Koharō - 2016-12-23 15:27:53

MG:

Strażnik Specjalny - Koharo

Gracze:

Ikkyo, Yocharu, Logen, Zangetsu, Satoshi, Yozora feat. Shinsaku

Rodzaj sesji:

Event - Promocja na lidera / odbudowa pozycji klanu

Treść:

Każdy średnio wypieczony fan rpg wie, że jeśli kilka osób, które coś łączy, spotyka się "przypadkowo" w jednym miejscu, to przygoda murowana. Tak też było tym razem - to, co zaczęło się jako niecodzienne spotkanie rodzinne, skończyło się jako rywalizacja o stołek lidera i ostatecznie ustanowienie nowego porządku administracyjnego i podziału władzy w Kaminari no Kuni. Po wielu dyskusjach, budowaniu i realizacji planów oraz po ciężkich negocjacjach, Ikkyo Uchiha został mianowany nowym liderem klanu Uchiha, tak przez samych pobratymców, jak i przez zwierzchnika - daimyo Kraju Błyskawicy. W jednym, gambitowym zagraniu klan odzyskał kontrolę nad prowincją Hidari, swój klanowy artefakt i zarazem symbol władzy - Gunbai, oraz "szacunek ludzi ulicy".
Event trwał jednak o wiele dłużej i wciągnął w swą machinę więcej osób, niż tylko nowy Lider Uchiha. Yocharu mianowany został członkiem rady daimyo i pełni teraz funkcję quasi-ambasadora w rozmowach o sojuszu z Wyrzutkami. Logen, przyjaciel Ikkyo, doradzał potencjalnym przywódcom jak umiał i zaopiekował się nawet cudownie ocalałym dawnym przywódcą Yugure, Kazunarim, teraz strzępem człowieka. Dla Satoshiego Uchiha wydarzenia eventu stały się niecodziennym wprowadzeniem do świata ninja, Yozora wykorzystała ten czas na szukanie zaginionego ojca. Nawet Shinsaku, lider Wyrzutków, wplątał się nieopatrznie w opisywane wydarzenia jako strona mediująca.
O wszystkich dawnych mieszkańcach wioski klanowej, teraz tłumnie wracających w rodzinne strony nie będę się nawet rozwodzić.

Ilość postów MG:

26

Sytuacje zagrożenia:

Zbyt wiele zbyt nieistotnych, by je wspominać, choć Zangetsu popełnił samobójstwo przez ruchy tektoniczne...
A, i bliskie spotkanie z shurikenem by Yozora

Obrażenia:

Nagroda Gracza

Ikkyo - tytuł Lidera klanu Uchiha
Yocharu - tytuł ambasadora Kaminari, bardziej fabularny niż faktyczny, ale jednak
Reszta Uchiha - dom

Kara dla Gracza

Kazunariego, jeśli chciałby w ogóle wrócić do gry, czeka przymusowa wizyta w szpitalu, choć jako weterana wojennego

Kilka ciepłych słów od EM:

Ikkyo - od początku zabawy widać było, że pozycja Lidera to dla niego łakomy kąsek. W imię zasłużenia na to stanowisko, wzbił się na wyżyny własnej erudycji i motywacji, pisząc fajne, sensowne i obszerne odpisy, kiedy były potrzebne. Zdarzało mu się znikać gdzieś na jakiś czas i wracać do partycypacji w evencie, ale ogólnie spisał się bardzo dobrze.

Yocharu - od początku do końca (poza jednym przypadkiem odcięcia neta w akademiku post przed końcem eventu) sumiennie i konsekwentnie pokazywał, że nie tylko nadaje się równie dobrze na stanowisko lidera, ale i na tytuł wzorowego uczestnika eventu :D Napisał największą ilość odpisów, nie tracących na jakości, kształtował w podobnej mierze jak Ikkyo przebieg eventu. Nie mam się w zasadzie do czego przyczepić, stąd wynagrodzenie.

Logen - pomagał jak potrafił, mając jednocześnie świadomość, że bierze udział w evencie, którego pierwszych skrzypiec grać nie będzie. A jednak całkiem ładnie dokładał się do eventu, służył radą odgrywając najstarszego z grupy. Szkoda, że zniknął gdzieś w trakcie.

Satoshi - mogę sobie tylko wyobrażać, jak to jest wpaść jak śliwka w kompot w event, będąc postacią świeżo po akademii. Jednak z tego niełatwego zadania Satoshi wywiązał się wzorowo. Again, szkoda, że przepadł gdzieś bez wieści. Fabularnie zaangażował się w odbudowę klanu po dotarciu do Yu no Kuni.

Yozora - kolejna osoba, kolejny wątek w evencie. Postać dała mi okazję na odsapnięcie od żmudnych pertraktacji i trochę akcji. Pisało mi się z graczem świetnie, szkoda, że niespecjalnie ambitnie podchodzi do grania tu i wykruszył się gdzieś po drodze. Ojca nie znalazł.

Shinsaku - gościnne wystąpienie w udanym stylu, dołożył trochę barw do negocjacji na polu Daimyo - Uchiha i otworzył od razu drogę do naturalnej kontynuacji eventu - zacieśnienia więzi między Uchiha (i jednocześnie całym Krajem Błyskawicy) a Wyrzutkami. Styl jednolicie bardzo dobry.

Akio - nie sposób nie wspomnieć człowieka, który pociągnął ten cyrk za mnie przez newralgiczny moment, kiedy i ja podupadłem na cierpliwości i nie wracałem do NCW po czasowym zamknięciu forum. Kudos za samą odwagę.

Kazunari - czy to przez łut szczęścia, czy też przez fakt, że może i moje życie jest obiektem ciekawej, odgórnej narracji, pojawił się jak diabeł z pudełka i jakoś tak stał się elementem eventu :D Szkoda, że właściwie swojemu usposobieniu zniknął jeszcze przed wprowadzeniem pomysłów w życie xD
(miał w ramach eventu wrócić do gry)

Ogólnie dziękuję uczestnikom, bawiłem się nieźle i dużo się nauczyłem.

   
Wynagrodzenie
PUPWRYOBONUS
Ikkyo 160 70800Tytuł Lidera
Yocharu230 801200
Logen 100 30500
Satoshi 40 15300
Yozora 80 30600
Shinsaku 40 15200
Koharō 190 70800
Akio - 30-

www.wwe-game.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl