Ogłoszenie


#1 2013-10-25 15:24:08

Shiramui

Zaginiony

48882364
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 162
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagesasu
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16

[Propozycja] Koty

Denka


http://i.imgur.com/Om4DbMS.png


     Denka to jeden z kotów – ninja. Jest on bardzo charakterystyczny dla owego paktu, ponieważ jest jednym z najbardziej żywiołowych Summonów. Nawiązuje on zawsze konwersacje z przywołującym i innymi kotami. Jest typem leniucha, temu często irytuje ludzi i zwierzęta. Mimo wszystko podczas trudnych sytuacji Denka potrafi przestać być nieokrzesanym i pomóc innym. Kot ten jest bardzo mały, jeśli chodzi o rozmiary. Ma około trzydziestu centymetrów, a jego futro jest dwukolorowe – żółto-czarne. Denka chodzi w niebieskim kimonie, które wbrew pozorom pasuje do jego sierści. Bronią Denki jest wyczuwanie chakry. Nie czyni go to bezbronnym, o nie. Summon ten potrafi rozpoznać wszystko (związanego z chakrą) w promieniu jednego kilometra. Dodatkowo kociak pamięta zawsze daną chakrę, dzięki czemu nie da się go zwieść, jeśli chodzi o przebrania.

Statystyki:
Chakra: 50.000
Siła: 10pkt
Szybkość: 30pkt
Zwinność: 30pkt
Koszt wezwania: 13.000

Jutsu:
[C] Gyaku Kuchiyose no Jutsu - http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3804
Summon fabularny - http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Denka


Sakkaku


http://i.imgur.com/HTLAEAU.png


     Sakkaku to bardzo tajemnicza kotka. W rzeczywistości ciężko jest nazwać go „kiciusiem”, ponieważ jest to pantera, wlicza się jednak do tego paktu. Sakkaku jest nieoficjalną dowódczynią wszystkich kotów z tego paktu, temu okazywać jej należy zasłużony szacunek. Pantera ta wygląda jak większość swoich krewniaczek. Ma około półtora metra długości, niecały metr wysokości. Dodatkowo jej największą chlubą jest jej ogon, który dodatkowo mierzy metr. Sakkaku posiada gęstą czarną sierść, która pokrywa całe jej ciało. Jedynym jasnym punktem w jej ciele są oczy, błyszczące złotym blaskiem. Pantera ta posiada również charakter, którego rozgryzienie sprawia problemy nawet największym myślicielom. Chociaż Sakkaku zawsze podczas boju jest bardzo pomocna, to w normalnym życiu trudno jest nawiązać z nią kontakt. Wiąże się z tym pewna historia. Kiedyś, zanim zajmowała się sztuką walki, pantera ta wiodła spokojne życie u boku swego partnera, lidera wśród kotów z tego paktu. Niestety, podczas jednej z walk jej towarzysz życia zginął, przez co ona straciła swoją pozycję. Część kotów jednak pozostało przy niej i uciekała się do niej z ich problemami. Sakkaku zawsze mądrze im pomagała, temu szybko odbudowała swoją pozycję i została nieoficjalną zastępczynią zmarłego lidera. Pantera ta rozwinęła przede wszystkim sztukę GenJutsu. Dzięki niej potrafi nieraz omamić silniejszego przeciwnika.

Statystyki:
Chakra: 90.000
Siła: 50pkt
Szybkość: 60pkt
Zwinność: 80pkt
Koszt wezwania: 22.000

Jutsu:
[s] Rupu Jikan no Jutsu [SummonJutsu] – technika tylko dla Summona

http://img268.imageshack.us/img268/1992/brakobrazka.jpg


Bardzo zaawansowana technika iluzji. Polega ona na donośnym ryku pantery, we wskazanym kierunku. Korzystając z tego, że dźwięk się odbija i zachodzi efekt dyfrakcji oraz echa, można sprawić, aby w zasadzie każdy, kto stoi w danym zakresie usłyszał to Jutsu. Rupu Jikan no Jutsu wymaga usłyszenia ryku Sakkaku. Kiedy ofiara otrzyma impuls dźwiękowy, wpada w GenJutsu, polegające na zapętleniu czasu. Z osobą nic się nie dzieje, lecz wpadając w iluzję nie odczuwa upływu sekund i minut. Wydaje jej się, że przeżywa wspomnienie sprzed 2 minut wstecz. Analogicznie, gdy ofiara wpadnie w to GenJutsu, a następnie ktoś rzuci w nią shurikenem, to ona nie dostrzeże tego w tym momencie, lecz 2 minuty później.
Dane techniczne Jutsu:
Ranga: S
Żywioł: brak
Typ: Ofensywne
Zakres: bardzo duży (800 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 30.000
Inne: Kontrakt z kotami

Nigeru


http://i.imgur.com/rrmzJCC.png


     Nigeru to kolejny z Summonów z paktu z kotami. Tak jak Sakkaku, jest on panterą, a nie zwyczajnym kotkiem. Jego wygląd jest typowy dla wszystkich jego kuzynów – ma żółtą sierść z czarnymi cętkami. Dzięki temu jest bardzo dobrze widoczny. Nigeru w porównaniu do pantery opisanej wyżej, nie jest przyzwyczajony do walk i bojów. Jego główną umiejętnością jest bieg. Szybki bieg. Dzięki niemu potrafi bardzo prędko pokonywać odległości między jednym miejscem, a drugim. Wpływa to bardzo na jego charakter i osobowość. Nigeru podczas walki jest trochę przerażony, ale jeśli musi uciekać, albo kogoś przetransportować – robi to maksymalnie, wyczerpując swój organizm maksymalnie. Szczególnie podczas ucieczki. W normalnym życiu jest bardzo pokojowym stworzeniem i lubi nawiązywać kontakty z ludźmi czy innymi stworzeniami. Zdolności Nigeru umożliwiają skracanie podróży między prowincjami. Pantera ta może zabrać maksymalnie dwie osoby. Osoba musi najpierw wezwać Nigeru, a następnie pisze [z/t] do danego tematu w innej prowincji. Jednak Jeśli podróżuje przez np. 5 kraików to pisze w co drugim (czyli analogicznie, 1, 3, 5). Działa to na podobnej zasadzie, jak Kibaku Nendo.

Statystyki:
Chakra: 10.000
Siła: 70pkt
Szybkość: 180pkt
Zwinność: 90pkt
Koszt wezwania: 19.000

Offline

 

#2 2013-10-25 15:30:51

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: [Propozycja] Koty

Dla mnie jak najbardziej okej! Dobrze rozłożone statystyki, które sprawiają, że nie jest to jedynie jakieś pitu pitu. Fajnie zróżnicowane istoty, każdy ze swoimi własnymi zdolnościami. Aż sam bym podpisał taki pakt!

Offline

 

#3 2013-11-11 22:03:31

 Akane

Wyrzutek

6251996
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 167
Klan/Organizacja: Wyrzutki
Płeć: Kobieta
Wiek: 18

Re: [Propozycja] Koty

Jestem za.

Offline

 

#4 2013-11-12 17:37:35

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: [Propozycja] Koty

   Z tego co zauważyłem post był pisany już dawno temu jednak z wielką chęcią wyrażę tutaj swe zdanie. Jeżeli dobrze zrozumiałem to ta wielka, czarna pantera ma być królową "kotów", tak? No dobrze, taka z niej królowa, że posiada mniej siły, niż ten ostatni słodki kotek. Kłócąc się z Shinsaku, dla mnie statystyki dobrane nieodpowiednio, a szybkość ostatniego sumonn'a to już w ogóle przekracza moje wyobrażenia, mój Yoshi ledwo co tyle ostatnio osiąga. Nie chcę być bardziej wybredny, dlatego przejdę do kolejnej kwestii, mianowicie biednych opisów. Co me oczy musiały przeżywać, by przeczytać te żmudne, zlane wyrazy. Sam nie jestem mistrzem pisania, nawet się z tym nie wiąże jednak występuje wiele błędów stylistycznych, nie mówiąc już o powtórzeniach! Na ctrl+f sprawdź sobie ile razy w twym tekście występuje słowo "jest". Do techniki się nie wypowiadam to i tak zależy tylko i wyłącznie od administracji NCW. Podsumowując jestem oczywiście na nie. Ostatnio bywam bardzo wybredny, wiem, że nie pomogłem, ale już taka moja rola. Na MGW by to nie przeszło. Dziękuję za uwagę.

Ichuza/Yoshi/Suzue.

Offline

 

#5 2013-11-12 17:52:54

Shiramui

Zaginiony

48882364
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 162
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagesasu
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16

Re: [Propozycja] Koty

Ichuza, nie mówimy tutaj o MGW, lecz o NCW, jest to moja uwaga wstępna. Odpowiem na twoje wszelakie uwagi. Tak, pantera jest liderką "kotów". Nie wiem jednak czy w twoim życiu słyszałeś lub miałeś do czynienia z kierownikiem, nauczycielem, przewodniczącym, kapitanem, który nie musiał być najszybszy, aby zyskać to stanowisko. Przede wszystkim na tych pozycjach liczy się intelekt. Oficjalnie w przypadku żab to Gamabunta jest liderem, ale wszystkie sznurki ma Żabi Mędrzec i Sage (dwójka). Jak powiedział ktoś kiedyś, nie zawsze potrzebne są atrybuty, żeby pokonać przeciwnika. Wystarczy strategia (np. klan Nara w anime, bo na forum może być różnie). Biedne opisy to kwestia innych ludzi. Tamotsu przypadły do gustu, Akane i Shinsaku też. Ilościowo nie są złe, porównując je do innych Summonów. Ja wiem, że niektóre zwierzęta mają dłuższe. Ale są też takie z krótszymi opisami. Statystyki, chyba najbardziej charakterystyczna decyzja. Nie wiem jaki jest twój Yoshi i nie mam zamiaru się dowiadywać niefabularnie. Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz - wiesz jaką prędkość potrafi osiągnąć gepard, albo pantera? Nie mówiąc już tutaj o domowym, zwyczajnym kocie, który również potrafi osiągnąć prędkość równą Usainowi Boltowi! Ja wiem, że w Naruto jest wiele przegięć, ale wątpię, aby każdy był w stanie tam przegonić tak szybkie zwierzę. Rock Lee, Gai tak, ale taka Ino czy Sakura już nie. Mam nadzieję, że uzasadniłem chociaż mój dotychczasowy pakt, wszystkie zabiegi, które w nim zastosowałem.

ShiramuiEdit, dopiero sam zauważyłem, że źle napisałem "Usain" :<

Ostatnio edytowany przez Shiramui (2013-12-26 08:59:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzieciaczkowo.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl