chyba nie muszę tłumaczyć, był to admin zajmujący się fabułą naszego forum, czyli coś na czym ostatnimi czasy cierpi NCW. Pamiętam czasy, kiedy można było napisać do niego, pogadać, dowiedzieć się, że znowu ma pomysł na ciekawy event. A co najważniejsze zawsze po prośbie o "akcepta" po chwili było zrobione, nie "bolało" go zaakceptowanie czegoś od razu i nie zwlekał z tym. Ale po co to wszystko? Zapewne myślicie sobie, że zrobiłem temat, żeby słodzić byłemu adminowi. Nie, moim skromnym zdaniem (i nie tylko moim, jak zdążyłem się zorientować), wielu osobom nie pasuje to, że stary, dobry admin, którego nie da się zastąpić został "zdegradowany" na stanowisko Mistrza Gry. Dlaczego zdegradowany? Przy takim wkładzie pracy jaki on miał na NCW to stanowisko, które ogranicza jego prawa i możliwości jest zwyczajną degradacją. Mam dziwne wrażenie, że gdyby nie gracze to nie doczekałby się nawet tego Mistrza Gry... No i w końcu część, którą nie pisze mi się przyjemnie, ale niestety fakty muszą być postawione...

Aktualny Administrator, który "zastąpił" Basai'a, chociaż ja wolę pojęcie "podsiadł". Od początku, kiedy Masaru dostał rangę administratora zastanawiało mnie kilka rzeczy, dlaczego nie zostawić trzech administratorów? Dlaczego dobry admin Basai został zastąpiony nowym? Przecież dobrze wykonywał pracę, a Katsuro mógł spokojnie zajmować się sprawami technicznymi. Może aktualni admini odpowiedzą mi w końcu na to pytanie bez ściemy...

Ale spójrzmy na aktualnego admina zajmującego się fabułą. Może zacznę od tego, że gdyby nie intencje graczy nie było by eventów. Drugą sprawą są akcepty... Czy to naprawdę tak boli odpisać od razu, zwłaszcza, że jest się na forum? Ale dość już tych skarg i zażaleń, pora zażądać czegoś od adminów, dla dobra naszego i NCW, bo w końcu powinniśmy mieć takie prawo...




Ja osobiście pragnąłbym, aby było tak jak kiedyś... Dwóch adminów, z tego jednym z nich Basai. Trzech w sumie też może być, byleby tylko Basai został przywrócony. Stąd, Katsuro, prośba do Ciebie: Przywróć Basai'a na stanowisko admina, o ile tylko wyraża na to zgodę.




To chyba tyle, pragnąłbym, aby każdy gracz, szczerze się wypowiedział co myśli na ten temat.
Więc, drodzy gracze, czy wy też chcielibyście powrotu Basai'a na stanowisko admina?

Podpisy:
Matsuo aka Masashi
Takashi aka Hiyoki
Ichitsu

Ostatnio edytowany przez Masashi (2013-03-30 12:08:14)

Offline

 

#2 2013-03-30 11:08:45

Hiyoki

Gość

Re: [Petycja]

Może nikt mnie nie wyprzedzi. Matsuo, dopisz mnie tam, popieram akcję. Dlaczego? Brakuje mi Basai'a, trzeba przyznać, że chłopak rzeczywiście dużo włożył w to wszystko, a tu nagle musiał przerwać. Może nie przesadzajmy, że NCW tak bardzo cierpi, ale co jak co, rozkręcał fabułę i to ostro, jeden event się skończył, nadchodził czas na trening i już rozpoczynał się kolejny. Toteż jak najbardziej popieram. Może nie powinniśmy też mówić o tym, by odebrać Masaru stanowisko Admina, to w końcu jeden z twórców NCW, jednak sam ostatnio doświadczyłem nieciekawej reakcji od niego. Mimo wszystko szanuje go jako admina. Ale owszem, Basai był bardzo aktywny i nie trzeba było długo czekać, by gdzieś spojrzał, zaakceptował itd. Nie napisałem dużo, ale chciałem się odnieść, toteż popieram.

 

#3 2013-03-30 11:20:29

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: [Petycja]

Ciężko mi cokolwiek wyskrobać sensownego od ostatniego czasu, ale też się podpiszę pod tym. Na forum jestem może jakoś od roku, może mniej i zdołałem poznać się trochę na graczach. Kats odwala dobrą robotę jako admin techniczny i do niego nie można się przyczepić skoro wkłada w stronę całe swoje serce. A co do Masaru i Baśki... Masa zanim był adminem bywał krótko na forum, czasami coś odpisał przy Matsuo jako "duszek", później nowa postać itd. Od ostatniego czasu zacząłem odczuwać to, co odczuwali inni... Jakby stagnację w fabule. Każdy udzielał się jak chciał, posty leciały średnio co tydzień, co powodowało efekt domina i powoli każdemu odechciewało się grać i założę się, że każdemu się to udzieliło. Masaru zarzucił w ogóle Nanę (dopiero niedawno wrócił nią do gry) i był na forum bo był, z tym się zgadzam. Cudem było, jak akcept był na drugi dzień, toteż często musiałem sobie dawać o sobie znać kilka razy, a odkąd Kats ma przerwę na forum, to taki admin to dupa a nie admin. Wybacz Masaś, ale taka jest prawda. Dlatego uważam, że Basai powinien wrócić na swoje stanowisko jako administrator. To, czy będzie 2 czy 3 adminów już raczej nie ma większego znaczenia.

Offline

 

#4 2013-03-30 11:20:52

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: [Petycja]

Śmiech przez łzy - moja jedyna reakcja na to co tu przeczytałem, szczególnie po tym co ja napisałem wczoraj (czyli jednak nic to nie dało). Nie widzicie nic oprócz czubka własnego nosa, szkoda. Najlepsze jest to, że wypowiadacie się na sprawy, o których nie macie całkowicie pojęcia, snując wymyślone, rzekłbym smoleńskowe, teorie.

Masashi napisał:

pora zażądać czegoś od adminów

Ból... gorszy nawet od tego, który nękał mnie przez ostatnie dni...


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#5 2013-03-30 12:17:43

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: [Petycja]

Musze się nie zgodzić. Kats robi wiele, wiele dobrego, że Ty tego nie widzisz, to już nie jest problem nikogo, poza Tobą. Rozumiem, że może chodziło Ci bardziej o Masaru, jednak uogólnianie w tej kwestii jest co najmniej niesprawiedliwe. Co więcej, i z zarzutami do Masła nie mogę się zgodzić. Owszem, nie zgadzam się z jego wszystkimi decyzjami (jak w sprawie akceptów treningu czy też sprawy krystalizacji Miri), ale bardzo często można na niego liczyć. To, że ma włączone NCW, wcale nie musi świadczyć, że w tej chwili nie robi czegoś innego. Każdy z nas ma przecież prawo zająć się swoimi sprawami, a nie ciągle być do naszej dyspozycji. Wiem po sobie, że można zapierda*ać jak osiołek, a i tak zawsze znajdzie się ktoś narzekający.
Co do sprawy Basai'a, to nie znam go zbyt dobrze. Rzadko dane nam było porozmawiać na gadu, choc wydaje się być bardzo w porządku. Co więcej, jego jesienny event wypadł całkiem porządnie (nie licząc problemów z frekwencją odpisów). Mimo to, nie wydaje mi się, bym był na tyle obeznany w sprawie, aby obierać jakieś konkretne stanowisko w tej sprawie. Mimo to postanowiłem się tu pojawić z tym, co miałem do powiedzenia. Tyle ode mnie, elo!

Offline

 

#6 2013-03-30 12:35:34

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: [Petycja]

Jestem tu już rok. Niedawno minęła moja rocznica przebywania tutaj na NCW. Nie mogę się z wami zgodzić. Masaru i Katsuro pracują ciężką. To, że wam coś nie odpowiadania nie znaczy, że oni nagle dla naszych widzimisię zmienią swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Jak wiemy Masaru studiuje (oczywiście jak się dobrze orientuje), a Katsuro za niedługo ma maturę, która jakby nie patrzeć zadecyduję o tym co będzie w życiu robił choć i to może zmienić się jeszcze tysiące razy. Jesteśmy ludźmi młodymi i powinniśmy doskonale wiedzieć, że nie jesteśmy non stop wstanie czegoś zrobić. A tu wczoraj była impreza, a tu jestem zmęczony po pracy/szkole/wykładach itd. Zamiast siebie zrozumieć puszczamy na siebie psy, po co to komu? Trochę wyrozumiałości. Co do trzeciego admina.. bo nie zamierzam się wypowiadać o degradacji nikogo z aktualnej ekipy, bo to jest czyste chamstwo kiedy oboje dobrze się sprawują i ich obowiązki są wykonywane wręcz perfekcyjnie. Wracając. Basai był dobrym adminem temu nie można zaprzeczyć. Ale moim zdaniem aktualni admini nie potrzebują dodatkowych rąk do pracy, bo nas jest mało na forum. Rozumiem gdyby było trzydziestu aktywnych graczy, którzy w dzień w dzień piszą treningi. Ale nawet wtedy nic wam się nie stanie jak dostaniecie akcept następnego dnia. Idźcie na świeże powietrze, a nie użalajcie się nad sobą bo admin nie dał wam akcepta kiedy wy tego żądaliście bądź prosiliście (nie chce nikogo osądzać). Możecie mnie teraz nazwać hipokrytą, bo czasem też nie zgadzałem się z naszymi adminami, ale przejrzałem na oczy i stwierdziłem, że to nie było potrzebne. No cóż.. tyle od mnie. Pozdrawiam Akemi/Miya.

Ostatnio edytowany przez Akemi (2013-03-30 12:36:50)

Offline

 

#7 2013-03-30 12:36:25

 Masaru

http://i.imgur.com/Fp8cR3a.png

status gambi91pl@jabber.atm
6274071
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 1747

Re: [Petycja]

Wiele tutaj jest napisane rzeczy, o których bladego pojęcia chyba nie macie, na szczęście, stety. Czemu? Bo niektórych spraw prywatnych nie wywleka się na forum publiczne i dlatego nic nie wiecie na temat zmian w stanowiskach na szczeblu administratorskich. Jednym z postanowień było, żeby Basai pozostał Event Masterem i dalej kontynuował swoje fabularne dzieła. Przy prowadzeniu eventu w Kraju Wody w niczym go, ja i Katsuro, nie ograniczaliśmy; po prostu miał wolną rękę w działaniach.
Drugim oskarżeniem rzuconym, podejrzewam, że w moją stronę, są linki i akcepty wysyłane do mnie. Wyjaśnię tło mojej wiecznej obecności na forum i ze statusem (nie)widocznym na GG/AQQ. Mianowicie przy włączeniu laptopa mam włączoną przeglądarkę oraz AQQ, więc automatycznie mnie loguje. Prędkość moich odpowiedzi nie należy do największych, ponieważ mam również inne obowiązki oprócz bycie Masaru na NCW. Kolejna rzecz do tego argumentu to to, że większość, jak nie wszystkie, linków są przeze mnie przeglądane i sprawdzane.
Trzecia i ostatnia rzecz tyczy się Nany, której raczej nie porzucę w odmęty śmierci i zapomnienia. Moja niezbyt aktywna gra nią nie należy do czegoś czym mógłbym się szczycić. Plany mam do niej, ale z realizacją jest już gorzej. Jakby nie patrzeć wolę obmyślać i tworzyć coś w kierunku serii wydarzeń fabularnych, których nie porzuciłem. No chyba, że chcecie bym grał i tylko skupiał się na niej i olał forum, bo rozdwoić się raczej nie da albo o tym nie wiem.
I na koniec zostawiłem sobie krótkie stwierdzenie co do autora wątku, która jest osoba, na którą można zawsze polegać w ważnych sprawach, czy to z turniejem niefabularnym, czy wstępem do eventu bądź pomocy przy nowym forum bodajże Fairy Tail.

Offline

 

#8 2013-03-30 12:46:42

Soh

Zbanowany

18717264
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 140
Klan/Organizacja: Inuzuka
KG/Umiejętność: Ainuken
Ranga: Członek Klanu

Re: [Petycja]

Odnośnie waszych wypowiedzi, to nie wiem jak je skomentować. Co wy chcecie od administratorów? Naprawdę liczycie, że wymusicie na nich dane zachowanie? Nie wiem. Odnośnie Masaru - chłop nie wydaje mi się zły. Trzeba czekać na akceptacje, trochę dłużej niż za kadencji Basai'a, co nie zmienia faktu, że w tym czasie można napisać cały trening i zapisać na dysku. Odnośnie jego zachowania, to nie twierdzę, że jest aniołkiem, ale według mnie mogę z nim gadać jak równy z równym. Różnie się traktowaliśmy, ale to inna sprawa(choć nasze relacje określam jako pozytywne).
Druga sprawa - Katsuro. Wiem, wiem, pracuje jak murzyn w kopalni diamentów w XX wieku w Ameryce. Nie mam w zasadzie do niego jakichś rewolucyjnych teorii. Jak patrzę na jego forumowe zachowanie to pochwalam, gratuluję pracy. Mógłbym tutaj napisać o jego stosunku do mnie (Sorry, Kats, ale zauważyłem, że odnosisz się do mnie "chłodno", większość moich tematów w recepcji, zgłoszeniach, etc. są rozpatrywane negatywnie, poza nielicznym wzrostem psa, na którego kampię codziennie rano, dyskusje na CB o rasie i wzroście olałeś, choć podawałem ci wszystkie przykłady, nawet z nazwami psów. Pigułki militarne może dodasz, ale opis skreśliłeś. Ja nie uważam siebie za dobrą personę. Dobrze wiem, że częściowo zasłużyłem na dane zachowanie. Jednak co jest przy Akihicie, to zostawmy przy Akihicie. Mogłem równie dobrze upierać się przy starej postaci, lecz zacząłem od nowa, z nadzieją na "czyste" konto w twoich oczach. Nie sądzę, aby się udało. Może to kwestia czasowa. W każdym razie pomimo moich "chęci" i nadziei, raczej nie odbudujemy pozytywnej więzi, o czym świadczy twój blok na GG, na który zasłużyłem, wiem o tym.) jako najważniejszej, jednak oceniam ciebie jako bardzo dobrego i sprawnego administratora, który dobrze działa, jest w porządku. To, że traktujesz różnych ludzi różnie nie zmienia mojego "paczenia" na twoją osobę, bo od rejestracji na NCW jako Namikaze, jest niezmiennie taka sama.
A odnośnie kwestii Basai'a. To czy on sam nie zrezgynował? Wydawało mi się, że Katsuro nie wywaliłby go o tak, mam wrażenie, że on sam się zgłosił. Co do jego powrotu to uważam, że mogłoby to pomóc, ale nie mam zamiaru prowadzić walki z adminami.
Zabijcie mnie za moją opinię, szczególnie na temat Katsa, bo dobrze wiem co o nim i o mnie myślicie. Pozdro.


http://s6.ifotos.pl/img/sygnSohpn_xqawxaw.png

Offline

 

#9 2013-03-30 13:38:21

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: [Petycja]

Zacznijmy od tego kto kogo podsiadł i gdzie? Nie wiem do końća jak wygląda sprawa z pozycją Event Mastera, ale wydaję mi się że w przypadku prowadzenia eventów nie są one mniejsze niż administracji. Efekt od czasu zdjęcia admina Basai nawet nie przeprowadził eventu, ba pojawia się na forum tak żadko że wątpie nawet czy jak przywrócimy mu admina to wątpię by coś się zmieniło. Po za tym po co admin do prowadzenia eventów, że co że wgląd w karty postaci czy w tagi hide?  O ile wiem na czas trwania ostatniego eventu nasz event master miał do tego wgląd mimo że stracił admina. Po za tym mylisz że pisząc że Masaru go podsiadł oni pełnią zupełnie inne funkcje. Za prowadzenie eventów wciąż odpowiedzialny jest event master to z winy tego że on nic nie robi muszą zajmować się tym admini. Owszem Masaru zajmuję się fabułą, ale bardziej pod względem mechaniczny, pracuje nad NPcetami i takimi rzeczami. Bardziej niż ta petecja warto by się zastanowić nad wprowadzeniem drugiego event mastera, ale taki temat już był. Owszem może oldscholowi gracze pamietaja ze za czasow basaia to sie dzialo, ale gowno prawda dzialo sie tylko jak sie graczom chcialo, a jak sie nie chce to dupa i zaden event master nic nie poradzi. Generalnie ostatnio wydaje mi się że gracze zaczynają coraz więcej wymagać a coraz mniej dawać w zamian. Owszem administracja jest od tego zeby zajmowac sie naszymi problemami, a ich sie nazbieralo bo dopiero od nie dawna zaczynamy otwarcie o tym mowic. No ale bez przesady. Panowie przywrocenie admina to głupota Basai cały czas może prowadzić eventy(można by się zastanawiać jakby probował coś robić, ale tego nie robi), tak samo zresztą jak każdy gracz który ma na to odpowiednio dobry pomysł, myślę że jakbyście napisali dobra propozycje i zaoferowali jego zrealizowanie, nikt nie miałby nic przeciwko.


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#10 2013-03-30 14:51:50

 Ryo

Kiyoshi http://i.imgur.com/YKPxXWR.png http://i.imgur.com/SpFvgX4.png

37585360
Zarejestrowany: 2012-11-17
Posty: 662
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31 lat
Multikonta: Senti

Re: [Petycja]

     Pierwsza myśl jaka mi przyszła po przeczytaniu wątku, to - w dupach się co niektórym poprzewracało. Owszem, Basai był i jest bardzo miłym człowiekiem, zawsze można z nim pogadać, bo w moich jak i wielu innych oczach, jest to równy chłop. Ale czego, do jasnej cholery wy chcecie od Masaru? Co wam nie odpowiada? Że eventów nie robi? Przecież to Basai ma wciąż Event Mastera i to jego brożka, aby tworzyć imprezy fabularne. Rola Masaru to rola technicznego administratora, który wspiera i doradza Katsowi przy mechanice. Ponadto, z tego co się orientuje i z tego co się przekonałem na własnej skórze - każdy tekst za nim trafi na to forum jest przez niego redagowany i poprawiony. Robił to długo nim objął batutę administratora. Masaru robi również wiele rzeczy, jakich nie wywleka na forum. Robi to po cichu i nawet nie wiecie ile mu zawdzięczacie.

     Proponuje pewnym osobom spojrzeć na najpierw na siebie i na to co się zrobiło, nim zacznie się oceniać innych. Nie sądzę by ktokolwiek z Was długo wytrzymał na tym stanowisku, codziennie dostając masę linków, zażaleń próśb i innych bzdetów na myśl których, mi, osobie zupełnie niepasującej na stanowisko różowego nicku - robi się niedobrze.

     A ten swój wieczny ból dupki zachowajcie dla siebie.

Offline

 

#11 2013-03-30 15:14:43

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: [Petycja]

Matsuo, jestem tym jednym ze starszych graczy. Prawda jest prawdą - miałem wiele długich przerw ale zawsze wracałem i wiedziałem co się dzieje na forum. Widzę jednak, że zapominasz o jeszcze wcześniejszych czasach kiedy to adminami byli tylko Katsuro i Masaru, a nasz Basai zwykłym graczem. Później dopiero - o ile dobrze pamiętam - Masaru zrezygnował z pozycji admina i został VIP'em, a na jego miejsce przyszedł Basai.
   Przechodząc jednak do zarzutów skierowanych w jego stronę. Ja rozumiem, każdego mogą spotkać inne sytuacje podczas rozmowy z daną osobą. Jednak jakoś nie zauważyłem żeby Masaru robił jakieś wielkie problemy o to, czy o tamto. Po prostu, jeżeli jest coś źle to wytłumaczy i każe poprawic.
   Co do odpisów - Matsuo, chyba masz życie prywatne, prawda ? No właśnie, tak jak każdy. Masaru jest na studiach co jest większym obciążeniem niż liceum czy inna szkoła średnia. Dlatego czasami trzeba dłużej poczekać na akceptacje, mimo, że sam tego nie doświadczyłem. Najdłużej na akceptację czekałem chyba godzinę, a to jakoś strasznie długo nie jest.
  Teraz co do Basai'a - nic do chłopaka nie mam, też był dobrym adminem. Jednak, Matsuo dochodzę do wniosku, że nie rozmawiałeś na cały ten temat z samym Basai'em. Dlatego zapytałbyś się najpierw co on sam o tym myśli, a dopiero później zakładałbyś takie wątki.

Offline

 

#12 2013-03-30 18:14:41

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: [Petycja]

Nadanie Basaiowi admina, zmieniło by jedynie jego kolor na chb. Jeżeli dobrze pamiętam, to jeszcze podczas eventu zwracał uwagę na to, że wyjeżdża na studia i będzie miał mocno utrudniony dostęp do internetu. Dlatego zwrócenie mu tej rangi, nic by pewnie nie zmieniło w szybkości akceptów.
Nie rozumiem narzekań na Masaru, nigdy nie musiałem zbyt długo czekać na nic czekać. Uważam, że bardzo dobrze sprawuje się w roli admina.

sry za błędy i że tak krótko, ale pisane z badziewnego telefonu


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#13 2013-03-30 23:05:37

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: [Petycja]

Oto wielkie nadejście Ichuzy, który [teraz] stara się zawsze odpisywać na wątki zamieszczone w recepcji oraz rzeczy w innych działach. No a więc zaczynam swoją kolejną zapewne bezsensowną gadaninę, której i tak nikt nie przeczyta. Do dzieła.

Po pierwsze, ja tam gram na NCW też już spory kawałek, z kawałkiem przerwy i kawałkami odpoczynków. Chociaż nie powiem trochę już tutaj siedzę, może nie tak długo jak Rokutaro czy inni tacy dobrzy gracze. Choć byłem jeszcze za czasów dobrego panowania Basai’a, który nauczył mnie fabuły i mechaniki razem z Narokishim [Tak bardzo za nim tęsknie T^T]. Nie powiedziałbym złego słowa o Basai’u. Był jak dla mnie to dobry admin, szybko sprawdzał rzeczy, które mu podsyłaliśmy. Często także nas bronił w obliczu pewnych czasami można by rzec „niedogodnościami” ^.^’’’

Jednak mimo wszystko administrator to administrator i nie uważam, że Masaru jest gorszy. Z nim też idzie się dogadać, to mój taki wieloryb <3 Także szybko sprawdza treningi i poświęca nam dużo czasu, razem z Katsem widzę się dobrze dogadują i współpracują przy sprawdzaniu głębokich tematów czy jak zaobserwowałem umiejętności własnych. Sądzę, że nawet wtedy się naradzali by dać jednoznaczną odpowiedź. Dlatego też nie mogę się podpisać pod tą petycją, aczkolwiek trzech administratorów nie zrobiło by nic negatywnego. Szybciej by się sprawdzało treningi oraz odpisywało graczom w sesjach.

Po trzecie chciałbym spojrzeć na to nie z naszego punktu widzenia, lecz z punktu widzenia samych adminów. Może i chcecie przywrócić Basai’a, który dalej by adminował, ale co na to Masaru i Katsuro. Przecież  oni także mają swój, że tak powiem związek, oni ze sobą współpracują. Nie powinieneś mimo wszystko pisać takiej petycji, bez skonsultowania tego z nimi. A co jeżeli Katsuro odczuwa niechęć do współpracy, ponieważ uważa, iż Masaru mu starcza, a Basai jest poczciwym Event Masterem i tyle wystarczy by NCW dobrze pracowało. NCW to jednak gra, która jest podtrzymywana przez osobiste siły administratorów i tutaj trzeba spojrzeć jak im razem by się współpracowało. Może po prostu im by nie szło, a Katsuro dobrze o tym wie. No… tak jak Kats napisał większość graczy patrzy tylko na tematy, ze swojego punktu widzenia albo jak to fajniej napisać – dba o własną dupę.

Nie mniej jednak nie przeszkadza mi, że mój kochany wieloryb jest na tym forum i powiem wam, wiele się nie zmieniło od czasu odejścia Basai’a. Są zmiany idą dobrym tempem. Szkoda tylko, że się tak potoczyło, bardzo, ale to bardzo lubiłem Basai’a i nawet po jego odejściu często z nim pisałem, zrozumiałem fakt dlaczego odszedł i mu się nie dziwię. Postąpił tak jak uważa, jeżeli jednak NCW nie wymaga jego powrotu to nawet nie ma po co drążyć tego tematu. Jak jest teraz, tak jest dobrze. Pozostaję wobec tego tematu najbardziej neutralny, nie chcę się wypowiadać w żadnej ze stron, jeżeli tutaj już takie zaobserwowaliście. Lubię Basai'a i cieszył bym się z jego powrotu, lecz jeżeli nie przyjdzie, też będę szcześliwy, ponieważ liczy się tylko gra i dobrze spędzony czas, a Masaru to także bardzo dobry administrator. Dziękuję i pozdrawiam ; koniec imprezy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rotbila.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.konskie.pun.pl www.panfuq.pun.pl