Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

#1 2016-01-16 20:42:28

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

Trochę czasu minęło odkąd te wydarzenia się zaczęły więc pewnie większość się ucieszy, że wreszcie są fabularnie wolni. Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to skoro nie licząc przerw sytuacja w kraju gorących źródeł rozpoczęła się w maju 2014 roku. Większość z nas dołączyła w czerwcu 2015 roku i to głownie tego będzie dotyczyć podsumowanie(chociaż w propozycjach nagród jest uwzględnione więcej). Dzisiaj po niemal pół roku wspólnej przygody wszystko zostało zakończone i czas podzielić z wami moimi wrażeniami.

Zacznę ode mnie, po pierwsze przyznam, że sytuacja mnie przerosła. W swojej głowie miałem wydarzenie otwarte bez gotowego zakończenia bez jakiegoś z góry ukształtowanego celu , gdzie każda decyzja, każdego gracza może mieć wpływ na innego nawet jeżeli tego nie zamierzali. Gracz mógł zdradzać atakować opowiadać się za stroną którą chciał zawierać sojusze, łamać je. Z tego aspektu jestem całkiem zadowolony i chyba wy tez odczuliście tą wolność. Tym bardziej, że był to chyba pierwszy event w którym złożyło się tak, że było gracz vs gracz, a nie kupa graczy vs zło. Jednak przyznam, że o wiele trudniej się takie sytuację prowadzi Często nie ogarniałem, moje odpisy bywały długie lub krótkie, a jednocześnie mało wnoszące do sytuacji, wątki poboczne(takie, które mogłyby wam pomóc wygrać wojnę czy złapać bijuu) albo za mocno ukryłem, albo za słabo je przedstawiłem albo za wolno rozwijałem, przez co większość została olana. Starałem też stworzyć akcje dla każdego co mi się nie zawsze udawało. Myślę, że jednak w pewnym momencie wytworzył się klimat odpowiedni dla nazwy forum i event poniesie za sobą szersze konsekwencje. Generalnie nie byłem w stanie wszystkiego ogarnąć tak jak należy. Starałem się też wbrew mojej opinii ocalić z eventu jak najwięcej graczy bo były momentu gdzie zarówno, jedna jak i druga strona konfliktu mogła zostać znacznie uszczuplona.

Teraz gracze jako ogół w sumie nie wypadło to tak źle, nie wszyscy odpisywali regularnie, kilka osób się wykruszyło, mogło być lepiej, ale biorąc pod uwagę czas trwania eventu to i tak dobrze, że tyle osób dotrwało. Jednak niesamowicie wkurzało mnie, że jakbym nie ustawił terminu odpisu to zawsze znajdował się ktoś kto czekał do ostatniej chwili. Mega wkurzające zwłaszcza, że nie mogę dać wcześniej nawet częściowego odpisu. Czasem też zdarzało się że specjalnie czekałem na czyiś odpis, ale na to nie narzekam bo sam też tak robiłem.

Garść statystyk nie jestem pewny czy wszystko się zgadza po moim dodawaniu i czy wszystkie posty odnalazłem. W sumie w evencie napisaliśmy razem około 383 postów. Aż 104 z nich należały do Samotników w tym 10 to NPC w tym oszukani Samotnicy pod postacią Edo Tensei. Drugie miejsce o dziwo zajął klan Uchiha z 75 postami w tym 11 NPCeta. Później są Wyrzutki 64 tyle samo co Uchiha nie licząc npcetów, których w Wyrzutkach nie było, przynajmniej w formie postów. Później klan Kiyoshi 41 tuż za ich plecami Senju 37, na samym końcu Namikaze 10 :< Reszta należała do MG. Największe straty odniósł klan Uchiha pozostawiając tylko 3 członków, którzy przeżyli udział w wojnie. Najmniej ucierpiały Wyrzutki tracąc tylko jednego medyka. Największym zabójcą okazał się Ayatane , który pochłonął over 9000 mniej lub bardziej winnych duszyczek. Najbardziej pokojowa postać to: Yoshi, który nawet w środku walki myśli żeby podać sobie rękę na zgodę.

Krótkie podsumowanie każdego.

Ichuza - Od początku do końca aktywny, niezwykle regularny nie trzeba było się upominać o posty, ani czekać. Dobrze sobie radził z dodatkowymi obowiązkami jakim było sterowanie swoimi marionetkami i zarządzanie klanem. Momentami pokazywał, że nie jest tylko medykiem, posty w większości wysokiej jakości. Czasami jednak pomijał ważne wątki, zwłaszcza na początku jak sterował marionetkami, npcetami. 

Shinsaku - Wbił trochę później z uwagi na fabułę w kraju ziemi, dorównywał poziomem postów Ichuzie. Praktycznie w pojedynkę toczył walkę z obozem źródeł i wcale jej nie przegrywał. Mimo przewagi liczebnej zdołał zapieczętować bijuu i ukraść go, prawdopodobnie zostanie pierwszym jinchuriki na forum. Czy na to zasłużył na pewno był w top 2 kandydatów.

Akemi - Jedna z najsilniejszych postaci na forum praktycznie sam się zajął bijuu, jednak nie zawsze prezentował się tak dobrze jak jego lider. Miałem wrażenie, że czasami nawet nie zwracał uwagę na moje posty był tak pewny siebie, że nic mu się nie stanie(nie bez podstaw), że potrafił sobie pójść podczas ataku przeciwników i ruszyć na innych. Całkowicie przy tym lekceważąc sojuszników. Zdecydowanie rozczarowałem się akcją z klonami, myślałem, że bardziej ich pociśniesz. Wydaję mi się, że potencjał postaci nie został w pełni wykorzystany jednak nie ulega wątpliwości, że odegrał kluczową rolę w pokonaniu bestii.

Ayamaru - Nie miał większego wpływu na przebieg walki z Bijuu chociaż i tutaj się trochę przyłożył dając Shinowi cenny tlen. Generalnie jednak był w stanie zdobyć się na sporę poświecenie aby dobrze odgrywać postać. Zaryzykował nie raz czy dwa spodziewając się poważnych konsekwencji. Rozwinął też wiele wątków swojej postaci. Na wszystko cieniem rzuca się fakt, że został ocalony przez panienkę.

Ayatane - Specjalista od walki momentami zacząłem zastanawiać się czemu to on nie dowodzi wojskami samotników. Może i nie ma takiej mocy jak Akemi, ale wykorzystywał to co ma na 100%. Człowiek, który powstrzymał piach. Człowiek, który zabił tysiące. Gdyby nie fakt, że jego odpisy były dość nieregularne i czasem trzeba było czekać aby zrobił cokolwiek mógłby osiągnąć znacznie więcej.

Yoshiro - To człowiek, który był na evencie. W sumie to najlepiej go podsumowuje wydaję mi się, że za mało się zaangażował w akcję chociaż nie miał łatwego zadania. Tym bardziej że trochę został olany przez resztę wyrzutków. Później bał się chyba Akemiego. Mimo wszystko dawał posty regularnie i uważnie obserwował co dzieję się w okół niego.

Yocharu - Raczej nie pisał jakiś super długich postów, ale miałem przy nich sporo zabawy bo zazwyczaj robił konkretne rzeczy. Czasem trochę jednak za dużo pomijał, nie wiem może chciał być fajny, ale ja nie kupuję pojawienie się bez słowa przy do niedawna nieznanym liderze samotników i dawania mu zwoju o specyficznym kształcie. Trochę więcej interakcji z graczami by nie zaszkodziło, nawet jak na samotnika było w tym względzie dość słabo. Tym bardziej że chwilę wcześniej zaatakowałeś nieznaną postać tylko dlatego, że stała na przeciwko twoich pobratymców.

