Ogłoszenie


#1 2016-12-30 15:00:32

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Świątynia Ogoniastych Bestii

http://i.imgur.com/MvANrWu.pngUWAGA! Wejście do tego miejsca możliwe jest tylko przez Wodospad Prawdy

     Po przejściu tajemniczego wodospadu, znajdujemy wejście do świątyni. Po przekroczeniu progu, naszym oczom ukazuje się pokaźnych rozmiarów pomieszczenie. Ściany wykonane są z kamienia, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Całość wygląda jak jakiś bunkier, odporny na wszelkie ataki i klęski żywiołowe. Zaprojektowane z myślą, o spokoju dla Jinchuriki, który będzie odbywał trening właśnie w tym miejscu. Całość zdobią złote posągi, pozbawione głów. Mówi się, iż są to Ci, którym nie udało się całkowicie opanować Ogoniastej Bestii, są to jednak tylko pogłoski. 

     Kawałek dalej znajduje się ściana z jednym, wystającym elementem, za pomocą którego możemy dostać się do środka kolejnego pomieszczenia.. Jest to figura przedstawiająca głowę kota, czyli dwu-ogoniastego, stworzona w ten sposób, że pociągnąć za wajchę, która jest w środku można tylko i wyłącznie za pomocą głowy. Jeśli w sercu człowieka będzie chociaż trochę zła, kot zamknie swą paszczę, pozbawiając śmiałka głowy, a tym samym zamykając bestię wewnątrz pomieszczenia.

     Jeśli natomiast test przejdziemy pozytywnie, jedna ściana się rozstąpi, a my dostaniemy pozwolenie na wejście do specjalnego miejsca, w którym bez żadnych przeszkód będziemy mogli trenować z Ogoniastą Bestią. Co więcej, pokój ten znany jest również z tego, iż niemożliwym jest wykrycie chakry zewnątrz, będąc w jego wnętrzu (i oczywiście na odwrót).

Opis stworzony przez Jirō


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enokia.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.tz.pun.pl