Ogłoszenie


#1 2012-02-05 23:40:42

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Grób Yaomi'ego


     Znajdujący się na jednej z pobliskich pagórków, grób członka klanu Hyuuga wyróżnia się swoim kształtem. Jest on wyrzeźbiony w kształcie trumny, jak deltoid, nie przypomina to prostokąta. Jak można się domyślić, wykonany jest z twardego i ciemnego kamienia, prawdopodobnie z mieszaniny marmuru. Na jego grzebiecie wyryte są białe napisy "Spoczywaj w pokoju". Tutaj właśnie spoczywa młodo umarły, Yaomi z rodu Hyuuga, który był bardzo dobrą i sumienną osobą. Dokładne przyczyny śmierci nie były znane, lecz śmierć była tylko i wyłącznie wynikiem, przeznaczenia. Na grobie można zauważyć bukiet białych lili, nie wiadomo przez kogo i kiedy zostawionych. Grób nie jest zbyt często odwiedzany, z powodu małej ilości przyjaciół zza życia chłopaka. Teraz to miejsce wtapia się w szarą codzienność prowincji Boin i staje się jej częścią.

Opis stworzony przez Yaomi'ego

Offline

 

#2 2012-08-23 00:56:52

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Grób Yaomi'ego

Po pewnym czasie Ichuza dotarł na to upragnione od dawna miejsce. To był grób, niezbyt skomplikowany, prosty i marmurowy. Przez chwilę przykucną przy nim oddając hołd zmarłemu. Po wykonanej czynności, uniósł się gotowy do ukończenia celu.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Masaru.

Po udanym wypoczynku relaksie, połączyli się z powrotem. Ichaza wrócił do Ichuzy. Teraz już mogli robić co chcą i kiedy chcą. No może i ich trening tej zdolności się zakończył to nie znaczy, że zakończyły się i inne. Teraz mogli już odpocząć. Oczywiście w całości. Potem zaś ruszyli przed siebie.

[z/t -> Droga Główna]

Ostatnio edytowany przez Masaru (2012-08-23 07:00:20)

Offline

 

#3 2012-08-27 15:31:30

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Grób Yaomi'ego

Przybyłem powolnym krokiem do grobu Yaomiego. Nie był mi on znany, ale to było najspokojniejsze miejsce jakie w życiu widziałem. Uważałem, że tutaj mogę odpocząć i porozmyślać o trapiących mnie od dawna problemach. Nie były jednak teraz one tak ważne jak to, że musiałem odbyć trening. Czułem, że nadszedł czas bym wzmocnił się choć odrobinę.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
________________________

Akcept by Katsuro

Po udanym treningu mogłem spokojnie już podróżować. Byłem dumny z siebie, że w tak krótkim czasie udało mi się zakończyć ten trening. Zadowolenia z takich wyników nie dało się opisać. Jednakże to było dla mnie za mało. Dlatego też musiałem rozpocząć swoją podróż do miejsca gdzie udoskonalę swoje umiejętności.

z/t - > Karczma "Złoty Kunai"

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2012-08-27 22:33:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywko.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.jrock.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl