Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:10:36

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Senju [ochraniacz na twarz]

HITAI-ATE
(ochraniacz na twarz)     Senju, które słynie ze swoich właściwości defensywnych, stworzyło, dla swojego lidera, atrybut odzwierciedlający tę zaletę. Stworzony z lekkich, a zarazem niezwykle twardych materiałów ochraniacz zakrywa znaczną część twarzy, zostawiając widoczną jedynie środkową jej część, począwszy od oczu do samej brody.
     Na czole wygrawerowano symbol klanu - dzięki temu, przy spotkaniu, nie ma wątpliwości z kim mamy do czynienia. Oprócz symbolu z tyłu ochraniacza wyryto imiona poprzedników, którzy piastowali to samo stanowisko:

Ku pamięci bohaterom klanu Senju:
- Katsuro
- Mamoru

*


     Charakterystyczny wygląd Hitai-ate nie ma na celu jedynie uczynić użytkownika rozpoznawalnym, lecz także ochronić go przed bezpośrednimi atakami frontalnymi w twarz. Siłą, którą jest w stanie zneutralizować imponuje, nawet jeżeli porównamy ją z najlepszymi tarczami/zaporami - ochraniacz wytrzymuje ataki broniami posiadającymi nawet SB 6. Oczywiście, nie zapewnia kompletnej ochrony, należy liczyć się z bolesnymi siniakami w miejscu uderzenia, jednak lepsze to niż blizna na całe życie.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enokia.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.tz.pun.pl www.senpuu.pun.pl