Ogłoszenie


#1 2013-02-22 19:23:42

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Zanim założysz KP...

ZANIM ZAŁOŻYSZ KP...
PODSTAWOWE INFORMACJE

     Żeby móc rozpocząć zakładanie KP, nie jest potrzebna żadna wiedza na temat mechaniki forum. Wystarczy wiedza na temat Naruto oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem, ponieważ większość punktów, które mogą sprawić problem jest odpowiednio wyjaśniona, a w niektórych przypadkach umieszczono linki do mechaniki związanej z danym zagadnieniem. Jeśli posiadacie obydwie te rzeczy możecie zacząć tworzyć swoją kartę postaci.
     W tym dziale zakładacie temat, którego nazwa to Wasz nick (tym samym imię postaci) w grze. Warto otworzyć temat wzór karty postaci, który będzie niezbędny do jej stworzenia. Musi zawierać trzy posty, tak jak jest to we wzorze. Przykładowa KP również będzie bardzo pomocna, ponieważ pokazuje jak powinna wyglądać każda KP. Skonstruowanie nie powinno sprawiać żadnych problemów, jednak w razie jakbyście jakieś napotkali, należy skontaktować się z administracją lub innymi graczami.
     

UKRYWANIE DANYCH

     Karta postaci zawiera wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez Was ninja. Większość tych danych powinna zostać jedynie do dyspozycji administracji i samego zainteresowanego. Żeby utrudnić pozyskiwanie innym jakiejkolwiek wiedzy poza fabułą gry można zataić poszczególne informacje za pomocą tagu hide:

Kod:

[hide=9999999][/hide]

Lista punktów możliwych do ukrycia:

    -> PU, PW oraz Pamiętnik  (post "O mnie")
    -> Cały post "Zdolności i wyposażenie" z wyjątkiem przedmiotów, które postać trzyma na wierzchu.
    -> Cały post "Podsumowania", bez wyjątków.


Uwaga!
     Uprasza się o stosowanie tagu hide dopiero po ukończeniu szkoły ninja. Pomoże to senseiom sprawdzić poprawność całej karty przed oddaniem jej do oceny administracji.
     Każdy gracz może bez żadnych obaw zgłosić się do administracji w celu sprawdzenia, czy zdolność jaką wykorzystał przeciwnik faktycznie została przez niego opanowana. Jeśli, a oby nie, okaże się, że delikwent oszukał i wykorzystał coś czego nie posiada zostanie ukarany dwudniowym banem oraz utratą połowy atrybutów!!!
     Jeśli karta jest gotowa pozostaje czekać na odpowiedź administratora, z którym kontaktuje się Sensei ze Szkoly Ninja i czekać na przeniesienie z działu Karty Postaci do Aktywne konta. Bez tego nie ma możliwości rozpoczęcia rozgrywki w świecie gry.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.tz.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.enokia.pun.pl