Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

#1 2017-05-14 21:56:14

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

http://i.imgur.com/Y8b18zD.png     Koniec Pierwszych Igrzysk Ninja zbliża się małymi krokami. W związku z jego rozstrzygnięciem otwieramy tegoroczną galę, nazwaną wiosenną ze względu na panującą za oknem porę roku. Pierwszym z trzech etapów jak widać jest rozpoczęcie, a więc podawanie własnych propozycji tytułów. Drugim głosowanie, a trzecim i zarazem finalnym - wyniki.
     Chciałbym dopowiedzieć, iż głosowanie rozpocznie się wraz z zakończeniem wydarzenia w Enko. Do tego czasu, w tym temacie możecie podawać własne propozycje tytułów do wygrania. Jednocześnie zaznaczając, by większość z nich była unikalna, a więc niepowtarzająca się i zaskakująca w jednym. Mam nadzieję, że wykażecie się niemałą kreatywnością. Osobiście uważam, iż kategorie takie jak najlepsza miejscówka, bądź najlepszy temat nie jest dobrym pomysłem. Choć jak zawsze pozostawiam wam wolną wolę. Najważniejsze byście sami byli zadowoleni z przebiegu ceremonii. A gdy patrzę na karty postaci, wielu użytkowników, którzy niegdyś byli myszkami w miotłach, stało się potężnymi ninja. Uważam, że poprzeczka wisi wysoko. Powodzenia.

     Aktualna lista:

- Cwaniaczek - Chytry i przebiegły ninja, radzący sobie w każdej sytuacji. Pobije, zabije, uszkodzi, a nawet łatwo przekona, okłamie albo zwyczajnie zwyzywa. Wykazuje się ponad przeciętnym sprytem. Pokonuje przeszkody, nie obchodzą go zbyt ludzie i nie jest zbytnio lubiany.

- Przegryw - Ninja, któremu los często płata figle. Choć zawzięcie dąży do celu, jego starania zawsze legną w gruzach. I choćby wykazywał się ogromną siłą czy nadzwyczajną szybkością, w walce czy codziennej sytuacji wychodzi na zwyczajną porażkę.

- Lekkie pióro - Użytkownik, którego odpisy czytamy z przyjemnością. Charakteryzuje się albo fantastycznym stylem, albo jego powieści po prostu przykuwają spojrzenie. Z reguły nie popełnia błędów gramatycznych, ani stylistycznych. Wręcz zachęca swymi postami do grania.

- Nic nowego - Czyli gracz, który w oczach innych jest zwykłym przeciętniakiem. Być może trenuje gdzieś na boku, bądź wykonuje nic nie znaczące misje. Jeżeli patrzysz na imię danej osoby i wręcz nie masz pojęcia, co ona robi - zagłosuj. W końcu to nic nowego.

- Sympatyk - Wszyscy znamy taką osobę. Nie odmawia pomocy innym graczom, nawet starszym rangą. Najmilszy wśród wszystkich miłych graczy na NCW. Kłótnie omija szerokim łukiem. Najważniejszą jego cechą jest łatwość dogadania się. Nie sprawia problemów i warto go polubić.

- Biała owca - Osoba, która waszym zdaniem jest najbardziej oddana wobec własnego rodu. Jego działania można ocenić jako słuszne. Dąży do wcześniej postawionych celów i godnie reprezentuje noszone przez siebie szaty. Można wręcz powiedzieć, iż prawdziwy patriota.

- Pracuś - Nie łapie chwili wytchnienia. Poświęca się na rzecz rozwoju forum wysuwając coraz bardziej szczegółowe pomysły. Dokłada odpowiednich starań, by urozmaicać poszczególne elementy naszej społeczności. Jego wkład w funkcjonowanie społeczności jest wysoki.

- O cholera! - Tytuł dla użytkownika, którego ruchu nikt się nie spodziewał. Jeżeli zaskoczyło was coś na fabule, wiecie na kogo głosować. Od dobrych, aż po najbardziej złe rzeczy. Wrzućcie na myśl wszystkie momenty, które były dla was niemałym szokiem.

- Elitarny - Nie cechują go dwie techniki na krzyż. Ani sto. Z każdej walki wyjdzie bowiem zwycięsko. Potrafi używać i siły i mózgu. W trudnej sytuacji odnajdzie odpowiednie wyjście. Powali przeciwnika bez większych problemów. Koks wśród innych ninja i mistrz pojedynków.

- Schludniś - Dobrze dba o siebie. Prowadzi przejrzystą kartę postaci. Uzupełnił wygląd, charakter czy inne rzeczy, które są potrzebne na fabule. Dodatkowo pod jego imieniem widnieje przykuwający spojrzenie avatar. Nie braknie czasem także eleganckiej sygnatury. Gość, który dba o konto w postaci wizualnej.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2017-05-14 22:22:10

Tsuyochi

Uchiha NPC

42754256
Zarejestrowany: 2017-05-14
Posty: 46
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan [Dwie łezki]
Ranga: Członek klanu
Płeć: Chłopak
Wiek: 9
Multikonta: Kazunari; Akami

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

CWANIAK ROKU
     Osoba chytra i przebiegła, która radzi sobie w każdej sytuacji. Czy trzeba kogoś pobić, zabić, dotkliwie uszkodzić czy przekonać, okłamać, zwyzywać... Ten ktoś zawsze wybrnie. Nie musi być najsilniejszy albo najbystrzejszy, ale swoim sprytem - czasem też szczęściem - pokonuje przeszkody stojące mu na drodze. Mało go przy tym obchodzą inni ludzie, więc delikatnie to ujmując... nie jest za bardzo lubiany.

http://i.imgur.com/cyx50VF.jpg

Ostatnio edytowany przez Tsuyochi (2017-05-14 22:35:25)


http://i.imgur.com/nc9eb8P.gif

Offline

 

#3 2017-05-14 22:28:53

Keisuke

Samotnik [Kaguya]

Zarejestrowany: 2015-12-25
Posty: 229
Klan/Organizacja: Samotnicy; Kaguya
KG/Umiejętność: Shikotsumyaku; Sharingan
Ranga: Przywódca Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 Lat

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Przegryw rokuYasuhiko || Kazuhiko || Haruhiko

http://i.imgur.com/4tWVPtd.png

Mówię || Myślę || Szepczę || Krzyczę

Offline

 

#4 2017-05-14 23:08:47

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

- Leciutkie piórko - Osoba pisząca wysoko ponadprzeciętne posty, zwracająca uwagę na gramatykę - pilnująca przecinków, unikająca powtórzeń. Wypowiedzi takiego osobnika są zarówno przejrzyste i czytelne, ale także przykuwają wzrok innych, zachęcają fabułą i stylem pisania.

- Najlepszy avatar - Nagroda dla osoby, której "zdjęcie" zwraca uwagę na dłużej, przykuwa wzrok innych. Nie jest przepakowany efektami, ale także grafika nie jest zwyczajnie zaczerpnięta z Google'a - odpowiednie szczegóły są dopieszczone,
a dodane efekty wizualne są jedynie podkreśleniem.

- Największy szczęściarz - Ninja, który pomimo tragicznej sytuacji, uszedł z życiem i honorem, unikając konsekwencji, które mogłyby go spotkać. Mogłyby, bowiem uratowało go tylko i wyłącznie jego szczęście - nic więcej.

- Pssst... - Przyznana temu, kto miał najbardziej wstydliwą akcję na fabule - taką, o której wolałby zapomnieć i nie rozpowszechniać tego nigdzie dalej. Gdyby mógł, na pewno rozegrałby to inaczej, aczkolwiek karty NCW spisały już jego czyny.

- Ameryki nie odkryłeś - Dla zwykłego ninja, który ani niczym się nie wyróżnił na tle pozytywnym, ani też na tym negatywnym. Szara osoba, po cichu grająca, która nieczęsto wychyla się z tłumu.

- Magiczna karta - Order dla tego, który prowadzi swoją kartę postaci w sposób bezbłędny - rzetelnie wpisujący wszystkie treningi i podsumowania, bez upomnienia administracji. Poza tym wszystkim dba także o wygląd swojej księgi, w której każdy element ma swoje wyznaczone, w odpowiedni sposób, miejsce.

- Miło mi poznać - Najmilsza osoba wśród wszystkich miłych graczy na NCW. Zawsze skora do pomocy, która nawet jeżeli czegoś nie wie, to dla bratniej duszy zdobędzie odpowiednie informacje. Służy nie tylko radą, ale także mentalnym wsparciem.


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#5 2017-05-14 23:12:03

Jirō

Klan Namikaze

50579205
Zarejestrowany: 2016-08-31
Posty: 180
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: Kiiroi Senkō
Ranga: Quincy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Co do lekkiego pióra, to bardziej mi się kojarzy z kimś, kto po prostu pisze w taki sposób, że bardzo przyjemnie się to czyta. Ma fajny styl, etc.

Offline

 

#6 2017-05-14 23:23:28

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

@Jiro:

A czy, żeby przyjemnie się coś czytało, to nie musi to zarazem dobrze wyglądać? Ja osobiście z bólem przeglądam posty, w których co zdanie jest "mówię, robię, skaczę" itd. Dobry styl to poprawny styl, plus taki, który potrafi wciągnąć czytelnika. Da się zachęcić pisząc ciekawie, ale nie jeżeli post wygląda jak chłam - książka musi mieć także okładkę.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-14 23:24:33)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#7 2017-05-14 23:41:34

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Koks roku

Offline

 

#8 2017-05-14 23:45:02

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

@UP:
Miał być opis, żeby było ładnie Poza tym raczej sens jest chyba wymyślać coś nowego, aniżeli coś, co już było


- Kartograf - Osoba, której świat fabularny nie jest obcy, a nawet więcej - jest bardzo bliski, niczym drugi dom.
Taki ninja nie tylko zachwyca się pięknem przyrody, ale kreuje także krajobraz wokół siebie w sposób niezapomniany, wyróżniający się na tle innych.

- Dziwak lub Indywidualista - To taki ktoś, kogo nikt nie jest wstanie zrozumieć - chociażby wydawało nam się, że już coś o nim wiemy - on i tak postąpi inaczej, po swojemu. Często zmienia zdanie, nie zawsze postępuje nigdy nie postępuje w sposób, którzy pojęliby inni.

Kiyoshi nigdy nie przegrywają

- Wazeliniak - Osiągnięcie zarezerwowane dla tych, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel - nawet jeżeli wiązałoby się to z ciągłym przymilaniem do wszystkich graczy, a przede wszystkim administracji - robieniem dobrej miny do złej gry.

- Ędward Ącki - Order dla typowego tzw. Grammar Nazi, który pilnuje nie tylko własnej gramatyki, ale także poprawności pisania przez wszystkich innych graczy - otwarcie o tym mówi, zawsze zwracając uwagę, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-15 11:00:41)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#9 2017-05-15 07:31:24

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

* Smutny Pepe - gracz, który robił masę treningów, sesji, koksił, ale nie wiadomo po co, bo i tak na nic mu to się nie przydało
* Biała owca - najbardziej oddany członek klanu/organizacji, który zrobił coś wyjątkowego dla swoich braci
* Zagranie roku - najciekawsze posunięcie lidera/członka klanu/organizacji, którego nikt się nie spodziewał

Offline

 

#10 2017-05-15 12:13:23

 Yocharu

Klan Uchiha http://i.imgur.com/p2qZr4s.pnghttp://i.imgur.com/bRrcMpK.png

50499111
Skąd: Hidari
Zarejestrowany: 2014-04-03
Posty: 996
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider/ Weteran
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Mrówka/Pracuś - Dla osoby, która poświęciła dużo czasu na rozwój NCW zarówno może to być zmiany w mechanice jak i prowadzenie sesji i wydarzeń.
Reszta później....

Offline

 

#11 2017-05-15 23:08:55

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

- Papuga - order dla osoby, która zdaniem innych jest najmniej oryginalna. Może być zarówno strasznie podobna do postaci z Anime/Mangi, a także do innych graczy NCW.


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#12 2017-05-16 00:14:54

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Ja optuję za tym, żeby tytuł przegrywa roku nazywał się "Ichitsu" albo "Ichitsu roku" - coś w ten deseń


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#13 2017-05-16 00:32:40

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Re: Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Zaktualizowane. Jedynie nazwy mogą ulec zmianie.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #74 - "Wiosenna Gala 2017 - Rozpoczęcie"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.java.pun.pl www.rodzinnewille.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl www.nkn.pun.pl www.wtd.pun.pl