Ogłoszenie


#1 2016-07-03 14:27:58

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Benihisago [Karmazynowa Gurda]

http://i.imgur.com/4GoZkI9.png
Benihisago
紅葫蘆 - "Karmazynowa Gurda"     Kolejny z przedmiotów, którym według legend posługiwał się Mędrzec Sześciu Ścieżek. Jego możliwe zastosowanie nie jest do końca sprecyzowane. W zależności od regionu kontynentu, w jakim się znajdujemy, wersje te nieznacznie różnią się od siebie. W niektórych zakątkach świata uważa się, że przyrząd ten wykorzystywany jest do wyeliminowania celów irytujących swoją natarczywą gadką. Inni twierdzą, że wręcz przeciwnie – to ci, którzy trzymają język za zębami, stają się ofiarami tajemniczego naczynia. Wspólnym elementem jest jednak przekonanie, że nieszczęśnik zostaje wessany do wnętrza gurdy, a stamtąd nie ma już żadnej możliwości wydostania się. Jaka jest prawda? Być może taka, iż jest to jedynie kolejna bajka, znajdująca zastosowanie wśród matek nad wyraz rozgadanych dzieci, które chciałyby czasem odpocząć od ciągłego jazgotu pociech.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.w4tweaks.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.xiaolinpbf.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl