Ogłoszenie


 • Index
 •  » Newsy
 •  » Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

#1 2014-01-03 18:57:21

 Gamatt

http://i.imgur.com/kKA5eqW.png

11236152
Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 1727
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33 lata

Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

Ahoj

   Głosowanie zostało oficjalnie zakończone, Masaru podliczył wyniki (do niego składajcie zażalenia, jeżeli coś się Wam nie zgadza) i wyglądają one następująco:

Najlepszy update
http://i.imgur.com/8Y7W2Lp.png

  1. Możliwość używania niepełnych statystyk w walce (4 głosy)
  2. Zmiany w KG żywiołowych (3 głosy)
  3. Zmiany w Susanoo, zmiany w mechanice sesji, system pogody, mechanika wieku postaci, siła taijutsu i skoczność, kalendarium, wakacyjna aktualizacja nr 1, wakacyjna aktualizacja nr 2 (po 1 głosie)

Najlepsza miejscówka
http://i.imgur.com/qAvvIyk.png

  1. Skaliste Góry w Hidari (3 głosy)
  2. Miejsce Kryształowej bitwy w Oni no Kuni, Shikkotsurin w Chikai  (po 2 głosy)
  3. Tereny Tetsu no Kuni, Tereny Sei, Tajemnicza jaskinia w Baigai, Kompleks Oaz w Enko, Arena turniejowa w Enko, Szpital im. Naokiego Namikaze, Miasto portowe w Yu no Kuni, Kanka (event), Siedziba klanu Uchiha, Biwak (sentiowy event) (po 1 głosie)

Lekkie pióro
http://i.imgur.com/nPdTB5r.png

  1. Ryo (9 głosów)
  2. Shinsaku, Ichuza (po 4 głosy)
  3. Shiramui, Masaru (po 1 głosie)

Wujek dobra rada
http://i.imgur.com/AfuPncN.png

  1. Shinsaku (7 głosów)
  2. Akami, Akemi (po 3 głosy)
  3. Ryo (2 głosy)
  4. Masaru, Tamotsu, Ichuza, Katsuro, Ichitsu (po 1 głosie)

Zaskoczenie
http://i.imgur.com/0E79HiZ.png

  1. Zwycięstwo Tamotsu w walce z Ichitsu, Ayamaru (3 głosy)
  2. Yoshi (2 głosy)
  3. Ganoy, Śmierć Hotaru na turnieju, Ryo i Akami dołączają do Wyrzutków, dodanie Mokuton Senjutsu, powrót niebieskiego layoutu, Senti zostaje Event Masterem, Shiramui, kłopoty wewnętrzne Nara, zniknięcie Akio w czasie turnieju, Hiroshi (po 1 głosie)

Odkrycie
http://i.imgur.com/IxzNZIr.png

  1. Yoshi (4 głosy)
  2. Ayatane (3 głosy)
  3. Ayamaru, Ganoy, Ichuza i jego armia emo, Shiramui, Hiroshi (po 1 głosie)

Nieobecny
http://i.imgur.com/Q6osBWr.png

  1. Akio (6 głosów)
  2. Takashi, Yosuke (po 3głosy)
  3. Tenshi, Matsuo, Gamatt, Nana, Hiro (po 1 głosie)

Koks
http://i.imgur.com/SgOMWBz.png

  1. Akemi (6 głosów)
  2. Ryo (5 głosów)
  3. Ichuza (4 głosy)
  4. Akami, Gamatt, Tamotsu (po 1 głosie)

Maskotka
http://i.imgur.com/y8HrCeY.png

  1. Shinsaku (7 głosów)
  2. Narisa (4 głosy)
  3. Masaru, Akemi (po 3 głosy)
  3. Akami, Akane (po 1 głosie)

Gratuluję zwycięzcom i pozostałym nominowanym. Rangi zostaną przyznane laureatom, gdy będą gotowe.

No to żegnajcie i buźki.

KWIATUSZKI
(bonus)

"Nieobecny i Koks - zdecydowałem się nie głosować, ponieważ nie kojarzę osoby nieobecnej jak i nie walczyłem z silniejszymi, więc nie wiem kto jest najlepszy."

"Najlepsza miejscówka - to pytanie jest strasznie głupie. W każdym razie, decyduję się na Szpital im. Naokiego Namikaze, a co! Dobry opis ma hahaha! (a tak serio, to trochę zbyt leniwy jestem, by czytać wszystkie opisy lokacji...)"

"Koks - Ichuza  Kim bym był gdybym nie oddał na siebie głosu w tej kategorii "

"Odkrycie: Nikt się nie spodziewał Hiszpańskiej Inkwizycji! A tak szczerze, to nie wiem co tu napisać..."

"Maskotka - Masaru (niech ma, łajdak)"

"Nieobecny - Yosuke, jak na Uchihę to był ogarnięty ;_;"

"Zaskoczenie - Senti - Event Masterem, nie będę jednak ukrywać, że trochę naciągany głos, bo osobiście jakoś tego specjalnie nie odczułem  (jeżeli ktoś to w ogóle przeczyta"

"Odkrycie - Ichuza i jego armia emo *_*"

"Odkrycie - Shinsaku (zostanie liderem Wyrzutków)"

"Najlepsza aktualizacja - Brak (bo wszystkie są ważne)"

"Najlepsza aktualizacja - Ganoy"

Ostatnio edytowany przez Gamatt (2014-01-03 19:32:40)


http://i.imgur.com/yRtwNMX.png
[color=SlateBlue] [color=#3366FF]

Offline

 

#2 2014-01-03 19:17:38

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

Na samym starcie chciałbym pogratulować wszystkim zwycięzcą! Każdy otrzymany głos, jest sam w sobie wielką nagrodą i choć nie zająłem nigdzie żadnego miejsca, to WIELKIE DZIĘKI wszystkim tym, którzy na mnie zagłosowali. ;P Naprawdę, nie spodziewałem się aż tylu  głosów ^^ Wyróżnienia trafiły moim zdaniem do osób, które sobie na to naprawdę zasłużyły. Na koniec chciałbym jeszcze podziękować Gamatt'owi za zorganizowanie kolejnej i oby nie ostatniej gali! ;) To tyle ode mnie, pozdrawiam!


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#3 2014-01-03 23:10:01

 Ryo

Kiyoshi http://i.imgur.com/YKPxXWR.png http://i.imgur.com/SpFvgX4.png

37585360
Zarejestrowany: 2012-11-17
Posty: 662
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31 lat
Multikonta: Senti

Re: Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

      Oh, jej, mamy już za sobą kolejną (trzecią już chyba?) galę, jakże ten czas leci, zdawałoby się przecież, że ta ostatnia była dopiero co wczoraj... No chyba nie.
      Tak jak z każdej gali, tak i z tej jestem na pewien sposób zadowolony. Uważam, że tego typu imprezy są wręcz niezbędne na PBF, bo cóż, jeśli nie one, motywują do włożenia jeszcze większego wysiłku i zaangażowania w żywot gracza w tego typu rozrywce?. To jak aktor, starający się zagrać rolę, która pewnego dnia pozwoli mu wyjść na czerwony dywan, gdzie będzie skąpany w błyskach fleszy, a w uszach bezustannie dzwonić mu będzie pytanie spoconych reporterów: Proszę nam zdradzić pański klucz do sukcesu!
      I choć muszę przyznać, że nagroda Lekkiego Piórka cieszy mnie i napawa dumą, wobec wszystkich głosów, jakie udało mi się uzbierać i za jakie jestem bardzo wdzięczny - tak czuje pewien niedosyt. Niedosyt spowodowany tym, że poprzednie edycje wielkością i wagą przerastają tę, co najmniej o czoło.
      Tak, troszkę muszę ponarzekać, a co. Brakowało mi wielu kategorii! I nawet jeśli sam żadnej nie zgłosiłem w odpowiednim temacie, tak widziałem te zaproponowane przez innych i sam nie mogę się nadziwić dlaczego ich zabrakło! Dlaczego nie dano więcej opcji, więcej miejsc, w których wykazać mogło się dużo obszerniejsze grono graczy. Zabrakło mi tych różnych płaszczyzn, a przede wszystkim zabrakło mi kategorii - Postać roku! Chryste Panie, jak mogło dojść do tego, że tej właśnie kategorii zabrakło. Toż ona była tą najważniejszą, najbardziej cenną, istna korona wśród wszystkich wyróżnień, perełką, którą zwycięski gracz mógł sobie dumnie przypiąć choćby i do czoła. Brak Postaci Roku to nic innego jak strzał w nogę!
      Zabrakło mi tej całej otoczki, którą Gamatt zawarł jesienią. Kiedy rzeczywiście każdy z nas mógł poczuć się jak na rozdaniu oscarów, każda nominacja i każda nagroda przyznawana była w fanfarach, z odpowiednim, stonowanym (bądź nie) komentarzem, sprawiającym, że satysfakcja stawała się jeszcze większa! Tutaj zaś mamy ot wypisanie ile kto głosów dostał. Takie flaki.
       A to, czego zabrakło mi ponad wszystko - to regulamin głosowania, w którym czarno na białym powinno być napisane choćby to, że nie wolno głosować na siebie, bo to akurat to szczyt wszystkiego. Nie będę dociekał kto dopuszczał się do podobnego zachowania, ale ludzie! Jeśli ktoś robił coś podobnego, to radzę zastanowić się nad swoim narcyzmem i pozwolę zaproponować rozejrzenie się dokoła, nawet jeśli w danej kategorii wiedzieliśmy się na pierwszym miejscu. Wtedy należało zachować się honorowo, spoglądając na te drugie, gdzie z pewnością znajdował się ktoś inny.
      I to chyba wszystko ode mnie. Mimo wszystko dziękuję za Lekkie Pióro, nagrodę, którą z powodzeniem udało mi się zatrzymać po zmaganiach jesiennych i to w tak licznym głosie. Bardzo mi miło, gdy widzę, że ktoś docenia starania, szczególnie, że w tej edycji musiałem starać się po dwakroć ze względu na brak warunków w domu.

      Pozdrawiam i zapraszam do refleksji, a także dyskusji jeśli ktoś ma ochotę.

Offline

 

#4 2014-01-04 01:41:18

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

   No i doczekaliśmy się! Czy tylko ja miałem z tym problemy? W każdym razie, cieszę się, że mimo wszystko Gamcio zdecydował się, by poświęcić trochę swojego czasu i przygotować dla nas tę małą ceremonię. Tak samo jak poprzednik ubolewam nieco nad faktem, iż nie wzięto pod uwagę tak wielu ciekawych propozycji kategorii... Cóż, może to będzie jakiś wniosek na przyszłość? ^^
   Co do wyników, to zanim zacznę wszystkim dziękować, chciałem się podzielić moją skromną obserwacją. Nie będzie to raczej nic ciekawego, bo związane z moją osobą, ale po prostu muszę o tym wspomnieć. Wychodzi teraz, jak bardzo nie umiem głosować. A może to dlatego, że moje poglądy tak bardzo różnią się od opinii ogółu? Zauważyłem bowiem śmieszną zależność, że w większości kategorii, moje typy zgarniały po jednym głosie! Mimo wszystko uważam, że osoby, na które oddawałem swoje punkty, również zasługują na zgarnięcie odpowiednich wyróżnień.
   Przejdę do najprzyjemniejszej części konkursu - własnych osiągnięć. Chciałem strasznie podziękować za wszystkie SMSy, tak gorliwie na mnie wysyłane! Pokój na świecie i w ogóle. A tak serio, to naprawdę cieszę się, że tytuł maskotki znów wpadł w moje ręce, a i że moja pomoc została zauważona. Co więcej, dzięki tym dwóm tytułom po raz kolejny uplasowałem się w czołówce ilości nagród, za co jestem szalenie wdzięczny!
   Mam nadzieję, że do następnej edycji uda mi się trochę ogarnąć, by móc choćby postarać się dołączyć do wyścigu o nagrody, dotyczące umiejętności prowadzonej postaci, czego życzę swojemu, jak i waszym bohaterom!

   Edit:\\ No! I że aż czworo pomyliło się i uznało, że umiem coś napisać. Jestem pozytywnie zaskoczony, naprawdę! Dzięki wielkie raz jeszcze!

Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2014-01-04 01:49:24)

Offline

 

#5 2014-01-04 15:15:53

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

Tak jest osiągnąłem swój cel wystarczyło zniknąć na pół roku z NCW i nagroda moja!
Tak na poważnie to dzięki wszystkim, którzy wierzą że coś mogę wnieść w fabułę tego forum mimo że zniknąłem bez słowa i zawaliłem pewną sprawę(ale o tym później). Po raz kolejny brawa dla Gamatta za zorganizowanie gali chociaż tak jak zwrócił uwagę w swoich nudnych wypocinych bogato okraszonych porównanianami wypowiedziach  Ryo czegoś zabrakło, być może to przez to że po raz pierwszy(o ile mnie pamięć nie myli) mamy zmianę w koksie roku!
Gratulacje dla zwycięzców, co prawda nie było mnie jakiś czas ale wygląda, że miejsca są zasłużone.


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#6 2014-01-04 23:02:38

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

     No to nasz Lider Wyrzutków w końcu doczekał się swojej gali, a no cóż ma i nawet zajął honorowe miejsca jako wujek dobra rada i nasza kochana maskotka. Zasłużył na to, choć przyznam szczerze, że nie postawiłem na niego w Wujaszku, niestety inna osoba według mnie tam bardziej pasowała. Ale nie będę się nad tym rozwodził. Jestem dumny, że wszystkie inne głosy okazały się strzałem w dziesiątkę i wygrały dominującą liczbą. A co, ma się ten gust. Kolejnym zaskoczeniem.. Tak zaskoczeniem. Jest fakt, że to ja wygrałem tytuł "Koksa roku". Wiem, że czasem brzmię jak osoba, która nie widzi nic prócz swojego czubka nosa, ale to raczej jest zabieg, budujący charakter mojej postaci. Nie spodziewałem się, aż tylu głosów. Nawet nie spodziewałem się choćby jednego głosu. Pewnie było to wszystko spowodowane wygraną turnieju. Mimo wszystko, dziękuje wam wszystkim za oddane na mnie głosy, nie tylko w tej kategorii. Gromkiem brawa też dla organizatora tej gali, Gamatta!

Offline

 
 • Index
 •  » Newsy
 •  » Ogłoszenie #55 - "Wielka "Świąteczna" Gala NCW III - Wyniki"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sggw07nz.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.dbwars.pun.pl