Ogłoszenie


  • Index
  •  » Fabuła
  •  » Relacje między klanami/organizacjami

#1 2017-04-24 14:08:27

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Relacje między klanami/organizacjami

RELACJEKlan UchihaNinja z klanu Uchiha jako nieliczni opanowali DouJutsu, czyli techniki oczne. Za pomocą swojego niezwykle charakterystycznego Sharingan'a są w stanie przewidzieć ruchy przeciwnika. Wielu po spotkaniu z Uchiha nigdy nie zapomni tego spojrzenia, czerwonego, zimnego spojrzenia. Specjalizują się w walce wręcz (TaiJutsu), rzadko w dystansie oraz w technikach GenJutsu, głównie dzięki Sharingan'owi.
Pozytywne: Wyrzutki, Kiyoshi
Negatywne: Nara, Samotnicy, Hyuuga
Neutralne: Namikaze, Ayatsuri, Sabaku, Senju
Lider: Yocharu


Klan SenjuTwórcy większości lasów w Kraju Ognia. Klan Senju, który opanował legendarnego Mokutona, elementu drewna, jest od wieków największym wrogiem wyżej wymienionych Uchiha. Posługują się głównie NinJutsu, a dzięki swojemu KG są w stanie manipulować pobliską roślinnością oraz tworzyć olbrzymie drzewa, wedle uznania. Ninja z klanu Senju raczej nie używają TaiJutsu, głównie walczą na dystans, ponieważ ich KG jest to tego idealne.
Pozytywne: Ayatsuri
Negatywne: Hyuuga
Neutralne: Samotnicy, Nara, Uchiha, Sabaku, Wyrzutki, Namikaze, Kiyoshi
Lider: Kiyoko


Klan HyuugaTak samo jak członkowie Uchiha, tak i Hyuuga posiadają DouJutsu. Ich KG zwie się Byakugan, a charakteryzuje się całkowicie białymi gałkami ocznymi, bez źrenic. Aktywny Byakugan cechują wyeksponowane żyły wokół skroni. Specjalizują się w walce wręcz, wykształcili nawet swój własny, unikalny styl - Juuken. Hyuuga idealnie sprawdzają się jako tropiciele, ponieważ ich Byakugan daje olbrzymie pole widzenia.
Pozytywne: Brak
Negatywne: Kiyosh, Namikaze, Senju, Uchiha, Nara, Ayatsuri, Sabaku, Wyrzutki, Samotnicy
Neutralne: Brak
Lider: Brak Informacji


Klan NaraChyba najbardziej specyficzną cechą klanu Nara jest ich lenistwo i ponadprzeciętna inteligencja (ciekawa mieszanka). Wykazują w większości tendencje do tworzenia taktyk wojennych, nie lubią być w ogniu walki. Ich zdolność, Kagegasasu, polega na kontroli cienia, dzięki czemu mogą przejąć władzę nad przeciwnikiem. Jest to w większości przypadków największa i jedyna broń ninja z klanu Nara, co nie znaczy, że nie są śmiertelnie groźni, wręcz przeciwnie.
Pozytywne: Brak
Negatywne: Uchiha, Hyuuga
Neutralne: Namikaze, Kiyoshi, Senju, Ayatsuri, Sabaku, Samotnicy, Wyrzutki
Lider: Hideki Nara


Klan KiyoshiKolejny klan, który opanował technikę łączenia podstawowych żywiołów chakry. Kiyoshi stworzyli Shōton, czyli element kryształu, z połączenia ziemi (Doton) i wiatru (Fuuton). Niezwykłe właściwości ich Kekkei-Genkai czynią ich świetnymi obrońcami, kryształ, którym się posługują jest niezwykle odporny na ataki fizyczne. Niemniej jednak ofensywa nie jest im obca, dysponują sporym wachlarzem jutsu mogących zabić. Ich ulubiony styl walki to dystans. Specjalizują się głównie w NinJutsu.
Pozytywne: Wyrzutki, Uchiha
Negatywne: Hyuuga, Samotnicy
Neutralne: Nara, Ayatsuri, Senju, Sabaku, Namikaze,
Lider: Suoh


Klan AyatsuriWładcy marionetek, klan Ayatsuri, który swoją nazwę wziął od własnego Kekkei-Genkai. Potrafią tworzyć niewidzialne nici chakry, za pomocą których kontrolują drewniane marionetki bojowe. Sami praktycznie wcale nie uczestniczą walce, są zajęci kontrolą swoich lalek. Z miarę rozwoju potrafią kontrolować kilka lalek jednocześnie. Ich główną specjalizacją jest FuuinJutsu, ponieważ pieczętują swoje marionetki w celu łatwego przechowywania. Ataki w zwarciu są im raczej obce.
Pozytywne: Senju
Negatywne: Hyuuga
Neutralne: Namikaze, Kiyoshi, Uchiha, Nara, Sabaku, Samotnicy, Wyrzutki
Lider: Shigeru


Klan NamikazeNiezwykły klan. Mówią o nich, że potrafią podróżować w czasie. To wszystko za sprawą niesamowitego KG - Assarikaze, który pozwala im na błyskawiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Legenda głosi, że najlepsi potrafią przemierzać morza i oceany w mrugnięciu oka. Od dziecka trenują swoją szybkość i zręczność, by móc idealnie panować nad swoim KG. Specjalizują się głównie w FuuinJutsu i TaiJutsu, chociaż NinJutsu nie jest im obce. Nie potrafią (przeważnie) walczyć w dystansie, kochają walkę w zwarciu i są w niej bardzo dobrzy.
Pozytywne: Brak
Negatywne: Sabaku, Hyuuga, Samotnicy
Neutralne: Uchiha, Nara, Ayatsuri, Senju, Wyrzutki, Kiyoshi
Lider: Akio


Klan SabakuCi ninja posiadają chyba najbardziej defensywne Kekkei-Genkai. Opanowali możliwość kontroli piasku, który każdy członek klanu ma zawsze ze sobą, jak również piasek z otaczającego ich środowiska. Najsilniejsi wypracowali obronę zwaną "obrona absolutną". To, że są najlepszymi defensorami nie znaczy, że nie posiadają możliwości ofensywnych, wręcz przeciwnie, piasek sprawdza się w obydwu przypadkach. Sprawnymi ruchami potrafią zabić w sekundę, bez robienia przy tym zbędnego hałasu. Posługują się jedynie NinJutsu, ponieważ TaiJutsu jest im niepotrzebne, a atakują przeważnie z dystansu.
Pozytywne: Samotnicy
Negatywne: Hyuuga, Namikaze
Neutralne: Senju, Uchiha, Nara, Ayatsuri, Kiyoshi, Wyrzutki
Lider: Jun'ichirōSamotnicySamotnicy to organizacja zrzeszająca bliskie wymarciu kekkei-genkai. Jej członkowie nie byli w stanie, w większości w pojedynkę, opanować krainy, w której mogliby osiedlić swój klan. Doszło do porozumienia i wspólnymi siłami zdobyli Ariando, które od tej pory jest ich domem.
Pozytywne: Sabaku
Negatywne: Wyrzutki, Uchiha, Hyuuga, Namikaze, Kiyoshi
Neutralne: Senju, Nara, Ayatsuri,
Lider: KeisukeWyrzutkiWyrzutki to zgromadzenie osób, które nie posiadają KG, lecz wielu z nich opanowało specjalne umiejętności, które dorównują, a niejednokrotnie przewyższają zaawansowane limity krwi. Do Wyrzutków trafiają również osoby, które, z różnych względów, opuściły swoje klany.
Pozytywne: Uchiha, Kiyoshi
Negatywne: Samotnicy, Hyuuga
Neutralne: Senju, Namikaze, Nara, Ayatsuri, Sabaku
Lider: Shinsaku


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 
  • Index
  •  » Fabuła
  •  » Relacje między klanami/organizacjami

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.friends.pun.pl www.iwf.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.manhattan.pun.pl www.gram24.pun.pl