Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

#1 2013-04-02 16:59:29

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Witam ponownie!

     Dosłownie przed chwilą oddaliśmy Wam najnowszą aktualizację. Jest to ostatnia aktualizacja w tym miesiącu. Został tylko miesiąc do mojego dnia sądu, więc pora skupić się na innych sprawach. Chciałbym, żebyście to wiedzieli i nie liczyli przez ten czas na zmiany. Niemniej jednak nie zaprzestawajcie udzielania się w recepcji w poszukiwaniu błędów i zgłaszajcie do poprawy wszystko co uważacie za stosowne. Gdy przyjdzie ten piękny moment, w którym będę wolny od nauki, zajmiemy się wszystkim. To tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia.
     Jak widzicie, dzisiejsza aktualizacja zawierała przede wszystkim sprawy, o których przez ostatni czas wspólnie rozmawialiśmy (w przypadku pogody były to lata ). Warto więc aktywnie uczestniczyć w życiu forum, wystarczy odpowiednio przedstawić sytuację i można liczyć na zmiany. Mam nadzieję, że te dzisiejsze się podobają i starczą Wam na miesiąc ^^


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2013-04-02 17:22:59

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Bardzo dobra aktualizacja, zawiera praktycznie wszystko to, co było ostatnimi czasy w recepcji. Mam pozytywne odczucia co do pogody, choć nie ukrywam, przestraszyłem się widząc jak bardzo może wpłynąć na statystyki. Ciekawe nowe przedmioty, ze szczególnym uwzględnieniem pigułek żywnościowych, które kupie jak tylko trafią na pułki sklepowe. IMO trafna zmiana w Idoutai, dotycząca długości trwania. Teraz mógłbym już bez żadnych wątpliwości wziąć tą umkę, gdybym miał taką możliwość.
Czekam na kolejną paczkę aktualizacji ^^

Ostatnio edytowany przez Akami (2013-04-02 17:24:04)


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#3 2013-04-02 17:27:51

Soh

Zbanowany

18717264
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 140
Klan/Organizacja: Inuzuka
KG/Umiejętność: Ainuken
Ranga: Członek Klanu

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Cała aktualizacja bardzo mi się podoba. W szczególności zmiany w Ainukenie. Dzięki, że wziąłeś sobie do serca moje uwagi. Niestety, nie pojeżdżę na moim Aomaru Podoba mi się także pogoda, która z pewnością pomoże w prowadzeniu sesji, walk etc. Ogółem - Good Job Katsuro


http://s6.ifotos.pl/img/sygnSohpn_xqawxaw.png

Offline

 

#4 2013-04-02 17:42:11

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 926
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Mam pewne "ale" co do pogody... Wiadomo, fajny bajer itede, ale co, jeśli trafimy na gracza, który gwiżdże na warunki pogodowe i w samych gaciach po 5-stopniowym mrozie lata (or sumfin')? Przecież nikt nie będzie łaził i sprawdzał każdego posta, bo byłoby to bez sensu. A tak to spoko XD

Offline

 

#5 2013-04-02 17:53:26

 Ryo

Kiyoshi http://i.imgur.com/YKPxXWR.png http://i.imgur.com/SpFvgX4.png

37585360
Zarejestrowany: 2012-11-17
Posty: 662
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31 lat
Multikonta: Senti

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

     O Jezusie Chrystusie! Wszedłem w zakładkę pogoda i się dosłownie zakochałem! Fenomenalna robota! Nie spodziewałem się, że wyjdzie to tak ładnie. Tabelka palce lizać. Sam system również dobrze zbudowany.
     Resztę aktualizacji przejrzałem tak po trochu, bo szczerze powiedziawszy, póki mnie nie będą dotyczyć, to jakoś nie mam chęci ich przeglądania.
     Odniosę się jeszcze do przedmiotów, a szczególnie pigułek, które mogą wprowadzić sporo zamieszania przy walce. Mam głęboką nadzieję, że będą trudno dostępne, bo inaczej to bez takiej pigułki nie będzie warto się pokazywać.

Zmiany jak najbardziej na +, gratuluje wytrwałości i chęci adminom. Oby tak dalej ;).

Offline

 

#6 2013-04-02 17:55:18

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Mi także podoba się nowa aktualizacja. Zaczynając od samej pogody, gdzie na wietrze jest powiększona siła żwyiołów oraz na zachmurzeniu zmniejszone są siły walki wręcz osób, które posługują się samym taijutsu. Ciekawe jak to wyjdzie w samej fabule, bo to daje akurat różne przewagi graczom. Zmiany w poradniku dla nowych, to wiadomo jedynie poprawione błędy odnośnie supporta.

Mam pytanie co do tych nowych przedmiotów, bo opisy są dodane w głównym dziale dla przedmiotów, a jeszcze nie znalazłem tego w żadnych sklepie w fabule. Kiedy one zostaną dodane, ponieważ nie mogę znaleźć tego na wyspie handlowej, a te pigułki sa na prawdę bardzo silne i trzeba je jak najszybciej nabyć. System mistrz i uczeń, także został dopracowany bo w końcu jest mniej PW, nie to co za moich czasów, gdzie za dwóch uczniów zgarniałem kupę tego szmelcu.

I po trzecie najważniejsze ! Nowe zmiany dotczące bram <3 Widzę, że jednak mój temat podziałał trochę i pozmienialiście wymagania oraz powiększyliście tury korzystania z nich <3 Teraz to daje więcej możliwości i sądze, iż Ja i Akane bedziemy czerpać z tego same korzyści, jestem pod wrażeniem tak szybkiego zorganizowania tej aktualizacji i za to bardzo dziękuję <3

Offline

 

#7 2013-04-02 18:09:05

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Obawiam się tej pogody tylko pod jednym względem. Jak ja będę walczył taijutsu? Czas na modernizacje postaci, albo szykowanie sobie ubrać na każdą prowincje. No cóż, nie ważne. Sam pomysł i ogólne wprowadzenie pogody na NCW jest bardzo dobrym pomysłem. Oby nie okazało się, że nikt nie będzie się tego trzymał, ale przynajmniej teraz nie będzie trzeba lać wody przy każdej podróży kiedy się nie wie co napisać. Jednakże mam nadzieje, że na tym nie będzie koniec nowości na NCW. Życzę kolejny sukcesów Akemi/Miya.

Offline

 

#8 2013-04-02 21:27:33

 Gamatt

http://i.imgur.com/kKA5eqW.png

11236152
Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 1727
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33 lata

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Praise the lord! Jedno z moich marzeń wreszcie się spełniło i system pogody pojawił się na NCW. Jeszcze tylko praca i będę mógł umrzeć czując całkowite spełnienie.

   Sama mechanika pogody bardzo mi się spodobała. Nie jest zbyt skomplikowana i pomotana, dzięki czemu nowym graczom będzie łatwiej ją ogarnąć. A mimo to ma bardzo duży wpływ na rozgrywkę, przy nierozważnej grze może spowodować nawet śmierć. IMO idealnie uda się zbalansować te dwie istotne kwestie i osiągnąć satysfakcjonując kompromis. Mam nadzieję, że system pracy (który mam nadzieję, że też się kiedyś pojawi) będzie równie udany i pogoda będzie regularnie aktualizowana, by nie pojawiła się sytuacja, w której warunki atmosferyczne są niezmienne przez cały miesiąc.

   Dodanie nowych przedmiotów jest konsekwencja wprowadzenia pogody i jej skutków. Mam bardziej zainteresowała mnie jednak pigułką, w którą bardzo chętnie bym się zaopatrzył.

   Cała aktualizacja jest dosyć obszerna i wnosi dosyć sporo nowości oraz różnorodności samej w rozgrywce. Ogólnie mówiąc/pisząc kawał dobrej roboty.


http://i.imgur.com/yRtwNMX.png
[color=SlateBlue] [color=#3366FF]

Offline

 

#9 2013-04-02 21:42:43

Hiyoki

Gość

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

System pogody, a co za tym idzie - nowe przedmioty, o tak, podoba mi się to. Również nie mogłem się doczekać pogody i czuję, że to przyniesie dużo ciekawych wątków i problemów w grze. Mam natomiast pytanie - co z postaciami, które wychowywały się w mroźnych warunkach, na przykład? Weźmy na tapetę moją postać, która do chłodu i niskich temperatur jest przyzwyczajona, zwyczajnie. Co teraz?

 

#10 2013-04-02 21:45:45

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Pogody jeszcze w 100% nie kminie, ale wygląda to ciekawie nawet bardzo ciekawie. Jednak jako naczelny pijak naszego forum mam tutaj kilka ale. Po pierwsze oficjalnie wnoszę o dodanie alkoholu jako sposobu radzenia sobie z pogodą. Wszak od wieków wiadomo że to panaceum na wszelkie zło. A teraz na poważnie proponuję dodać alkohol jako sposób radzenia sobie z zimnem i jako przeszkodę radzenia sobie z gorącem. Ogólnie wydaję mi się że przydałoby się nieco więcej sposobów na radzenie sobie z pogodom może jakaś umiejętność czy coś, jednak jest to krok w dobrym kierunku i jak miya wspomniał teraz nie będzie lania wody tylko mówienie o pogodzie
Nowe itemy i poprawka umiejętności na duzy plus. Wreszcie będę mógł się bawić ogniem
Mam tylko jedno małe pytanie co do systemu mistrz uczeń bo jak wiadomo 2 i więcej uczniów ma powodować zmniejszenie przyrostu PW o połowe,ale 2  uczniów może mieć postać mistrzowska która już ma zmniejszony ten koszt o połowe czyli teraz jak uczę dwie osoby to za jutsu które bym dostał normalnie 20 PW dostaję 5PW?


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#11 2013-04-02 22:08:36

 Masaru

http://i.imgur.com/Fp8cR3a.png

status gambi91pl@jabber.atm
6274071
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 1747

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Tak

Offline

 

#12 2013-04-04 12:45:08

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Coraz bardziej realistyczna staje się gra tutaj, co, myślę, nie może się nie podobać! Fajnie, że ma to wpływ na fabułę, a szczególnie na akcję - np. podczas walk! Bardzo dobry pomysł! I chociaż tutaj mogę poczuć odrobinę wiosny ^^

Offline

 

#13 2013-04-04 18:57:23

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Pogoda ? Czy ja czasami się nie przewidziałem ? Cały jej system jest cholernie dobrze dopracowany, po prostu wszystko co jest w nim zawarte według mnie jest odpowiednim rozwiązaniem do danych warunków pogodowych. Ubranie, które chronią przed zmiennymi warunkami panującymi na świecie to również jest trafny pomysł.
Dodam jeszcze, że podzielam obawy Ryo - jeżeli te pigułki będą ogólnodostępne to zacznie się spory problem i naprawdę pojawienie się bez niej będzie dużym utrudnieniem w walce.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #42 - "Informacja odnośnie aktualizacji"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ft-agh.pun.pl www.klasa3be.pun.pl www.trojporozumienie.pun.pl www.gornictwo.pun.pl www.ograjbuka.pun.pl