Ogłoszenie


#1 2013-02-22 16:41:34

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Opisy klanów i organizacji

     Zapewne przed wybraniem dla siebie odpowiedniego klanu chciałbyś/chciałabyś wiedzieć coś więcej na temat specyfiki wszystkich Kekkei-Genkai. Niestety, każdy klan trzyma w głębokiej tajemnicy szczegółowe dane na temat swojej zaawansowanej linii krwi i tylko członkowie klanu znają te tajemnice. Nie zmienia to faktu, że pewne informacje są powszechnie znane każdemu ninja, postaram się je poniżej opisać.

KLANY GŁÓWNE

Klan UchihaNinja z klanu Uchiha jako nieliczni opanowali DouJutsu, czyli techniki oczne. Za pomocą swojego niezwykle charakterystycznego Sharingan'a są w stanie przewidzieć ruchy przeciwnika. Wielu po spotkaniu z Uchiha nigdy nie zapomni tego spojrzenia, czerwonego, zimnego spojrzenia. Specjalizują się w walce wręcz (TaiJutsu), rzadko w dystansie oraz w technikach GenJutsu, głównie dzięki Sharingan'owi.
Kekkei-Genkai: Sharingan (写輪眼)
Miejsce zamieszkania: Kraj Błyskawic - Hidari
Preferowany rodzaj jutsu: GenJutsu/TaiJutsu
Lider: Yocharu


Klan SenjuTwórcy większości lasów w Kraju Ognia. Klan Senju, który opanował legendarnego Mokutona, elementu drewna, jest od wieków największym wrogiem wyżej wymienionych Uchiha. Posługują się głównie NinJutsu, a dzięki swojemu KG są w stanie manipulować pobliską roślinnością oraz tworzyć olbrzymie drzewa, wedle uznania. Ninja z klanu Senju raczej nie używają TaiJutsu, głównie walczą na dystans, ponieważ ich KG jest to tego idealne.
Kekkei-Genkai: Mokuton (木遁)
Miejsce zamieszkania: Kraj Ognia - Chikai
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu
Lider: NPC Kiyoko Senju


Klan HyuugaTak samo jak członkowie Uchiha, tak i Hyuuga posiadają DouJutsu. Ich KG zwie się Byakugan, a charakteryzuje się całkowicie białymi gałkami ocznymi, bez źrenic. Aktywny Byakugan cechują wyeksponowane żyły wokół skroni. Specjalizują się w walce wręcz, wykształcili nawet swój własny, unikalny styl - Juuken. Hyuuga idealnie sprawdzają się jako tropiciele, ponieważ ich Byakugan daje olbrzymie pole widzenia.
Kekkei-Genkai: Byakugan (白眼)
Miejsce zamieszkania: Kraj Ziemi - Kokkai
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu
Lider: Nieznany


Klan NaraChyba najbardziej specyficzną cechą klanu Nara jest ich lenistwo i ponadprzeciętna inteligencja (ciekawa mieszanka). Wykazują w większości tendencje do tworzenia taktyk wojennych, nie lubią być w ogniu walki. Ich zdolność, Kagegasasu, polega na kontroli cienia, dzięki czemu mogą przejąć władzę nad przeciwnikiem. Jest to w większości przypadków największa i jedyna broń ninja z klanu Nara, co nie znaczy, że nie są śmiertelnie groźni, wręcz przeciwnie.
Kekkei-Genkai: Kagegasasu
Miejsce zamieszkania: Kraj Błyskawicy - Chuu
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu
Lider: NPC Hideki Nara


Klan KiyoshiKolejny klan, który opanował technikę łączenia podstawowych żywiołów chakry. Kiyoshi stworzyli Shōton, czyli element kryształu, z połączenia ziemi (Doton) i wiatru (Fuuton). Niezwykłe właściwości ich Kekkei-Genkai czynią ich świetnymi obrońcami, kryształ, którym się posługują jest niezwykle odporny na ataki fizyczne. Niemniej jednak ofensywa nie jest im obca, dysponują sporym wachlarzem jutsu mogących zabić. Ich ulubiony styl walki to dystans. Specjalizują się głównie w NinJutsu.
Kekkei-Genkai: Shōton (晶遁)
Miejsce zamieszkania: Kraj Ziemi - Baigai
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu
Lider: Suoh


Klan AyatsuriWładcy marionetek, klan Ayatsuri, który swoją nazwę wziął od własnego Kekkei-Genkai. Potrafią tworzyć niewidzialne nici chakry, za pomocą których kontrolują drewniane marionetki bojowe. Sami praktycznie wcale nie uczestniczą walce, są zajęci kontrolą swoich lalek. Z miarę rozwoju potrafią kontrolować kilka lalek jednocześnie. Ich główną specjalizacją jest FuuinJutsu, ponieważ pieczętują swoje marionetki w celu łatwego przechowywania. Ataki w zwarciu są im raczej obce.
Kekkei-Genkai: Kugutsu
Miejsce zamieszkania: Kraj Ognia - Shisou
Preferowany rodzaj jutsu: FuuinJutsu
Lider: NPC Shigeru Ayatsuri


Klan NamikazeNiezwykły klan. Mówią o nich, że potrafią podróżować w czasie. To wszystko za sprawą niesamowitego KG - Assarikaze, który pozwala im na błyskawiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Legenda głosi, że najlepsi potrafią przemierzać morza i oceany w mrugnięciu oka. Od dziecka trenują swoją szybkość i zręczność, by móc idealnie panować nad swoim KG. Specjalizują się głównie w FuuinJutsu i TaiJutsu, chociaż NinJutsu nie jest im obce. Nie potrafią (przeważnie) walczyć w dystansie, kochają walkę w zwarciu i są w niej bardzo dobrzy.
Kekkei-Genkai: Assarikaze
Miejsce zamieszkania: Kraj Wiatru - Enko
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu/FuuinJutsu
Lider: Akio


Klan SabakuCi ninja posiadają chyba najbardziej defensywne Kekkei-Genkai. Opanowali możliwość kontroli piasku, który każdy członek klanu ma zawsze ze sobą, jak również piasek z otaczającego ich środowiska. Najsilniejsi wypracowali obronę zwaną "obrona absolutną". To, że są najlepszymi defensorami nie znaczy, że nie posiadają możliwości ofensywnych, wręcz przeciwnie, piasek sprawdza się w obydwu przypadkach. Sprawnymi ruchami potrafią zabić w sekundę, bez robienia przy tym zbędnego hałasu. Posługują się jedynie NinJutsu, ponieważ TaiJutsu jest im niepotrzebne, a atakują przeważnie z dystansu.
Kekkei-Genkai: Suna Kontorōru
Miejsce zamieszkania: Kraj Wiatru - Sakkaku
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu
Lider: NPC Jun’ichirō SabakuSAMOTNICY

SamotnicySamotnicy to organizacja zrzeszająca bliskie wymarciu kekkei-genkai. Jej członkowie nie byli w stanie, w większości w pojedynkę, opanować krainy, w której mogliby osiedlić swój klan. Doszło do porozumienia i wspólnymi siłami zdobyli Ariando, które od tej pory jest ich domem.
Miejsce zamieszkania: Kraj Wody - Ariando
Lider: Keisuke


KLANY WCHODZACE W SKŁAD ORGANIZACJI

Klan ShiroTak ja Senju członkowie klanu Shiro opanowali niezwykle trudną sztukę mieszania podstawowych żywiołów chakry. Hyōton to połączenie żywiołu wiatru (Fuuton) oraz wody (Suiton). Powstały z tego połączenia element lodu to niezwykle potężna broń. Ninja z klanu Shiro są typowymi dystansowcami, poniekąd zmusza ich do tego ich KG. Biegle posługują się NinJutsu, chociaż z TaiJutsu też sobie radzą. Ich niesamowite techniki lodowe są groźne zarówno w defensywie jak i ofensywie.
Kekkei-Genkai: Hyōton (氷遁)
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu


Klan InuzukaSpecjalizują się w tresurze zwierząt, dokładnie psów wszelakiej maści, żyją razem z nimi na co dzień, nie tylko podczas walki. Już młodzi Inuzuka tresują swoich podopiecznych, z którymi spędzają resztę życia. Ich niezwykłe umiejętności są poniekad zasługą Kekkei-Geknai - Ainuken. Posługują się głównie TaiJutsu i uwielbiają walkę w zwarciu. Podobnie jak Hyuuga mają smykałkę do tropienia, przed ich niezwykle wyczulonym zmysłem powonienia nie warto się nawet próbować kryć.
Kekkei-Genkai: Ainuken
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu


Klan KaguyaDość niezwykły klan, który wytrenował zdolność manipulacji własnym układem kostnym, przez co są niezwykle wytrzymali. Potrafią zmienić rozmiar, a nawet kształt wybranej przez siebie kości, ogranicza ich w tym tylko własna chakra. Z tego względu są typowymi ninja walczącymi w zwarciu, choć mają w swoim arsenale klanowym ataki dystansowe. Krótko mówiąc łaknący krwi klan posługujący się głównie TaiJutsu.
Kekkei-Genkai: Shikotsumyaku (屍骨脈)
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu


Klan AkimichiCzłonków tego klanu cechuje spora masa ciała. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że kochają jeść, lecz za sprawą ich Kekkei-Genkai - Baika Zōmu. Swoją energię czerpią z jedzenia, które "pożerają" masowo. Techniki klanowe opierają się na owej dużej masie ciała. o dziwo, potrafią tą masę zwiększyć jeszcze kilkunastokrotnie. Specjalizują się w TaiJutsu, w walce bezpośredniej.
Kekkei-Genkai: Baika Zōmu
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu


Klan AburameNinja z klanu Aburame to dość dziwne i zamknięte w sobie istoty. Nie są zbyt wygadane i w sumie nie wyglądają na wielkich wojowników - pozory mylą. Sekret ich mocy tkwi w Kekkei-Genkai zwanym Kikō. W zamian za użyczenie swojego ciała pod dom dla wszelkiego robactwa członek klanu otrzymuje nad nimi pełną kontrole oraz posłuszeństwo. Robaki nie tylko mieszkają na ciele ninja z Aburame, lecz także żywią się jego chakrą. Układ wydaje się być rozsądny. Techniki klanowe są potężne i wielu przypadkach śmiertelne dla przeciwnika. Ci ninja specjalizują się w NinJutsu, TaiJutsu jest im obce, ponieważ całą robotę wykonują z nich robaki.
Kekkei-Genkai: Kikō
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu


Klan FutagoGenetyczni odmieńcy, tak można krótko zdefiniować klan Futago. Kiedy spotkasz członka tego klanu wiedz, że nie jest Was dwóch, bowiem każdy osobnik z tego klanu nosi w sobie drugą osobę, swojego brata. Jest to zasługa KG Sōma no Kō, które w miarę rozwoju wykształca w ciele klanowicza brata bliźniaka. Owy brat znacznie zwiększa zdolności bojowe, a w przyszłości mogą się nawet rozdzielić. Ninja z klanu Futago specjalizują się w TaiJutsu i NinJutsu, głównie walka w zwarciu.
Kekkei-Genkai: Sōma no Kō (双魔の攻)
Preferowany rodzaj jutsu: NinJutsu/TaiJutsu


Klan Kuran SenPrzykład na to, że wiara może przynieść wielką moc. Członkowie klanu Kuran Sen wyznają boga Jashina, który jest wyjątkowo brutalny. Składają mu w ofierze swoich martwych przeciwników wierząc, że to doprowadzi ich do nieśmiertelności, bo właśnie nieśmiertelność jest sekretem Kekkei-Genkai Fumetsu. Ninja z tego klanu nie jest straszny kontakt fizyczny, a ból jest dla nich niezwykle miłym przeżyciem, dlatego też specjalizują się głównie w TaiJutsu, w walce bezpośredniej.
Kekkei-Genkai: Fumetsu
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu


Klan KakukoroKolejny klan słynący ze swoich brutalnych metod i drugi, o którym mówią nieśmiertelny. Kekkei-Genkai Sosa przystosowuje ciało ninja do przyjęcia kilku serc, stąd owe pogłoski o nieśmiertelności. Klan Kakukoro od lat polował na ludzi w celu odebrania im życia i przywłaszczenia sobie ich. Specjalizują się w technikach NinJutsu i TaiJutsu. Techniki najlepszych członków klanu są zdolne zniszczyć ogromne obszary ziemi.
Kekkei-Genkai: Sosa
Preferowany rodzaj jutsu: TaiJutsu/NinJutsu


WYRZUTKI

WyrzutkiWyrzutki to zgromadzenie osób, które nie posiadają KG, lecz wielu z nich opanowało specjalne umiejętności, które dorównują, a niejednokrotnie przewyższają zaawansowane limity krwi. Do Wyrzutków trafiają również osoby, które, z różnych względów, opuściły swoje klany.
Miejsce zamieszkania: Kraj Uciekiniera - Ronin no Kuni
Lider: NPC Otoarashi Ito


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gram24.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.iwf.pun.pl www.manhattan.pun.pl www.friends.pun.pl