Ogłoszenie


#1 2012-02-01 20:42:25

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Miasto


     Jedyne miasto w całym Kraju Księżyca. Kiedyś były to niewielkie budynki zajmujące pobliski teren przy morzu, zamieszkiwali je rdzenni mieszkańcy wyspy, z czasem kiedy Kraj Księżyca był najlepszy miejscem na handel zaczęli przybywać ludzie z sąsiednich prowincji. Jasnym stało się, że należy zacząć budowę domy dla nowo przybyłych mieszkańców, z roku na rok, niewielkie, drewniane domki zaczęły zmieniać się w większe domy, aż w końcu zmieniły się w miasto. W czasie gdy handel na wyspie rozkwitł, a pieniędzy było pod dostatkiem władze zaczęły zwiększać obszar miasta, niestety wyspa nie należała do największych a z czasem zaczęło brakować miejsca na nowe budowle. Jednak nawet z tym problemem władze poradziły sobie szybko, zamiast zwiększać obszar miasta zaczęto poprawiać stare budowle, drewno zmieniło się w kamień, co umożliwiło budowę wyższych budowli. Niedługo po tym zaczęto budowlę jeszcze większych budynków, nim można było się zorientować miasto w Kraju Księżyca stało się największym miastem w całej krainie. Wiele budynków posiada teraz ponad dziesięć pięter. Prawdziwa kolebka cywilizacji i kultury, znaleźć można tutaj wszystko, oprócz przyrody. Długie brukowane ulice przeszywają miasto niczym pajęczyna, a najczęściej prowadzą od jednej przystani do drugiej.


Opis stworzony przez Matsuo

Offline

 

#2 2012-02-28 20:29:03

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei przeczesywała całe miasto w Tsuki no Kuni. Wolnym krokiem przechodziła przez kolejne ulice rozglądając się dookoła. Można powiedzieć, że samotność w tym miejscu lekko jej dokuczała. Wskoczyła w końcu na jeden z dachów, po czym wskoczyła na jeszcze wyższy. Usiadła na nim, po czym zaczęła rozmyślać.
- Nana-chan, jak się masz?... - Zapytała samą siebie w myślach, po czym zaczęła przyglądać się wszystkim przechodniom na drodze. W końcu zamknęła oczy i zaczęła odpoczywać, robiło się powoli ciemno, a ona jeszcze nie znalazła żadnego miejsca, gdzie mogła by nocować. Postanowiła sobie tutaj posiedzieć i pomyśleć.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#3 2012-02-28 20:43:52

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Szybko przybiegłem do miasta, a spieszyłem się, ponieważ postawiłem sobie ważny cel. Musiałem jak najprędzej odnaleźć Mei, moją uczennicę, którą jak ostatni idiota pozostawiłem na pastwę losu samą. Nie powinienem tego robić, rozumiem wprawdzie, że dopiero zaczynamy pracę mistrza z uczniem, ale powinienem się starać od samego początku. Zacząłem mieć do siebie spore wyrzuty sumienia, ale nie przeszkadzały mi one w poszukiwaniach. Miasto było duże, więc musiałem być dokładny i odpowiednio spostrzegawczy. Dla ułatwienia zadania wskoczyłem sobie na daszek pobliskiego budynku, aby zwiększyć pole widzenia.
-Mei, gdzie jesteś? - spytałem samego siebie, ciągle się przemieszczając.
W końcu ją zauważyłem, tę piękne różowe włosy połyskujące w blasku promieni słonecznych od razu spowodowały, że je spostrzegłem. Dziewczyna siedziała na dachu jakiegoś budynku kilka dachów przede mną. Przeskoczyłem zwinnie na dach, na którym znajdowała się dziewczyna, ale byłem cicho, chciałem ją zaskoczyć. W odpowiednim momencie zasłoniłem Namikaze oczy dłońmi, już obok niej siadając, ręce automatycznie powędrowały na krawędźć dachu, nie chciałem sprawiać jej dyskomfortu.
-Mei... - zacząłem na wstępie.
-Przepraszam, że cię zostawiłem, zachowałem się jak ostatni idiota. Już nigdy nie popełnię tego błędu. - przerwałem na chwilę, rzucając lekkim uśmiechem, który szybko zniknął.
-Nic ci się nie stało przez ten czas? - zapytałem wprost, z nadzieją, że nic.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#4 2012-02-28 20:51:03

Sensei_Matsuo

Sensei

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 147

Re: Miasto

Kuso....

Proszę o usunięcie tego posta ^^

Ostatnio edytowany przez Sensei_Matsuo (2012-02-28 20:52:19)

Offline

 

#5 2012-02-28 20:53:03

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei siedziała i rozmyślała, nagle jednak poczuła na swojej twarzy dotyk dłoni, na początku się zlękła nie pokazując tego, jednak po chwili okazało się, że to jej mistrz Takashi. Chwilę przyglądała mu się z uśmiechem i słuchała, po czym odpowiedziała.
- Nie szkodzi, miałeś swoje powody, mi nic nie jest, potrafię sobie radzić. - Mówiła uśmiechając się i wpatrując w mistrza, na jej twarzy automatycznie pojawiły się niewielkie, ledwo widoczne rumieńce. Czułą się naprawdę dobrze, że Takashi w  końcu do niej dołączy. Po chwili spojrzała na zachodzące słońce.
- Zaraz zacznie robić się ciemno. Starałam się znaleźć jakieś miejsce do noclegu, ale nie mogłam. - Mówiła troszkę zrezygnowanym głosem, po czym przyjrzała się mistrzowi.
- Znasz może jakieś przytulne, ciepłe miejsce? Ostatnio noce potrafią być zimne... Nie znoszę zimna. - Powiedziała uśmiechając się, po czym zaczęła rozglądać się po okolicy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#6 2012-02-28 21:07:14

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-No tak, masz rację, w końcu jesteś ninją. - uśmiechnąłem się szeroko, szczerząc białe zęby, przymykając oczy i drapiąc się ręką w tył głowy, mój znak rozpoznawczy.
Rzeczywiście, Mei jest ninją, w dodatku z klanu Namikaze, a ten klan podobno posiada utalentowane jednostki, specjalizujące się zwłaszcza w TaiJutsu, ale nie tylko, to oczywiście, znani są z niezwykłej prędkości.
-Masz rację. - sam zwróciłem uwagę na to, że robi się coraz ciemniej.
-Ale wiesz... My, ninja, czasem nie śpimy, a spędzamy czas na treningu, czy na czymkolwiek innym. Jednak masz rację, powinniśmy znaleźć miejsce na nocleg, ale nie mam żadnego pomysłu. - uśmiechnąłem się, patrząc na zachodzące słońce.
-Ładne. - pomyślałem, obserwując je.
Zacząłem się zastanawiać nad następnym treningiem i nad tym, czego będę się uczył w najbliższym czasie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#7 2012-02-28 21:15:11

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała z uśmiechem mistrza, kiedy ten stwierdził, że nie zna żadnego miejsca odpowiedziała.
- Więc chyba będziemy musieli spędzić razem tę zimną noc pod gołym niebem. - Mówiła puszczając oczko Takashi'emu, po czym również spojrzała w stronę słońca. Chwilę rozmyślała w ciszy, dopiero po niedługim czasie  zwróciła się do swojego mistrza.
- Podczas twojej walki udało mi się dostrzec, że używałeś w niej żab, nic nie wiem na ten temat, mógłbyś mi nieco o tym opowiedzieć? - Zapytała, po czym skuliła się, jak by zaczynało się jej robić zimno, a następnie dodała.
- Nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego jest możliwe, nigdy nie słyszałam o tym. Do tego jedna z żab była ogromna. Czyżbyś posiadał jakieś specjalne umiejętności? - Zapytała, po czym wsłuchała się w słowa mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#8 2012-02-28 21:26:24