Ikkyo - Na początku w dużym stopniu uzależniony od Logena, później się uaktywniał coraz bardziej, a to co wyprawiał klonami to głowa mała. Z każdym postem zaskakiwał mnie coraz bardziej swoją siła, która sugerowała, że bardziej powinien stać na pierwszym froncie i walczyć z bestią niż biegać po lasach. Najpierw wytworzył jedno z najpotężniejszych jutsu na evenie i obronił swoich towarzyszy później był blisko powtórki przy zdecydowanie groźniejszym przeciwniku. Pozwolił sobie na chwilę nieuwagi gdy nie spodziewał się niebezpieczeństwa i omal przez to nie zginął.

Logen - Bardzo ciekawy starty objął rolę dowódcy i wywiązywał się z niej całkiem sprawnie, szkoda, że ich wątek umarł na skutek zniszczenia obozu, bo mogłoby być ciekawiej. Chyba najlepiej radził sobie z posiadaniem podwładnych z całego towarzystwa. Szkoda, że pod koniec był tylko noszony przez Ikkyo i przestał odpisywać. Pokazał, że nie liczy się tylko siła, ale przydają się umiejętności jak bycie sensorem(chociaż nie do końca bo kiepsko to przedstawiłem).

Yoshi - Tą postać stać na zdecydowanie więcej niż osiągnęła, miała pecha, że tak wcześnie wystartowała do bijuu, bo mogłaby sporo namieszać gdyby doczekała się wodnej bańki. Wydaję mi się też, że większość koncentracji była przeznaczane na Ichuze, co widać zarówno w jakości odpisów jak i w ich częstotliwości. Niezbyt podobał mi się motyw "walki" z Samotnikami w jej wykonaniu.

Yukina- I tu możesz zostać bohaterem eventu, nie trzeba mieć wcale zabójczych statystyk wystarczy skłonność do poświeceń i utraty kończyn. Nie wstyd wam chłopaki podczas gdy wy zabijacie się nawzajem, mała blondynka musi osłaniać was własnym ciałem. Duży plus za tą akcję, który częściowo zmazuje początkowe wpadki "Masaru-sama" czy nie znam tego kolesia, ale na pewno mnie obroni. Było śmiesznie, było smutno, są emocję oto chodzi.

Suezo - trzymał się razem z Logenem i Ikkyo niestety nie przejawiał praktycznie żadnej własnej inicjatywy, widać było że niezbyt przykłada się do eventu. Co w końcu musiało się tak skończyć, pozostawiony bez towarzyszy, został skazany na śmierć.

Kimari- Bardzo wysokiej jakości posty, które niewiele wnosiły w fabułę, ale widać było, że się stara wszystko czyta i myślę, że kwestią czasu była jakaś poważniejsza akcja, niestety nie dotrwał do końca eventu. Postać poniosła śmierć w wyniku poniesionych obrażeń po ataku bijuu na obóz ognia.

Addate - Spodziewałem się więcej, dawałem mu nawet przywództwo nad Senju żeby się odciążyć niestety unikał go. Podobnie jak w przypadku Yoshiego wydaję mi się, że większość energi poszło na inną postać. Plus za zainteresowanie się dziadkiem jako jeden z niewielu i za ochronę mieszkańców obozu. Jednak zdecydowanie słabo jak na najsilniejszego przedstawiciela Senju wśród graczy na evencie

Taii- był z nami zbyt krótko żeby go ocenić, zresztą kto śmie oceniać rudego boga?
Hiroshi - tak samo jak Taii
Stan zdrowia postaci:
Yukina - Stan ok, tyle ze nie ma ręki i nogi. Prawdopodobnie dostanie stały ujemny mnożnik chyba, że w międzyczasie lub w przyszłości wymyśli coś jak to nadrobić.
Taii - Potrzebna wizyta u lekarza, nie jest w stanie się samodzielnie poruszać.
Kimari- Martwy
Hiroshi - Martwy
Yoh- Martwy
Suezo - Martwy
Setsuna- Martwa
Yoshi - wymaga leczenia(nie wiem czy już nie została zaaplikowane) do tego czasu -50% szybkość i reakcje + to co po otwarciu bramy.
Logen - załamanie mentalne?
Ikkyo - -40% do wszystkich statystyk do czasu leczenia.
Ayatane - -20% szybkość i reakcje do czasu leczenia.
Shinsaku - -20% do wszystkich statystyk do czasu leczenia
Ayamaru - -95% do  szybkości,reakcji,woli do czasu leczenia i prawdopodobnie stały mnożnik.
Yocharu - -30% do szybkości,reakcji, wytrzymałości do czasu leczenia
Reszta Ok chyba, że o kimś zapomniałem.

Lista nagród(czeka na zatwierdzenie):


1.  Ichuza   420 PU 70PW (50% PW za postać mistrz)
2.  Akemi    475 PU 50 PW [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
3.  Shin     200 PU 70 PW  (50% PW za postać mistrz, Staje się jinchuriki)
4.  Ayamaru  280 PU 90 PW ([Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
5.  Ayatane  250 PU 80PW [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]+pseudonim "Wodny Demon" pod którym jest znany w kraju ognia za sprawą swoich morderstw)
6.  Yoshiro  150 Pu 50 PW
7.  Yocharu  210 Pu+70 PW(+Sesja na lidera klanu, jeżeli obydwaj wyrażą chęć to na zasadzie współzawodnictwa)
8.  Ikkyo    210 Pu+70 PW(+Sesja na lidera klanu, jeżeli obydwaj wyrażą chęć to na zasadzie współzawodnictwa)
9.  Logen    150 PU 50 PW
10. Yoshi    180 PU 40 PW[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
11. Yukina   150 Pu 50 PW[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
12. Suezo     75 Pu 25 PW na nową postać
13. Kimari    75 PU 25 PW na nową postać
14. Akio     [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
15. Addate 300 Pu 75 PW[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
16. Nagroda dodatkowa dla Samotników: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]   Oczywiście po za tym każdy gracz zdobył bezcenną wiedzę, pamiętajcie aby w swoich pamiętnikach wpisać informację o jutsu, które widzieliście, to może wam kiedyś uratować życie. Dodatkowo każdy gracz który przeżył może śmiało nosić tytuł weterana wojny w Yu no kuni, który powinien wzbudzać respekt wśród młodszych członków klanu (nieoficjalna ranga między członkiem klanu, a elitą ).

Na koniec kilka nieoficjalnych tytułów

MVP Eventu: Ichuza
Najlepiej odegrana postać: Ayamaru
Bohater Eventu: Yukina
Najlepszy klan/organizacja:
Najśmieszniejsza akcja: Yocharu 
Niespodzianka eventu : Ikkyo

Macie swoje typy, kategorię, wrażenia, uwagi. Wiecie co robić ;)

Ostatnio edytowany przez Akio (2016-01-17 21:37:03)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#2 2016-01-18 22:00:52

Ayamaru

Klan Kiyoshi

46933457
Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 635
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shōton
Ranga: Elita
Wiek: 30

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

Widzę, że jakoś się ludzie nie garną do komentowania, więc może ja zacznę.

    Ze swojej strony chciałem podziękować za prowadzenie eventu, zwłaszcza że przez długi czas miałem prowadzony osobny wątek z dala od reszty graczy, jedynie otoczony NPCtami, co na pewno dokładało Ci roboty. Dzięki, że Ci się chciało, dzięki temu moja postać mogła w miarę swobodnie się poruszać po całym polu bitwy a przez moment nawet w sąsiedniej krainie.
    Być może nie byłem zbyt mocno zaangażowany w walkę z bijuu, ale Ayamaru przybył na tę wojnę z trochę innych pobudek. Liczne zwroty akcji i niespodziewane wydarzenia przyczyniły się do rozwinięcia dotychczasowych wątków osobistych postaci, a nawet pojawiły się nowe.
    Mimo że nagroda jest nieco szczuplejsza niż ta z zeszłorocznego eventu, to mam przeczucie, że te wydarzenie odbije się większym echem w świecie NCW. Zmiany dotknęły praktycznie każdego klanu i organizacji, który brał udział w wojnie lub stanął do walki z bijuu. Było dużo zamieszania i pewnie jeszcze będzie - mamy jinchuuriki, szykują się zmiany na stołkach lidera i kilka graczy musiało pożegnać swoje postaci. Czuć, że forum ożyło, co widać choćby przez ogromną liczbę użytkowników na chb.
    Nie ukrywam, że bardzo mi miło, że zostały docenione moje starania nad zachowaniem spójności postaci i jej dobrym odegraniu. Ponadto wygląda na to, że uplasowałem się na miejscu tuż za największymi koksami eventu, także tym bardziej się cieszę.

    Także jeszcze raz dzięki za podjęcie się tego ciężkiego zadania! Brawa dla tego Pana i oby do następnego!

Offline

 

#3 2016-01-20 09:32:51

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

   Trochę to smutne, że każdy ma problem, żeby choć parę słów dodać od siebie w tym temacie. Nie ma co ukrywać, napracowałeś się, Akio, jak wół. Przebrnąć przez nasze ściany tekstu i jeszcze tak urozmaicić fabułę, by choć trochę mogły podziałać postaci słabsze, które stawały ramię w ramię z tymi potężniejszymi, to na pewno nie lada wyzwanie. Oczywiście miałeś swoje momenty gorsze i lepsze, ale o tych pierwszych nie będę wspominać, bo z pewnością sam zdajesz sobie z nich sprawę.
   Według mnie cały event przebiegł w dość fajnym stylu. Z niewiadomych dla mnie przyczyn sam początek wojny był jakiś mało wyrazisty, a to wtedy nasze postaci powinny wykazać się największą inicjatywą, jeśli chodzi o planowanie i ustalanie strategii na dalsze etapy rozgrywki. Faktycznie, przyzwyczajeni do mocnego naparzania niemal od razu ruszyliśmy do walki/obrony, zapominając o tym elemencie. A szkoda. Z tego, co mówiłeś, faktycznie pojawiało się wiele okazji do zawiązania ciekawej przygody, ale zgadzam się z twoim przypuszczeniem - większość z sugestii była zbyt dobrze ukryta. Skupieni na tym, co pewne, nie zwracaliśmy na to większej uwagi.
   Cóż mogę dodać od siebie... Może nie był to najzgrabniej przeprowadzony event, ale jak do tej pory chyba jest pierwszym takim przedsięwzięciem, które sprowokowało tyle zmian w fabule całego forum. Już teraz można dostrzec przemiany charakterów co niektórych postaci, zawiązujące się koalicje czy organizacje, a nawet zapowiedź czegoś więcej. Kto wie co z tego wyjdzie? Kto wie, co wyjdzie ze słoja, w którym teraz siedzę?
   Muszę tylko zwrócić uwagę na fakt, że faktycznie jednoosobowa walka przeciw kolejnym Samotnikom była strasznie męcząca, szczególnie kiedy zaczynało brakować chakry i nie można było ciskać technikami na prawo i lewo, bardziej kombinując, co i jak należy uczynić. Ocierając się o śmierć (chyba po raz pierwszy aż tak realną na tym forum), zdałem sobie sprawę, że być może faktycznie coś się od tej pory zmieni, a i ryzyko pożegnania się z naszą postacią drastycznie wzrośnie, od kiedy gracze stają przeciwko graczom.
   Co do nagród, to oczywiście żałuję, że to nie Wyrzutki zgarnęły tytuł, ale gratuluję Samotnikom, którzy faktycznie odwalili kawał dobrej roboty, napędzając poniekąd tę wojnę i nadając jej pazura. Zdecydowanie zasłużyli na takie wyróżnienie. No i gratulacje dla Ichuzy, który rzeczywiście jak oszalały sterował piątą czy dziesiątą postacią, czy to Edo, czy NPC, by sprawić przeciwnikom jak najwięcej problemów.
   Życzę sobie i Wam wszystkim, by nasi bohaterowie dożyli do następnego takiego wydarzenia, by mogli jeszcze nie raz wziąć udział w bitwie, o której będą wspominać przez długie lata.
   PS. Dajcie mi trochę się nacieszyć tą bestią! ;)

Offline

 

#4 2016-01-20 13:15:54

 Koharō

Wyrzutek http://i.imgur.com/MLOoQeQ.png

4934989
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-12-23
Posty: 626
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Kisame (lvl2)
Ranga: Członek klanu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

To ja może napiszę, że czytało mi się końcowe elementy eventu bardzo przyjemnie, oczami wyobraźni bardzo fajnie się obrazowało wszystkie potężne, sprytne, czasem absurdalne wręcz techniki. "Wku***iona kałamarnica", jak sobie nazwałem w głowie szarżę Akemiego, zostanie ze mną jeszcze długi czas


http://s16.postimg.org/z6h9hurx1/tumblr_ojwqysls8g1visbsjo1_1280.png


Karta Postaci || Voice                 
       Theme    ||    Battle Theme

Offline

 

#5 2016-01-24 14:20:10

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

Akio napisał:

Ichuza - Od początku do końca aktywny, niezwykle regularny nie trzeba było się upominać o posty, ani czekać. Dobrze sobie radził z dodatkowymi obowiązkami jakim było sterowanie swoimi marionetkami i zarządzanie klanem. Momentami pokazywał, że nie jest tylko medykiem, posty w większości wysokiej jakości.

     Cóż mogę powiedzieć, nagroda jest wspaniała. Wraz z Akemim zostaliśmy słodko nagrodzeni. Z pewnością te Punkty Umiejętności się przydadzą. Co do Punktów Wymagań, to już mi raczej różnicy nie robi ile ich dostanę, więc także nie mam co narzekać. Myślę, że zyski zostały dobrze podzielone. Jestem także zadowolony, że moja ekipa została odznaczona najlepszą organizacją. To raczej nie ulegało wątpliwości. Nie wspominając już o MVP Eventu, tego się akurat nie spodziewałem. No i na końcu artefakt, nie mogę być niezadowolony.


     Co do przebiegu eventu, to tak jak już pisali gracze, no i jak sam napisałeś. Czasem się dłużyło, w jednym momencie czekaliśmy bardzo długo na odpis, ale w końcu udało nam się wyjść z tego wydarzenia, na szczęście w jednym kawałku. Chciałbym podziękować za rozwinięcie fabuły, bo myślę, że to był najważniejszy cel tej wojny. W jednym ruchu Źródła zatopili Ogień, doszczętnie gasząc ich nadzieję na wygraną. Teraz Uchiha mogą spokojnie zamieszkać na innym terytorium, tak więc moje zadanie jako byłego lidera Samotników zostało spełnione. Sam zaś mogłem rozwinąć jakoś swoją postać, tworząc organizację, no i powoli spełniając jej cele. W końcu złączyłem ze sobą kluczowe postacie.
     Tak więc, dziękuję za wspólne wydarzenie i liczę, że przyszłe będzie tak samo ciekawe.

Offline

 

#6 2016-02-08 22:05:48

Yukina

Klan Senju

Zarejestrowany: 2014-11-02
Posty: 383
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Weteranka
Płeć: Kobieta
Wiek: 19 lat

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

W sumie.. nie było mnie przez jakiś czas, ale skoro mam chociaż chwilę to odniosę się do paru spraw.

     Zacznę może ot tego, że to był mój pierwszy event, więc tak naprawdę nie wiem, czy poprzedni był płynniejszy oraz lepiej prowadzony. W każdym razie na moje oko było OK, oczywiście nie licząc tego czekania dwa tygodnie na przeniesienie do innego tematu () oraz te piękne posty, gdzie było samo ,,Obóz Ognia". No, ale pomińmy to i skoczmy dalej.
     Akio, powiem napiszę, że spisałeś się naprawdę dobrze. Event wyszedł udany, nagrody, tytuły (odniosę się później, bo nie chcę zapeszać) po prostu warto pochwalić Cię chociaż za samo czytanie wszystkich postów. No popatrzcie na strony Samotników czy chociażby innych graczy..ściana za ścianą, a wiadomo, że niektórym (patrzy na wiadomych graczy) nie chciało się tego czytać, więc latali tylko po dialogach. W każdym razie masz okejkę i lecę dalej.
     Warto wspomnieć o tym, że cieszę się, iż fabuła ruszyła z miejsca ( wcale się nie smucę, że przez to zostałam kaleką). Widać, ze forum żyje i będzie trzymało się coraz lepiej. Ilość graczy jest zadowalająca, a ponad to parę osób będzie mogło rozwinąć skrzydła, czy to przez zmieniony charakter, dużą ilość PU, czy zmianę postaci. Oczywiście sama ledwo żyję (no nie nadaremnie nazwano mnie zombie), ale to też pomińmy, w końcu jestę weteranę (Gratuluję wszystkim, którzy przeżyli, otrzymania tej rangi).
    No i przejdźmy do kwestii tytułów.
Po pierwsze Shini gratki za bycie Jinchu... tylko wiesz, nie pozabijaj wszystkich od razu i wiedz, że nie jestem Twoim wrogię #Próbuje_się_podlizać
Po drugie Ichuza miło było popatrzeć, gdy odgrywasz jednocześnie tyle postaci (też mnie nie zdziwił tytulik), ale .. ten dobra robota o/
Po trzecie Aya idealnie odegrałeś postać, z resztą po części dzięki Tobie sama znalazłam się wśród wyróżnionych.
Po czwarte brawo dla http://www.ninjaclanwars.pun.pl/_fora/ninjaclanwars/smilies/[dblpt]loners[dblpt]. śmiesznie się z wami walczyło, w końcu było tyle emocji *-*
Po piąte Ikki, popatrz jesteś doceniony! Tyle misji robiłeś i .. no widzisz, przeżyłeś dzięki temu event o/
Po szóste i ostatnie(nie potrafię się odnieść do Yocharu, bo nie czytałam do końca eventu ) Jestem taka wzruszona za wyróżnienie. Być Bohaterką Eventu to dla mnie zaszczyt, dziękuję! *bierze garść chusteczek, by otrzeć łzy*
     No i to tyle. Dzięki za event ( dobrze spożytkuję te PU, obiecuję!), tytulik, mnożnik v.v i miłego rozwijania fabuły ;) Niebawem do was wrócę, a tym czasem Sayonara!


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8tu1z9vnk1r922azo1_500.gif

Offline

 

#7 2016-03-03 16:00:57

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

     Pierwsze co powinienem tu napisać - OGROMNIE PRZEPRASZAM. Odpadłem z możliwością jakiegokolwiek wejścia na forum, pisania czy czytania postów, a nawet nastawiłem się, że moja postać padnie gdzieś trupem - tak więc dzięki za obranie alternatywy i ocalenie mnie somehow.
     Co do samego prowadzenia eventu i koncepcji, tudzież rozwiązania go - momentami zdawało się (przynajmniej mi), że trochę się rozciąga zbytnio (może też to trochę moja wina, bo tak lakonicznie trochę pisałem). Ale ogólny zarys był interesujący, wręcz intrygujący w pewnych momentach.
     Szczerze podziwiam tych, którzy sami prowadzili kilka postaci i się nie gubili w swoich zeznaniach, osobiście podejrzewam, że miałbym niemały problem w takiej sytuacji. Wszystkie wyróżnienia i słowa pochwał są jak najbardziej zasłużone przez was. Sam czuję się trochę nie fair, że zostałem tak oceniony, ze względu na moje zniknięcie bez żadnego słowa wyjaśnienia (niestety studia i praca dyplomowa namieszały mi za bardzo ze wszystkim).
     Z mojej strony byłoby tyle jakiegoś słowa. Wielkie dzięki za event, wspólną zabawę w większym gronie, oby wszyscy dotrwali do kolejnych (i mam nadzieję, że również nie się uda).


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #65 - "Podsumowanie eventu: Wojna w źródłach"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-klasowe.pun.pl www.sampowicze.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.shine.pun.pl