Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

#1 2015-07-08 23:49:42

 Senti

Zaginiony

37585360
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 539

Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

        Jejku, już prawie zapomniałem jak się pisze.
        Na samym początku chciałem powiedzieć, że dobrze jest wrócić. Po raz kolejny.
        I dobrze jest móc znowu coś popleść.
        Nie będę tłumaczył dlaczego mnie nie było, bo to właściwie bez sensu. Nie będę przepraszał, ale za to serdecznie podziękuję, bo było bardzo fajnie. Tutaj. Jako Event Master. Służyłem na tym stanowisku dobry czas i w miarę swoich możliwości przysłużyłem się społeczności NCW. Po bardzo długiej kadencji Basai'a, wraz z Masaru i kilkorgiem ambitnych graczy sprawiliśmy, że ten świat nareszcie odżył, nabrał barw i soczystości. Kosztowało to trochę pracy, na pewno też czasu i chęci. Ale po części udało się, bo chyba należy przyznać, że fabularnie NCW teraz, a jeszcze dwa lata temu wygląda znacznie lepiej. Pomimo tego, że przez swoją absencję narobiłem trochę pauz. Taki już jestem.
        Aktualnie jestem na dziennych studiach, korzystam z życia, a wolny czas wypełniam pracą (tak jak te wakacje) i bardzo chciałbym powiedzieć, że to kolejny owocny powrót i zaraz jako Event Master zacznę tworzyć sieci intryg i serie morderstw, ale nie. Podjąłem decyzję i uważam, że słuszną.
        Brak mi takiego zaparcia, jak u Katsuro, czy Masaru i wierzcie mi, trochę wstyd mi pisząc to, ale składam dymisję. Pragnę zrobić miejsce dla kogoś, kto na tę funkcję w tej chwili zasługuje bardziej niż ja. Bo ja nie mam siły, jedynie chęć pisania. Świat Naruto praktycznie zapomniałem. Zapomniałem nawet po części to, co miałem tu stworzyć. Za długie przerwy. Za dużo się działo.
        Decyzję wobec tego, kto powinien zająć moje miejsce pozostawiam czcigodnym  administratorom. Ja od siebie powiem tylko tyle, że Event Master to bardzo odpowiedzialna funkcja. I tylko z pozoru wydaje się  być tak kusząca - z czasem człowiek zdaje sobię sprawę, jak wiele to stanowisko wymaga. Mam tylko nadzieję, że będzie to ktoś zasłużony i ktoś z głową, a także jakimś talentem pisarskim, coby przyjemniej się czytało tej osoby wypociny. Bo przecież tych wypocin będzie wiele.
        Nie opuszczam Was zupełnie.
        Wciąż jestem graczem. Wciąż mam Ryo.
        Powracam zatem jako lider Kiyoshi i na tym poprzestanę. I tak nie będę często tu witał, mam teraz zupełnie inny tryb i inne obowiązki. I jestem cały czas na walizkach, a to jest niesamowicie niekomfortowe.

    Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym.
    I tak, to była niełatwa decyzja. Uważam jednak, że swoją rolę odegrałem.

Offline

 

#2 2015-07-09 00:00:10

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

   Jak już wiesz, taka oto nutka mi płynęła z głośników, kiedy czytałem post, który tutaj nam naskrobałeś po takiej absencji.
   Co mogę powiedzieć... Nic szczególnego. Cieszę się, że się znowu pojawiasz, jak i nawet z tego, że rezygnujesz z funkcji Event Mastera. Nie dlatego, że kiepsko ci to szło, bo każdy wie, jak było (na pewno nie tak). Po prostu ja nigdy nie miałem okazji pracować z Tobą podczas któregokolwiek wydarzenia (chyba, choć mogę się mylić, mogło coś się zdarzyć bardzo dawno temu). Nie będzie dla mnie to zatem aż tak wielka strata. Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę z tego, że robiąc coś ponad, angażując się, szybciej się wypalamy.
   Liczę więc, że ta rezygnacja pomoże ci zagrzać tu miejsca na znacznie, znacznie dłużej.
   Pozdrowionka od kumpla z Ronin!

Offline

 

#3 2015-07-09 00:02:57

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

     Z samego początku myślałem, że będzie to post odnośnie zmian na forum. Sądziłem, że wrócisz w jakimś wielkim stylu i od razu weźmiesz się za jakiegoś posta, coby fabułę rozruszać. A teraz mam wrażenie, jakbym gdzieś to już czytał, dosłownie jak post Matsuo z pożegnaniem. Nie będę się rozpisywał, bo i tak się nie lubiliśmy. Teraz nawet nie wiem dlaczego, kiedy to wyszło i przy jakim momencie. Jestem jednak pewien swojej opinii, co do twojej pozycji, byłeś niezłym, o ile to nie za mało powiedziane, pisarzem. Miałeś także świetną wizję i pomysł, co do realiów tego forum. Szczerze uważam, że nie ma tutaj osoby, która mogłaby Cię zastąpić w stu procentach. Być może dawałeś posty z wielkimi przerwami, mało bywałeś, przez co powstał zastój, ale jak już odpis się pojawiał to z klasą.
     A więc nie mam nic więcej do powiedzenia, żegnaj jako event master. O tyle dobrze, o ile niedobrze dla mojej postaci, że chociaż jako Ryo będziesz grał. Akurat Akio przejął pałeczkę, a dość sprawnie mu to idzie, to może twój wysiłek na marne nie pójdzie. Ano i podziękowania, w końcu prowadziłeś wątek także i dla Samotników. Powodzenia w życiu prywatnym.

Offline

 

#4 2015-07-09 00:27:56

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

Powracam zatem jako lider Kiyoshi i na tym poprzestanę

Tego nie byłbym taki pewny, biorąc pod uwagę aktualną fabułę. Szczerze mówiąc wielce się jarałem, kiedy zostawałeś Event Masterem, zwłaszcza po ostatnim ivencie Basaia. Miałeś potencjał walnąłeś kilka ciekawych postów, ale w sumie poprowadziłeś chyba tylko 1,5 eventu. Z czego pierwszy był dla początkującym, a w drugim zniknąłeś w trakcie i nikt nie wiedział do czego dążyłeś.

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym.

Było to zrobić 3 miesiące temu. Coś jest dziwnego jak uważasz rolę za odegraną mimo, że przez połowę czasu nie było cię nawet na scenie.
IMO zjebałeś sprawę bo podjąłeś się zbyt wielu rzeczy na raz na samym forum, a do tego doszło Ci dużo gdzieś po za nim. Generalnie jestem na ciebie zły, ale ciesze się, że planujesz chociaż coś postać ruszać. Chociaż wkurzę się jak znowu dostaniesz lekkie pióro za 3 posty na rok.
p.s. Znów zrobi się gejowsko na CB i nie mam na myśli koloru.


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#5 2015-07-09 14:27:27

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

     Głupio się wypowiadać, skoro nie miałem nawet okazji brania udziału w sposób ciągły na twoich wydarzeniach fabularnych. Ba, szczerze mówiąc to dotykały mnie one jedynie pod względem następstw, czyli to, co teraz ciągną inni, poniekąd i mnie tyczy. Wiem jednak, że gracze na NCW są, jakby to delikatnie ująć, niewdzięczni i nie lubią pisać w tego typu tematach, czy to w ogłoszeniach, czy w recepcji (nawet nagród  i bonusów się nie chce komentować ). Już żeby ci się zrobiło lepiej, czy tam fajniej, że ktokolwiek zauważy twoje odejście. Bo akurat to jest spore wydarzenie, może niefabularne, ale wiele znaczące dla forum.
     Szkoda, że odchodzisz. Ładnie stworzyłeś te wszystkie wydarzenia. Wiele wątków z nich poumierało bez ciebie. Przeglądałem ostatnio kroniki NCW i dostrzegłem takie akcje jak Ruch Oporu w Kraju Wiatru, problemy domowe w Ogniu, no i najważniejszą wojnę domową w Chuu. Jak na razie żaden z tych tematów nie został poruszony dalej. Ładnie działałeś na wiele frontów, czasami z nudów można poczytać tamte tematy. Zresztą, pamiętam jak mi linki wysyłałeś do tej akcji z Ichitsu. Nieźle się czytało
     Mam nadzieję, że będziesz grać trochę bardziej aktywnie, niż ostatnimi czasy. W końcu mamy wspólne plany.
     No i ogromny szacunek za to, że swoimi działaniami ożywiłeś NCW.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #63 - "Czas Pogardy, Czas Decyzji"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panfuq.pun.pl www.pokemon-master-red.pun.pl www.rotbila.pun.pl www.konskie.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl