Ogłoszenie


  • Index
  •  » Off-top
  •  » Osobista prośba do Sentiego i Adminów

#1 2014-08-10 15:32:33

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Osobista prośba do Sentiego i Adminów

Panowie, nie bywałem na forum, gdyż nie pozwalała mi na to sytuacja życiowa. W tym momencie wszystko mi się sypie i muszę poświęcić się w pełni temu, co dzieje się u mnie prywatnie, a nie na NCW. Toteż proszę o odpuszczenie mi wszelkich nieobecności, łącznie z tym nieszczęsnym atakiem na Hidari przynajmniej do czasu gdy wszystko ogarnę. Jeśli się nie da, to trudno - poniosę tego konsekwencje bez żadnych problemów. Jestem świadomy tego, że to co robię jest cholernie nieprofesjonalne i nie fair wobec was i wszystkich graczy, ale niestety - muszę przedłożyć kilka spraw na pierwszy plan, aby później być w stanie zabrać się za resztę. Postaram się wrócić, gdy wszystko co mam do załatwienia będzie załatwione. Nie mogę powiedzieć, kiedy to nastąpi, gdyż najzwyczajniej w świecie nie wiem.
Przepraszam za zaistniałą sytuację, ale pieprznęło to we mnie jak grom z jasnego nieba i ledwie znajduję czas, chęć i wenę aby napisać tą wiadomość. Mam nadzieję, że zrozumiecie moje położenie. Jeśli nie - trudno, to tylko gra. W zasadzie łatwo tak mówić, gdyż grają tu ludzie z uczuciami i emocjami, ale stoję aktualnie na skraju załamania.
Jeszcze raz was przepraszam.

Offline

 

#2 2014-08-10 17:29:49

 Senti

Zaginiony

37585360
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 539

Re: Osobista prośba do Sentiego i Adminów

Do prośby się przychylam, rozumiejąc sytuację zważywszy, że sam jestem obecnie w takowej, iż mam możliwość spędzenia przed kompem max 15 minut dziennie. Oblężenie zostaje fabularnie zamrożone.

Offline

 
  • Index
  •  » Off-top
  •  » Osobista prośba do Sentiego i Adminów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tirup2010.pun.pl www.panfuq.pun.pl www.rotbila.pun.pl www.pokemon-master-red.pun.pl www.konskie.pun.pl