Ogłoszenie


#1 2017-05-02 21:59:57

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

[B] Bakuhatsute [Bakuton]

http://i.imgur.com/spC41VR.jpg http://i.imgur.com/DKjbzwP.jpg http://i.imgur.com/0lMllan.jpg http://i.imgur.com/C1CkL7Q.jpgInformacje ogólne:

Nazwa: Bakuhatsute (爆遁爆発手)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: ofensywno-defensywny
Ranga: B

Opis:

Niezwykle przydatna technika, którą dobrze wyszkolony użytkownik Bakutona może użyć podczas walki do defensywy jak i ofensywy. Jej działanie opiera się na niewielkim wybuchu w jednej lub dwóch dłoniach. Kiedy ninja zostanie zaatakowany poprzez wyrzuconą w jego stronę broń białą lub inny przedmiot (np. materiał do pieczętowania) ten w bezpośrednim kontakcie wypuszcza wybuch. Jeśli jest odpowiednio wymierzony i pod właściwym kątem, może zostać użyty do odepchnięcie rzuconego przedmiotu z powrotem na wroga.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 12.000 za użycie na jednej dłoni
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane: Bakuton na poziomie 2.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjaumcs.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.geografia.pun.pl www.drakenmag.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl