Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #79 - "Pierwsze, zamknięte testy"

#1 2017-08-07 15:23:33

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Ogłoszenie #79 - "Pierwsze, zamknięte testy"

To już czas. Mogę Wam udostępnić pierwszą wersję naszego nowego, przyszłego forum. Z góry uprzedzam, że jest ono w bardzo surowym stanie. Nie spodziewajcie się, że wszystko jest gotowe do gry. Teoretycznie wszystkie umiejętności i techniki są załadowane, karta postaci działa jak powinna, przynajmniej w teorii. Świat gry też został przeniesiony. Właściwie świat gry to jedyne posty, jakie są - brak poradników, recepcji i innych elementów, które były zbędne podczas prac.

Resztę informacji o testach zamieszczę już na forum docelowym. Ostatnia sprawa, czyli chętni i sposób otrzymania linka. Każdy aktywny gracz może otrzymać dostęp do forum. Warunkiem jest zarejestrowanie się pod swoim standardowym nickiem, bez żadnych wymysłów. Jak dostać link? Trzeba się ze mną skontaktować za pomocą GG lub discorda, gdzie założyłem osobny pokój na naszym kanale. Tam też chciałbym, żeby zamieszczane były wszelkie uwagi dotyczące działania forum. To na wypadek gdybyście znaleźli takie luki, które rozwaliłyby wszystko

Za pierwszą fazę testów, tak jak za każdą kolejną, będą przewidziane nagrody, które rozdamy już na nowym NCW.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #79 - "Pierwsze, zamknięte testy"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokonanics.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.xcw.pun.pl