Ogłoszenie


#1 2013-02-28 22:03:52

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Nowe summony

NOWE SUMMONY     Możliwość stworzona na potrzeby użytkowników, którzy chcieliby wprowadzić do świata gry nowy pakt z daną grupą zwierząt/istot. Wymagania dotyczące zatwierdzenia są identyczne jak te w przypadku jutsu, umiejętności itp. - opis powinien być możliwie jak najlepszy (im lepszy tym ewentualna szybkość wprowadzenia wzrasta), mile widziane grafiki pomocnicze. Liczba summonów nie jest ograniczona jak również liczba posiadanych jutsu nie ma żadnego ustalonego limitu - wszystko zależy od tego jak bardzo Wasz pomysł dostosowany został do realiów gry.

Uwaga!

    -> Jeżeli Twój opis zostanie wprowadzony nie dostajesz zadnej gwarancji na to, że zostaniesz pierwszym właścicielem danego paktu.

    -> Komentarze wstawianych paktów mile widziane, szczególnie te wytykające nieścisłości, które pomogą administracji w ocenie.

    -> Każda nowa propozycja powinna mieć swój oddzielny temat z dopiskiem [Propozycja] (dokładnie tak jak w recepcji) przed nazwą właściwą, niezastosowanie się to tej zasady jest równoznaczne z usunięciem tematu. Nagminne łamanie przepisu skutkuje brakiem możliwości dodawania kolejnych propozycji w tym dziale.

    -> Tag hide zabroniony!

http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora