Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:16:28

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Sabaku [brutalna gurda Sabaku]

ZANKOKUNA HYOTAN
(brutalna gurda Sabaku)     Jeżeli chodzi o wygląd gurda ta nie wyróżnia się specjalnie od tych, którymi posługują się pozostali członkowie klanu Sabaku. Jedyną, zauważalną różnicą jest ciemniejszy kolor oraz duży, ciemno-czerwony symbol klanu widoczny na przeważającej powierzchni Zankokuna hyōtan. Barwa nie stanowi tylko elementu odróżniającego - piasek znajdujący się we wnętrzu pojemnika posiada legendarne właściwości. Jako, iż posługiwali się nim tylko i wyłącznie głowy rodziny, zabijał niejednokrotnie. Z czasem zauważono znaczący wzrost siły, który na dzień dzisiejszy wynosi +2 SB, niezależnie od poziomu kekkei-genkai użytkownika.
     Legendy owiane na temat wszystkich gurd klanu Sabaku są bardzo straszne, ale co co się mówi o pojemniku lidera przekracza wszelkie wyobrażenia. Piasek znajdujący się w jego wnętrzu ponoć zabija jeszcze brutalniej niż zwykły. Mówi się o niewyobrażalnym bólu, tak jakby każde ziarenko żyło i chciało mordować. Ciężko potwierdzić te plotki, każdy kto miał styczność z tą obroną absolutną nie był w stanie nic powiedzieć. Właściwie ciężko mówić o jakimkolwiek stanie, ciała nie przypominały człowieka...


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamebox.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.fleszdance.pun.pl www.cs-grom.pun.pl