Ogłoszenie


  • Index
  •  » Chikai
  •  » Miasteczko na wybrzeżu i plaża

#1 2011-12-22 19:14:01

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Miasteczko na wybrzeżu i plaża


     Miasteczko osadzone na obrzeżach terenów tego klanu, zamieszkałe przez tych najbardziej opanowanych jego członków. Przywędrowali aż tutaj, ponieważ nie cierpieli wojen, walk, a marzyli tylko o spokojnym, ustatkowanym i szczęśliwym życiu. Mimo tego, że oddzieli się od reszty klanowiczów, nadal podlegają temu samemu liderowi. Niestety Ci ludzie w większości nie opanowali swego Kekkei Genkai, nawet nie mieli takiego zamiaru, więc budynki tutaj powstały własnoręcznie. Są to nieduże i skromnie urządzone chaty, które nie wyróżniają się niczym od innych zwyczajnych wiosek, tudzież osad. Niecałe 100 metrów od wioski znajduje się piaszczysta plaża oraz może. Co pięćdziesiąt metrów dostrzec można pomosty, przy których cumują barki rybackie - to właśnie z handlu nimi są w stanie się utrzymać. Niestety na pozór spokojna i neutralna osada często najeżdżana jest przez grupkę bandytów, którzy doszczętnie rabują ich majątek. Właśnie z tego powodu często kontaktują się z krewnymi, prosząc o pomoc.

Opis stworzony przez Graczy NCW

Offline

 

#2 2012-03-16 19:22:00

Matsuo

http://img708.imageshack.us/img708/9917/postacroku.png

35457109
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 1682
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

No i w końcu znalazłem się już za granicami Chikai. Nie miałem zamiaru zostawać dłużej w tej prowincji szybko skierowałem się w stronę granicy Dokuzy. Jak wcześnie wolnym krokiem przemierzałem tereny kolejnej prowincji. Można powiedzieć bezkarnie, ale maska i płaszcz robią swoje. Po drodze mogłem się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy.
- Nagroda za mnie? Zobaczymy, kto będzie pierwszym śmiałkiem... - Pomyślałem uśmiechając się. Teraz już byłem pewny, że mój koniec jest bliski.
[z/t --> Dokuza/Tereny Dokuzy]

Offline

 

#3 2012-03-20 20:12:25

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Postanowiłem, że przejdę wybrzeżem. Tak będzie najbezpieczniej, zwłaszcza że nie mieszkają tu wojownicy, którzy opanowali swego Kekkei-Genkai. Była to o tyle komfortowa sytuacja dla nas, gdyż nikt z naszej dwójki nie miał zamiaru walczyć.
- Jesteśmy coraz bliżej Tanechigai. Musimy przejść jeszcze przez jedną prowincję i będziemy na miejscu. W razie czego stamtąd odbijemy do Shisou, aby dołączyć do Gisaku i reszty. - Powiedziałem do małej, patrząc ciągle przed siebie. Morska woda już przyprawiała mnie o mdłości, dlatego starałem się jak najszybciej opuścić wybrzeże i przejść do Dokuzy.
z/t obojga -> Dokuza/Tereny

Offline

 

#4 2012-05-05 21:45:26

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Jak się okazało, dotarłem tutaj jako pierwszy, na wszelakie szczęście, bo tego właśnie oczekiwałem. Usiadłem sobie w widocznym miejscu, praktycznie przy wejściu do miasteczka, tak, by wszyscy wstępujący do niego mnie widzieli. Siadłem sobie tak dokładnie na jakimś kamieniu, by mieć chwilę na odprężenie, odpoczynek, choć tego nie musiałem mieć, ale mogłem się zrelaksować, chciałem przemyśleć całą sprawę.
-Ciekawe ilu ninja się tu zjawi... - zastanowiłem się, niemalże na głos.
-Ilu by ich nie przybyło... Cholernie kłopotliwe. - tutaj już westchnąłem dość głośno, popadając w zamyślenie.
Zdałem sobie sprawę z tego, że to ja będę tutaj dowodził, dopiero teraz wbiło się to statecznie do mojej głowy. Już zacząłem myśleć nad wszelkimi możliwościami, znajdowałem odpowiednie możliwości dla prawdopodobnych sytuacji, szukałem dla siebie miejsca w zgiełku walki, starałem się znaleźć jakąś skuteczną drogę działania, nawet póki nie wiemy co mamy robić.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#5 2012-05-05 21:54:43

Gisaku

Zaginiony

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 885

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

I w końcu zauważyłem swój cel. Chciałem wejść już do miasteczka jednak ujrzałem Takashiego. Postanowiłem  usiąść obok niego i zacząć rozmowę. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Po zajęciu miejsca obok starego znajomego powiedziałem
Witaj Takashi. Co tam u Ciebie słychać ? to miał być wstęp do rozmowy. Do rozmowy, która może nie zostanie skończona. W końcu wszystko może się zdarzyć. trochę głupio mi było, że zostawiłem swojego ucznia jednak nie miałem wyboru. Nie chciałem przyprowadzać go tutaj i ryzykować jego zdrowia.

Ostatnio edytowany przez Gisaku (2012-05-05 22:02:21)

Offline

 

#6 2012-05-05 22:01:05

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

-Ahh, Gisaku. - odpowiedziałem od razu po nim.
Wstałem i uścisnąłem chłopaka przyjaźnie, po czym siadłem z powrotem na kamieniu.
-Aaa, Gisss, jak się tyle nie widzi, to potem ma się tyle zaległości... Sądzę, że zainteresuje cię tylko fakt, ze zostałem liderem klanu Nara, mojego klanu. - uśmiechnąłem się szeroko, szczerząc białe ząbki, przymykając oczy i drapiąc się prawą ręką w tył głowy.
-A tak to mam dowodzić tą misją, ale jeszcze zobaczymy, niech tylko zjawi się tu jakiś informator, musimy wiedzieć przecież skąd zacząć. - mój wyraz twarzy zmienił się na normalny, postawa też.
-Jest Gisaku, Rokutaro zaraz będzie, oby zjawiło się ich więcej... - pomyślałem w międzyczasie.
-Dobrze, że na świecie są jeszcze osoby takie, jak my, na które zawsze można liczyć. - westchnąłem niby sam do siebie, patrząc w niebo.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#7 2012-05-05 22:06:42

Gisaku

Zaginiony

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 885

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Przyjmij moje najszczersze gratulację. odpowiedziałem Takashiemu praktycznie od razu.
Ciekawe jak bardzo poprawił swoje umiejętności pomyślałem po czym spojrzałem wprost przed siebie i zacząłem rozmyślać. Myślałem o całym swoim życiu oraz o tym, jak łatwo jest je stracić. W końcu gdyby nie ofiara pewnej kobiety już by mnie tu nie było. Nie chciałem na razie ujawniać swoich zdolności, mówić o nich, ponieważ nie widziałem w tym najmniejszego sensu. Jeśli będzie trzeba w trakcie walki nie zamierzam się ograniczać. Na razie wole pozostać cicho.  To chyba było najlepsze rozwiązanie.

Offline

 

#8 2012-05-05 22:11:11

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

I tak oto nad dwoma osobami, które dały już radę się tutaj doczołgać pojawił się monstrualnych rozmiarów smok. Wylądował na ziemi, a ja spokojnie z niego zeskoczyłem. Później został wysłany wysoko (smoczek leci  hen wysoko) od naszego miejsca spotkania. Mimo tego, że bardzo chciałem, nie mogłem go tak po prostu tutaj zostawić.
- Witam wszystkich... - powiedziałem tylko i ostatecznie usiadłem na ziemi. Na razie nic ciekawego się nie działo, więc dlaczego miałem się przemęczać ? Wyjąłem ostatecznie kunai'a z torby i jak to miałem w zwyczaju zacząłem się nim bawic. Ot, taka moja mała tradycja.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#9 2012-05-05 22:15:39

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Przed dostaniem się do miasteczka moloch zmniejszył do wielkości pięciu metrów by nic nie zniszczyć. Obserwowaliśmy wszystko wokoło wraz z molochem idąc przez to ciekawe miasteczko. Ani ja, ani Sumiteru nie wiedzieliśmy gdzie dokładnie mamy się udać.
- No to gdzie teraz ? - zapytał mnie Sumiteru patrząc się wokoło.
Ja przez chwilę nie odpowiadałem mu. Z daleka zauważyłem znajomo mi twarz. Dokładniej mówiąc - Takashi'ego.
- Widzisz tego tego chłopaka z kolczykiem n a końcu lewej brwi ? Do niego podejdź. On na pewno coś wie - powiedziałem, a moloch od razu ruszył w stronę chłopaka.
Kiedy już tylko znaleźliśmy się obok Takashi'ego, ja zszedłem z molocha i podszedłem do chłopaka. Wysunąłem prawą dłoń na przywitanie i zacząłem mówić:
- Witaj Takashi. Miło mi ciebie znowu zobaczyć. Podróżowałem właśnie do tego miasteczka wraz z moim przyjacielem Sumiteru w sprawię jakiejś grupowej misji. Wiesz coś może o niej bo nie dostałem zbyt wielu szczegółów ? - powiedziałem do Takashi'ego.
- Witaj. - powiedział Sumiteru witając się z Takashim, po czym usiadł obok mnie, aby odpocząć.

Offline

 

#10 2012-05-05 22:20:59

Nana

http://img607.imageshack.us/img607/5717/silniczekcb.png

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 211
Ranga: Członek klanu

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Zjawiłam się w miasteczku, a raczej przed nim, ale zauważyłam znajome twarze, a dokładniej Gisaku. Drugiego jegomościa nie znałam za bardzo. Gdzieś przed oczętami mi się może przewinął, ale poznać go bliżej nie miałam okazji. Raczej nie interesowały mnie jego personalia. Podeszłam spokojnie do Gisaku i podałam mu rączkę na przywitanie się. Z nudzoną twarzą zapytałam go:
- A Ty co tu robisz? - następnie się obejrzałam i zauważyłam śmiesznego Miyaguchiego i bardzo rozmownego Rokutaro. Wiedziałam, że będzie się działo. Oj na pewno będzie się działo. W duchu się ucieszyłam, bo wiedziałam, że będzie ciekawie, a ja będę mogła tworzyć to i oglądać naraz.


KP

Opis
Mówię
Myślę
Szepczę

Offline

 

#11 2012-05-05 22:35:56

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

-Jeju, dziękuję ci bardzo, Gisaku-San. - zarumieniłem się i uśmiechnąłem nieśmiało, podobało mi się to.
W końcu zaczęli się schodzić, wszystkich było tutaj coraz to więcej.
-Rokutaro ! - rzuciłem od razu, kiedy mój uczeń przybył.
-Niezły smok. - dodałem.
-Ohayo. - uśmiechnąłem się czasem, raz do małej dziewczynki, którą najwidoczniej znał Gisaku.
-A, witajcie. Cóż, mamy dostać szczegółowe informacje, na razie czekamy na naszego zleceniodawce, czy coś. - stanąłem na kamieniu, bym widział lepiej wszystkich, a by ci lepiej mnie słyszeli. -Mam przewodzić naszą grupą, prosiłbym więc o chęci do współpracy, nie mam zamiaru nikomu rozkazywać, nie czuję się lepszy, dla mnie to po prostu bardzo kłopotliwe, ale skoro mnie wybrali, wierzę, ze nadaję się jako dowódca tej grupy, na razie czekamy na informatora, oby przybył jednak ktoś jeszcze, każdy się przyda. Jeśli nie zostaliście dokładniej poinformowani, to zdradzę wam to, co wiem ja, mianowicie - mieliśmy się tu stawić, bo ktoś w tych okolicach natknął się na zbiegłego ninję, poszukiwanego rangi S, pewnie będziemy musieli go unieszkodliwić, czy coś.
Po tych słowach siadłem z powrotem, opierając twarz o dłonie, które trzymałem natomiast na kolanach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#12 2012-05-06 00:02:32

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Z uśmiechem wysłuchałem Takashi'ego.
- Muszę szybko coś zrobić - po tych słowach pobiegłem wraz z molochem poza miasteczko. Musiałem w szybkim tępię wziąć się za trening jednej techniki. Znalazłem za miasteczkiem małą łąkę, a na niej mały pieniek.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_____________________

Akcept by Katsuro

Po treningu wraz z molochem wróciłem do towarzyszy.
- Jestem już. Mam nadzieje, że wiele nie przegapiłem - powiedziałem z uśmiechem na ustach do wszystkich obecnych. Czekałem wraz z innymi na naszego informatora. Myślałem tylko o tym jak odbędzie się ta cała misja i czy moje umiejętności będą jeszcze większe dzięki niej. Jak zwykle w mej głowie siedziały też myśli filozoficzne, na które tym razem nie miałem jednak ochoty.

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2012-05-06 00:04:37)

Offline

 

#13 2012-05-06 08:29:16

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Zobaczyłem kolejną znajomą twarz - Nana, bo o ile pamiętam tak dziewczynka miała na imię. Poznała mnie z nią Mei... Której już nie widziałem spory czas. Ale nie słyszałem też, że o kimkolwiek z klanu Namikaze, więc Mai też raczej się uspokoiła. Ewentualnie dziewczyna umarła... Z moich smętnych myśli na szczęście wyrwał mnie nieznany chłopak z Sabaku.
- Nic się nie martw... Jeszcze nic ciekawego się nie zdarzyło. - chwilę później odszedłem do Nany. Cóż, nadal dziwiło mnie, że taka mała osóbka może tak naprawdę może być silniejsza ode mnie. Ale tak, tak... Przynajmniej miałem okazję poznać ich trochę bardziej. Szkoda tylko, że nie było jeszcze Ichitsu - jego też chętnie bym poznał.
- Muaah... Kolejny raz się spotykamy, prawda ? Z chęcią rozwieje swoje wątpliwości i zobaczę jak taka dziewczynka jak ty umie walczyć - po słowach skierowanych do Nany, zwróciłem się do chłopaka, który zapewne był z klanu Uchiha - Witaj, jestem Rokutaro... Nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać. - a później sobie po prostu usiadłem. Mimo wszystko w pewnym stopniu podróż mnie zmęczyła.

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-05-06 08:30:23)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#14 2012-05-06 13:00:52

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Moje szybkie kroki przywiodły mnie do neutralnego miasteczka.
- Już chyba wiem czemu tutaj nakazali się nam zebrać... W razie czego nie będzie spin co do pochodzenia...
Po chwili zwolniłem i zacząłem dostrzegać znajomych. Rokutaro, Nana, Miya, Takashi, Gis... Gdy tylko dotarłem do miejsca zbiórki, byłem w stanie się upewnić kogo naprawdę widziałem.
- Znowu się spotykamy... Nie przedstawiłem się przy ostatnim spotkaniu - Uchiha Ichitsu. - Powiedziałem w stronę Wyrzutka, po czym kontynuowałem. - Ktoś coś wie więcej na temat tej misji? Akurat przerwali mi ważny trening....

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-05-06 13:03:57)

Offline

 

#15 2012-05-06 13:12:12

 Kazunari

Uchiha http://i.imgur.com/lUSRkiz.png

42754256
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 478
Klan/Organizacja: Uchiha/Yūgure
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Założyciel Yūgure
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37

Re: Miasteczko na wybrzeżu i plaża

Zadowolony ze swojego pomysłu, przekroczyłem już granicę Chikai.
- Uff... A jednak zdążyłem. - pomyślałem widząc grupkę stojącą pod bramą. Powoli skierowałem się w ich stronę. Przy takim zgromadzeniu, wyglądałem cienko, co zresztą było prawdą biorąc pod uwagę, że akademię skończyłem całkiem niedawno. Zacząłem mieć wątpliwości, czy w ogóle zostanę dopuszczony do misji.
- Witajcie wszyscy, nazywam się Uchiha Kazunari! - przywitałem się wesoło.
- Czołem, Gisaku-sensei wiem, że miałem siedzieć i czekać na ciebie w Hidari, ale nudziłem się tam niemiłosiernie i nie mogłem się powstrzymać przed przyjściem tutaj. - dodałem patrząc na mistrza, uśmiechając się szeroko.


/ Theme /
http://i.imgur.com/nrBWFve.png