Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:35:54

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Hiramekarei [Płastuga]

http://i.imgur.com/uP1AtxS.png
Hiramekarei
ヒラメ カレイ - "Płastuga"     Bliźniacze miecze to kolejna legendarna broń stworzona przez kowala z Kraju Wody w okresie wojen domowych. Niezwykłe właściwości tego miecza zostały planowane przez owego kowala już długo przed stworzeniem broni. Wyglądem miecz przypomina rybę, ma szerokie ostrze z dwoma mniejszymi u podstawy, to właśnie nadaje mu swoistego charakteru. Dziwnym aspektem miecza jest to, iż posiada dwie rękojeści, stąd jego nazwa. Ostrze jest zabandażowane i w takiej formie się je przenosi, dopiero po obandażowaniu ujawnia się dokładnie wygląd miecza, błękitna chakra gromadzi się wówczas wokół niego od razu. I tym samym do jego używania potrzeba zużycia chakry ze strony użytkownika, ale chyba warto. Bowiem ten wymaga ogromnej kontroli chakry, ale w zamian umożliwia swoją potęgę. Na temat Hiramekarei krąży wiele pogłosek, jednakże dużo sprzecznych i niejasnych. To jeden z mieczy, na temat którego nie wiadomo zbyt wiele.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokia5300.pun.pl www.fleszdance.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.gamebox.pun.pl