Ogłoszenie


#1 2014-05-23 00:56:43

 Senti

Zaginiony

37585360
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 539

Dziennik fabularny

DZIENNIK FABULARNYWątek stworzony z myślą o informowaniu grona zainteresowanych graczy o tym, co dzieje się aktualnie na świecie, z podaniem bezpośredniego odnośnika do lokacji. Przytoczone tu wydarzenia mają najróżniejszy priorytet ważności i niejednokrotnie może okazać się, że wiele z nich nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, a są po prostu zwykłą ciekawostką.

PODSUMOWANIE:

166 n.e
(wydarzenia spisane od początku maja, zważywszy na trudności z prześledzeniem tych starszych)


 • Napaść Akemiego na klan Hyuuga. Pięć ofiar śmiertelnych. (KLIK)
 • Spektakularny pojedynek Akemi'ego i Ichuzy. (KLIK)
 • Objęcie stanowiska lidera klanu Uchiha przez Uchiha Ichitsu. (KLIK)
 • Tajemnicze spotkanie lidera klanu Namikaze i lidera klanu Kiyoshi w Baigai. (KLIK)
 • Zawarcie sojuszu pomiędzy organizacją Samotników, a klanem Uchiha. (KLIK)
 • Niespodziewane zamieszki na Wyspie Handlowej. Wśród nich rozpoznano finalistę turnieju z Enko, Tamotsu Senju (KLIK)
 • W Airando, w okolicy Wulkanu, na nowo zauważono oznaki odrodzenia się niebezpiecznej sekty. Okoliczna wieś żyje w strachu i szuka ochotnika, którego będzie mogła nająć za niewielką sumkę. (KLIK)
 • Niespodziewana napaść rebelianckich sił klanu Nara na graniczny patrol klanu Uchiha. Ciał zaatakowanych ninja nie odnaleziono do tej pory. Powszechnie się uważa, że zostali porwani w jednym z górskich przesmyków. Raport dostarczony do lidera, Uchiha Ichitsu. (KLIK)
 • Niepokoje w Enko. W wiosce klanu Namikaze z coraz większym przekonaniem mówi się o kolejnym tajemniczym zniknięciu ich lidera. (KLIK)
 • Do Kraju Pól Ryżowych napływa coraz więcej poszukiwaczy przygód. Chodzą pogłoski na temat znalezienia niezwykle rzadkiego artefaktu. (KLIK)
 • W Kraju Pól Ryżowych odnaleziono artefakt. To już pewne! Mówi się o tajemniczym ostrzu z łuskami, oraz zdobionym wachlarzu o niespotykanych właściwościach. Gorączka wśród poszukiwaczy trwa w najlepsze! (KLIK)167 n.e

 • W Kraju Pól Ryżowych odnaleziono artefakt. To już pewne! Mówi się o tajemniczym ostrzu z łuskami, oraz zdobionym wachlarzu o niespotykanych właściwościach. Gorączka wśród poszukiwaczy trwa w najlepsze! (KLIK)
 • Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony ninja z Airando wywołało niespotykaną śmiałość wśród, egzystującej w wulkanicznych jamach, sekty. Tuzin ludzi zaginęło. Lord Kraju Wody wyraża smutek i żal, zapowiadając jednocześnie, że najmowani przezeń ninja zajmą się nareszcie sprawą. "Nie można dłużej lekceważyć tej bandy. To ludzie wyzbyci ludzkiej empatii i obyczajów. Należy ich jak najszybciej unicestwić, a marazm ludzi Ichuzy budzi we mnie głęboki niepokój" - wyraził swoją opinię jeden z dworzan, podczas wystąpienia Lorda na co miesięcznym podsumowaniu gospodarczym. KLIK
 • Coraz głośniejsze pogłoski o epidemii w Baigai. Ludzie niezadowoleni brakiem szpitala. "Klan Kiyoshi jest odpowiedzialny za naszą ochronę, niechże i zadba o opiekę medyczną" - krzyknął anonimowy człowiek spośród nielicznego tłumu zebranego pod murami wioski tuż po świcie. Masanobu uspokaja i zapowiada interwencje lidera. KLIK
 • Młody Ruch Oporu gromadzi swe siły w Kraju Wiatru i z każdym dniem staje się coraz bardziej liczniejszy. Ulotki propagandowe pokrywają każdy słup ogłoszeniowy, a sam Lord Kraju Wiatru umywa od tego ręce. Lord Kraju Gorących Źródeł wyraża się natomiast jasno: "To niesamowite, że młodzi ludzie tak ochoczo przystępują, by własną, ambitną ręką zaprowadzić sprawiedliwość na świecie. Jestem niezwykle dumny i czekam zarazem na ich dołączenie do moich sił. To ważna chwila dla nas wszystkich." KLIK
 • Tajemnicze eksplozje i obszerne zniszczenia w lasach rosnących głęboko w Kraju Ognia. Okoliczni mieszkańcy milczą i odmawiają komentarza. Mówi się jednak o cieniu większym niżeli sam pałac Lorda, który pojawia się w nocy. KLIK

Ostatnio edytowany przez Senti (2014-12-28 20:35:54)

Offline

 

#2 2016-08-30 20:58:01

Straznik specjalny

Event Master

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 348

Re: Dziennik fabularny

DZIENNIK FABULARNYPODSUMOWANIE:

175 n.e

 • W Ronin no Kuni na terenie lasu bambusowego doszło do niespodziewanego morderstwa. Świętej pamięci Moto Yoshiro, należący do organizacji zwanej jako "Wyrzutki", stał się celem ataku niezidentyfikowanej osoby. Według wstępnej analizy ciała ofiary, znaleziono kilkanaście mocno zsiniaczonych punktów na skórze a brzuch przebity na wylot przedmiotem o grubości około piętnastu centymetrów. Póki co nie udało się określić tożsamości napastnika, jednakże osoby, które odnalazły martwego Moto Yoshiro twierdziły, iż na miejscu zdarzeń znaleziono dziesięć kości, które w normalnych warunkach znajdują się w ludzkiej dłoni. Oględziny zwłok negują by ów kości należały do Wyrzutka. Nikt nie jest w stanie potwierdzić domniemanej tożsamości napastnika. Wśród pewnego kręgu osób chodzi opinia jakoby morderca pochodził z prawie wymarłego już klanu Kaguya, lecz nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić. (KLIK)
 • Chodzą plotki jakoby w Baigai, znajdującym się w kraju Ziemi, miał odbyć się festyn na cześć nowego lidera oraz z okazji pomyślnej walki z epidemią jaka opanowała tamtejsze ziemie. Według miejscowych festyn ma również, rozluźnić nieco spiętą atmosferę, która opanowała Baigai oraz napięcie pomiędzy krajami na całym świecie. Termin oficjalnie jeszcze nie jest znany lecz organizator zaprasza ludzi z każdego zakątka świata. Poinformujemy was o dacie tego wydarzenia, gdy tylko organizatorzy ją ustalą. (KLIK)
 • Kraj Wody alarmuje! Zagraża im pierwszy stopień zalania powodziowego. Z powodu gwałtownych ulew, trwających już od kilku dni, powstało wielkie ryzyko powodzi. Władze całego kraju apelują o czujność i przygotowaniu się na możliwe zalania. Chętni do pomocy w budowaniu zapór oraz shinobi z przydatnymi w tym kierunku umiejętnościami będą bardzo chętnie przyjmowani w całym kraju. (KLIK)

Ostatnio edytowany przez Straznik specjalny (2016-08-30 21:00:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manhattan.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.iwf.pun.pl www.fsb.pun.pl www.friends.pun.pl