Ogłoszenie


#1 2012-02-02 12:47:13

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Poradnik dla uczniów Szkoły Ninja

JAK BEZPROBLEMOWO PRZEJŚĆ SZKOLENIE - PORADNIK

     Szkoła Ninja to fabularne miejsce, o historii którego można przeczytać w prologu lub historii świata. Po wielu zmianach, jakie zachodziły na forum, zdecydowaliśmy się to miejsce uczynić niefabularnym punktem w fabularnym świecie gry, wszystko po to, żeby początek gry upłynął szybko i bezboleśnie. Niemniej jednak każda postać w swoim fabularnym życiu zna to miejsce, które jest aktualnie filarem stabilizacji wśród klanów.
     Po zapisaniu się do wybranego klanu lub organizacji należy przejść po kolei wszystkie cztery sale. W każdej z nich znajdują się niezbędne informacje, dzięki którym zadania nie powinny stanowić problemu. Po napisaniu posta gracz musi zaczekać na reakcję któregoś z senseiów, wyjątek stanowi sala numer dwa.
     Potwierdzenie przejścia ostatniej sali oznacza ukończenie Szkoły Ninja. Jeżeli KP została przeniesiona każdy gracz ma obowiązek swojego pierwszego posta napisać w siedzibie swojego klanu, w dowolnym miejscu. Post ten musi nawiązywać do powrotu ze szkolenia, co będzie fabularnym dopełnieniem całego procesu kształcenia.
     Od tego momentu gracz jest uznawany za pełnoprawnego wojownika, którego celem jest przeżycie w okrutnym świecie. Poznawanie nowych znajomości, trening, zarabianie, zabijanie lub wszystko razem - cel gry zależy tylko i wyłącznie od użytkownika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimnazjum13.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.zabimedrzec.pun.pl