Ogłoszenie


#1 2012-02-02 00:12:41

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Bambusowy las


     Ogromny las stworzony z wysokich na ponad 6 metrów bambusów. Chodź większość ścieżek została już przez innych wycięta podróż po takim lesie jest ciężka, męcząca i niebezpieczna. Bambusowe pale potrafią przeszkodzić niejednej osobie bez dobrego miecza, zaś drapieżne zwierzęta żyjące tutaj są przystosowane do poruszania się w tym otoczeniu. Cechą tego lasu jest to, że oprócz bambusów można spotkać tutaj tylko więcej bambusów, dlatego w miejscu tym łatwo można się zgubić. Wielu ninja ćwiczy tutaj koncentracje stojąc na palach. Niestety znaleziono tu też nie jedno ciało, gdyż ofiara została zagryziona przez dziwne stworzenia. Bambusy są twarde i wykorzystuje się je do produkcji broni lub jako materiał do budowy domów. Bardzo, rzadko można natknąć się tutaj na niewielkie źródła wody.

Opis stworzony przez Matsuo'a

Offline

 

#2 2012-02-12 16:32:24

Gani

Zaginiony

42210940
Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 76

Re: Bambusowy las

Białowłosy biegł od lady sklepowej aż do tego miejsca, tj. bambusowego lasu, bez przerwy. Przerażenie, które znalazło się w jego oczach podczas wędrówki po budynku organizacji również przez cały ten czas go nie opuszczało. Wyglądał teraz naprawdę marnie. Jego ubranie, takie samo jakie noszą tutejsi zwykli ludzie, było całe mokre od potu. Dyszach tak mocno, że może jego płuca jedno zostawały wewnątrz niego. Chociaż jeżeli tak dalej miałoby pójść to nigdy nic nie wiadomo...
No i stało się to, co było nieuniknione przy takim wyczerpaniu. Człowieczyna padł w pewnym momencie jak długi na ziemie... Nie było nawet widać, że oddycha. Jego ciało ani drgnęło. Wszystko wskazywało na to, że po prosto zmarł.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Aż tu nagle wstał jak gdyby nigdy nic i z uśmiechem od ucha do ucha zaczął podskakiwać, nucąc jednocześnie bliżej nieokreśloną melodię. Wyglądał przy tym jak mała dziewczyna. Brakowało mu tylko błękitnej sukienki i kosza kwiatów, jeżeli nie weźmie pod uwagę jego ogólnej aparycji...

[z/t ---> Tereny Yu no Kuni]

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-02-12 18:03:32)


Karta Postaci

Obecny wygląd: "Bardzo wysoki mężczyzna około 2 metrów wysokości, za szpiczastą głową na czubku, której znajdowała się niewielka ilość śnieżno-białych włosów. Na jego niewielkim nosie spoczywały małe, okrągłe okulary z cienkimi czarnymi oprawkami. (...)"

Offline

 

#3 2012-03-13 14:00:03

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Bambusowy las

Kiedy poznałem już tereny na których przebywałem zwolniłem swój krok. Spoglądałem na bambusowy las, który zawsze przywracał wspomnienia z dzieciństwa... Pamiętałem również o niebezpieczeństwach jakie czaiły się w lesie.
- Cóż, muszę się zbierać jeśli będę chciał znaleźć jeszcze Takashi'ego i Mei... - powiedziałem do siebie, idąc powoli do mojej rodzinnej wioski. Nie była to długa droga, jednak czas spędzony w akademii i wcześniej wspomnianą dwójką, mój "powrót" tutaj strasznie się odwlekał.

[zt -> Sklep]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#4 2012-03-14 15:34:36

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Bambusowy las

Tak jak myślałem, nie zabawiłem tutaj długo. Postanowiłem wrócić jednak do Takashiego i Mei... Może tam zacznę poszukiwania. Sprzęt - prócz katan - miałem już wszystko czego potrzebowałem, więc byłem zadowolony.
- Cóż, muszę ruszać... - powiedziałem do siebie idąc już w kierunku miejsca, w którym pojawiłem się po skończeniu akademii. Jak najszybciej chciałem rozpocząć swoje poszukiwania, ale również przed tą podróżą chciałem spotkać mojego Sensei i młodą Namikaze.

[zt -> Tsuki no Kuni/Miasto]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#5 2012-04-16 21:31:21

 Kezo

Zaginiony

Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 209

Re: Bambusowy las

I nadchodzi dzień, w którym to będę trenował jedną z bardziej spektakularnych zdolności. Udało mi się dostać do bardziej zaawansowanych technik i tam dowiedzieć się nieco na temat pewnej mocy. To, co tam zobaczyłem, przeszło ludzkie pojęcie. Nie wiedziałem, że te bramy mogą dać tak dużo mocy. Postanowiłem od razu zabrać się za trening w bambusowym lesie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Po tak ciężkim treningu, osuwam się o drzewo i zachodzę w głęboki sen. Śni mi się prawdziwe życie ninja oraz to, że to ja mógłbym rządzić światem, ale...po co? Przecież mi to niepotrzebne. Teraz jednak mogę posuwać się coraz dalej.

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-04-16 22:47:06)

Offline

 

#6 2012-05-17 20:43:02

Shuo

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 25

Re: Bambusowy las

Po małym zakupach przyszedł czas na pierwszy porządny trening. Z uwagi na to, że moją naturą chakry jest woda postanowiłem nauczyć się jutsu bazującego na naturze. Przybywając do bambusowego lasu zaopatrzony w zwój, który pożyczyłem od jednego ze starszych członków organizacji, szybko zacząłem studiowanie wszystkich aspektów techniki.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Po ciężkim treningu, zmuszony byłem odpocząć w cieniu gdyż nauczenie się tej techniki kosztowało mnie zbyt wiele chakry. Dodatkowo by wzmocnić efekt odpoczynku odpakowałem sobie porcję jedzenia, którą także wcześniej przygotowałem. Wypoczęty i z pełnym brzuchem postanowiłem pozostać, tutaj jeszcze trochę, pogoda i warunki były wprost idealne więc, co tu dużo mówić, warto tu jeszcze posiedzieć, kto wie może coś się wydarzy.


KP
Ja to Basai

Offline

 

#7 2012-05-23 11:33:09

Shuo

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 25

Re: Bambusowy las

Mój odpoczynek zakończony długą drzemką w cieniu w końcu się zakończył. Postanowiłem, że najwyższy czas na kolejny trening. W końcu by spełnić cele muszę nabrać siły. Mając zregenerowane zasoby chakry, z kieszeni wyciągnąłem kolejny z zapisków na temat techniki, która miałem opanować. Tym razem skupie się na zwykłej technice niż na technikach klanowych. Zanim jednak trening się zacznie wszystko przygotuję.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Masaru.

Po skończonym treningu postanowiłem wrócić do osady Wyrzutków. Z uwagi, że jestem nowym nabytkiem organizacji pewnie mają mnie na oku więc lepiej nie ukrywać się w bambusowym lesie a otwarcie działać. Zebrałem wszystko co ze sobą przywlokłem w to miejsce i żwawym krokiem ruszyłem w stronę, z której przyszedłem.

zt. Budynki mieszkalne (Siedziba Wyrzutków)

Ostatnio edytowany przez Masaru (2013-02-09 20:26:28)


KP
Ja to Basai

Offline

 

#8 2012-07-07 16:29:01

Ukyo

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 49

Re: Bambusowy las

Przyszedłem do lasu, ku mojemu zdziwieniu nie było w nim innego niż bambusy. Gdzie by się nie spojrzeć, wszystko wyglądało tak samo, trochę jak na pustyni. Od razu na myśl mi przeszło, że bardzo łatwo w tym lesie jest się zgubić, jednak ja posiadałem wielkiego kunaia, którym mogłem przedzierać się przez zarośla.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
___________________________

Akcept by Katsuro

Po treningu byłem zmęczony, ciągłe machanie mieczem potrafi dać człowiekowi w kość. Zmęczony zwyczajnie położyłem się na ziemi głowę podpierając o duży kamień. Po kilkunastu minutach bezcelowego patrzenia się w niebo najzwyczajniej usnąłem ze zmęczenia, wstanę pewnie dopiero następnego dnia..

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2012-07-07 19:13:23)


KARTA POSTACI


Mowa
Myśl
Krzyk

Offline

 

#9 2012-07-08 11:55:14

Ukyo

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 49

Re: Bambusowy las

Nastał kolejny dzień, słońce zaczęło wschodzić, a temperatura rosła w górę. Obudziłem się dość późno, ponieważ byłem zmęczony treningiem. Jednak po tylu godzinach snu całkowicie wypocząłem i gotów byłem trenować dalej. Tak więc wstałem i zabrałem się za ćwiczenia.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Nie da się ukryć, po takim treningu byłem zmęczony, jedyne co zrobiłem to schowałem kunaia z powrotem do torby. Postanowiłem odpocząć, a więc położyłem się na ziemi i patrzyłem się w niebo. Po kilkunastu minutach jednak znudziło mi się to leżenie, a więc założyłem torbę i udałem się w poszukiwaniu czegoś niezwykłego w tym lesie.

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-07-08 11:56:20)


KARTA POSTACI


Mowa
Myśl
Krzyk

Offline

 

#10 2012-07-09 14:59:47

Ukyo

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 49

Re: Bambusowy las

Chodziłem po lesie tak długo, że aż nie zauważyłem kiedy zaczął się następny dzień. Mimo moich starań nie znalazłem nic niezwykłego w tym wielkim lesie, wszędzie tylko bambusy i bambusy... Z tego powodu, iż zaczął się następny dzień, a ja miałem jeszcze siły, rozpocząłem trening w trybie natychmiastowym.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_____________________

Akcept by Katsuro

Tak skończyłem ostatni dzień treningu, mimo zmęczenia postawiłem nie zostawać tutaj na dłużej. Nieprzyjemnie jest siedzieć trzy dni w lesie, w którym wszystko wygląda identycznie. Miejsce to opuściłem jak najszybciej mogłem, skierowałem się teraz do budynków mieszkalnych w bazie wyrzutków.

[z/t -> Siedziba wyrzutków - "Budynki mieszkalne"]

Ostatnio edytowany przez Ukyo (2012-07-11 22:21:46)


KARTA POSTACI


Mowa
Myśl
Krzyk

Offline

 

#11 2013-03-14 20:16:37

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Bambusowy las

Kilka kroków już za siedzibą Wyrzutków moje serce zaczęło szybciej bić. Mój krok zmienił się ze spaceru w bieg. Przebiegłem tak trochę, aż dotarłem do wspomnianego lasu. Drzewa siekały mój widok, skutecznie ograniczając pole widzenia. Wiedziałem, że mogłem się pakować w pułapkę, jednak widok Uchihy nadawał temu jakiś głębszy sens. Po jakimś czasie zwolniłem, aż wreszcie całkowicie się zatrzymałem. Przymknąłem oczy, po czym czekałem. Wiedziałem, że ktoś tu jeszcze jest. Czułem jego obecność. Jednak nie miałem odwagi odezwać się pierwszy... To było poza moje siły.

Offline

 

#12 2013-03-14 20:23:14

Matsuo

http://img708.imageshack.us/img708/9917/postacroku.png

35457109
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 1682
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny

Re: Bambusowy las

Kiedy Ichitsu wszedł do lasu chwilę nikt się nie pojawiał, dopiero po jakimś czasie w jego głowie rozległ się ponownie ten sam głos byłego przyjaciela. "Dawno się nie widzieliśmy... przyjacielu.". Po tych słowach przed Ichitsu pojawiła się ta sama zamaskowana postać co wcześniej. "Zapewne zastanawiasz się kim jestem i po co cię tu sprowadziłem... Jednak cel jest zwykłą błachostka, chciałem sprawdzić jak silny stałeś się... Kierowałem się jedynie moją zachcianką...". Po tych słowach w glosie Ichitsu nagle wokół dwójki Uchiha zaczęły pojawiać się płomienie amaterasu, które utworzyły pierścień i dobrą klatkę zamykając ich obu. Zamaskowana postać w jednej chwili ruszyła do ataku wykonując kilka prostych kopnięć w stronę Ichitsu.

Offline

 

#13 2013-03-14 20:31:55

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Bambusowy las

Gdy tylko płomienie Amaterasu okrążyły mnie i zamaskowanego Uchiha wiedziałem, że nie mam za dużego pola manewru. Szybko zablokowałem atak, przez co poczułem znajomą siłę.
- Mam dziwne wrażenie, że się znamy... Okaż twarz. Ostatnia wojna sprawiła, że straciłem wielu towarzyszy, chciałbym zobaczyć kto jest na tyle odważny aby mnie wyzywać... - Rzuciłem w stronę zamaskowanego ninja. Po bloku szybko skontrowałem, wyskakując w stronę przeciwnika (a w zasadzie w stronę jego twarzy) z wysuniętym kolanem z zamiarem nie do końca dentystycznego usuwania uzębienia.

Offline

 

#14 2013-03-14 20:44:10

Matsuo

http://img708.imageshack.us/img708/9917/postacroku.png

35457109
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 1682
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny

Re: Bambusowy las

Kiedy Matsuo usłyszał słowa Ichitsu zaśmiał się pod nosem, uchylił się przed atakiem, a następnie odskoczył i odezwał się już normalnie.
- Cóż, właściwie miałem zachować to w tajemnicy, ale twe słowa mnie przekonały...
Mówił powoli zdejmując maskę.
- Witaj... mój uczniu.
Przywitał się ukazując swą twarz. Po tym złożył pieczęcie i wykonał technikę Goukakyou w stronę Ichitsu, jednak kula szybko przemieniła się w falę ognia.
- Zobaczmy jak bardzo mnie przewyższyłeś!
Wykrzyknął przygotowując kolejne pieczęcie.

Offline

 

#15 2013-03-14 21:08:29

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Bambusowy las

To, co zobaczyłem zaskoczyło mnie... po części. Oczekiwałem, że będzie to ktoś, kto mógł zaginąć przed walkami, lub nawet zginąć, ale nie spodziewałem się kogoś, kto zmarł już dobrych kilka lat temu. Stanąłem na równe nogi, po czym w ostatniej chwili wyrzuciłem z siebie silniejsze nieco jutsu, które miało na celu zniwelowanie fali ognia. Z Endana utworzyła się potężniejsza i szybsza fala ognia, która zniwelowała drugą. Po moich oczach widać było, że nie używałem Sharingana. Dla Matsuo mógł to być szok, niemniej jednak wolałem bardziej polegać na swoim "zwykłym" widzeniu.
- Mistrzu... Być może i ciebie nie przerosłem, ale na pewno nie jestem tym, którego pamiętasz...
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#16 2013-03-14 21:18:32

Matsuo

http://img708.imageshack.us/img708/9917/postacroku.png

35457109
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 1682
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny

Re: Bambusowy las

Kiedy Ichitsu zniwelował atak Matsuo ten uśmiechnął się i stworzył klona, który w jednej chwili ruszył do ataku na młodego Uchihę.
- Doprawdy?... Mam nadzieję, że się nie rozczaruję.
Kiedy klon był blisko Ichitsu rozpoczął atak frontalny pięściami. Chwilę później z jego ciała wydobyły się błyskawice (Chidori Nagashi), które miały za cel chwilowe ogłuszenie chłopaka, by prawdziwy Matsuo mógł wykonać kolejny atak. Szybko złożył pieczęcie, a następnie w jego prawej ręce znajdowało się Chidori. Mając tą technikę przygotowaną Matsuo zaczął biec w stronę swojego ucznia, a następnie starał się przebić jego prawy bark.

Offline

 

#17 2013-03-15 07:32:48

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Bambusowy las

Musiałem zadziałać szybko. Matsuo postanowił wyciągnąć swoją piorunującą artylerię. Stworzyłem klona, który w stylu kamikaze poleciał w tego z Chidori Nagashi, aby kupić mi trochę czasu, gdy mój oponent już przygotowuje śmiertelną technikę... Postanowiłem wykorzystać swoje umiejętności, aby ją zablokować. Szybko utworzyłem Rasengana, który powoli zaczął się rozszerzać... i rozszerzać... aż wreszcie utworzył obracającą się tarczę z chakry. Z taką obroną biegłem na Matsuo, mając na uwadze fakt, że Chidori to technika punktowa.
- Tak łatwo nie zdejmiesz mnie techniką, której sam mnie nauczyłeś! - Rzuciłem w stronę mistrza. Kiedyś czułem się przy nim jak ziarenko piasku... Teraz, mimo tego że mu nie dorównałem, wiem, że mam szanse...
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#18 2013-03-15 16:59:25

Matsuo

http://img708.imageshack.us/img708/9917/postacroku.png

35457109
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 1682
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny

Re: Bambusowy las

Matsuo biegł na ucznia, a kiedy ten postanowił zasłonić się dziwną