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-No tak zrobimy. - na oczko zareagowałem szerokim uśmiechem.
Zapadła cisza, dość długa cisza, którą w końcu przerwała Mei. Jednak wcześniej zdążyłem wpaść w zamyślenie, zastanawiając się nad naprawdę różnymi rzeczami, starałem odgonić od siebie niektóre myśli, ale chyba daremnie, bo to nic nie dawało.
-Hmm, chodzi ci o moje żabki, co? - zrobiłem słodką buźkę, jak dziecko.
Mei poprosiła mnie o informacje na ich temat, dlatego od razu zacząłem wyjaśniać.
-Żaby to grupa summonów, z którą podpisałem pakt. Do ich przywołania niezbędna jest technika przywołania, a także właśnie podpisanie paktu. To takie szczegółowe wyjaśnienia, które zdecydowanie wystarczą i nic więcej nie trzeba mówić. Jednak zrobię to. Po podpisaniu paktu z daną grupą summonów otrzymujemy możliwość przywołania ich w każdym momencie. Do tego potrzebna jest technika Kuchiyose no Jutsu, która polega na przywołaniu. Cóż, istnieje wiele grup summonów, ja wybrałem akurat żaby, każdy summon pomaga w walce posiadaczowi podpisanego paktu. W moim przypadku to bardzo przydatne, nawet nie wiesz jak mi pomagają. - skończyłem.
-Nie dziwię się, że o tym nie słyszałaś, ale dobrze, że już o tym wiesz. - uśmiechnąłem się, po czym na mojej twarzy zagościła powaga, zacząłem błądzić wzrokiem gdzieś przed sobą.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#9 2012-02-28 21:34:21

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała zaciekawiona mistrza, zainteresował ją temat przywołań. Kiedy Takashi skończył Mei przystawiła palec do policzka rozmyślając na głos.
- Czyli nie istnieją takie żaby... - Po chwili wyobraziła sobie siedzącą siebie na jednej z żab i drugą na ramieniu, która wymachuje przed nią językiem.
- Ble... - Potrząsnęła ciałem aby umocnić swoje obrzydzenie, po czym przyszła jej kolejna myśl. Mei stojąca z wężem obwiązanym wokół szyi. Tym razem nie zareagowała jak wcześniej, po prostu zamarła. Po chwili spojrzała z wykrzywioną miną na mistrza.
- A czy jest coś innego oprócz płazów, lub gadów?... - Zapytała zmieszana, a na jej twarzy było widać pewnego rodzaju obrzydzenie do tych zwierząt.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#10 2012-02-28 22:26:49

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hahahah. - zaśmiałem się na reakcję Mei, kiedy była zwyczajnie obrzydzona żabami, czy czymkolwiek nawet innym.
-Wiesz, jest dużo summonów oprócz gadów i płazów, istnieje na przykład pakt z psami, czy też małpami. Sam miałem okazję zobaczyć kiedyś użytkownika paktu z małpami i uwierz mi, to bardzo ciekawy pakt, a Enma, Król Małp, to doskonały i wszechstronny wojownik, bardzo potężny. - wyjaśniłem dziewczynie.
-W sumie to byłoby dla niej dobre... Enma i jej zdolności, niezliczona ilość innych tego typu summonów, w sensie małp, o których nikt nie ma pojęcia, sam jeszcze nie spotkałem się ze wszystkimi żabami, stąd te myśli... Tak, to byłoby dla niej dobre, ale wybór należy do niej. - przemyślałem sobie na szybko sprawę.
-Wiesz, przede wszystkim, nie możesz się do niczego zmuszać, ja wybrałem żaby, bo tylko o nich wiedziałem, nie żałuję decyzji, nie zmieniłbym jej, ale wszystko zależy od stylu walki i umiejętności danego ninja. - dodałem jeszcze.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#11 2012-02-28 22:34:54

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała mistrza. Zaciekawił ja pakt z małpami, jednak to nie było dla nie.
- Małpy... - Powiedziała z niechęcią. Chwilę rozmyślała, siedziała w ciszy kuląc się.
- Małpy... To nie dla mnie. Zaś psy, nie byłby dobrymi wojownikami... - Pomyślała, po czym spojrzała na Takashi'ego.
- Czy kilak osób może podpisać ten sam pakt? - Zapytała, po czym lekko zrobiła się biała, stwierdziła, że to będzie najlepszy wybór dla niej.
- Chciałabym podpisać pakt z żabami. Jest taka możliwość? - Mówiła wymuszając na sobie uśmiech, gdyż tak naprawdę niechętnie wybrała te summony. Po krótkim namyśle stwierdziła, że to własnie one będą najlepsze, wiedziała, że nie będzie żałować swojej decyzji.
- W końcu... Nawet do żab da się przyzwyczaić... - Powiedziała, a jej twarz wracała do normy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#12 2012-02-28 23:04:53

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Och, do jasnej cholery ! - wykrzyknąłem, widząc gdzie się obudziłem. Powoli wstałem, otrzepałem się z kurzu, poprawiłem płaszcz i rozejrzałem się po okolicy. Miasto było pełne - w końcu było wyspą handlową. Postanowiłem, że zejdę z dachu. Zeskoczyłem z niego, zeskakując na coraz to niższe budynki, aż wylądowałem na jednej z ulic. Zacząłem powoli iśc w tylko mi znanym kierunku, zastanawiając się gdzie powinienem się teraz skierować. Zacznijmy od tego, że byłem wręcz pewien iż muszę pozyskać więcej doświadczenia w walkach jak u tego, że muszę nauczyć się technik - na tych, które opanowałem przed przybyciem do akademii długo nie przeżyję w takim świecie... W końcu przystałem przy jednym z budynków by dać sobie chwilę wolnego czasu na rozmyślenie. Przez czysty przypadek usłyszałem jak ktoś rozmawiał o... paktach, żabach... z tego co mogłem wywnioskować chodziło o summony. Postanowiłem, że przysłucham się tej rozmowie, a może dzięki temu dowiem się czegoś co później się mi przyda.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#13 2012-02-28 23:31:34

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Tak, tak, to jak najbardziej możliwe. - odpowiedziałem Mei z usmiechem.
W sumie żaby to też byłby dla niej dobry wybór. Nie oszukujmy się, żaby to jedna z najlepszych grup summonów, która udostępnia wiele ciekawych zwierząt do przywołania, chociażby Dwójkę Wielkich Sage.
-Oczywiście, że się da przyzwyczaić i oczywiście, że jest taka możliwość. - odpowiedziałem jej, niepostrzeżenie sięgając do kabury.
Wyciągnąłem z niej dokładnie jednego kunai'a tak, by mój ruch pozostał niezauważonym.
-Przepraszam... Nie odwracaj się, ktoś nas obserwuje, nie wiadomo kim jest, ale wygląda na zaciekawionego, lepiej zareagować. - wyszeptałem cicho do dziewczyny, po czym szybkim ruchem odwróciłem się, jednocześnie wyrzucając nóż kunai przez zamach ramieniem. Rzut był szybki i precyzyjny, starałem się wykorzystać każdy moment ostrożności i moje spokojne działanie. Kunai przeleciał dokładnie przed twarzą obserwatora, dokładnie to tuż obok jego głowy, wbijając się w jedną z kafelek dachu, na którym się znajdował, a siedział niedaleko, skoro mógł słyszeć rozmowę prowadzoną normalnym tonem.
-Kultura zazwyczaj zabrania podsłuchiwania, więc czekam na wyjaśnienia. - wstałem, odwracając się, byłem bojowo nastawiony, zwróciłem się do nieznajomego.
Stałem niby w normalny sposób, ale z odpowiednio ułożonymi stopami i kończynami górnymi stworzyłem sobie dogodną pozycję do zarówno do obrony jak i ataku po niej.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#14 2012-02-28 23:40:59

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Kiedy Takashi mówił o zwierzętach Mei z uwagą słuchała, była naprawdę zadowolona, że więcej niż jedna osoba może podpisać ten sam pakt. Chciała coś powiedzieć, jednak przerwała jej reakcja mistrza. Kiedy Mei wiedziała o co chodzi, szybko chwyciły za rękojeść katany, aby w razie potrzeby szybko wyciągnąć broń i zaatakować. Po mistrzu również wstała i odwróciła się w stronę nieznajomego. Ostrze katany powoli wysuwało się z pochwy, a Mei była gotowa do ataku.
- Przerwać podczas takiej rozmowy... Ehhh.... - Pomyślała zrezygnowana, po czym kątem oka spojrzała na Takashi'ego. Nadeszła chwila ciszy, która powinna szybko minąć, przynajmniej Mei miała taką nadzieję.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamari