Ogłoszenie


#1 2012-01-29 18:16:24

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Tereny starego Tsundora


     Miejsce bardzo znane, zarówno wśród miejscowych, jak i handlarzy, którzy podróżują szlakami przez rozległy Kraj Ziemi. Znajduje się ono dokładnie na samym południu Baigai. Dzięki temu łączy ona ze sobą dwa różne światy - tereny górskie i pustynne równiny niziny. Jak można się łatwo domyślić, z terenów starego Tsundora prowadzi najkrótsza droga do Kraju Wiatru. Należy przebyć jedynie Oni no Kuni, które nie powala swoimi rozmiarami. Krótko mówiąc, szlakami wiekowej prowincji wciąż podróżuje wiele ludzi. Wszystko za sprawą południowego szlaku handlowego, który biegnie przez tą część Baigai.
     Jeżeli chodzi o florę i faunę terenów, można mówić wiele. Przede wszystkim, wprawny obserwator będzie mógł zauważyć ogromną różnorodność. Jeżeli by przemierzyć tereny bardzo dokładnie, da się znaleźć zarówno piaszczyste wydmy, jak i trawę, drzewa, czy też roślinność typowo górską. Skrzyżowanie dwóch stref klimatycznych daje całkiem ciekawy efekt, dzięki czemu nie można tu narzekać ani na nadmiar opadów, a także i zbyt wysoką temperaturę. Nic dziwnego, że na terenach Tsundora przebywa mnóstwo najemników, kupców i wieśniaków.
     Jednak taki klimat musiał wywrzeć swój wpływ na tą krainę. Najbardziej banalnym, a zarazem najprostszym przykładem, jest przytoczenie zajęcia tutejszej ludności. Wszyscy parają się handlem. Dlaczego? Cóż, gleby górskie nie są specjalnie urodzajne, tak samo te piaskowe. W takim obrocie sprawy w zasadzie niemożliwa jest uprawa roślin. W grę wchodzi jedynie hodowla zwierząt, jednakże nie jest ona tak rozpowszechniona, z powodu małej ilości równin i pastwisk. Bogiem a prawdą, raczej nie można tutaj spotkać prawdziwego wieśniaka.
     Ludność starej prowincji nie jest wysoka. Wynika to wszystko z faktu małego zróżnicowania zawodowego. Nie każdy może być handlarzem, a brak tak prostych zawodów jak rolnik, górnik, rybak, czy też drwal zdecydowanie ogranicza możliwość wyboru. W starym Tsundora utrzymać się mogą jedynie mądrzy przedsiębiorcy, zajmujący się barterem przez całe swoje życie.

Opis stworzony przez Ikkyo

Offline

 

#2 2012-04-07 20:52:02

 Miri

Martwy

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 294

Re: Tereny starego Tsundora

Miri nieustającym miarowym krokiem pokonując przeciwności napotykane w podróży , na traktach i ścieżkach , zboczach i jaskiniach , wielokrotnie przechodząc po trupach wrogów ludzkich jak i zwierzęcych .
Nieustannie z martwym wzrokiem wbitym w zastygłe twarze swych wrogów , którzy już nie widzą , kiedyś na czele zastępów mi podobnych zstąpię na ziemie tych nieprawych stanę w ich progach i powiem wkońcu się przyznałeś .
Miri nie opodal swego celu idzie spójrz czy nie stoi za tobą .

[z/t-->tereny Oni no Kuni [Kraj Demona]

Ostatnio edytowany przez Miri (2012-04-07 20:53:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl