Ogłoszenie


#1 2013-03-03 13:14:09

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

To trzeba koniecznie poprawić!

*


     Temat powstał z myślą o regularnym aktualizowaniu obecnych technik. Z jutsu różnie bywa, często zdarza się, że objaśnienie techniki nie zgadza się z rzeczywistym stanem (pod uwagę bierzemy mangę i anime), grafika dołączona do nich mija się z opisem lub po prostu opis nie trzyma standardów forum - krótko mówiąc nadaje się tylko i wyłącznie do śmietnika.

     Każdy użytkownik może zgłosić w tym temacie jutsu, które z jakiś względów trzeba natychmiast poprawić. W treści posta należy podać link do techniki oraz informacje dla administracji odnośnie zauważonego błędu. Mile widziana własna interpretacja lub screeny, które team wykorzysta do uaktualnienia.

Uwaga!

    -> Każdy post zostanie rozpatrzony, a autor najszybciej jak się tylko da otrzyma informację o decyzji w sprawie danego opisu.

    -> W argumentacji można posługiwać się linkami ze stron trudniących się tematyką naruto, w szczególności Narutopedia oraz LeafNinja.

    -> Polska wikia nie jest mile widziana ze względu na kopiowanie i tłumaczenie (często bez odpowiedniej korekty) na polski opisów z wiki angielskiej.

WZÓR OPISU JUTSU:

Kod:

[center][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][/center]

[size=16][i][u]Informacje ogólne[/u]: [/i][/size]
[quote][b]Nazwa: [/b]Nazwa [i](Kanji)[/i]
[b]Klasyfikacja: [/b]
[b]Typ: [/b]
[b]Ranga: [/b]
[b]Żywioł: [/b][/quote]
[size=16][i][u]Opis[/u]: [/i][/size]
[quote][size=13][b]pierwsza_litera[/b][/size]reszta_wyrazu[/quote]
[size=16][i][u]Dane techniczne[/u]: [/i][/size]
[quote][b]Zakres: [/b]
[b]Obrażenia: [/b]
[b]Koszt chakry: [/b]
[b]Pieczęcie:[/b] Pieczęć [i](Kanji, Wymowa)[/i] -> Pieczeć [i](Kanji, Wymowa)[/i][/quote]
[size=16][i][u]Dodatkowe informacje[/u]: [/i][/size]
[quote]- Informacja 1[/quote]
[quote]- Informacja 2[/quote]

RAMKA DO JUTSU:
http://i.imgur.com/gfJKSvx.png

Kod:

http://i.imgur.com/gfJKSvx.png

http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2013-05-28 19:11:26

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Po kilku tygodniowej przerwie wracam z nowymi technikami ;)

Miejsce na zdjęcieInformacje ogólne:

Nazwa: Kirin (麒麟)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywna
Ranga: S
Żywioł: Raiton

Opis:

Jedna z najpotężniejszych technik, kiedykolwiek stworzona przez ninja. Użytkownik wykorzystuje siłę samej natury do zniszczenia wroga, poprzez wezwanie potężnej błyskawicy. Gdy zbiorą się chmury burzowe, shinobi wysyła do nich część swojej chakry, poprzez podniesienie ręki. W ten sposób możliwe jest przejęcie kontroli nad piorunem, który przybiera wówczas kształt ogromnego smoka. Jako, że jest to połączenie chakry potężnego ninjy i samych sił przyrody, Jutsu posiada niezwykle niszczycielską moc. Po zwykłym machnięciu dłonią, technika uderza z prędkością światła, a z pobliskiego obszaru nie ma co zbierać. Wszystko to czyni z Kirin najsilnejsze Jutsu Raiton'u.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 40 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 680

- Do użycia techniki wymagana jest burza z piorunami. Może to być albo zjawisko naturalne albo wywołane ręcznie, poprzez wystrzelenie w chmury techniki Katonu. W takim przypadku Kirin można użyć dopiero w następnym poście.

Stary opis


Miejsce na zdjęcieInformacje ogólne:

Nazwa: Jujutsu: Shiji Hyōketsu  (呪術・死司憑血)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Najważniejsza, a zarazem jedyna technika klanowa wyznawców Jashina. Chociaż jej przygotowanie jest niezwykle trudne, to po pomyślnym użyciu przeciwnik jest praktycznie zdany na łaskę użytkownika. Główny problem jest w tym, że jej zainicjowanie to istny rytuał, wymagający następujących czynności:

1. Należy przy pomocy własnej krwi narysować na podłożu symbol Jashina (klik).
2. Niezbędne jest zdobycie krwi przeciwnika, którą potem trzeba wypić.
3. Następnie po skupieniu odpowiedniej ilości chakry, skóra użytkownika zmienia kolor na czarny z białymi znaczeniami stanowiący szkielet, symbol absolutnej śmierci.

Jest to koniec rytuału, ponieważ użytkownik jest już powiązany z przeciwnikiem. Użytkownik zmienia się w żywą lalkę voodoo, a każda rana jaką odniesie, jest automatycznie zadawana ofierze. Działa to tylko w jedną stronę. Niezależnie od poziomu obrażeń, nie stanowią one zagrożenia i są niewidoczne. (Oczywiście oprócz utraty części ciała.)

Dane techniczne:

Zakres: brak
Obrażenia: zależne od użytkownika, możliwe nawet śmiertelne
Koszt chakry: 35.000 za każde rozpoczęcie rytuału
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Poziom Kekkei Genkai: 2

- Użytkownicy, którzy nie osiągnęli jeszcze nieśmiertelności absolutnej, zyskują ją tylko i wyłącznie na czas działania tej klątwy.

- Technika działa jedynie wtedy, kiedy wykonujący znajduje się w kręgu. Po jego opuszczeniu Jutsu się przerywa, a ponowne rozpoczęcie rytuały wymaga ponownego użycia chakry.

Stary opis

28.05.2013                                                                                                                                   Miejsce na zdjęcieInformacje ogólne:

Nazwa: Raiton no Yoroi (雷遁の鎧)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: bezpośredni kontakt/wzmocnienie
Ranga: S
Żywioł: Raiton

Opis:

Potężne Jutsu tworzące zbroje z błyskawic, nadającą się doskonale zarówno do ataku jak i obrony. Każde uderzenie wyprowadzone bezpośrednio w przeciwnika staje się o wiele bardziej bolsene na skutek dodatkowego porażenia. TaiJutsu jest w praktyce nieprzydatne w walce z osobą używającą Raiton no Yoroi, ponieważ bezpośredni kontakt kończy się silnym kopnięciem prądu. Jedną z głównych zalet jest jednak znacznie zwiększenie szybkości oraz refleksu poprzez stymulację układu nerwowego. Dlatego też, nieliczni shinobi korzystający z tej techniki, aspirują zazwyczaj do miana najszybszych zaraz po przedstawicielach klanu Namikaze.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 5 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 25.000 za użycie 8.000 za utrzymanie co turę
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 720 i opanowane Raigeki no Yoroi.

- Bonus do szybkości i reakcji wynosi 40.

- Techniki do rangi B nie stanowią zagrożenia, rangi A są w stanie się przez nią przebić, choć obrażenia są w niewielkim stopniu zredukowane.

- Każde Jutsu Suitonu sprawia, że technika razi dotkliwie użytkownika, czasem paraliżując go na jakiś czas.

- Kiedy ta technika jest aktywna, nie możliwe jest wykonywanie żadnych technik poza tymi z dziedziny TaiJutsu.

Stary opis

29.05.2013

Ostatnio edytowany przez Akami (2013-05-29 18:31:52)


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#3 2013-11-25 13:09:50

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju (仙法・木遁・真数千手)
Klasyfikacja: SenJutsu
Typ: tworząca
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Jest to technika-baza do najpotężniejszych technik dla tych użytkowników Mokutona, którzy mieli odwagę udać się do Shikkotsurin, sprostać wyzwaniom które tam spotkali i dali radę wyjść z tego miejsca żywi. Technika ta wymaga bowiem ostatecznego rozwoju Mokutona. Użytkownik będąc w trybie mędrca tworzy ogromną statuę, która swoimi rozmiarami stanowczo przerasta nawet ogoniaste bestie. Twór wygląda jak człowiek z tysiącami rąk za sobą rozłożonymi w półkole, a dwie “główne ręce” złożone są do modlitwy.

Dane techniczne:

Zakres: wielki
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 90.000
Pieczęcie: brak

[i]Dodatkowe informacje:

- Wymaga Mokuton: SenJutsu

- Użytkownik tworzy statuę składając ręce jak do modlitwy

- Użytkownik tworzący statuę pojawia się na jej głowie

_______________________________________________________________

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Mokuryū no Jutsu (木龍の術)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: wiążącyo-ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Potężna technika klanu Senju. Użytkownik składając pieczęć węża tworzy smoka z pod ziemi, a w miejscu gdzie stał pojawia się głowa tworu. Drewno kształtuję się na obraz smoka z trąbą słonia. Twór jest tak wielki, że spokojnie może związać ogoniastą bestię lub summona. Istnieje też inna możliwość, można wykorzystać go na mniejszych celach jednak jego gabaryty są tak ogromne, że tylko zgniecenie przeciwnika wchodzi w grę

Dane techniczne:

Zakres: duży (100 metrów)
Obrażenia: śmiertelne(w przypadku mniejszych przeciwników)
Koszt chakry: 35.000
Pieczęcie: Wąż ((巳, Mi)

Dodatkowe informacje:

- Wymaga Mokuton poziomu szóstego

_____________________________________________________________

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Mokujin no Jutsu (木人の術)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: defensywna
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Technika, której działanie różni się od innych Ninjutsu defensywnych. Owy twór, który posiada dwie głowy (jedną boga, drugą smoka), swoją ręką łapie technikę przeciwnika i wysyła ją wprost do nadawcy. Mokujin no Jutsu jest na tyle wytrzymałe by złapać pociski chakry wysyłane przez ogoniaste demony co pokazuje jaką potęga mogą posługiwać się Senju, którzy rozwinęli swój Mokuton bardziej niż zwykli, szarzy członkowie klanu.

Dane techniczne:

Zakres: mały (5 metrów)
Obrażenia: zależne od techniki, którą przejęło
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Pieczeć (Kanji, Wymowa)

Dodatkowe informacje:

- Wymaga Mokuton poziomu szóstego

- Użytkownik po stworzeniu Mokujin no Jutsu, pojawia się na głowie boskiej, która jest bardziej wysunięta do przodu

______________________________________________________________

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Kajukai Kōrin(花樹界降臨)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: ofensywno-defensywna
Ranga: A
Żywioł: Mokuton

Opis:

Jest to jedna z ciekawszych technik użytkowników Mokuton’a. Użytkownik składając pieczęć węża uwalnia w okół niego wyrastające z ziemi korzenie posiadające kwitnące kwiaty, które wraz z pojawieniem się na powierzchni uwalniają trujący pyłek. Wytwór roślin ma bardzo pożyteczne działanie - każdy kto wdycha to co wydostało się z kwiatów początkowo traci siły witalne, a po chwili mdleje. W ten sposób łatwo można pokonać całe oddziały wroga.

Dane techniczne:

Zakres: duży (100 metrów)
Obrażenia: brak (utrata przytomności)
Koszt chakry: 25.000 (5.000 za utrzymanie co turę)
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Mokuton poziomu szóstego

- Przez pierwszą true przeciwnik może próbować się wydostać, jednak jego statystyki zmniejszone są o 10%. Druga tura jest decydująca gdyż tym razem jego umiejętności spadają aż o 50%. Jednak jeżeli nie wydostanie się w tym czasie, jego organizm odmawia współpracy i po prostu zasypia.

(Tutaj chciałbym zaznaczyć, że to jest mój pomysł co z tym zrobić. Jakoś nie wyobrażam sobie aprobaty reszty graczy gdyby od razu po użyciu tej techniki nagle zasypiali. Jeżeli ktoś ma lepszy pomysł to z chęcią bym się z nim zapoznał)
__________________________________________________________________


[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hotei no Jutsu (皆布袋の術)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: tworząca/ofensywna
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Ważna technika w wachlarzu umiejętności Senju, która może zwrócić szalę zwycięstwa na jego stronę. Użytkownik może stworzyć pięć dłoni na około swojego przeciwnika praktycznie odcinając mu drogę ucieczki. Jedna “kończyna” jest wielkości połowy ogoniastej bestii. Również i te wynaturzenia mimo swojej mocy mogą ugiąć się przy tej technice klanu Senju. Obrażenia zadane przez to Ninjutsu zależą od tego jak użyje go użytkownik - dłonie mogą kogoś złapać albo go zgnieść.

Dane techniczne:

Zakres: duży (60 metrów)
Obrażenia: bardzo duże/śmiertelne
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Mokuton poziomu szóstego

________________________________________________________________


[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hōbi no Jutsu (榜排の術)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: defensywna
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Najśliniejsza technika defensywna klanu Senju dostępna jedyna dla najwytrwalszych członków klanu, którzy dążyli do udoskonalanie swojego drewna. Technika ta może obronić nas nawet przed siłą pocisku ogoniastych bestii - Bijūdamy. Użytkownik Mokutona tworzy drewnianą kopułę, która przybiera kształt głowy smoka z chińskich legend. Po jej środku widać przecięcie umożliwiające otwieranie i zamykanie naszej obrony kiedy chcemy.

Dane techniczne:

Zakres: mały (3 metry)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi)

[i]Dodatkowe informacje:

- Wymagany Mokuton poziomu szóstego

- Kopuła może maksymalnie pomieścić dwie osoby

_____________________________________________________

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Chōjō Kebutsu (頂上化仏)
Klasyfikacja: SenJutsu
Typ: ofensywna
Ranga: S
Żywioł: Mokuton

Opis:

Przerażająca technika, która bazuje na statule o tysiącu rąk. Użytkownik mając złączone ze sobą dłonie przesyła czakrę do swojego tworu, którego kończyny są automatycznie ożywiane. Skutkuje to atakiem zadanym kilkakrotnie przez każdą z dłoni. Zwykły człowiek nawet nie ma szans na ucieczkę albo obronę będąc pod gradem takich ciosów. Technika jest tak silna, że potrafi pokonać nawet ogoniaste bestie.

Dane techniczne:

Zakres: wielki
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 40.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymaga Mokuton: SenJutsu

- Po zakończeniu ataku (jedna salwa uderzeń) chakra wysłana do rąk zostaje pochłonięta dlatego jeżeli chcemy użyć jej jeszcze raz zużywamy tyle samo chakry co na początku

Ostatnio edytowany przez Tamotsu (2013-11-25 13:10:08)

Offline

 

#4 2013-11-25 13:39:18

 Sabaku no Hakai

Zaginiony

28379221
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 143
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru
Ranga: Członek
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 13

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Informacje ogólne:

Nazwa: Suna no Yoroi (Kanji)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: Defensywna
Ranga: B
Żywioł:

Kekkei Genkai <piasek>
Opis:

Piaskowa zbroja, jedna z najbardziej oryginalnych i pożytecznych technik klanu Sabaku, polegająca na pokryciu całego ciała, średniej grubości warstwą piasku, stanowiącą dobrą obronę przed uderzeniami. Zbroja ta przy zbyt silnym uderzeniu rozsypuje się, jednak przy użyciu odrobiny chakry, jesteśmy wstanie natychmiast ją zregenerować. Zbroja ta chroni nas przed Taijutsu do rangi B, oraz niektórymi A (ocenia MG), oraz mocnymi uderzeniami do 150 pkt siły. (ewentualnie można ustalić także siłe nin tai i wgl co przebija a co nie, bo to też no, jak wolicie tak czy siak)Wszelkie ciosy ponad daną poprzeczkę, niszczą zbroję, a użytkowniuk obrywa siłą wypadkową x(siła uderzenia-150pkt (zbroja))(wymyślcie sobie jezeli inaczej). Dodatkowo zbroja chroni nas przed ninjutsu do rangi C, oraz niektórymi B (ocenia MG), oraz technikami żywiołowymi (Katon ranga B, Riaton ranga D, Fuuton ranga B, Doton ranga B, Suiton ranga C) Przez jej ciężar, szybkość oraz reakcja spada o 20pkt.

Dane techniczne:

Zakres: nie dotyczy
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 15.000 stworzenie, 5 .000 odbudowanie
Pieczęcie: Nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

- Wymagane Suna Konotrou - poziom 3

Wprowadzone przeze mnie zmiany.:

- Podniosłem rangę techniki, oraz ją zbuffowałem, jako że do obecnej sytuacji była dość niejasna jej obrona, plus... no w porównaniu do anime dośc słaba. Uwzględniłem rodzaje natur chakry, po za tym jeszcze dochodzi amortyzacja zwykłych uderzeń.

- Usunąłem koszt chakry co ture, przecież ta zbroja jest ciągle noszona i odbudowywana, gdyby sie nie rozpadała to wtedy można by chakre co ture,ale zauważmy że Gaaara nosił ją ciągle, co jest dobre by móc np. zaskoczyć przeciwnika.

____________________________

Informacje ogólne:

Nazwa: Daisan no Me
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: Pomocnicza
Ranga: D
Żywioł:

Nie dotyczy
Opis:

Uzytkownik zasłania, bądź zamyka jedno oko, po czym wyciąga przed siebie rękę, na której formuje się piaskowe oko, którego obraz jest przesyłany bezpośrednio do mózgu użytkownika, w miejsce zasłoniętego oka. Mamy możliwość zerwania połączenia, jednak bez rozpraszania jutsu, gdyż obserwowanie kilku miejsc na raz, może to bardzo dezorientować szczególnie w środku walki. Okiem możemy dowolnie sterować, oraz nie działają na nie jutsu wzrokowe. Odległość na jaką możemy wysłać oko, jest ściśle związana z naszą kontrolą chakry. Jeden punk KC, odpowiada za przesunięcie oka o 1m.

Dane techniczne:

Zakres: Zakres: 1kc = 1m
Obrażenia: Nie dotyczy
Koszt chakry: 1.000 za aktywacje, 500 za utrzymanie przez jeden post.
Pieczęcie: Nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

Suna Konotorou I

piasek z gurdy bądź otoczenia

____________
Informacje ogólne:

Nazwa: Suna Shuriken
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: Ofensywna
Ranga: C
Żywioł:

Nie dotyczy
Opis:

Użytkownik zbiera piasek, formuje go i utwardza na kształt bardzo popularnej broni, zwanej shurikenem. Obrażenia zadane przez tą broń są stosunkowo małe, szczególnie przy niskiem konroli chakry. Uderzenie z takiej broni powoduje mocne sińce, lecz nie powinno wytwarzać ran ciętych, Sytuacja się zmienia gdy użytkownik jest wyspecjalizowany w swojej dziedzinie Wtedy shurikeny te działają na tej samej zasadzie co metalowe, jednak wymagają o wiele więcej chakry.

Dane techniczne:

Zakres: Jak rzut Shurikenem
Obrażenia: Mocne Sińce /  Rany kłute, cięte <średnie>
Koszt chakry: 100 za jeden / 500 za jeden
Pieczęcie: Nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

Suna Kontorou I

piasek z gurdy bądź otoczenia

druga wersja Suna Shuriken, możliwa od Suna Kontorou II, wymaga minimum 50 kc

_________________-
Informacje ogólne:

Nazwa: Nazwa (Kanji)Suna Bushin no Jutsu
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: Pomocnicza
Ranga: C
Żywioł:

Nie dotyczy
Opis:

Użytkownik formuje swojego klona z piasku, który jednak nie może porównywać się z użytkownikiem. Jego statystyki wynoszą 30% statystyk wykonawcy techniki i jest on wstanie oddalić się na maksymalnie dziesięć metrów. Może on wykonywać wszelkie techniki Sabaku, których koszt pokrywany jest z chakry użytkownika techniki. Klon w każdej chwili może zamienić się w piasek i odwrotnie, w zależności od potrzeb oraz sytuacji.

Dane techniczne:

Zakres: 10m
Obrażenia: Nie dotyczy
Koszt chakry: Stworzenie 2.000 Utrzymanie 500
Pieczęcie: Nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

Suna Kontorou II

piasek z gurdy

maks 4 klony

____________________-
Informacje ogólne:

Nazwa: Sabaku Kyuu
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: Ofensywna
Ranga: B
Żywioł:

Nie dotyczy
Opis:

Użytkownik wysyła w przeciwnika masę piasku, której celem jest złapanie przeciwnika i unieruchomienie go w tworze przypominającym trumne. Podczas wykonywania techniki, piasek zyskuje dodatkową prędkość +50, oraz plus każde +5 za dodatkową porcję chakry. Po schwytaniu przeciwnika, piasek unieruchamia go, by następnie, jeśli tak chce napastnik, zmiażdzyć całe, bądź złapaną część jego ciała. Aby się uwolnić, siła przeciwnika musi wynosić wiecej niz Siła Ninjutsu, osoby używającej techniki.

Dane techniczne:

Zakres: Do 15 metrów
Obrażenia: Zmiażdzenia kończyn, ciała
Koszt chakry: 10.000  za wysłanie fali oraz stworzenie trumny, 3.000 utrzymanie przez jedną turę,  2.5000 zmiażdzenie, + 5.000 za każde +5 szybkości
Pieczęcie: Jedna ręka wykonuje pieczęć tygrysa

Dodatkowe informacje:

Suna Konotorou III

piasek tylko z gurdy

technika goni przeciwnika przez trzy tury, po tym czasie, w przypadku nie złapania, należy użyć (10.000 chakry) techniki ponownie

_____________________________________

Są to techniki które według mnie powinny być zmienione

Technika suna Shigure: Do usunięcia <według mnie>

Ostatnio edytowany przez Sabaku no Hakai (2013-12-23 21:12:15)


Mowa...Mysli
ThemelBattle ThemelEpic Theme
http://s21.postimg.org/i6mkz254n/Bez_tytu_u.png
Chętnie podejmuję się prowadzenia sesji.

Offline

 

#5 2013-11-27 14:47:30

 Sabaku no Hakai

Zaginiony

28379221
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 143
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru
Ranga: Członek
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 13

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Informacje ogólne:

Nazwa: [C] Gofuu Kekkai
Klasyfikacja: Fuujinjutsu
Typ: Pomocnicze
Ranga: A
Żywioł: Nie dotyczy

Opis:

Jedna z najlepszych technik pieczętujących, wymyślonych przez lata, nieposiadająca prawie żadnych luk... prawie. No właśnie. Technika ta polega na narysowaniu symbolu pieczęci napięciu pustych notkach, a następnie rozmieszczeniu ich w promieniu kilometra, od miejsca które tym sposobem chce sie zapieczętować. Oczywistym plusem jest fakt, że żadna technika czy siła nie jest wstanie przebić się przez ów jutsu. Jedyną możliwością, jest zerwanie wszystkich pięciu symboli jednocześnie i właśnie tutaj pojawia się największa i jedyna wada tej techniki. O ile przez nią nikt się nie przebije, o tyle pozbyć się jej może każdy kto ma kompanów, bądź klony, i zna informację na temat położenia wszystkich notek.

Dane techniczne:

Zakres: 1 km
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 50.000
Pieczęcie: Pieczęć (戌, Inu) -> Pieczeć (辰, Ryu) -> Pieczeć (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- By zdjąć technike, wymagane jest ściągnięcie wszystkie notki na raz

- Bez powyższej czynności nikt i nic nie przebiję się przez pieczęć

____________

tak wiem podniosłem rangę tej techniki i koszt, jednak niedziwcie się. Notki można schować i kilometr pod ziemią, a niezniszczalna bariera to dosyć... dużo...

... jeszcze bede edytował ten post i wklejał aktualki
_______________________

Informacje ogólne:

Nazwa: Raikou Kenka
Klasyfikacja: Fuujinjutsu
Typ: Pomocnicze
Ranga: A
Żywioł: Nie dotyczy

Opis:

Fuujin Jutsu, jedne z najprzydatniejszych w szczególności kiedy chcemy zaskoczyć przeciwnika. Jest to technika umożliwiająca pięczętowanie przedmiotów, zamiast na zwojach, na materiałąch takich jak np. rękawy, bądź nogawka spodni. Kolejną specyfiką tej techniki, jest to że może ona pomieścić dużą ilość przedmiotów, zaś ich odpieczętowywanie zachodzi w ilościach wybranych przez użytkownika. Dzięki temu jesteśmy wstanie przyzywać sobie wciąż nowe bronie na polu walki, jednak nie zapominajmy o ograniczeniach. Koszt chakry różni się w zależności od wielkości przedmiotu jaki zapieczętowaliśmy. Dodatkowo jeden symbol, nie może przechowywać rzeczy o różnym zastosowaniu. Kolejnym plusem jest brak pieczęci przy wykonywaniu techniki, jednak skutkuje to zwiększonym poborem chakry.

Dane techniczne:

Zakres: nie dotyczy
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 7.000 - mały przedmiot 12.000 średni przedmiot 17.000 duży przedmiot
Pieczęcie: Nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

- W jednym symbolu może być zapieczętowane maksymalnie 50 slotów

- Nie można pieczętować przedmiotów o róznym przeznaczeniu, ze względu na różnorodność symboli zawartych w pieczęci
przykład:

pieczęć numer 1: 10 shurikenów, 15 kunai
pieczęć numer 2: bandaże, pigułki żywnościowe, zestaw medyczny

___________________

większość może uznać to za bezsens  a pro po różnorodności, jednak, to uniemożliwi przechowywanie wszystkiego w jednym znaku, tym bardziej przy przewadze odpieczętowywania jednego przedmiotu, gdzie w zwojach (wedle anime i mangi), wypadało wszystko
___________________

Informacje ogólne:

Nazwa: Juinjutsu fuuin
Klasyfikacja: Fuuinjutsu
Typ: ofensywna
Ranga: A
Żywioł: niedotyczy

Opis:

Świetna technika pieczętująca mająca zastosowanie w walkach. Po wykonaniu pieczęci musimy dotknąć przeciwnika, by niewidocznie założyć na niego pieczęć. Ta ujawni swoje działanie w momencie, w którym uwolnimy chakrę, wtedy ciało przeciwnika pokryją czarne plamki przypominającą przeklętą pieczęć. Jego ruchy są teraz całkowicie zablokowane, przez co jest całkowicie odsłonięty na nasze ataki. By uwolnić się z tej techniki musimy być jednocześnie bardzo silni jak i dobrze kontrolować swoją chakrę (200  siły i 100 kontroli chakry). Uwolnić nas też może inna technika ninjutsu rangi A bądź S, jednak niewymagająca, przez nasze unieruchomienie, pieczęci. Od reguły odchodzi również użycie chakry z zewnątrz, to jest senjutsu, bijuu oraz cs.

Przykład:
Susanoo <kiedyś znajdę i inne>

Dane techniczne:

Zakres: nie dotyczy
Obrażenia: brak, unieruchomienie
Koszt chakry: 35.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

-brak

____________________

dodałem kilka opcji ucieczki, a po za tym zwiększyłem potrzebę by się z niej uwolnić, ponieważ do tej pory wymagania były śmiesznie małe jak na jutsu rangi A

Ostatnio edytowany przez Sabaku no Hakai (2013-11-27 18:35:30)


Mowa...Mysli
ThemelBattle ThemelEpic Theme
http://s21.postimg.org/i6mkz254n/Bez_tytu_u.png
Chętnie podejmuję się prowadzenia sesji.

Offline

 

#6 2013-12-13 23:45:15

Ganoy

Zaginiony

Zarejestrowany: 2013-12-06
Posty: 74
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Byakugan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Oboro Bunshin no Jutsu (朧分身の術)
Klasyfikacja: GenJutsu
Typ: tworzący/uzupełniający
Ranga: D
Żywioł: brak

Opis:

Kolejna technika związana z iluzjami. Polega ona na stworzeniu kilkudziesięciu iluzji podobnych do nas lub naszych sojuszników, którzy muszą znajdować się okolicy. Stworzone klony są niematerialne i nie potrafią zaatakować, co znaczy, że nie zadadzą jakichkolwiek obrażeń fizycznych. Podczas uderzenia przeciwnik może przelecieć przez stworzoną iluzję. Wśród małej armii klonów użytkownik może się schować i niespodziewanie zaatakować swojego wroga, który może myśleć, że to jest klon. Iluzja rzuca własny cień na ziemię, co może dodatkowo zmylić przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: średni (20 metrów)
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 400 za klona
Pieczęcie: Pies (犬, inu) -> Tygrys (虎, tora)

Dodatkowe informacje:

- Przeciwnik przelatuje przez iluzje.

- Kai nie dezaktywuje działania jutsu.

- Technika jest efektywna wyłącznie, gdy jej użytkownik jest niewidoczny dla celu/celów.

- Klony nie mogą zadawać żadnych obrażeń, wywołują jedynie iluzje ataku. Tuż przed ciałem oponenta efekt działania jutsu się kończy.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Kokuangyou no Jutsu (黒暗行の術)
Klasyfikacja: GenJutsu
Typ: tworzący
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Rewelacyjna technika z zakresu Genjutsu. Polega ona na niczym innym, jak pozbawienia wroga zmysłu wzroku. Pozbawienie przeciwnika jego najważniejszego zmysłu może szybko zakończyć walkę. Co więcej do tego dochodzi wyjątkowa łatwość w użyciu technika. Wystarcza do tego zaledwie jedna pieczęć. Dodatkowo można złapać kilku przeciwników naraz. Technika ta idealnie nadaje się do wsparcia walki przy użyciu TaiJutsu, dzięki temu wróg nie będzie wstanie zlokalizować użytkownika. Oczywiście najlepsi ninja będą próbowali polegać na innych zmysłach, jednak są one dużo łatwiejsze do zmylenia.

Dane techniczne:

Zakres: średni (50 metrów)
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 36.000
Pieczęcie: Tygrys (虎, tora)

Dodatkowe informacje:

- Jutsu trwa przez cztery rundy, po czym ciemność znika.

- Kai nie dezaktywuje działania jutsu.

- Sensorzy oraz posiadacze DouJutsu nie są w stanie zlokalizować użytkownika.

- Technika nie wymaga żadnego kontaktu wzrokowego.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Gamaguchi Shibari (蝦蟇口縛り)
Klasyfikacja: SummonJutsu
Typ: ofensywno-tworzący
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Ciekawa technika dzięki, której używający może zamienić wnętrze jakiegoś budynku lub jaskini w żołądek żaby. Po złożeniu wszystkich pieczęci ściany zaczynają obrastać żołądkiem żaby, który przybiera kształt żywej klatki bez wyjścia. Tylko nielicznym udało się wydostać żywym z tego organu. Wszystko, na czym stoimy zaczyna nas trawić. Po chwili przeciwników zaczynają gonić czerwone macki, które mają za zadanie unieruchomić i poddać procesowi trawienia. Są one w pełni kontrolowane przez użytkownika. Żołądek jest bardzo wytrzymały i odporny na ogień, dlatego też spalenie ścian zakończy się fiaskiem.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo dużo (100 metrów)
Obrażenia: bardzo duże/śmiertelne
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: Wąż (巳, mi) -> Dzik (亥, i) -> Szczur (子, ne) -> Smok (辰, tatsu) -> Dzik (亥, i) -> Smok (辰, tatsu) -> Tygrys (虎, tora)

Dodatkowe informacje:

- Użytkownik musi wcześniej podpisać pakt z żabami.

- Żołądek jest bardzo wytrzymały, szczególnie przed ogniem.

- Z żołądka nie ma żadnego wyjścia, co najwyżej można próbować zniszczyć jego część.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Rashoumon (羅生門)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywno-tworzący
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika defensywna i to jedna z najlepszych. Po złożeniu odpowiedniej pieczęci użytkownik kładzie ręce na ziemi, a z ziemi bardzo szybko wysuwa się demoniczna bramę. Wrota są zamknięte i bardzo wytrzymałe. Wiele ataków po prostu rozbija się na niej, tracąc swoją siłę. Naprawdę mocne ataki zniszczą bramę. Wadą jest fakt, że można przywołać tylko jedną taką obronę oraz nie można jej potem przestawiać. Mimo wszystko, jedna z lepszych technik obronnych. Brama ta znika, jeżeli uda się komuś ją otworzyć

Dane techniczne:

Zakres: średni (30 metrów od użytkownika)
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 15.000 za przywołanie bramy
Pieczęcie: Wąż (巳, mi)

Dodatkowe informacje:

- Użytkownik wcześniej musi nauczyć się Kuchiyose no Jutsu

- Brama jest bardzo wielka. Jej wysokość jest porównywalna do wielkości bramy wioskowej.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Sanzengarasu no Jutsu (散千烏の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofenswyny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Przydatna technika dywersyjna. Po złożeniu pieczęci rozpoczyna się proces przyzywania stada ptaków, najczęściej wron. Użytkownik nasyła na przeciwnika czarne ptaki, które znikają po uderzeniu ich, pozostawiając po sobie ciemne pióra. Ptaki mogą zadrapać przeciwnika, lecz nic drastyczniejszego mu nie zrobią. Niestety, ptaki nie nadają się do zmasowanego ataku, gdyż ich możliwości są bardzo małe. Wyszkolony ninja jest w stanie obronić się nawet przed taką ilością wron. Jednak do odciągnięcia uwagi oraz do dezorientacji przeciwnika nadaje się idealnie.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (120 metrów)
Obrażenia: bardzo małe
Koszt chakry: 500 za przywołanie jednego ptaka
Pieczęcie: Tygrys (虎, tora) -> Dzik (亥, i)  -> Baran (未, hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Wrony po każdym uderzeniu znikają, zostawiając swoje pióra kłębek dymu.

- Nawet posiadacze DouJutsu nic nie będą widzieć przez wielką chmarę ptaków.

-Ptaki są bardzo zwinne i szybkie, więc dopadną niejednego przeciwnika.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Oodama Rasengan (大玉螺旋丸)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Technika, która jest rozwinięciem Rasengana. Do stworzenia potrzebny jest klon, gdyż kula jest za ciężka do uniesienia przez jedną osobę. Kula zwiększa swoją wielkość, przez co jej siła rośnie. Dodatkowo ten Rasengan na ręku zaczyna szybciej wirować. Jednak wraz ze wzrostem jej właściwości, wzrasta ilość potrzebnej chakry. Zazwyczaj jednym trafieniem Oodama Rasenganem można szybko zakończyć walkę lub mocno zranić przeciwnika, który będzie miał problem z kontynuowaniem walki.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni
Obrażenia: bardzo wielkie/śmiertelne
Koszt chakry: 30.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Użytkownik musi wcześniej nauczyć się Kagu Bunshin no Jutsu.

- Użytkownik musi wcześniej nauczyć się Rasengan.

- Stworzony klon musi przetrwać do samego końca, inaczej Oodama Rasengan zniknie, a my stracimy chakrę.

- Po trafieniu, ofiara nie ma możliwości na jakiekolwiek przeciwdziałanie technice.

- Może być użyte tylko na jednej osobie.

- Technika bez problemu przebije się przez wszystkie znane formy ochrony powodując dodatkowe obrażenia wynikające ze specyfiki jutsu.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Sanjuu Rashoumon (三重羅生門)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywno-tworzący
Ranga: S
Żywioł: brak

Opis:

Prawdopodobnie najlepsza obronna technika na świecie ninja. Użytkownik kładąc dwie dłonie na ziemi, przywołuje aż trzy demoniczne bramy. Wszystkie bramy są innego kolor i dzieli ich ta sama odległość od siebie. Wszystkie bramy są bardzo wytrzymałe i wielkie. Wrota rozbijają niemal każdą technikę. Nawet niektóre techniki rangi S są przy nich zbędne. Z tego, co wiadomo, jedynie moc legendarnych i niespotykanych demonów może otworzyć wszystkie trzy wrota.

Dane techniczne:

Zakres: duży (70 metrów od użytkownika)
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 35.000 za przywołanie wszystkich bram
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Użytkownik musi wcześniej nauczyć się Rashoumon.

- Bramy stoją od siebie w odległości dziesięciu metrów.

- Bramy są bardzo wielkie. Ich wysokość jest porównywalna do wielkości samych demonów.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Kage Bunshin no Jutsu (影分身の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Technika Klonu Cienia. Technika polega na stworzeniu jednego lub więcej klonów materialnych. Kopie są bardzo podobne do użytkownika, że nie da się odróżnić, który jest prawdziwy. Nawet DouJutsu nie pomoże w wykryciu, gdyż każda z kopi posiada chakrę. Jej ilość zależy od użytkownika. Te klony mogą używać wszystkich technik, jakie zna ich twórca pod warunkiem, że przesłał im odpowiednią ilość chakry. Siła innych, wykonywanych jutsu jest taka sama, jak wykonałby użytkownik. Klony po otrzymaniu obrażeń znikają, a chakra znika razem z nimi. Użytkownik może również odwołać kopię, jednak chakra także przepadnie. Ciniste klony świetnie nadają się do odwracania uwagi lub do samej walki.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (150 metrów od użytkownika)
Obrażenia: nie dotyczy
Koszt chakry: 1.000 za jednego klona
Pieczęcie: Specjalna Pieczęć Techniki

Dodatkowe informacje:

- Klony cieniste rzucają własny cień.

- Klony mają własną świadomość, to znaczy, że nie można ich kontrolować za pomocą myśli.

- Zdobyte przez kopię doświadczenie, przechodzi dopiero po jej zniszczeniu lub odwołaniu.

- Klony można stworzyć nie więcej niż pięć metrów od użytkownika.

- Klony są potrzebne do użycie niektórych, skomplikowanych technik.

- Klona odwołuje się po złożeniu specjalnej pieczęci, która była potrzebna do ich stworzenia.

Wszystkie obrazki do technik mam na komputerze, wystarczy je przerobić.

Ostatnio edytowany przez Ganoy (2013-12-13 23:46:18)

Offline

 

#7 2013-12-14 00:35:36

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Na pewno zasłużyłeś na pochwały za pracę nad aktualizowaniem technik zaraz po rozpoczęciu gry, lecz mam parę zastrzeżeń ;)

Kokuangyou no Jutsu
Dodałbym jeszcze:

- Jedynym sposobem na uwolnienie się z techniki, jest uderzenie użytkownika.

Rashoumon

Ganoy napisał:

- Brama jest bardzo wielka. Jej wysokość jest porównywalna do wielkości bramy wioskowej.

Dobrze by było sprecyzować przynajmniej w metrach przybliżoną wielkość, co jest moim zdaniem najistotniejszym aspektem techniki, bo "brama wioskowa" jest trochę mało precyzyjne. ;) (Choć może się czepiam, wy oceńcie )

Oodama Rasengan

- Użytkownik musi wcześniej nauczyć się Kagu Bunshin no Jutsu.

- Stworzony klon musi przetrwać do samego końca, inaczej Oodama Rasengan zniknie, a my stracimy chakrę.

Tutaj będę się ostro spierał. Z trzech głównych użytkowników tej techniki, tylko Naruto musiał ich używać, a jak wiadomo specjalnie utalentowany w NinJutsu to on raczej nie był... Z kolei Jiraiya czy nawet Konohamaru(co prawda w OVA, ale jednak...) używali do tego tylko jednej ręki, nie mówiąc już o Minato, którego normalny Rasengan przypominał tą wersję.

Kage Bunshin no Jutsu
W zakresie masz wpisane 150 m, a w dodatkowych informacjach 5 m od użytkownika. Proponowałbym, żeby stworzony klon mógł być maksymalnie kilka metrów od użytkownika, a jeżeli tworzone one są w większej liczbie, to określić, że odległość między nimi to plus minus 2 metry.

Jeszcze jeden aspekt, przez który sam chciałem zająć się tą techniką. Nie bez powodu jest ona uważana za zakazaną i przez każdego, poza Naruto, była używana z wielką ostrożnością. Proponuję następujące rozwiązanie:

Koszt chakry: Cała chakra/ilość klonów

W dodatkowych informacjach natomiast:

- Do użytkownika wraca 50% chakry gdy klon został zniszczony przez osobę trzecią.

- Przy odwołaniu własnoręcznym klona, do użytkownika wraca 90% chakry, zużytej na jego stworzenie.

- Klony posiadają połowę (lub ew. trzy czwarte) statystyk tworzącego.

P.S.
Dobra robota jak na nowego

Ostatnio edytowany przez Akami (2013-12-14 00:41:23)


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#8 2013-12-20 00:14:21

Ganoy

Zaginiony

Zarejestrowany: 2013-12-06
Posty: 74
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Byakugan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakke Kuushou (八卦空掌)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Bardzo dobra technika po opanowaniu kolejnego poziomu Byakugana. Użytkownik wskazuje punkty witalne za pomocą swojego Byakugana, dlatego cios ten jest bardzo dokładny. Poprzez pchnięcie dłoni uwalnia dużą siłę. W dłoniach użytkownika formowana jest odpowiednia porcja chakry, która pod wysokim ciśnieniem przypomina szybko falujące powietrze. Potem taką kulę wypycha się otwartą dłonią. Jest to technika niezwykle szybka i skuteczna. Kula chakry po ciśnięciu powoduje wzrost ciśnienia na torze swojego lotu. Ciśnienie posiada siłę na tyle dużą, by odepchnąć człowiekiem na niewielką odległość.

Dane techniczne:

Zakres: mały (5 metrów)
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: 6.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Technika wraz z ciosem odrzuca przeciwnika na niewielką odległość.

- Technika nie zamyka żadnych punktów Tanketsu.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakke Hasangeki (八卦破山撃)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Silniejsza i potężniejsza wariacja techniki Hakke Kusho. Użytkownik kumuluje chakrę w dłoni i uderza, uwalniając zgromadzoną porcję chakry. Taki cios nie dość, że zadaje duże obrażenia fizyczne, to dodatkowo odrzuca przeciwnika na dużą odległość. Przeciwnik w trakcie odlotu może uderzyć w jakąś przeszkodę, doznając dodatkowego bólu, a w skrajnym wypadku może zostać ogłuszony. Taka akcja może szybko zakończyć walkę. Jutsu to jest bardzo dynamiczne, dlatego też można je wykonywać w trakcie kombinacji innych ciosów. Wadą tej techniki jest bezpośredni kontakt fizyczny z przeciwnikiem, który w walce nie zawsze jest dostępny.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Jeżeli przeciwnik w odlocie uderzy o jakąś przeszkodą, to zostanie ogłuszony.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Harichakra (ハリチャクラ)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: brak

Opis:

Podstawowa technika klanu Hyuuga. Nawet dzieci, które zdały akademię, potrafią dobrze ją wykorzystać. Technika polega na stworzeniu w dłoni lub palcu niewidzialne ostrze z chakry, które może przeciąć różne materiały. Najpierw użytkownik gromadzi chakrę w dłoni, uwalnia w kształcie krótkiego noża. Wytworzony skalpel raczej nie uszkodzi skóry człowieka, co najwyżej mocniej zadrapie. Mimo to, technika jest bardzo przydatna i uratuje życie w niejednej sytuacji, gdzie użytkownik będzie splątany.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: małe
Koszt chakry: 1.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Ostrze tylko lekko rozetnie ludzką skórę.

- Ostrze jest bardzo małe oraz nie można nim rzucać.

- Ostrze utrzymuje się przez dwie tury.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Juuho Soushiken (柔歩双獅拳)
Klasyfikacja: ofensywny
Typ: TaiJutsu
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

I kolejna technika klanowa z zakresu TaiJutsu, która znacznie wzmacnia ciosy użytkownika oraz w niewielkim stopniu chroni jego dłonie. Użytkownik kumuluje chakrę wokół dłoni, gdzie tworzy dwa łby. Wyglądem przypominają głowy lwów. Następnie użytkownik atakuje nimi przeciwnika. Technika nie atakuje bezpośrednio tenketsu, lecz zwiększa obrażenia zadawane przez użytkownika. Niestety, podczas używania tej techniki nie można składać żadnych pieczęci, gdyż łby szybko zniknęłyby, a chakra przepadłaby. Mimo tego minusu, technika jest godna pochwały.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 15.000 za uformowanie chakry
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Chakra na dłoniach utrzymuje się przez 2 tury.

- Technika minimalnie zwiększa zasięg rąk użytkownika.

- Technika zadaje ciosy obuchowe i dodaje bonus do siły, wynoszący 25.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Shugohakke Rakujuuyonshou (守護八卦六十四掌)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: defensywno-ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Bardzo potężna technika z rękawa Hyuuga. Użytkownik Byakugana gromadzi chakrę w swoich dłoniach. Zebrana porcja zostaje emitowana i tworzy wielką kopułę. Pełni on funkcję defensywną, ale też ofensywną. Podczas tworzenia kopuły, użytkownik z dużą prędkością wymachuje rękom, a sieć kopuły sama powstaje. Ściany kopuły są bardzo ostre jak brzytwa. Przekroczenie tejże bariery może mieć tragiczne skutki. Dodatkowo w kopule prędkość i precyzja użytkownika są o wiele większe. Bez problemu potrafi przeciąć na pół nawet mały przedmiot. Użytkownik może powiększyć swój zasięg do dziesięciu metrów.

Dane techniczne:

Zakres: średni (10 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 30.000 za stworzenie kopuły
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie oraz Hakke Rakujuuyonshou.

- O wysokości kopuły decyduje użytkownik, lecz nie może przekroczyć 10 metrów.

- Ogólna szybkość użytkownika określa się wzorem 2 * Szybkość.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakke Hyakunijuuhachishou (八卦百二十八掌)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Główna i najlepsza z tego typu technika, która jest przekazywana wyłącznie z pokolenia na pokolenie w głównej linii klanu Hyuuga. Ataki pochodzące z tej techniki, bezpośrednio atakują tenketsu przeciwnika. Ciosów jest tak dużo, że większość potyczek użytkownika kończy się zwycięsko. Użytkownik zadaje aż dwieście pięćdziesiąt cztery razy, przy okazji zamykając taką samą liczbę tenketsu w ciele wroga. Otwory zostają zamknięte na dłuższy czas i na pewno nie otworzą się same podczas walki. Pod koniec użycia przeciwnik jest praktycznie bez chakry i cały obolały.

Dane techniczne:

Zakres: średni (40 metrów)
Obrażenia: bardzo duże/śmiertelne
Koszt chakry: 40.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Szybkość wyprowadzania ciosów określa się wzorem 1,5 * Szybkość.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakke Rakujuuyonshou (八卦六十四掌)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Rozwinięcie techniki Hakke Sanjounishou. Wzrasta liczba ciosów, zasięg oraz obrażenia. Tym razem użytkownik zadaje sto dwadzieścia osiem ciosów, które w najlepszym przypadku zamkną taką samą ilość tenketsu. Po otrzymaniu takiej ilości uderzeń, przeciwnik zazwyczaj pada na ziemię i ma wielkie trudności z kontynuowaniem walki. Technikę umieją sprawniejsi i bardziej doświadczeni ninja. Jest także podstawą do innych klanowych technik.

Dane techniczne:

Zakres: średni (20 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 20.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Szybkość wyprowadzania ciosów określa się wzorem 1,4 * Szybkość.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakke Sanjounishou (八卦三十二掌)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Podstawowa technika zamykająca wiele tenketsu przeciwnika. Użytkownik staje w specjalnej pozycji i dzięki Byakuganowi tworzy okrągłe pole, gdzie staje się dużo szybszy i zręczniejszy. Wykonuje on trzydzieści dwa uderzenia, które ciężko jest zablokować zwykłemu ninja. Taką samą ilość tenketsu można też zamknąć i ładnie poturbować wroga. Jednak większość lepszych przeciwników po zamknięciu tylu tenketsu będzie w stanie walczyć normalnie. Mimo to, technika ta jest podstawą do innych o wiele silniejszych, które użytkownik będzie mógł poznać na swojej drodze.

Dane techniczne:

Zakres: mały (10 metrów)
Obrażenia: małe/średnie
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie :Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Szybkość wyprowadzania ciosów określa się wzorem 1,3 * Szybkość.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hakkeshou Kaiten (八卦掌回天)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: defensywno-ofensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu to wykorzystuje same zalety i korzyści Byakugana. Hakkeshou Kaiten jest techniką uniwersalną, to znaczy, że wykorzystuje ją się w celach ofensywnych, ale i defensywnych. Dzięki wielkiemu polu widzenia użytkownik widzi wszystko, co dzieje się obok niego i w porę może zareagować na atak przeciwnika. Zaczyna się bardzo szybko obracać wokół własnej osi. Podczas tej czynności, użytkownik uwalnia chakrę, która tworzy kopułę ochronną. Wszelkie przedmioty, jak i ciosy bezpośrednie odbijają się od bariery i odlatują na kilka metrów. Ataki z góry także są niemożliwe. Technika przez wielu uważana jest za obronę nie do przebicia.

Dane techniczne:

Zakres: mały (3 metry)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na  poziomie.

- Bezpośrednie ciosy lub techniki odbijają się od bariery z dwukrotnie większą siłą.

- Podczas obracania nie można zmienić miejsca.

[img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img][img]link[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Juukenpou Ichigekishin (柔拳法一撃身)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: brak

Opis:

Umiejętności wyzwalania chakry z każdego punktu w swoim ciele pozwala członkom klanu na uderzeniu przeciwnika wybuchem chakry, nawet bez użycia rąk. Wybuch może odrzucić wroga na sporą odległość. Dodatkowo chakra może rozciąć linę, która go unieruchamia lub odepchnąć trzymającego go przeciwnika. Zakres jutsu nie jest wielki, toteż nie zrani się przeciwnika, który nas nie dotyka. Jednak obrażenia fizyczne nie są jakieś duże. Ta technika jest stworzona bardziej do uwolnienia się, a nie do zabicia przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: małe
Koszt chakry: 6.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany Byakugana na 1 poziomie.

- Odrzuca przeciwnika na 4 metry.

PS: Poziomów Byakugana nie dawałem, bo nie wiedziałem jakie. Obrazki mam na komputerze, z resztą jak do wcześniejszych technik.

Ostatnio edytowany przez Ganoy (2013-12-20 00:17:20)

Offline

 

#9 2014-05-12 21:44:12

 Kazunari

Uchiha http://i.imgur.com/lUSRkiz.png

42754256
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 478
Klan/Organizacja: Uchiha/Yūgure
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Założyciel Yūgure
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

RANGA D

http://i.imgur.com/xweuVNz.png http://i.imgur.com/nP50B6q.png http://i.imgur.com/7V8qP2Y.png http://i.imgur.com/gqGhWAe.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Hōsenka no Jutsu (鳳仙火の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: Katon

Opis:

Jutsu katon polegające na skupieniu małej ilości chakry w płucach, a następnie wydmuchnięciu jej w postaci małych, ognistych pocisków. Koszt techniki jest tak mały, że nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś bardziej doświadczony nie mógł stworzyć ich więcej. Można w ten sposób nie skupiać się na jednym celu, tylko zaatakować całą grupę przeciwników lub uniemożliwić unik zwinnemu oponentowi. Minusem jest niewątpliwie mała siła jutsu.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 35 metrów)
Obrażenia: małe (drobne poparzenia)
Koszt chakry: 200 chakry za każdy pocisk
Pieczęcie: Szczur (子, Ne) -> Tygrys (寅, Tora) -> Pies (戌, Inu) -> Bawół (丑, Ushi) -> Zając (卯, U) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

- Nie istnieje żaden limit stworzonych kul. Niemniej jednak jednorazowo można wystrzelić serię maksymalnie 10 pocisków. Kolejna seria nie wymaga złożenia ponownie pieczęci! Warunek jest jeden - odstęp pomiędzy seriami trwa tyle, ile zajmuje nabranie powietrza do płuc.

- Ze względu na małą siłę, nadaje się głównie do oparzania lub zatrzymywania przeciwnika. Trudno tu mówić o poważniejszych ranach.RANGA C

http://i.imgur.com/19FEyu8.png http://i.imgur.com/9RPJP3g.png http://i.imgur.com/n8XDKWP.png http://i.imgur.com/TWhZ4yb.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōkakyū no Jutsu (豪火球の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Katon

Opis:

Pierwsza, poważna technika większości członków klanu Uchiha. Doprowadzili oni ją do perfekcji i każdy z nich powinien ją opanować, ponieważ stała się wyznacznikiem siły młodego wojownika. Jest to zmodyfikowana, silniejsza wersja Hōsenka no Jutsu, również polegająca na skumulowaniu chakry w płucach i wydmuchnięciu jej w postaci kuli ognia. W tym przypadku jednak tworzony jest tylko jeden, lecz zdecydowanie większy, a także silniejszy pocisk. Technika nie należy do najszybszych, ale jej rozmiar potrafi być kłopotliwy przy wystrzeleniu z małej odległości. Warto dodać, że obrażenia jak i wielkość są w dużej mierze zależne od zdolności użytkownika.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 10 metrów)
Obrażenia: zróżnicowane (mała kula działa jak pocisk, który może przewrócić i poparzyć przeciwnika; większa wersja umożliwia pochłonięcie celu i znaczne zwiększenie stopnia poparzenia, by w skrajnych przypadkach spowodować śmierć)
Koszt chakry: 4.000 (średnica kuli 2 metry) lub 10.000 (średnica kuli 4 metry)
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Tygrys (寅, Tora) -> Małpa (申, Saru) -> Dzik (亥, I) -> Koń (午, Uma) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,4 * Siła NinJutsu

- Rozmiar techniki zależy od zasobów chakry użytkownika. Po użyciu należy odjąć odpowiednią ilość chakry w zależności od średnicy kuli.

- Wraz ze zwiększeniem średnicy justu staje się również silniejsze i może wyrządzić zdecydowanie większe szkody, nie tylko w kontakcie z przeciwnikiem.

                                                                                                                                                   

http://imgur.com/403zI6M.png http://i.imgur.com/LoT4gZP.png http://i.imgur.com/Ba5Ej9B.png http://i.imgur.com/TGnQA01.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Endan (炎弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Katon

Opis:

Alternatywna wersja Gōkakyū no Jutsu zwiększająca szybkość oraz siłę kosztem pola rażenia. Technika w tej formie bardziej przypomina pocisk, niż wielki ogrom ognia jak w pierwowzorze. Jest to efekt skoncentrowania chakry w mniejszą kulę. Jest ona przez to znacznie groźniejsza. Przy konfrontacji z celem następuje wybucha, który zadaje niemałe obrażenia. Prawdziwa siła technika ujawnia się jednak w zetknięciu z olejem. Wybuch jest wtedy na tyle silny, by wykluczyć z walki mniej wytrzymałych przeciwników.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: średnie (w kontakcie z olejem obrażenia mogą być jednak bardzo wysokie)
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Baran (ラム, Ramu) -> Małpa (申, Saru) -> Dzik (亥, I) -> Koń (午, Uma) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,5 * Siła NinJutsu

- Wybuch ma średnicę czterech metrów.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/8xFrUeL.png http://i.imgur.com/hbyTpX7.png http://i.imgur.com/eeyEiIx.png http://i.imgur.com/2H5vsEa.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Ryūka no Jutsu (龍火の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Katon

Opis:

Jest to jedna z prostszych technik typu katon, jakich można się nauczyć. Polega ona na wydmuchnięciu dużej ilości ognia, który sam w sobie nie jest zbyt groźny i działa podobnie do Gōkakyū no Jutsu, z tą różnicą, że nie jest tak skoncentrowany jak wspomniana kula. Prawdziwy potencjał ukazuje się przy odpowiednim jej użyciu. Ogień rozchodzi się bardzo szybko tylko gdy istnieje jakieś połączenie z celem, najlepiej za pomocą metalowych linek. Gdy płomień dotrze na koniec przewodu zachodzi reakcja, która kończy się niebezpiecznym wybuchem.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: średnie (zwykle drobne poparzenia, w przypadku dłuższego przebywania w ogniu stopień uszkodzenia ciała zwiększa się, w skrajnych przypadkach doprowadza do śmierci)
Koszt chakry: 2.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Smok (辰, Tatsu) -> Zając (卯, U) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,8 * Siła NinJutsu.

- Żeby technika zadziałała efektywnie należy tworzyć połączenie z celem. Najlepiej sprawdza się tutaj metalowa linka.

- Bez użycia linek lub innego podobnego sposobu na przeprowadzenie ognia jutsu tworzy jedynie nieskoncentrowany płomień o małej sile rażenia.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/ajnP1OL.png http://i.imgur.com/OhqLe7j.png http://i.imgur.com/QEVB2LK.png http://i.imgur.com/MfC7Arn.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kasumi Enbu no Jutsu (霞炎舞の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Katon

Opis:

Technika w praktyce stoi na pograniczu Katonu i Fuutonu. Dzięki temu jest ona niesamowicie szybka oraz nie zużywa dużo chakry. Użytkownik bierze głęboki wdech, po czym wypuszcza wielką ilość gorącego powietrza. Samo w sobie nie jest groźne i nie zadaje praktycznie żadnych obrażeń. Lecz wystarczy jedna zapalona świeczka, by stworzyć groźną falę ognia. Wydmuchnięte powietrze wykorzystuje nawet najmniejszy płomyk jaki napotka, czyniąc go wielokrotnie intensywniejszym. Jutsu ma bardzo szeroki zasięg. Dodatkowo podpala wszystkie trafione osoby, utrudniając jakiekolwiek zwykłe działania.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 20 metrów)
Obrażenia: zależne (powierzchowne przy kontakcie z samym powietrzem, średnie przy trafieniu ogniem)
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Baran (ラム, Ramu) -> Małpa (申, Saru) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,7 * Siła NinJutsu.

- Trafione osoby płoną przez następną turę. Wystarczy zwykła woda, by zgasić płomienie.RANGA B

http://i.imgur.com/KsdUHaf.png http://i.imgur.com/8vAo6I2.png http://i.imgur.com/dQnTTI5.png http://i.imgur.com/nAaXja7.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Dai Endan (大炎弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Silniejsza wersja techniki rangi C - Endan. Jest tak samo szybka i nie różni się zbytnio wielkością. Przeciwnik praktycznie nie jest w stanie zauważyć różnicy między tym jutsu, a tworem macierzystym. Została stworzona przez bardziej doświadczonych użytkowników Katonu, by jeszcze zwiększyć siłę tego Jutsu. Oczywiście same opanowanie silniejszej techniki nie oznacza sukcesu. Trzeba jeszcze dysponować sporą siłą NinJutsu. Drugą zaletą jest bardzo istotny fakt, że technika nie wymaga żadnych pieczęci. Można więc jej użyć mając skrępowane dłonie. Ceną oczywiście są wyższe koszty chakry, niż w oryginale.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,5 * Siła NinJutsu

- Wybuch ma średnicę sześciu metrów.

- Wymagane opanowanie Endan

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/oPi8Xbn.png http://i.imgur.com/2ja7I8U.png http://i.imgur.com/fWmMe6h.png http://i.imgur.com/qjQXATd.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kumo-Ryū Kaengiri (雲流火炎斬り)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny/defensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Justu nadające się tak samo do ataku jak i obrony. Użytkownik potrzebuje do jego wykonania broni białej oraz umiejętności wtłaczania weń chakry. Kiedy spełni te wymagania, wystarczy wykonać szeroki zamach mieczem. Płomienie z miecza stworzą wówczas ognisty krąg. Zadaje poważne obrażenia każdej osobie, która wejdzie w bezpośredni kontakt z ogniem. Idealnie sprawdza się w starciu z przeważającymi liczebnie przeciwnikami. Warto odnotować, że technikę można wykonać praktycznie wszędzie, nawet na wodzie.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 10 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: Szybkość machnięcia bronią białą

- Wytrzymałość ognia na NinJutsu: 0,5 * Siła NinJutsu.

- Wymaga opanowania umiejętności wkładania chakry Katonu do broni.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/EocGT1h.png http://i.imgur.com/V0eehrs.png http://i.imgur.com/ZGQPDTK.png http://i.imgur.com/t4nQZnj.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Hōsenka Tsumabeni (鳳仙花爪紅)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Hōsenka Tsumabeni to nic innego, jak zwiększenie mocy zwykłych shurikenów, kunai czy też innych broni miotanych Katonem. Choć jest to typowe NinJutsu, jego skuteczność rośnie proporcjonalnie do zdolności miotania bronią dystansową. Jutsu zalicza się do najbardziej złożonych w swoim żywiole. Jest idealna dla osób parających się walką na odległość. Poparzenia odniesione przy trafieniu są groźne. W tej skali bije na głowę pierwowzór, który głównie służył jako dywersja. W tym przypadku pomoc medyczna może się okazać bardzo potrzebna, żeby nie powiedzieć niezbędna.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 30 metrów)
Obrażenia: średnie/duże (zależnie od ilości trafień)
Koszt chakry: 2.000 chakry za każdą broń
Pieczęcie: Szczur (子, Ne) -> Tygrys (寅, Tora) -> Pies (戌, Inu) -> Bawół (丑, Ushi) -> Zając (卯, U) -> Tygrys (寅, Tora) -> Małpa (申, Saru)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: (0,6 * Siła NinJutsu + Szybkości broni miotanej)/2

- Jedynym limitem jest ilość posiadanej broni miotanej.

- Wymaga opanowania Hōsenka no Jutsu.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/MGAcGdX.png http://i.imgur.com/Wbd9U7c.png http://i.imgur.com/U3ExQjv.png http://i.imgur.com/2FXkRjw.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Karyūdan (火龍弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Technika działa podobnie do Hōsenka Tsumabeni. Jednak w tym wariancie nie zapala się małych broni miotanych. Mowa tu o znacznie większych i silniejszych obiektach. Przykładem tu są techniki Dotonu, z którymi Karyūdan współpracuje idealnie. Użytkownik wypluwa ognisty strumień, łatwo zapalający inne obiekty. Jutsu samo w sobie nie zadaje dużych obrażeń. Prawdziwą moc pokazuje w połączeniu z innymi technikami. Wówczas odniesione rany są bardzo poważne. W ekstremalnych przypadkach może nawet dojść do śmierci. Wszystko zależy od miejsca trafienia oraz techniki, z którą zaszła fuzja.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

- Łączy się z technikami Dotonu.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/DY7ne3Y.png http://i.imgur.com/HNnSNIW.png http://i.imgur.com/IcwSUJ4.png http://i.imgur.com/ZUrBdf8.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Haisekishō (灰積焼)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Technika NinJutsu wykonywana w dwóch etapach. Pierwszym jest wydmuchnięcie dużej chmury łatwopalnego prochu. Obejmuje ona spory obszar i dzięki swojej konsystencji, dociera praktycznie w każdą szczelinę. Technika jest dzięki temu bardzo skuteczna, ponieważ dociera nawet w pozornie bezpieczne przed Katonem miejsca. Drugim etapem, jest zapalenie chmury. Wystarczy tutaj najmniejsza iskra, którą można wywołać nawet własnymi zębami. Dochodzi do eksplozji, zdolnej doprowadzić do naprawdę paskudnych poparzeń. Dochodzi do znaczących zmian na skórze, wywołujących bardzo intensywny ból. Tylko najwytrzymalsi ninja są walczyć w takim stanie.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Szczur (子, Ne) -> Wąż (巳, Mi) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość dymu: 0,5 * Siła NinJutsu

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/9YHQoCW.png http://i.imgur.com/F6PN2Sc.png http://i.imgur.com/kX8BRap.png http://i.imgur.com/OPkGs4g.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Karyū Endan (火龍炎弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Jutsu polega na doszczętnym spaleniu celu. W przeciwieństwie do wielu innych technik, nie polega na jednorazowym strzale. W tym przypadku użytkownik po wypuszczenia ognia z ust, utrzymuje go przez dłuższy czas. Wtłaczając kolejne porcje charky, czyni strumień coraz gorętszym. Początkowo ma on typowo pomarańczowy kolor, po jakimś czasie rozjaśnia się, dochodząc do białego odcienia. Na tym etapie następuje spopielenie ludzkiego ciała. Z ofiary zostaje sam proch. Za wadę można uznać fakt, że osiągnięcie pełnej mocy zajmuje aż trzy tury.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: duże w pierwszej turze; bardzo duże w drugiej turze; śmiertelne w trzeciej turze
Koszt chakry: 7.000 za turę
Pieczęcie: Baran (ラム, Ramu) -> Koń (午, Uma) -> Wąż (巳, Mi) -> Smok (辰, Tatsu) -> Szczur (子, Ne) -> Bawół (丑, Ushi) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

- Ogień utrzymuje się maksymalnie trzy tury.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/SflJEbT.png http://i.imgur.com/YNdMoMg.png http://i.imgur.com/rIFNSWU.png http://i.imgur.com/sEUfx7j.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Benijigumo (紅地蜘蛛)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Niesamowicie użyteczna technika Katonu. Ninja strzela dużą ilością ognia w ziemię, powodując niegroźny wybuch. Płomienie rozwiewają się po okolicy, a w epicentrum powstaje ognisty skorpion o długości do kilku metrów. Nie jest on specjalnie silny. Jego skuteczność w bardzo dużej mierze zależy od siły użytkownika. W walce równego z równym, nie sprawdza się zbyt dobrze. Dlatego nadaje się przede wszystkim jako dywersja lub zaciągnięcie przeciwnika w pułapkę. Jeśli chodzi o wachlarz zdolności skorpiona, potrafi on to co zwykły przedstawiciel tego gatunku. Wadą jest fakt, że nie może oderwać się od ziemi.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: zależne od siły NinJutsu
Koszt chakry: 10.000 za turę
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Koń (午, Uma) -> Szczur (子, Ne) -> Pies (戌, Inu) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Manipulowanie skorpionem wymaga specjalizacji NinJutsu. Zwykły ninja może tylko kazać mu zaszarżować raz, po czym skorpion znika.

Statystyki skorpiona:
- Siła - 0,2 * Siła NinJutsu
- Szybkość - 0,3 * Siła NinJutsu
- Wytrzymałość - 0,1 * Siła NinJutsuRANGA A

http://i.imgur.com/NKHxMy5.png http://i.imgur.com/rmoj18j.png http://i.imgur.com/0uNivco.png http://i.imgur.com/UqopVig.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kaen Senpū (火炎旋風)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-defensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon

Opis:

Jutsu z górnej półki, które łączy funkcje ofensywne z defensywnymi. Użytkownik po wykonaniu czterech pieczęci zostaje objęty płomieniami. Tworzą one kulę na wzór kokonu, w której nie ma praktycznie żadnej luki. Następnie cały ogień zaczyna wirować i tworzy ogniste tornado. Mknie ono do góry w szybkim tempie, siejąc zniszczenie na swej drodze. Bezpośrednia konfrontacja może być bardzo brzemienna w skutkach. Mowa tu co najmniej o dotkliwych poparzeniach. Jutsu wciąga delikwenta, a po osiągnięciu swojego maksymalnego pułapu wysokości, technika powoduje wybuch. Każdy złapany złapany wcześniej nieszczęśnik, znajduje się wówczas w jego epicentrum.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 35 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 35.000
Pieczęcie: Małpa (申, Saru) -> Ptak (鳥, Tori) -> Pies (犬, Inu) -> Szczur (子, Ne)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,6 * Siła NinJutsu.

- Wytrzymałość kokonu na NinJutsu: 0,8 * Siła NinJutsu.

- Średnica wybuchu wynosi 8 metrów.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/0b3QtTe.png http://i.imgur.com/37XsN5c.png http://i.imgur.com/xp7Vnbf.png http://i.imgur.com/Bngy2aA.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōryūka no Jutsu (豪龍火の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon

Opis:

Jest to bardzo groźne Jutsu Katonu, mogące zabić na miejscu. Za jego pomocą użytkownik tworzy wielką kulę ognia, która przyjmuje kształt głowy smoka. Jest to technika, będąca połączeniem dwóch innych - Gōkakyū no Jutsu oraz Ryūen Hōka no Jutsu. Tworzy ono wielki pocisk jak w pierwszym i kształtuje go tak, jak jest to zrobione w drugim. Wymagana jest więc znajomość obu tych Jutsu. Obrażenia jakie ono zadaje, są dewastujące. Bezpośrednie trafienie, przeżywa jedna na sto osób. Poza niesamowicie wysoką temperaturą oraz siłą z jaką uderza, oferuje bardzo dużą szybkość.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 30 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 18.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,7 * Siła NinJutsu.

- Smok ma 15 metrów długości i 5 szerokości.

- Wymaga opanowania Gōkakyū no Jutsu oraz Ryūen Hōka no Jutsu.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/qbjJJ8c.png http://i.imgur.com/1HmJzIr.png http://i.imgur.com/ODDbwSY.png http://i.imgur.com/3KKbHLQ.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Hibashiri (火走り)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon

Opis:

Gdy mowa o szerokim zakresie możliwości, ta technika bije na głowę praktycznie każde inne NinJutsu Katonu. Pozwala ono tworzyć linie ognia, którymi użytkownik może dowolnie manipulować w zakresie dwudziestu metrów. Są one bardzo szybkie i odporne na próby przekroczenia. Bezpośrednie trafienie pędzącym płomieniem, może doprowadzić do bardzo poważnych ran. Podobnie się dzieje, przy próbach przekroczenia płomieni Hibashiri. Dlatego też technika sprawdza się idealnie do zamykania w ognistym kręgu przeciwników oraz ochrony użytkownika przed wszelką formą ataków z zewnątrz. Jedyną wadą techniki jest właściwie fakt, że nie chroni przed atakami z powietrza oraz spod ziemi. Nieumiejętnie użyta, może łatwo obrócić się przeciwko użytkownikowi.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 20 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 8.000 za stworzenie jednej linii; 6.000 za sterowanie jedną linią ognia na turę; 3.000 za utrzymanie jednej nieruchomej linii ognia na turę
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,8 * Siła NinJutsu.

- Odporność ognistych ścian: 1,0 * Siła NinJutsu.

- Maksymalna liczba linii wynosi 5.

- W trakcie sterowania liniami, nie wliczany jest koszt utrzymania.

- Jeśli użytkownik nie utrzymuje ognia, technika znika w następnej turze.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/Q7uXQBV.png http://i.imgur.com/HG7HPvM.png http://i.imgur.com/yxqiwUA.png http://i.imgur.com/fWN38zI.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Suyaki no Jutsu (素焼きの術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon

Opis:

Jutsu działające tylko i wyłącznie w zamkniętej przestrzeni. Użytkownik rozpuszcza swoją chakrę, która następnie miesza się z powietrzem. Kiedy rozejdzie się po całej dostępnej powierzchni następują reakcje, w wyniku których następuje zapłon. Przebywanie w zasięgu Jutsu kończy się natychmiastową śmiercią. Skok temperatury jest tak ogromny, że jeśli ktoś nie wykorzystał wcześniej okazji na ucieczkę, jest w praktyce bez szans. Technika ma dwa głównie mankamenty, na jakie trzeba zwracać uwagę. Zainicjowanie techniki jest bardzo powolne. Nie można go także używać na otwartej przestrzeni. Powietrze nie stoi tam w miejscu, więc chakra nie jest w stanie zainicjować odpowiednich reakcji. Dużym plusem jest fakt, że ninja może być trzydzieści metrów od miejsca aktywowania techniki. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w innym wypadku musiałby poświęcić własne życie.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 30 metrów)
Obrażenia: śmiertelne dla człowieka; bardzo duże dla summona
Koszt chakry: 25.000
Pieczęcie: Szczur (子, Ne) -> Smok (辰, Tatsu) -> Dzik (亥, I)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,3 * Siła NinJutsu.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/Ql03vXI.png http://i.imgur.com/D36DuKk.png http://i.imgur.com/i2qmNXN.png http://i.imgur.com/GIVI8Vo.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Ryūen Hōka no Jutsu (龍炎放歌の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon

Opis:

Bardzo dobra technika do szybkiego ataku, szczególnie jeśli mamy przed sobą wiele celów. Pociski nie są duże. Nadrabiają to ilością, szybkością oraz mocą. Polega na wydmuchnięciu dużej ilości ognia, z którego następnie kształtują się odrębne pociski. Przybierają one w locie formę smoczych łbów o rozmiarze maksymalnie pół metra. Technika pozwala na dość dokładne celowanie. Można więc skoncentrować się na pojedynczym celu lub zalać pociskami całą grupę wrogów. Obrażenia odniesione od chociaż jednego są dość dotkliwe.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: duże/bardzo duże (zależnie od ilości trafień)
Koszt chakry: 5.000 chakry za każdy pocisk
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,7 * Siła NinJutsu

- Nie istnieje żaden limit stworzonych smoków.RANGA S

http://i.imgur.com/wTAC5Ca.png http://i.imgur.com/KcpwQBs.png http://i.imgur.com/8ItvNsQ.png http://i.imgur.com/1aTIQse.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Zukokku (頭刻苦)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Katon

Opis:

Jedno z najstraszliwszych Jutsu, jakie oferuje Ukrycie w Ogniu. Użytkownik nabiera do płuc ogromne ilości powietrza, które wypełniają jego cały układ oddechowy. Następnie otwiera usta najszerzej jak tylko może, wypuszczając niszczycielską falę ognia. Zasięg techniki jest ogromny. Wystarcza, by pochłonąć całą armię ludzi. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie ma w niej ninjy, znającego odpowiednio potężne Jutsu. Trzeba jednak być świadomym tego, że bardzo mało jest technik mogących równać się z Zukokku. Tak jak wiele innych technik powoduje wybuch, na stałe zmieniający wygląd krajobrazu. Jeśli sam wybuch nie wystarczy, to sprawę załatwi fala uderzeniowa. Jest ona na tyle silna, by wyrywać drzewa z korzeniami.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 40.000
Pieczęcie: Szczur (子, Ne) -> Pies (戌, Inu) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 890

- Szybkość techniki: 0,7 * Siła NinJutsu

- Fala uderzeniowa po wybuchu dociera na 100 metrów od miejsca wybuchu.
Siła fali: 0,4 * Siła NinJutsu
Szybkość fali: 0,5 * Siła NinJutsu

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/zCR0nZ9.png http://i.imgur.com/4cQG9Bb.png http://i.imgur.com/a4qnBCk.png http://i.imgur.com/OkmJYnw.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōka Mekkyaku (豪火滅却)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Katon

Opis:

Bez wątpienia jedna z najpotężniejszych technik Katonu. Została ona stworzona przez klan Uchiha jako ostateczna ewolucja Gōkakyū no Jutsu. Siła, szybkość, zasięg rażenia - wszystkie te cechy zostały wyciągnięte do absolutnego maksimum. Użytkownik wydmuchuje wąski strumień ognia, kształtujący się w gigantyczną, a zarazem niesamowicie gęstą falę ognia. Fala jest na tyle szybka, by prawie natychmiast dotrzeć do celu. Idealnie sprawdza się w starciu z przeważającymi siłami wroga. W praktyce do zatrzymania Jutsu potrzeba ściany o sile równej kilkudziesięciu technik Suitonu. Może się jednak zdarzyć, że nawet to nie wystarczy.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 60.000
Pieczęcie: Koń (午, Uma)

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 1.000

- Szybkość techniki: 1,0 * Siła NinJutsu

- Szerokość fali wynosi 100 metrów, a wysokość 10 metrów.

                                                                                                                                                   

http://i.imgur.com/MC7eolv.png http://i.imgur.com/rpOECx9.png http://i.imgur.com/YclgW0X.png http://i.imgur.com/bq1VHF6.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōka Messhitsu (豪火滅失)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Katon

Opis:

Bliźniacza wersja Gōka Mekkyaku, która również dysponuje ogromnym zasięgiem i siłą zniszczenia. W tym przypadku technika skupia się na trafianiu najdalej położonych celów. Jest to wystarczająco potężne Jutsu, by spopielić cały las, o ludziach nie wspominając. Świetnie nadaje się do penetrowania wszelkich przeszkód. Technika nie polega na jednym uderzeniu kulą ognia, tylko na długotrwałym paleniu wszystkiego, co wejdzie w pole rażenia. To jest z kolei ogromne, przewyższając pod tym względem wszystkie inne Uwolnienia Ognia. Długi czas trwania wpływa na temperaturę, drastycznie ją podnosząc. Można w ten sposób łatwo osłabić oponenta, jeśli ten oprze się samemu ogniu.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 80 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 50.000 - użycie; 15.000 - utrzymanie na turę
Pieczęcie: Szczur (子, Ne) -> Bawół (丑, Ushi) -> Pies (戌, Inu) -> Koń (午, Uma) -> Małpa (申, Saru) -> Dzik (亥, I) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 900

- Szybkość techniki: 0,8 * Siła NinJutsu

- Technikę można podtrzymać maksymalnie dwie tury.

- Jutsu zwiększa momentalnie temperaturę o 30°C na czas działania techniki. Dotyczy to całego obszaru w zasięgu 30 metrów od ognia. Po zgaśnięciu, temperatura spada o 10°C na turę, dopóki nie wróci do wartości początkowej.

Ostatnio edytowany przez Kazunari (2014-07-16 17:00:21)


/ Theme /
http://i.imgur.com/nrBWFve.png

Offline

 

#10 2014-08-07 19:01:54

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Suiton D


http://i.imgur.com/bclKVRa.pnghttp://i.imgur.com/BqlPnkg.pnghttp://i.imgur.com/riIwKmk.pnghttp://i.imgur.com/KDT2IQH.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Suihachi (水遁・水波内)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: Suiton

Opis:

Prosta technika używana przez użytkowników Suiton'a, nie wymagająca żadnych pieczęci. Ninja skupia chakrę w wyciągniętej przed siebie dłoni, z której następnie zaczyna wylatywać woda pod niewielkim ciśnieniem. Strumień ma zasięg maksymalnie 10 metrów i jest w stanie zatrzymać niemal każdą broń miotaną, a nawet nacierającego przeciwnika; nie ma jednak wystarczającej mocy, by kogoś odepchnąć.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 10 metrów)
Obrażenia: niewielkie/żadne
Koszt chakry: 1.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Przez strumień mogą przebić się bronie naładowane chakrą Suiton lub Raiton

- Szybkość strumienia to 0.4 * Siła Ninjutsu

http://i.imgur.com/VIy2kmL.pnghttp://i.imgur.com/zRJ7rtp.pnghttp://i.imgur.com/nBBKRz0.pnghttp://i.imgur.com/xJCWsMu.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Teppodama (水遁・鉄砲玉)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: Suiton

Opis:

Technika polega na skumulowaniu w ustach odpowiedniej ilości chakry, a następnie wypuszczeniu jej w postaci wodnego pocisku o średnicy 1,5 metra. Jutsu może przemierzyć maksymalnie 30 metrów, a jego siła może powalić przeciwnika, a jeżeli uderzy on o coś twardego - nawet ogłuszyć. Teppodamę można obserwować u Gamabunty, lecz z racji jego rozmiarów, jest ona znacznie większa.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 30 metrów)
Obrażenia: niewielkie (powalenie)
Koszt chakry: 7.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość pocisku to 0.4 * Siła Ninjutsu

http://i.imgur.com/lQBZD6v.pnghttp://i.imgur.com/Yw3i7CW.pnghttp://i.imgur.com/bggeiOY.pnghttp://i.imgur.com/gfyDQex.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Suishi no Jutsu (水遁・水軍水魔の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: Suiton

Opis:

Jedna z najprostszych technik do opanowania, dla posiadaczy żywiołu Suiton. Użytkownik po złożeniu odpowiednich pieczęci, wykorzystuje wodę w pobliskim zbiorniku by utworzyć z niej sporych rozmiarów strumień, który następnie może dowolnie kontrolować. Wprawienie techniki w ruch wirowy powoduje, że porusza się ona szybciej. Jutsu doskonale nadaje się do walki z ogniem.

Dane techniczne:

Zakres: zależny od chakry (maksymalnie 30 metrów)
Obrażenia: małe
Koszt chakry: 1.000 za 10 metrów strumienia
Pieczęcie: Dzik (亥, i) -> Pies (戌, inu) -> Koń (午, uma) -> Tygrys (寅, tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość strumienia to 0.5 * Siła Ninjutsu

- Do wykonania techniki wymagany jest zbiornik wodny, z którego wykorzystamy wodę.

Suiton Bhttp://i.imgur.com/STTd2TP.pnghttp://i.imgur.com/qItVpo7.pnghttp://i.imgur.com/rMHoY7l.pnghttp://i.imgur.com/9jcwGPh.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Suiryuudan no Jutsu (水遁・水龍弾の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Po złożeniu odpowiednich pieczęci, użytkowniki tworzy w pobliskiego zbiornika ogromny strumień wody, który następnie przeobraża się w smoka, który od leci w stronę przeciwnika. Bestia nie tylko zadaje bardzo duże obrażenia, ale także, po ataku, zmienia się w sporą falę, zdolną powalić osoby niebędące bezpośrednim celem smoka. Największym minusem techniki, jest niewątpliwie ogromna ilość pieczęci, jaką trzeba złożyć do jej wykonania.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 20 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: Wół (丑, Ushi) -> Małpa (申, Saru) -> Zając (卯, U) -> Szczur (子, Ne) -> Dzik (亥, I) -> Ptak (酉, Tori) -> Wół (丑, Ushi) -> Koń (午, Uma) -> Ptak (酉, Tori) -> Szczur (子, Ne) -> Tygrys (寅, Tora) -> Pies (戌, Inu) -> Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Wół (丑, Ushi) -> Baran (未, Hitsuji) -> Wąż (巳, Mi) -> Dzik (亥, I) -> Baran (未, Hitsuji) -> Szczur (子, Ne) -> Małpa (申, Saru) -> Ptak (酉, Tori) -> Smok (辰, Tatsu) -> Ptak (酉, Tori) -> Wół (丑, Ushi) -> Koń (午, Uma) -> Baran (未, Hitsuji) -> Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Szczur (子, Ne) -> Małpa (申, Saru) -> Zając (卯, U) -> Dzik (亥, I) -> Smok (辰, Tatsu) -> Baran (未, Hitsuji) -> Szczur (子, Ne) -> Wół (丑, Ushi) -> Małpa (申, Saru) -> Ptak (酉, Tori) -> Szczur (子, Ne) -> Dzik (亥, I) -> Ptak (酉, Tori)

Dodatkowe informacje:

- Do użycia techniki wymagany jest znajdujący się blisko zbiornik wodny.

- Szybkość techniki obliczamy ze wzoru: 0,7 * Siła Ninjutsu.

Ostatnio edytowany przez Ayatane (2014-08-08 13:16:56)


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#11 2014-09-24 15:44:55

Yoshimaru

Wyrzutek

Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 647
Klan/Organizacja: Wyrzutki
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32 lata

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

CAŁE TAIJUTSU GOUKENKonoha Dai Senpuu


http://i.imgur.com/L7gFpsU.png http://i.imgur.com/4aItua4.jpg http://i.imgur.com/Vdl5PG0.jpg http://i.imgur.com/VV2vYgs.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Konoha Dai Senpuu (木の葉 大 旋風)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Jest to silniejsza wersja Konoha Senpuu. W tej technice użytkownik wykonuje jeden obrót oraz kopie przeciwnika trzy razy. Pierwszy kop kierowany jest w lewy bok przeciwnika. Następny kopniak w prawą stronę torsu, zaś ostatni w głowę lub centralnie w brzuch. Przeciwnik po takiej serii kopnięć, jeśli wszystkie oczywiście by trafiły, może nawet stracić przytomność.

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: jak po bardzo silnym uderzeniu
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane opanowanie techniki Konoha Senpuu

Konoha Kage Buyou


http://i.imgur.com/LUgxCL8.jpg http://i.imgur.com/8Tg0K5y.jpg http://i.imgur.com/QYG5T8L.jpg http://i.imgur.com/Dr6O7pz.jpgInformacje ogólne:

Nazwa: Konoha Kage Buyou (木の葉 影 舞踊)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Ninja wykopuje swojego przeciwnika w taki sposób, że ten leci wysoko w powietrze. Następnie użytkownik pojawia się tuż pod nim. W takiej pozycji przeciwnik nie może się ruszyć, przez co jest łatwym celem do ataku, a szczególnie do wykonania skomplikowanych technik, takich jak, np. Omote Renge..

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: lekkie ogłuszenie
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Konoha Shoufuu


http://i.imgur.com/6cgJwlV.jpg http://i.imgur.com/SC0luD7.jpg http://i.imgur.com/8aIgrie.jpg http://i.imgur.com/ixKIhP7.jpgInformacje ogólne:

Nazwa: Konoha Shoufuu (木の葉 正風)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Technika służy do rozbrojenia przeciwnika. Użytkownik tak wykonuje swoje ruchy, żeby móc kopnąć przeciwnika w nadgarstek. Kiedy już to zrobi, przeciwnik wypuszcza z ręki to, co w niej trzymał, np. miecz. Staje się niemal bezbronny, przez co jest narażony na niemal każdy atak.

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: brak
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Jeżeli trafimy, przeciwnik traci każdy przedmiot, który trzymał.

Konoha Dai Senkou


http://i.imgur.com/pd7FlMp.jpg http://i.imgur.com/7vYTdAx.jpg http://i.imgur.com/zv8TciO.png http://i.imgur.com/IdYO9S1.jpgInformacje ogólne:

Nazwa: Konoha Dai Senkou (木の葉 大 先行)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Technika polega na kopnięciu przeciwnika w okolice szyi. Wygląda ona bardzo podobnie do Konoha Senpuu, ale jest mocniejsza, przez co wymaga użycia większej ilości siły. Jednak celne uderzenie przeciwnika w szyję, może spowodować utratę przytomności, a nawet doprowadzić do natychmiastowej śmierci.

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: Utrata przytomności, a nawet śmierć
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Konoha Reppuu


http://i.imgur.com/g3OT4fL.jpg http://i.imgur.com/C5aEyDT.jpg http://i.imgur.com/1xLw8yZ.jpg http://i.imgur.com/trgG262.jpgInformacje ogólne:

Nazwa: Konoha Reppuu (木の葉 烈風)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Reppu oznacza gwałtowny wiatr. Jest to Jutsu ofensywne jak i zarazem defensywne. Najlepiej sprawdza się, gdy przeciwnik po prostu chce nas zaatakować nogą lub ręką. Ninja po przez pełny obrót "podcina" nogę przeciwnika wysuniętą najbardziej w naszą stronę. Przeciwnik upada na ziemię i obraca się. Szybkość tego obracania jest tak wielka, że przeciwnik traci orientacje i przez chwilę ma trudności z poruszaniem się. Technikę można połączyć z jakimkolwiek innym TaiJutsu, co w efekcie może przynieść bardzo duże obrażenia.

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: Przeciwnik obraca się na plecach zdezorientowany
Siła ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Czas dezorientacji trwa 2 pełne tury chyba, że szybciej o coś uderzymy lub ktoś nam pomoże.

Kosa Ho


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Kosa Ho (こさ 保)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Gouken

Opis:

Niezwykle niebezpieczna technika, do której potrzeba dużo doświadczenia. Jest to technika blokująca kopnięcia, w której użytkownik atakuje łokciem nogę, którą wcześniej zatrzymuje. Taki cios może złamać nogę, a w najlepszym wypadku znacznie utrudnić chodzenie. Do wykonania tak skomplikowanego manewru potrzebujemy o wiele więcej reakcji, niż posiada osoba na której wykonujemy technikę.

Dane techniczne:

Zakres: zwarcie
Obrażenia: Kontuzja lub złamanie nogi
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki potrzebujemy więcej reakcji, niż przeciwnik. Przynajmniej o 20 punktów.

Ostatnio edytowany przez Yoshi (2014-09-24 15:47:59)

Offline

 

#12 2014-09-24 18:28:44

Yoshimaru

Wyrzutek

Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 647
Klan/Organizacja: Wyrzutki
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32 lata

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

TECHNIKI IDOUTAIGourai Rensa


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Gourai Rensa (豪雷 連鎖)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: brak

Opis:

Technika wymaga aktywnej pierwszej bramy. W tej technice po aktywacji bramy wyrzucamy przeciwnika silnym kopnięciem w powietrze, a następnie wybijamy się w górę wyprzedzając go i kiedy obaj opadamy ustawiamy się tuż nad nim przodem i zasypujemy go gradem ciosów zadawanych pięściami, aż do upadku na ziemię. Ta technika powoduje duże obrażenia na ciele przeciwnika i często po niej przeciwnik jest w szoku.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: duże
Siła ataku: 0,8 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0,8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagana aktywna pierwsza brama

Omote Renge


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Omote Renge (表 レンゲ)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: brak

Opis:

Technika jest trochę skomplikowana i ma parę etapów. Najpierw wykopujemy przeciwnika wysoko w górę. Następnie skaczemy za nim i wyrównujemy swoje pozycje. Kolejny krok to owinięcie przeciwnika bandażami (owijanie następuje pod wpływem naszej chakry). Ostatni krok to złapanie owiniętego osobnika i kręcenie się dookoła własnej osi. Kiedy zbliżamy się do ziemi puszczamy przeciwnika odpychając się od niego. Dużym minusem tej techniki jest to, że nie tylko nasz przeciwnik cierpi po tym ataku. Użytkownik tylko o 70% zamortyzował siłę uderzenia. Przeciwnik po tej technice jest bardzo poobijany i można (jeżeli jesteśmy w stanie) skończyć walkę.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: bardzo duże
Siła ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.9 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagana aktywna trzecia brama

Ura Renge


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Ura Renge (裏 レンゲ)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Wymagany styl: brak

Opis:

Technika wymaga pięciu aktywnych bram. Jutsu wykonuje się w sposób identyczny jak przy Omote Renge, z tą różnicą, że przy otwartej piątej bramie nasze ciało nie nakłada na nas żadnych ograniczeń. Jest to Jutsu kończące walkę niezależnie od tego czy się powiedzie, czy nie. Wykonujący po wszystkim ledwo co się porusza i istnieje możliwość, że nie przeżyje tej techniki, jednak złapany w nią przeciwnik ma dużo mniejsze szanse na przeżycie.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: śmiertelne
Siła ataku: 1 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 1,2 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagana aktywna piąta brama

Asakujaku


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Asukujaku (朝孔雀)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Wymagany styl: brak

Opis:

Technika wymaga sześciu aktywnych bram! Po otwarciu szóstej bramy użytkownik uzyskuje na chwilę dostęp do niewyobrażalnej ilości chakry, z niesamowitą szybkością wybija jednym kopnięciem przeciwnika w górę, a w powietrzu uderza go setki razy, z szybkością tak wielką, że powietrze wokół jego pięści tworzą kule ognia podobne do tych z techniki Housenka no Jutsu. Uderza, on więc nie tylko pięściami, ale i ogniem. Technika jeśli się powiedzie jest nie do przeżycia dla przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: śmiertelne
Siła ataku: 1,2 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 1,5 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagana aktywna szósta brama

NOWA TECHNIKA - HIRUDORA
Hirudora


[img][/img] [img][/img] [img][/img] [img][/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Hirudora (昼ドラ)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Wymagany styl: brak

Opis:

Użytkownik po otwarciu siódmej bramy, układa dłonie w specjalną pieczęć, w skutek czego powstaje ogromne, gęste ciśnienie powietrza. Zgromadzone ciśnienie przybiera postać białego tygrysa i na komendę zostaje wysłane w stronę przeciwnika. Moc techniki rośnie z każdym pokonanym metrem, zaś na samym końcu powoduje pokaźny wybuch, uwalniając skumulowane powietrze. Fala uderzeniowa jest odczuwalna nawet z bardzo dużego dystansu.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: duże
Siła ataku: 1,5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 2 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: Specjalna pieczęć techniki

Dodatkowe informacje:

- Wymagana aktywna siódma brama

Ostatnio edytowany przez Yoshi (2014-09-28 01:24:13)

Offline

 

#13 2014-10-19 22:52:44

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

http://i.imgur.com/iKvWoay.png http://i.imgur.com/8lS9Hcn.png http://i.imgur.com/7ozuVH5.png http://i.imgur.com/Qq8cr7I.png


Informacje ogólne:

Nazwa: Suijinheki (水遁・水陣壁)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Ninja, po złożeniu pieczęci, wypluwa z ust pokaźną ilość wody w formie fali, która pełni funkcję obronną. Jest jej dość dużo, by uniemożliwić przeciwnikowi dotarcie do nas, a w użyciu w ostatnim momencie – na odparowanie ataku. Woda przyjmuję formę półokręgu, zaatakowanie frontalne jest wtedy niemożliwe dla oponenta. To jutsu broni nas przed technikami do rangi B włącznie, zaś technikami Katon do rangi A włącznie. W odpowiednim momencie można użyć jutsu żywiołu Raiton, by zadać przeciwnikowi obrażenia, podczas gdy znajduje się pod wpływem wodnej fali.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 15 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 14.000 za użycie
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Szczur (子, Ne) -> Wąż (巳, Mi) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Techniką może powstrzymać wszelkie jutsu do rangi B włącznie oraz jutsu Katon do rangi A włącznie.


http://i.imgur.com/x0xmjuj.png http://i.imgur.com/wL66793.png http://i.imgur.com/5HeHYze.png http://i.imgur.com/BmVyxbU.png


Informacje ogólne:

Nazwa: Goshokuzame (水遁・五食鮫
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący/ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Dość zaawansowana technika, do której wykonania wymagany jest zbiornik wodny. Po włożeniu dłoni do wody, użytkownik tworzy pięć, dużych rozmiarów, rekinów, nad którymi posiada pełną kontrolę. Bestie świetnie radzą sobie w walce z pływającymi celami, ale mogą również atakować osoby stąpające po powierzchni zbiornika. Dodatkowo, dopóki rekiny znajdują się w wodzie, posiadają zdolność do regeneracji, przez co ataki fizyczne są na nie nieskuteczne, choć mogą na moment je powstrzymać. Minusem tej techniki jest niewątpliwie to, że użytkownik sterujący zwierzętami musi cały czas trzymać dłoń przyłożoną do powierzchni wody, w przeciwnym wypadku technika dezaktywuje się.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: Bardzo duże (większe niż po pogryzieniu przez prawdziwego rekina)
Koszt chakry: 10.000 za stworzenie rekinów 5.000 za turę kontroli
Pieczęcie: Złożenie dłoni razem, a następnie włożenie jednej do wody

Dodatkowe informacje:

- Do stworzenia rekinów potrzebny jest dość głęboki zbiornik wodny.

- Szybkość rekinów określa się wzorem: 1 * Siła NinJutsu.

- Siłę rekinów określa się wzorem: 0,8 * Siła NinJutsu.

Wiem, że szybkość jest bardzo duża, ale to w końcu są rekiny - pływają zaje*iście szybko, że tak to ujmę. :P


http://i.imgur.com/KkxJ0td.png http://i.imgur.com/zndedPR.png http://i.imgur.com/xRAC8IA.png http://i.imgur.com/WTIs4i4.png


Informacje ogólne:

Nazwa: Mizu Bunshin no Jutsu (水分身の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Jest to dość popularna technika u użytkowników żywiołu Suiton, której atutem jest to, iż nie wymaga żadnych pieczęci. Polega na utworzeniu wodnej repliki samego siebie, która potrafi mówić oraz wykonywać techniki oraz nie da się jej w żaden sposób odróżnić od oryginału. Ma jednak pewne minusy; klon posiada jedynie 1/10 siły twórcy. Poza tym, do zniszczenia kopii wystarczy jedno celne uderzenie, po którym replika zmienia się w kałużę. Mimo to, techika stosunkowo dobrze sprawuje się podczas walki, a także może zostać użyta do zmylenia przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: do 5 metrów
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 1.000 za klona
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Klon posiada 1/10 atrybutów twórcy, a także zachowuje cały jego ekwipunek.

- Klon może wykonywać te same techniki co twórca, lecz są one 10 razy słabsze niż te oryginału.

- Do zniszczenia repliki wystarczy jedno, celne uderzenie.

W mandze/anime Kisame tworzył wodne klony bez żadnych pieczęci, inaczej niż Zabuza. Pomyślałem, że skoro jest to w zasadzie identyczna technika co Kage Bunshin, tylko znacznie słabsza, to niech przynajmniej nie wymaga tych pieczęci.


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#14 2014-10-23 16:02:02

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

http://i.imgur.com/90z2wJY.png http://i.imgur.com/x2ilpd7.png http://i.imgur.com/hLgJdWz.png http://i.imgur.com/opSd64P.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Bakusei Shouha (水遁・爆水衝波)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: przygotowawczo-ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Suiton

Opis:

Niezwykle potężna, ale i wymagająca bardzo dużych pokładów chakry technika. Ninja, po uprzednim złożeniu razem dłoni, wypluwa z ust ogromne ilości wody, które zalewają obszar zależny, od ilości użytej energii. Ciśnienie wody jest tak wysokie, że tworzy sporych rozmiarów fale, które mogą powalić, czy nawet pozbawić życia tego, kto znajdzie się na ich drodze. Ponadto, użytkownik może kontrolować utworzoną za pomocą jutsu ciecz, w celu szybszego poruszania się, bądź atakowania przeciwników. Zbiornik wodny, stworzony przez technikę, ma głębokość 100 metrów lub większą, w zależności od otoczenia.

Dane techniczne:

Zakres: zależny od ilości włożonej chakry (ewentualnie nieskończony)
Obrażenia: nawet śmiertelne
Koszt chakry: 10.000 za 250000 m² wody / 8.000 za kontrolę wody
Pieczęcie: Złożenie dłoni razem

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki obliczamy ze wzoru 0,6 * Siła NinJutsu


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#15 2015-01-02 09:47:20

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

http://i.imgur.com/bu0Qpf6.pnghttp://i.imgur.com/sN9ypCC.pnghttp://i.imgur.com/mo76xVJ.pnghttp://i.imgur.com/AGwIdTf.pngInformacje ogólne:

Nazwa:     Genjutsu: Sharingan  (幻術・写輪眼)
Klasyfikacja: GenJutsu
Typ: ofensywno-wiążący
Ranga: B
Żywioł:

nie dotyczy
Opis:

Technika Sharingana polegająca na kontakcie wzrokowym. Mówi się, iż jest to jedno z najbardziej uniwersalnych, a zarazem najprzydatniejszych GenJutsu. Specyfika tego Jutsu polega na tym, iż można zmieniać cechy iluzji dla każdego obiektu. Uchiha wedle swojej woli manipuluje użytkownikiem, który znajduje się w GenJutsu. Możliwości tej techniki ograniczają się tylko do wyobraźni i odpowiedniego użycia. Można na przykład sparaliżować ofiarę, uśpić ją, wyciągać z niej informacje, czy nawet przejąć kontrolę nad nią samą. Największa zaletą tej techniki jest to, iż można jej używać nie tylko na ludziach, ale i na Summonach.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: zależne od celu użycia techniki, np. paraliż, utrata przytomności
Koszt chakry: 12.000 (człowiek)/19.000 (summon)
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany jest Sharingan trzeciego poziomu.

- Do pomyślnego wykonania techniki wymagany jest kontakt wzrokowy.

- Cechy iluzji zależą od samego użytkownika. Może on przekazać komuś wspomnienie, wymazać coś z pamięci, zastraszyć człowieka, albo po prostu uspokoić, czy nawet uszczęśliwić.

- Działanie techniki jest natychmiastowe, jak większości innych GenJutsu.

- Kontrola ludzi (chodzi tutaj o wykorzystywanie ich jako sługusów, nie jako przykłady podane powyżej) wymaga Mangekyō Sharingana.

* * *Zanim ktoś zacznie się wykłócać - http://naruto.wikia.com/wiki/Genjutsu:_Sharingan
Wiem, że technika mocna, ale w sumie jak większość GenJutsu. Od razu podam argumentację/przykłady:
- Kakashi używał tego Jutsu, żeby usunąć ANBU wspomnienia. Pojedyncze, ale jednak wspomnienia.
- Itachi paraliżował tym Sasuke i pokazywał mu iluzję jak zabijał rodzinę.
- Sasuke wyciągał tym informację o Killerze Bee.
- Itachi używał tego, aby "spalać" ofiarę pod postacią kartki papieru.
- Shisui dzięki temu potrafił unieszkodliwić ofiary, nawet z dużej odległości (no ale akurat on był miszczem gen)
- Saskacz "skłonił" Mandę, żeby go ukrył i dał się zabić za niego.
- Prawdopodobnie to tej techniki użył Itachi, aby zabić Shisuiego.

Offline

 

#16 2015-01-02 16:03:21

 Senshi

http://i.imgur.com/hFUOtyf.png

372328
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 647
Klan/Organizacja: Kaguya/Samotnicy
KG/Umiejętność: Shikotsumyaku
Ranga: Członek Organizacji
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Ok to ja napiszę tyle. Że wszystko spoko i wgl. ładnie przygotowane i te sprawy, ale jak dla mnie to wszystko powinno się zawierać w trzech albo czterech technikach. Może W M&A użytkownicy Sharingana robili to wszystko, ale nie znaczy to, że mogły to być inne techniki. Jeżeli zostanie to rozdzielone tzn. (1. przekazywanie wspomnień/kasowanie)(2. oddziaływanie na emocje)(3. paraliż/usypianie)(4. wyciąganie informacji)(5. przejmowanie kontroli) - wyszło więcej niż się spodziewałem a i tak można by to podzielić jeszcze bardziej. Te summony niech już sobie będą  bo w sumie co za różnica. Można ew. podzielić te jutsu na poziomy tzn, pierwszy nie zawiera summonów, ale nie wiem czy jest to potrzebne i konieczne. Tyle odemnie.

Offline

 

#17 2015-01-02 16:58:18

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

No widzisz Senshi, tylko w A&M userzy shara mieli te zastosowania z jednego jutsu. Na tym polega jego specyfikacja, co zawarte jest chociażby na narutopedii. A rozbijanie tego na pomniejsze techniki nie dość, że osłabia jutsu, to kompletnie wyłącza jego zalety.

Offline

 

#18 2015-01-02 18:09:39

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Nie bez powodu pominąłem tę technikę. Prawdę mówiąc, nie traktowałbym tego jak zwykłe jutsu, a raczej zdolność KG, opanowywana wraz z rozwinięciem kolejnych poziomów. Między innymi właśnie dlatego, że jest tego za dużo jak na jedno jutsu, to IMO nie powinno być w ten sposób klasyfikowane.

Z drugiej strony, poza wymazywaniem wspomnień, paraliż, spalanie, wyciąganie informacji i unieszkodliwianie da się osiągnąć za pomocą zwykłego genjutsu, wystarczy, że będzie ono bardzo silne lub przeciwnik słaby i podatny na tego typu ataki.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#19 2015-01-02 18:25:10

 Zangetsu

Martwy

46642233
Skąd: Kraśnik
Zarejestrowany: 2014-01-02
Posty: 328
Klan/Organizacja: Uchiha/Yugure
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

A może by tak dodać do tego 3 lvl KG tylko wymazywanie wspomnień oraz paraliż, ale jeżeli chodzi o to drugie to tylko wtedy gdy jest aktywny sharingan. Chodzi o to, że w chwili gdy dezaktywujemy nasze KG to oponent po chwili przestaje być pod wpływem tego paraliżu. W A&M widzieliśmy jak to działa, że nawet po wyłączeniu KG ofiary dalej były niezdolne do walki. Można to wszystko osłabić albo wybrać tylko część, ale nie można pominąć tak istotnej umiejętności KG.


http://i.imgur.com/BDpkFqk.jpg

Offline

 

#20 2015-01-18 15:11:17

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA SUMMONJUTSU #1http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3803

http://i.imgur.com/n1X511F.pnghttp://i.imgur.com/B8QvqFA.pnghttp://i.imgur.com/IRUcsk0.pnghttp://i.imgur.com/tIcZNhK.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Shukushō no Jutsu(縮小 の 術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: D
Żywioł: brak

Opis:

Prosta, choć bardzo przydatna technika. To łatwe NinJutsu umożliwia użytkownikowi zmienianie swojego rozmiaru. Dzięki temu może zwiększać swoje zdolności bojowe, bądź odwrotnie, skupić się na ucieczce. Z pozoru banalna technika, lecz w rzeczywistości daje ona ogromne pole do popisu. Summon bowiem może zmienić się w szpiega, odstraszacza, czy nawet wierzchowca. Wszystko zależy od pomysłowości używającego.

Dane techniczne:

Zakres: ciało użytkownika
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 3.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika tylko dla Summona.

- Po zmianie rozmiaru Summon dalej posiada te same atrybuty.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3804

http://i.imgur.com/LvfhG0Z.pnghttp://i.imgur.com/2m5WG3a.pnghttp://i.imgur.com/bNdPn8T.pnghttp://i.imgur.com/7f94dEi.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Gyaku Kuchiyose no Jutsu (逆口寄せの術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika będąca odwrotnością zwykłego Kuchiose no Jutsu. Tym razem to Summon przyzywa użytkownika. Wbrew pozorom, ta zdolność jest bardzo przydatna. Jeżeli zwierzę ma łeb na karku i potrafi ocenić zagrożenie, może przywołać kogoś, kto podpisał pakt, aby wspomógł go w walce. Są możliwe i inne scenariusze, np. powiernik zwoju rozsyła Summony, a te przyzywają go do siebie, kiedy zbiorą informacje. To Jutsu, choć z pozoru proste, może ułatwić życie. Wystarczy tylko mądrze je wykorzystywać.

Dane techniczne:

Zakres: Dowolny
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika tylko dla Summona.

- Przyzwanie działa tak samo jak zwykłe Kuchiyose. Wystarczy wykonać to Jutsu, a osoba zostanie przywołana.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3818

http://i.imgur.com/Lty3qcN.pnghttp://i.imgur.com/dTsZRFp.pnghttp://i.imgur.com/f3QHiZf.pnghttp://i.imgur.com/8KO0EfZ.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Konbi Henge (コンビ変化)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Technika rozwijająca zwyczajne Henge no Jutsu. W tej wersji, posiadacz paktu i Summon łączą swoje ciała w jedno, zamieniając się w wybrany cel. "Obiekt" może być o wiele większy, niż ten ze zwyczajnej techniki transformacji. Możliwa jest zamiana w inne Summony, budynki, czy nawet Ogoniaste Bestie, Ciekawym aspektem tego Jutsu jest to, że podczas przemiany zarówno zwierzę, jak i człowiek zachowują swoje umysły. Ciałem "obiektu" kierują wspólnie, informując siebie o dalszych poczynaniach.

Dane techniczne:

Zakres: Bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 12.000 (Summon płaci 10.000, użytkownik zaś 2.000)
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika dla Summona i posiadacza paktu.

- Wymagana znajomość Henge no Jutsu dla posiadacza paktu.

- Po przemianie, "obiekt" ma statystyki Summona.

- Kierowanie "obiektem" dzieje się za wolą obu Summonów (fabularnie). Jednak tak naprawdę to użytkownik sprawuje nad nim pełną kontrolę.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3798

http://i.imgur.com/FJvMAww.pnghttp://i.imgur.com/95IqYI4.pnghttp://i.imgur.com/8NEFTXN.pnghttp://i.imgur.com/PnxLXLq.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Tsuiga no Jutsu (口寄せ・土遁・追牙の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Doton

Opis:

Jutsu polegające na specyficznym przyzwaniu wszystkich Ninkenów. Aby przystąpić do samego wykonania tej techniki, trzeba przedtem wypełnić dowolny zwój odpowiednimi znakami przywołującymi. Wtedy to można zacząć się wykonywaniem Jutsu. Sama formuła jest inna niż zwykłe Kuchiyose - użytkownik początkowo smaruje papier krwią, następnie składa pieczęci, aż w końcu przykłada zwój do ziemi. W tym momencie następuje przywołanie Ninkenów, które zjawiają się pod ziemią. Gdy wykryją już przeciwnika, wyskakują na powierzchnię i unieruchamiają go cała gromadą.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 20 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 30.000 (koszt ponosi użytkownik)
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Smok (, Tatsu) -> Pies (, Inu)

Dodatkowe informacje:

- Technika dla Summona i posiadacza paktu.

- Przywołanie psów jest natychmisatowe, natomiast prędkość ich działania zależy od Szybkości każdego Ninkena.

- Do wykonania techniki potrzebny jest mały zwój z notką przywołania.

- Aby psy nie miały problemów ze znalenieniem przeciwnika, warto pokryć go charakterystycznym zapachem.

- Wymagany jest pakt z psami.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3799

http://i.imgur.com/7cvojwX.pnghttp://i.imgur.com/YFWh10y.pnghttp://i.imgur.com/PdZQvgC.pnghttp://i.imgur.com/EUhqq8d.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Katsuyu Daibunretsu
(蛞蝓大分裂)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu umożliwiające Katsuyu rozdzielanie swojego ciała. Sam zamysł techniki pozwala jej na rozmieszczenie swoich mniejszych wersji na dalekie odległości. Najważniejszym atutem owego Jutsu jest to, iż zachowują one ze sobą kontakt telepatyczny. Warto dodać, iż Katsuyu może podzielić się nawet na kilkaset osobników. Może dzięki temu wychodzić cało z każdej opresji, ponieważ obrażenia często nie trafiają jej klonów.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 5.000 za użycie, 2.000 za połączenie
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika dla Summona.

- Wymagany jest pakt ze ślimakami.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3800

http://i.imgur.com/NGFGokA.pnghttp://i.imgur.com/YuvGJtp.pnghttp://i.imgur.com/b4tTv0D.pnghttp://i.imgur.com/WWPOrCu.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Zesshi Nensan (舌歯粘酸)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu kwalifikujące się jako ofensywne. Można rzec, iż jest to najsilniejszy z ataków Katsuyu. Technika ta polega na splunięciu kwasem w przeciwnika. Sam atak jest dosyć szybki, a warto wiedzieć, że jad Summona ma specjalne właściwości. Przede wszystkim, topi w zasadzie każdą defensywę składająca się z komórek martwych. Jeżeli zaś napotka te drugie (żywe, czyli np. rękę, inne stworzenie), działa jako klej, który przytwierdza ofiarę np. do ziemi.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 60 metrów)
Obrażenia: duże (mocne poparzenia; ograniczenie swobody)
Koszt chakry: 7.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika dla Summona.

- Wymagany jest pakt ze ślimakami.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3801

http://i.imgur.com/XqmNzC7.pnghttp://i.imgur.com/ZRP6fXe.pnghttp://i.imgur.com/es0uJAg.pnghttp://i.imgur.com/9FOChWX.png

Informacje ogólne:

Nazwa: Chakra Tensou gijutsu
(網療治夥)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu umożliwiające medykowi niesienie pomocy wszystkim swoim towarzyszom. Aby rozpocząć technikę, należy rozesłać Katsuyu do wybranych osób. Kiedy znajduje się ona przy celach Jutsu, użytkownik może rozpocząć wysyłanie swojej chakry. Dokonuje się ona przez główną Katsuyu, która oddaje energię swoim replikom, przemieniając ją na techniki lecznicze. Dzięki temu, Chakra Tensou gijutsu umożliwia leczenie dowolnej osoby - wystarczy, że użytkownik posiada choć trochę chakry. Ogromnym plusem tego Jutsu jest to, że dzięki podziałowi Katsuyu, ma się wywiad, a także informacje, jak ciężko ranny jest osobnik. Krótko mówiąc, to NinJutsu może uratować niejednego człowieka.

Dane techniczne:

Zakres: dowolny
Obrażenia: brak
Koszt chakry: wedle uznania użytkownika
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Technika dla Summona i posiadacza paktu.

- Wymagany jest pakt ze ślimakami.

SummonJutsu zwykłe, ślimaki, psy
pająki, żaby, skorpiony, molochy, węże

Chciałbym zaktualizować WSZYSTKIE SummonJutsu. Proszę więc o innych chętnych, o nie wkraczanie do tej dziedziny, bo już ją sobie zaklepałem, hihi. Pozdrawiam

Offline

 

#21 2015-01-25 15:31:08

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA SUMMONJUTSU #2http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3802

http://i.imgur.com/q3R4d6T.pnghttp://i.imgur.com/bv6GmXX.pnghttp://i.imgur.com/TncTroU.pnghttp://i.imgur.com/i5Z06NE.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Amagumo (雨蜘蛛)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-tworzacy
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jedyna technika pająków. Mimo wszystko nie jest słaba, pozory mylą. Mechanika owego Jutsu jest banalna. Należy przyzwać Królową Pająków, a następnie pozwolić jej stworzyć ogromny kokon. Kiedy jest gotowy, użytkownik przecina go, wypuszczając na przeciwnika setki swojego potomstwa. Pająki te nazywają się Kumonoko. Nie posiadają żadnych zdolności bojowych, jednak są szybkie, a wystarczy jedno ich ugryzienie, aby ofiara została zatruta. Ich jad powoduje śmierć po upływie czterech tur, co czyni je naprawdę groźnymi przeciwnikami.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 40 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z pająkami.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,6 x Siła NinJutsu.

- Technika dla Summona.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3823

http://i.imgur.com/jrA8Rbq.pnghttp://i.imgur.com/CiBmGJU.pnghttp://i.imgur.com/N6y75u6.pnghttp://i.imgur.com/gtxDILU.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Dappi no Hada (脱皮の肌)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: D
Żywioł: brak

Opis:

Wężowa wersja techniki Kawarimi no Jutsu. Umożliwia ona Summonowi zrzucenie skóry, a następnie zapadnięcie się pod ziemię, w miejscu wcześniejszego ataku. Technika jest o tyle dobra, że dzięki niej stworzenie jest bardzo trudno zranić. Również mechanizm przeniesienia się pod ziemię jest bardzo przydatny, głównie ze względu na fakt, iż nie wiadomo dokładnie kiedy wyjdzie się na powierzchnię oraz w jakim miejscu. Z pozoru banalna technika, ale w rzeczywistości może przesądzić o wyniku walki. Przynajmniej dla Summonów.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z wężami.

- Technika dla posiadacza Summona.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3824

http://i.imgur.com/IgR2oP8.pnghttp://i.imgur.com/sFda5Gx.pnghttp://i.imgur.com/yAds51i.pnghttp://i.imgur.com/GYaroe1.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senei Jashu (潜影蛇手)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Wężowa technika polegająca na "wystrzeleniu" kilku małych gadów z dowolnej części ciała. Jutsu to umożliwia unieruchomienie przeciwnika. Co prawda stworzone węże nie mają jadu, lecz już sama opcja zatrzymania ofiary daje duże pole do popisu. Ogromną zaletą tej techniki jest jej szybkość oraz to, że nie wymaga składania żadnych pieczęci. Dzięki temu użytkownik może zaatakować ofiarę w najmniej spodziewanym przez nią momencie.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 2 metrów)
Obrażenia: niewielkie
Koszt chakry: 1.000 za węża
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z wężami.

- Technika dla posiadacza paktu.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Wytrzymałość węży wylicza się ze wzoru: 0,4 x Siła NinJutsu.

- Z jednej części ciała można wystrzelić maksymalnie 5 węży.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3826

http://i.imgur.com/7a2wre7.pnghttp://i.imgur.com/ReaTNaT.pnghttp://i.imgur.com/Ga5sVk0.pnghttp://i.imgur.com/jfsqQ2i.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senei Ta Jashu (潜影多蛇手)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Ulepszona wersja Senei Jashu. W tym przypadku użytkownik jest w stanie wystrzelić jeszcze więcej węży. Dodatkowo wzrasta zasięg Jutsu. Ponadto, jeżeli użyjemy dużej ilości stworzeń, nasz przeciwnik otrzyma duże obrażenia. Warto opanować to Jutsu, ponieważ umożliwia najzwyczajniej w świecie złapanie przeciwnika i unieruchomienie go, choć w skrajnych przypadkach może dojść do śmierci!

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 2.500 za węża
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z wężami.

- Technika dla posiadacza paktu.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,6 x Siła NinJutsu.

- Wytrzymałość węży wylicza się ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Z jednej części ciała można wystrzelić maksymalnie 30 wężów.

- Aby opanować Jutsu trzeba najpierw nauczyć się Senei Jashu.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3825

http://i.imgur.com/7tnKsIH.pnghttp://i.imgur.com/oHia81Q.pnghttp://i.imgur.com/S1WlgdV.pnghttp://i.imgur.com/9qym8vZ.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Mandara no Jin (万蛇羅ノ陣)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Silna technika, jednak będąca banalna w swojej mechanice. Użytkownik pada na ziemię, a następnie z jego ust zaczynają wydostawać się węże. Są one różnej długości, jednakże pod względem koloru i umaszczenia są podobne. Zwierzęta te tworzą ogromną ścianę gadów, która przesuwa się w swoim tempie do przeciwnika. Kontakt z owymi stworami jest niebezpieczny, ponieważ mogą one sparaliżować przeciwnika swoim jadem. Dodatkowo posiadają też zdolność wysuwania ostrzy ze swoich paszczy. Jest to jednak kosztowne pod względem chakry, dlatego nie każdy użytkownik może pozwolić sobie na takie wariacje.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 100 metrów)
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 30.000; 3.000 za jedno ostrze
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z wężami.

- Technika dla posiadacza paktu.

- Podczas wykonywania użytkownik leży na podłożu przez 2 tury, aby wypuścić wszystkie węże.

- Szybkość węży wylicza się ze wzoru: 0,4 x Siła NinJutsu.

- Jad paraliżuje po upływie 3 tur.

- Za każde wysunięte ostrze płacimy osobno, od pojedynczego węża.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3827

http://i.imgur.com/V73i6yI.pnghttp://i.imgur.com/5Yp5ZTx.pnghttp://i.imgur.com/gHpYzap.pnghttp://i.imgur.com/ONeh1co.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Yamata no Jutsu (八岐の術)

Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: brak

Opis:

Najsilniejsza technika dla posiadacza paktu z wężami. Umożliwia ono przyzwanie ogromnego białego węża o ośmiu łbach. Ze względu na rozmiary, jest on w stanie zniszczyć dowolną lokację tak, iż ta najprawdopodobniej nie odzyska swojego kształtu już nigdy. Dodatkowo użytkownik może pojawiać się zmiennie w łbach stwora i atakować przy pomocy technik do rangi B. Krótko mówiąc, to Jutsu potrafi zakończyć pojedynek, i to w widowiskowym stylu.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 200 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 80.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z wężami.

- Technika dla posiadacza paktu.

- Szybkość i Reakcje stwora jest wylicza się ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Siłę i Wytrzymałość stwora wylicza się ze wzoru: 0,8 x Siła NinJutsu.

- Użytkownik może pojawiać się w dowolnej paszczy węża i używać technik do rangi B.

- Wymagane PW: 850.

węże, pająki

żaby, skorpiony, molochy

Ostatnio edytowany przez Ikkyo (2015-01-25 15:33:26)

Offline

 

#22 2015-01-28 20:59:29

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA SUMMONJUTSU #3http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3837

Brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Gijutsu no Saizu o Fuyasu (技術 の サイズ お 増やす)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Pomocna technika molochów. Stworzenia te dzięki owemu Jutsu mogą zmieniać rozmiar. Minimalną granicą jest tutaj bazowy wzrost Summona, natomiast maksymalną - 25 metrów wysokości. Przemiana jest natychmiastowa, co z pewnością po raz kolejny ukazuje dobre strony owego Jutsu. Technika ta może nawet odwrócić losy walki, ponieważ nagle Summon może stać się ogromnym stworem, bądź na odwrót, wrócić do bazowych rozmiarów. W każdym razie, na pewno namiesza w głowie przeciwnikowi.

Dane techniczne:

Zakres: ciało używającego
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika tylko dla Summona!

- Wymagany pakt z molochami!

- Minimalny rozmiar to bazowy wzrost Summona (dla Sumiteru 3 metry), a maksymalny to 25 metrów wzrostu.

- Zmiana rozmiaru nie ma znaczenia z atrybutami Summona, które pozostają takie same.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3835

Brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Moroku no Tate (もろく の 縦)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-defensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Kolejna użyteczna technika molochów. Umożliwia ona przemianę w broń, która przyczepia się do ciała przyzywającego (najczęściej na ręce). Broń ta jest niezwykle wytrzymała, lecz zarazem lekka, dzięki czemu władanie nią nie sprawia problemów używającemu. Dodatkowo jest ona odporna na techniki do rangi B włącznie. Jak widać, jest to kolejna pomocnicza zdolność Summonów z owego paktu, dająca możliwość ataku i obrony naraz.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 20.000 (powrót do normalnej formy nic nie kosztuje) i 5.000 na turę
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika tylko dla Summona!

- Wymagany pakt z molochami!

- Summon w formie broni ma SB równe 6.

- Summon w formie broni jest odporny na Jutsu do rangi B włącznie.

- Summon w formie broni może korzystać z Chikaku o Kyoka Gijutsu.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3836

Brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Chikaku o Kyoka Gijutsu (近く お 許可 技術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Najbardziej defensywna technika ze spisu wszystkich SummonJutsu. Polega ona na wytworzeniu skorupy, która pokrywa całe ciało użytkownika. Początkowo jest ona w formie płynnej, lecz prędko zastyga i ochrania ciało użytkownika. Największym plusem tej techniki jest to, iż barierę, nie może przebić byle co. Zwyczajne ataki fizyczne są w zasadzie nieprzydatne, tak samo zwyczajne techniki. Aby przebić się przez ową barierę należy użyć ogromnej siły. Tak potężna technika ma jednak jedną wadę - podczas korzystania z niej nie da się poruszać.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 30.000 (jeżeli używa summon), 45.000 (jeżeli używa posiadacz paktu) i 10.000 za turę
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika tylko dla Summona i posiadacza paktu!

- Wymagany pakt z molochami!

- Defensywę mogą przebić jedynie techniki rangi S, albo inne, które posiadają specjalną specyfikację do penetrowania barier.

- Podczas wykonywania techniki tracimy zdolność poruszania się.

- Odporność na ciosy fizyczne wylicza się ze wzoru: 2 x x Siła NinJutsu.

żaby, skorpiony
molochy

Offline

 

#23 2015-02-02 10:02:18

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA SUMMONJUTSU #4http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3829

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Kakucho-ko o Sasu (かくちょ-子 お 指す)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniające
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika czysto pomocnicza. Polega ona na zwiększeniu możliwości bojowych Summona, który jej używa. Skorpion może wydłużyć swój ogon aż do 40 metrów! Dzięki temu może zadawać nim o wiele większe obrażenia, niż w przypadku normalnego starcia. Dodatkowo wraz ze wzrostem kończyny, jad w niej zawarty zwiększa swoje możliwości. Dzięki temu paraliżuje szybciej niż zazwyczaj. Krótko opisując to Jutsu, można po prostu stwierdzić, iż zwiększa ona możliwości ogona wybranego Summona.

Dane techniczne:

Zakres: ciało używającego; 40 metrów
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla Summona!

- Jad paraliżuje po 3 postach.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3833

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Doku Kuron no Jutsu (毒 クロン の 術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniające
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika dla posiadacza paktu, która również może pomóc w walce. Dzięki niej ninja jest w stanie stworzyć swojego klona. Nie jest on jednak zwykły, bo cały składa się z jadu. Wystarczy jakikolwiek cios, aby ten rozprysnął się. I szczerze mówiąc, właśnie o to chodzi w tej technice. Osoby, które zostaną dotknięte trucizną, zostaną poparzona. Co prawda jad nie ma wielkich możliwości i może tylko zniszczyć pierwszą warstwę skórną, lecz owy efekt może zaskoczyć przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 3 metrów)
Obrażenia: małe (możliwe poparzenia)
Koszt chakry: 3.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

- Można stworzyć maksymalnie jednego takiego klona.

- Klon nie może używać innych technik niż SummonJutsu. Jego statystyki są równe 25% od stwórcy.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3828

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: O wa Torimaka (お わ 取り巻か)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Technika obronna, którą wykonuje dany Summon. Podczas owego Jutsu owija on siebie i przywołującego swoim ogonem, który zaczyna się wydłużać. Dzięki temu możliwe jest ochronienie przed niektórymi atakami. Bariera ta jest nieszczelna, jednak jest w stanie powstrzymać całkiem pokaźną ilość Jutsu. Poza tym daje czas do odetchnięcia, gdyż podczas walki nie zawsze jest możliwe uspokojenie oraz zaplanowanie dalszych poczynań. Dobra defensywa, w dwóch słowach.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla Summona!

- Szybkość i wytrzymałość bariery zależy tylko i wyłącznie od atrybutów Summona.

- Bariera jest w stanie zatrzymać większość broni oraz Jutsu do rangi B. Jeżeli jednak zostanie użyta technika o specjalnym ataku, może zostać przełamana.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3830

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Yakuyō sasa doku (焼くよ 笹 毒)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: leczniczy
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu lecznicze, wykonywane przez Summona. Aby zostało wykonane, zwierz musi wbić swój ogon w jedną z żył używającego. Dzięki temu może przesyłać chakrę do jego organizmu i zająć się leczeniem. Technika ta nie ma ogromnych możliwości, jednak z pewnością jest w stanie zatrzymać krwawienie, uleczyć średnie rany, a nawet orzeźwić przyzywającego, co na pewno wpłynie dobrze na jego stan podczas walki.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla Summona!

- Jutsu może wyleczyć średnie obrażenia, pokroju ran ciętych (wyłącznie płytkie), siniaków, złamania małych kości (nastawienie ich i ułatwienie procesu zrośnięcia). Poza tym może zniwelować uczucie zmęczenia, czyli orzeźwić przywołującego, nawet jeżeli jest na nogach od kilkudziesięciu godzin.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3832

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Sasu Sasori no Sutingu (指す サソリ の すチング)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu polegające na wystrzeleniu ogonów skorpiona. Użytkownik może je wytworzyć tylko i wyłącznie w ręce. Twory mają długość do dziesięciu metrów, a także ich zakończenie to haczyk typowy dla każdego Summona z tego paktu. Dzięki temu zabiegowi, używający może zaatakować kogoś jadem. Dodatkowo technikę da się wykorzystać w celach pomocniczych. Ogony dają się wbijać w różne strome powierzchnie, pokroju półek skalnych. Daje to ogromne pole do popisu użytkownikowi.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 10 metrów)
Obrażenia: średnie (ukłucie żądłem)
Koszt chakry: 3.000 za ogon
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

- Szybkość Jutsu wyliczamy ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu; Wytrzymałość z tego: 0,6 x Siła NinJutsu.

- Jad paraliżuje po 3 postach.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3831

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Gijutsu Iten no Chakra (技術 移転 の ちゃkら)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu polegające na transferze chakry. Przywołany skorpion wbija swoje żądło w ciało przywołującego. Dzięki temu zabiegowi może przesłać mu własną chakrę, albo zabrać ją w celu magazynowania na czarną godzinę. Technika z pozoru prosta, lecz posiadająca ogromne zastosowanie. Mało które Jutsu może tak bardzo przydać się użytkownikowi.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 10.000 za aktywowanie transferu chakry; następne koszty zalezą od poczynań użytkownika i skorpiona
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla Summona!

- W ciągu jednej tury można przesłać bądź odebrać jedynie 25.000 chakry.

- Transfer chakry jest możliwy tylko dla posiadacza paktu i Summona. Jeżeli skorpion zacznie wysysać chakrę od obcego człowieka zwyczajnie umrze, ponieważ nie jest do niej przyzwyczajony.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3834

brak obrazka ;<Informacje ogólne:

Nazwa: Chakura to Sutingatatchi (チャクラ と すちんがたtち)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu wykorzystywane przez posiadacza paktu i Summona. Skorpion wbija ogon w ciało użytkownika, a następnie przesyła mu trochę swojej chakry wymieszanej z jadem. Dzięki temu, na skórze człowieka w wybranym miejscu tworzy się plama, o barwie jasnoniebieskiej, z otoczką w odcieniu zielonym. Cała specyfikacja tej techniki polega na tym, że jeżeli przeciwnik dotknie owego pola, to zostanie poparzony. Jednak największymi obrażeniami będzie tutaj niemożność wykorzystywania Jutsu przez pewien czas, ponieważ plama chakry i jadu skorpiona wywołuje blokadę w kanalikach chakry.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: duże (drobne poparzenia, zablokowanie kanalików chakry)
Koszt chakry: 20.000, 5.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt ze skorpionami!

- Technika tylko dla Summona i posiadacza paktu!

- Przygotowanie plamy trwa 1 turę.

- Plamę na swoim ciele można utrzymać przez 5 tur, jednak trzeba płacić chakrę, aby nie zniknęła.

- Przeciwnik może zostać zaatakowany tylko jeżeli dotknie plamy bezpośrednio. W innym wypadku (np. atak kataną) technika nie ma efektu.

- Blokada kanalików chakry trwa 3 tury.

skorpiony

żaby

Offline

 

#24 2015-02-06 12:50:10

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA SUMMONJUTSU #5http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3805

http://img577.imageshack.us/img577/6954/ainouchi1.pnghttp://img211.imageshack.us/img211/816/ainouchi2.pnghttp://img211.imageshack.us/img211/7938/ainouchi3.pnghttp://img832.imageshack.us/img832/3200/ainouchi4.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Ai no Uchi (愛 の うち)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Proste NinJutsu, polegające na wydłużeniu języka. Dzięki owej technice Summon jest w stanie dosięgnąć przeciwnika, a następnie cisnąć nim w wybranym kierunku. Technika niekoniecznie nadaje się do boju, aczkolwiek wszystko zależy tutaj od wyobraźni używającego. Warto jednak zauważyć, iż atak językiem, który może osiągnąć nawet 15 metrów jest co najmniej zaskakujący, więc można wykorzystać to do przełamania bloku przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: 2.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla Summona!

- Szybkość techniki jest równa atrybutom Summona.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3812

http://i.imgur.com/PA4lr8D.pnghttp://i.imgur.com/rGHLqkh.pnghttp://i.imgur.com/IjnCU5s.pnghttp://i.imgur.com/t4UylWJ.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kaeru Kaeru no Jutsu (蛙変えるの術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Ciekawa technika, która może zaskoczyć niejednego człowieka. Użytkownik wprowadza chakrę potrzebną do Henge no Jutsu, a następnie zamienia wybrany cel w żabę. Przemiana nie jest długotrwała, nie niesie ze sobą jakichkolwiek negatywnych efektów (poza wspomnieniami), jednak nadaje się idealnie do tego, aby pobudzić wyobraźnię przeciwnika. Dzięki owemu Jutsu można przecież sprawić, aby ktoś natychmiastowo zaczął wysłuchiwać naszych poleceń. Jeżeli perspektywą ma być zamiana w płaza, to raczej zrobi wszystko...

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 18.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

- Powrót do normalnego stanu trwa ok. dwa dni. Medycy są w stanie szybciej odwrócić ten proces.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3813

http://i.imgur.com/d8IP0GI.pnghttp://i.imgur.com/Prir8cW.pnghttp://i.imgur.com/jlVi7aN.pnghttp://i.imgur.com/iG6X9YU.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gamagakure no Jutsu (蝦蟇隠れの術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika umożliwiająca łatwe infiltrowanie terenu wroga. Użytkownik chowa się w małej żabce, która połyka go całego. Stworzenie jednak nie przybiera na wadze, czy zwiększa swoje rozmiary. Żaba wygląda dokładnie tak samo, jak przed wykonaniem techniki. Może ona przemieszczać się na dowolne odległości, aby użytkownik pozostał niewykryty. Jutsu ot posiada tylko jedną wadę - jeżeli ktoś zaatakuje małe stworzenie, oberwiemy i my.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3817

http://i.imgur.com/afcvyUr.pnghttp://i.imgur.com/agTIibF.pnghttp://i.imgur.com/4GmfMou.pnghttp://i.imgur.com/3g0QmXF.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gamayudan (蝦蟇油弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Technika pomocnicza, mająca na celu stworzenie oleju, który użytkownik wypluwa ze swoich ust. Na początku tej techniki używający miesza chakrę z olejem, a następnie wydobywa go na światło dzienne. Technika ma wiele zastosowań. Może służyć do oblepienia przedmiotów o niewielkich rozmiarach, aby zahamować ich przemieszczanie, spowolnienia przeciwnika, albo wzmocnienia mocy płomienia. Możliwość wykorzystania zależy tutaj tylko od woli użytkownika.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 35 metrów)
Obrażenia: niewielkie
Koszt chakry: 15.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

- Szybkość Jutsu wyliczamy ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Olej może skleić niewielkie przedmioty, które występują w dużej ilości, na przykład kartki, niewielką broń miotaną.

- Jeżeli ofiara zostanie pokryta olejem na całym ciele, jej statystyki szybkość i reakcje spadają o 15 punktów. Olej oczywiście można zmyć, jednak trwa to 1 turę.

- Każda technika Katonu w połączeniu z Gamayudanem wzmacnia swoją siłę.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3806

http://i.imgur.com/bWe5lBA.pnghttp://i.imgur.com/1GGHrP3.pnghttp://i.imgur.com/cFrNyyX.pnghttp://i.imgur.com/SXbXT5N.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Zessenzan (舌戦斬)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Bardzo silna technika, choć jej specyfikacja nie należy do trudnych. Summon wypluwa z ust strumień wody, który jest maksymalnie skoncentrowany. Powstały atak wylatuje z ogromną prędkością w stronę przeciwnika, aby zniszczyć wszystko co znajduje się na jego drodze. Ze specyfikacji Jutsu wynika, iż taki atak jest bardzo silny. Nic dziwnego, że strumień może zniszczyć nawet stal, która znajduje się na jego torze lotu. Jednak to wspaniałe Jutsu posiada również jedną wadę - manewrowanie Zessenzanem jest bardzo trudne i momentami lepiej jest użyć go drugi raz, niż próbować przekierować na uciekającego przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 10.000 za użycie, 3.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko Summona!

- Szybkość techniki wyliczamy ze wzoru: 0,8 x Siła NinJutsu.

- Manewrowanie strumieniem jest bardzo żmudne i powolne, ponieważ traci ono połowę swojej szybkości. Warto więc użyć techniki drugi raz, zamiast zmieniać jej tor lotu.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3807

http://i.imgur.com/VHkpg9Q.pnghttp://i.imgur.com/qSI5FRq.pnghttp://i.imgur.com/fUYINLF.pnghttp://i.imgur.com/4sYT6aI.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Zessenbaku (舌戦縛)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu pomocnicze. Ma ono na celu wykryć przeciwników, którzy ukrywają się, np. sztuką kamuflażu. Summon wydłuża swój język, a następnie tworzy na nim bąble z cieczą dezaktywującą takie techniki. Następnie język wędruje w kierunku ukrywającej się osoby, aby owinąć ją i oblać płynem. Gdy to nastąpi, kamuflaż znika i przeciwnik staje się widoczny.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 70 metrów)
Obrażenia: niewielkie
Koszt chakry: 8.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko Summona!

- Szybkość techniki wyliczamy ze wzoru: 0,8 x Siła NinJutsu.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3808

http://i.imgur.com/KbJo0At.pnghttp://i.imgur.com/Fs7q94D.pnghttp://i.imgur.com/q806jXn.pnghttp://i.imgur.com/vQSu748.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Teppoudama(水遁・鉄砲玉)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Jutsu wykonywane jedynie przez wielkie Summony. Polega ono na złożeniu pojedynczej pieczęci, a następnie wypluciu pocisku wodnego zmieszanego z chakrą. Atak jest szybki, a jego moc pozwala na powalenie nawet największych stworzeń. Dzięki temu Teppoudama to tak przydatne Jutsu w wachlarzu żabich Summonów.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 100 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie:Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko Summona!

- Szybkość techniki wyliczamy ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Technikę może wykonać jedynie Summon o dużych gabarytach.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3809

http://i.imgur.com/yOBciGu.pnghttp://i.imgur.com/Pdmp4gU.pnghttp://i.imgur.com/u7JDPs9.pnghttp://i.imgur.com/r3QBRjs.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senpou: Fuuton Sunabokori(仙法・風遁砂埃)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-uzupełniający
Ranga: B
Żywioł: Fuuton

Opis:

Justu polegające na odwróceniu uwagi przeciwnika. Summon wytwarza strumień wiatru który uderza w podłoże. Chwilkę później wszystko w promieniu 20 metrów zostaje zasłonięte kurzem. Dzięki temu można odwrócić uwagę przeciwnika, a także przygotować się na dalszą część walki. Równie możliwa jest ucieczka, nagły atak, przywołanie Summonów. W zasadzie technika ta daje wiele możliwości, a co nią zrobi użytkownik, zależy wyłącznie od niego.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: Specjalna pieczęć (złączenie dłoni)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko Summona!

- Szybkość techniki wyliczamy ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu.

- Zasłona utrzymuje się przez 2 tury, następnie znika.

- Technika nie uda się, jeżeli nie ma odpowiedniego podłoża (piasek, pył, ziemia).

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3814

http://i.imgur.com/ugpK7oh.pnghttp://i.imgur.com/6Wtb963.pnghttp://i.imgur.com/kqSWB6L.pnghttp://i.imgur.com/5gt8MYi.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gamamise no Jutsu (寄せ・蝦蟇見世の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu polegające na przywołaniu żaby, która zmienia się w całkiem spory budynek. Jest to dom, niczym nie przypominający żabę. Umeblowanie domostwa jest dowolne i zależy jedynie od wyobraźni człowieka, jednak technika polega nie tylko na dekoracyjnych trikach. Jeżeli ktokolwiek wejdzie do budynku, to żaba może zmniejszyć swój rozmiar. Wtedy ofiara jest uwięziona na czas wybrany przez użytkownika.

Dane techniczne:

Zakres: miejsce przywołania
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 15.000 za użycie, 4.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: jak do Kuchiyose no Jutsu

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko posiadacza paktu!

- Przygotowanie domku trwa 3 tury.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3815

http://i.imgur.com/HAucMJ8.pnghttp://i.imgur.com/X8jQno7.pnghttp://i.imgur.com/Y0Yg7Di.pnghttp://i.imgur.com/lDRB4yP.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gama Hyourou (結界・蝦蟇瓢牢)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: maskujący
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu bardzo ciekawe. Polega ono na przywołaniu żaby, która może połknąć dowolną osobę, bądź przedmioty, maksymalnie o wielkości zbliżonej do człowieka. Gdy już do tego dojdzie, osoby zostają przeniesione do żołądka ropuchy, który staje się dla nich osobnym wymiarem. Znajduje się tam żrący kwas oraz wiele "wysepek", po których można się przemieszczać. Użytkownik może więc wciągnąć tutaj przeciwnika, pokonać go, a następnie przetransportować jego ciało do wybranego miejsca. Możliwości jest wiele, jak to w przypadku żabich NinJutsu.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: bardzo duże
Koszt chakry: 15.000 za użycie, 4.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: jak do Kuchiyose no Jutsu

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko posiadacza paktu!

- W żabie można znajdować się dowolnie długo, wszystko zależy od pokładów chakry użytkownika.

- Kwas rani nie tylko ofiarę, użytkownik również jest na niego podatny.

- Osoby znajdujące się w środku nie mogą zostać wykryte przez jakiekolwiek zmysły sensoryczne, czy nawet Kekkei Genkai pokroju Byakugana.

- To, czy przeciwnik zostanie pochłonięty przez żabę, zależy jedynie od tego, czy użytkownik go złapie.

- Z żołądka żaby tylko użytkownik może wyjść w dowolnym momencie (pod warunkiem, że akurat nie toczy walki). Przeciwnik natomiast ma dwie opcje: może pokonać użytkownika Jutsu, albo poczekać aż skończy mu się chakra.

- Ofiarę można maksymalnie więzić 10 tur.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3819

http://i.imgur.com/nlBmkoa.pnghttp://i.imgur.com/gi7UZgG.pnghttp://i.imgur.com/mW78XSz.pnghttp://i.imgur.com/DPW4bp8.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gamayu Endan (火遁・蝦蟇油炎弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Katon

Opis:

Technika bazująca na współpracy Summona z przywołującym. Użytkownicy składają do pieczęci. Następnie w idealnej synchronizacji żaba wypluwa olej zdolny do podpalenia, natomiast człowiek technikę ognia, która go podpala. W ten sposób powstaje ogromny płomienny pocisk, który mknie w stronę przeciwnika. Jutsu to jest w stanie spopielić nawet Summony, a więc jego moc jest ogromna. Technika nadaje się idealnie podczas walk przywołańców, albo gdy trzeba niszczyć budowla.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 15.000 za olej (Summon) + koszt techniki Kaotnu
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Baran (未, Hitsuji) -> Małpa [i](申, Saru) -> Dzik (亥, I) -> Koń (午, Uma) -> Tygrys (寅, Tora) [/i]

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika dla Summona i posiadacza paktu!

- Technika Katonu musi być przynajmniej rangi C.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,7 x Siła NinJutsu (posiadacza paktu).

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3820

http://i.imgur.com/YkfLeYl.pnghttp://i.imgur.com/GrmxWbP.pnghttp://i.imgur.com/KjgVinG.pnghttp://i.imgur.com/vkY0rF8.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gama Teppou (風遁・蝦蟇鉄砲)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Fuuton i Suiton

Opis:

Technika współpracy, która podobnie jak Gamayu Endan potrafi wyrządzić potężne szkody. Użytkownik siada na przywołanej żabie, a następnie wykonuje technikę Fuutonu. W tym samym momencie Summon wykonuje Jutsu Suitonu, co łączy je w Gama Teppou. Owa technika osiąga ogromną prędkość, a jej siła uderzeniowa jest w stanie odepchnąć wszystko, co znajduje się na jej drodze. Strumień wody jest również destruktywny dla wszelakich barier, ponieważ specyfikacja techniki została stworzona, aby przełamywać nawet najmocniejsze obrony, pokroju Shoutonu czy Mokutonu.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 20.000 (użytkownik) + 5.000 (żaba)
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika dla Summona i posiadacza paktu!

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,6 x Siła NinJutsu (posiadacza paktu).

- Użytkownik musi posiadać żywioł Fuuton.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3821

http://i.imgur.com/BvZFuk2.pnghttp://i.imgur.com/hveW7Ls.pnghttp://i.imgur.com/hveW7Ls.pnghttp://i.imgur.com/FYBt5Zg.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gama no abura baretto (風遁・がまの油バレット)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Żywioł: Fuuton

Opis:

Jutsu stawiające na współpracę między Summonem a człowiekiem. Użytkownicy wykonują razem dwie techniki: człowiek łączy element Fuutonu z żabim atakiem olejem. W ten sposób synchronizują obie techniki i powstaje bardzo silne Jutsu. Gama no abura baretto to po prostu pocisk wiatru i żabiego płynu, który leci prosto na przeciwnika. W czasie lotu twardnieje, dzięki czemu może zadać spore obrażenia. Jednakże służy on głównie do odwrócenia uwagi przeciwnika, bądź zniszczenia budynku, bo nie ukrywajmy, trafienie taką techniką nie należy do łatwych zadań.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 80 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 10.000 (użytkownik) + 10.000 (żaba)
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika dla Summona i posiadacza paktu!

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,7 x Siła NinJutsu (posiadacza paktu).

- Użytkownik musi posiadać żywioł Fuuton.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3810

http://i.imgur.com/pyTmvUu.pnghttp://i.imgur.com/DO6jTMr.pnghttp://i.imgur.com/SINUMzh.pnghttp://i.imgur.com/a6y3nO5.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senpou: Kawazu Naki (仙法・蛙鳴き)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-uzupełniający
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu mające na celu czasowe spacyfikowanie przeciwnika. Ową technikę wykonać mogą żabi Sage, którzy wykonują atak polegający na wzmocnieniu ich strun głosowych. Skrzek, który wtedy wydają, jest w stanie ogłuszyć przeciwnika, a nawet doprowadzić do częściowej utraty słuchu. Jednak najważniejsze jest to, że ofiara podczas kontaktu z techniką jest bezbronna.

Dane techniczne:

Zakres: krótki (do 15 metrów)
Obrażenia: duże
Koszt chakry: 30.000 (po 15.000 na żabę) za użycie, 5.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: specjalna pieczęć (klaśnięcie dłońmi)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla Summona!

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0,5 x Siła NinJutsu (Summonów).

- Ofiara jest bezbronna podczas kontaktu z dźwiękiem. Przeciwdziałanie temu Jutsu jest banalne - wystarczy zatkać czymś uszy..

- Po 2 turach przeciwnik jest ogłuszony i potrzebuje tury odpoczynku, aby wrócić do walki w pełnej krasie.

- Po 5 turach przeciwnik uszkadza sobie słuch. Potrzebna jest tutaj rehabilitacja (wizyta w szpitalu lub pomoc medyka).

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3816

http://i.imgur.com/d2mTYBH.pnghttp://i.imgur.com/2VPLMW7.pnghttp://i.imgur.com/JZOsV8R.pnghttp://i.imgur.com/HptIeE2.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gamaguchi Shibari (寄せ・蝦蟇縛り)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-uzupełniający
Ranga: A
Żywioł: brak

Opis:

Jutsu, które może przesądzić o wyniku walki. Użytkownik przywołuje i zamienia pomieszczenie w żołądek wielkiej żaby. Dzięki temu przeciwnik nie może się z niego uwolnić, chyba, że użyje ogromnej siły. Żabie więzienie jest w stanie pochłonąć przeciwnika, dzięki czemu zakończenie walki jest o wiele prostsze. Dodatkowo, jedynie potężne Jutsu są w stanie zniszczyć ścianę żołądka i uwolnić ofiarę.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 100 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 25.000 za użycie, 5.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: Wąż (巳, Mi) -> Dzik [i](亥, I) -> Szczur (子, Ne) -> Smok (辰, Tatsu) -> Dzik (亥, I) -> Smok (辰, Tatsu) -> Tygrys (寅, Tora)-> Specjalna pieczęć (dłonie złączone na ziemię)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla posiadacza paktu!

- Szybkość Jutsu wylicza się ze wzoru: 0,8 x Siła NinJutsu.

- Użytkownik może własną chakrą zmieniać kształt pomieszczenia. Taki zabieg kosztuje 10.000, ale daje ogromne możliwości, np. uwięzienia przeciwnika. Podczas jakiejkolwiek modyfikacji należy złożyć pierwszą pieczęć techniki i dotknąć podłoża dłonią.

- Aby wydostać się na powierzchnię trzeba użyć techniki co najmniej rangi A, o Sile Jutsu większej niż żabie więzienie.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3822

http://i.imgur.com/m87RuBN.pnghttp://i.imgur.com/NCBs2Sy.pnghttp://i.imgur.com/0JwzsqC.pnghttp://i.imgur.com/0qYlm26.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senpou: Goemon (仙法・五右衛門)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: Katon, Fuuton

Opis:

Jutsu, z którym nie chciałby zetknąć się żaden człowiek. Technika ta polega na współpracy Summonów z przywołującym. Dzięki ich synchronizacji, wypluwają jednocześnie technikę Katonu, Fuutonu, a także żabi olej. Ta mieszanka powoduje powstanie ogromnego płomienia, którego siła jest w stanie stopić w zasadzie wszystko na swojej drodze. Styczność z tym Jutsu w większym stopniu powoduje śmierć.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 120 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 50.000 z(20.000 dla użytkownika, po 15.000 dla żabich Sage)
Pieczęcie: specjalna pieczęć (złączenie dłoni)

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika dla Summona i posiadacza paktu!

- Szybkość Jutsu wylicza się ze wzoru: 0,8 x Siła NinJutsu (użytkownika).

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3811

http://i.imgur.com/Z1xujbr.pnghttp://i.imgur.com/hh0s064.pnghttp://i.imgur.com/WiD22jq.pnghttp://i.imgur.com/kxry0Fj.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Magen: Gamarinshou (魔幻・蝦蟇臨唱 )
Klasyfikacja: GenJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: brak

Opis:

Jedno z najsilniejszych GenJutsu na świecie. Polega ono na tym, że Summony zaczynają śpiewać melodię o różnych intonacjach głosu. Dzięki temu przeciwnik wpada w GenJutsu, w którym żaby mogą zrobić z nim wszystko. Dostępne jest torturowanie, rozmowa, osłabianie przeciwnika, a nawet zabicie go. W przypadku owej iluzji, jeżeli ofiara poniesie podczas niej śmierć, zginie również naturalnie.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 40.000 (po 20.000 na żabę) za użycie, 10.000 za turę utrzymania (po 5.000 na żabę)
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany pakt z żabami!

- Technika tylko dla Summona!

- Przygotowanie GenJutsu trwa 3 tury. Żaby muszą siedzieć nieruchomo na ramionach przywołującego. Wystarczy jeden atak, aby cała chakra i przygotowanie zniknęły.

żaby

Całe SummonJutsu gotowe, nie ma za co ;>

Offline

 

#25 2015-02-27 15:11:51

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA TAIJUTSU - SUTOKARIKI


http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3620

http://i.imgur.com/S0i1TkV.pnghttp://i.imgur.com/Irz3Vwz.pnghttp://i.imgur.com/HrXvisX.pnghttp://i.imgur.com/WHlW4ba.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Sōshuriken no Jutsu (操手裏剣の術)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Wymagany styl: Sutokariki

Opis:

Dość banalna, chociaż interesująca technika. Polega ona na wzmocnieniu celności użytkownika. Dzięki temu, że przyczepia on stalowe linki do broni, którą zamierza wyrzucić, może lepiej przymierzyć się do zaatakowania. Prawda o całym Jutsu jest taka, że znacznie zwiększa ono szansę na trafienie przeciwnika. Z pozoru prosta technika z rangi D, jednakże w rękach prawdziwego specjalisty może nawet zakończyć walkę. Wystarczy odpowiednie trafienie, nawet najmniejszym shurikenem.

Dane techniczne:

Zakres: długość linki
Obrażenia: brak
Siła ataku: 0.2 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki potrzebna jest broń i linki, które stanowią o zasięgu Jutsu.

- Maksymalnie można kontrolować dwie bronie o dużych gabarytach (np. duży shuriken) bądź cztery o małych rozmiarach (np. kunai).

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3630

http://i.imgur.com/fmuK8d4.pnghttp://i.imgur.com/WuJZyZd.pnghttp://i.imgur.com/we5FfMV.pnghttp://i.imgur.com/T1VRJTx.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Sakura Fubuki no Jutsu (桜吹雪の術)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Sutokariki

Opis:

Technika polegająca na wyrzucenia w przeciwnika kilkunastu "kunaiów z niespodzianką". Gównym zamiarem owego Jutsu nie jest trafienie przeciwnika - wystarczy, aby broń znalazła się w jego pobliżu. Kiedy ofiara zorientuje się, że atak nie polegał na wyłącznym zranieniu, nadciąga druga część. Dalszy zamiarem użytkownika jest zdetonowanie naraz wszystkich notek wybuchowych. Siła techniki zależy głównie od ilości notek wybuchowych. W dobrych rękach to proste Jutsu może nawet zabić grupę osób. Wystarczy jedynie odpowiednio się przygotować.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 40 metrów)
Obrażenia: zróżnicowane (od średnich po duże, zależy od ilości notek)
Siła ataku: znikoma
Szybkość ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki potrzebne są kunaie z notkami wybuchowymi w ilości co najmniej 10..

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3631

http://i.imgur.com/4S1Rocc.pnghttp://i.imgur.com/eKGZAQV.pnghttp://i.imgur.com/01kg71k.pnghttp://i.imgur.com/ObSLqwl.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Shihōhappō Shuriken (四方八方手裏剣)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Sutokariki

Opis:

Jutsu łączące ze sobą kilka aspektów. Podczas jego wykonywania można zadać ogromne obrażenia przeciwnikowi, a zarazem się ukryć. jak więc to wygląda? Użytkownik musi stworzyć mnóstwo replik, a następnie wykonać razem z nimi rzuty bronią w przeciwnika. Zmasowany atak potrafi dosłownie zmieść ofiarę z ziemi, nie pozostawiając po niej nic, oprócz krwawej plamy. Chociaż specyfikacja tego Jutsu nie jest skomplikowana, w zupełności wystarczy ono do zakończenia walki. Co więcej, zakres owej techniki jest na tyle spory, że można nim potraktować dużą grupę przeciwników, a otrzyma się i tak dobre rezultaty.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 40 metrów)
Obrażenia: zróżnicowane (wszystko zależy od ilości trafień bronią)
Siła ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika wymaga stworzenia klonów i posiadania broni, którą rzuca się w przeciwnika.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3642

http://i.imgur.com/MuVEFtA.pnghttp://i.imgur.com/eARlM8r.pnghttp://i.imgur.com/0nkJBTL.pnghttp://i.imgur.com/EzfAM4m.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Sōfūshasan no Tachi (操風車三ノ大刀 )
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Sutokariki

Opis:

Proste Jutsu, przynajmniej pod względem technicznym. Użytkownik powinien wyrzucić naraz kilka broni, a następnie dzięki linkom kontrolować ich trajektorię lotu. Z pozoru banalna technika, jest piekielnie trudna do wykonania. Potrzeba naprawdę doskonale rozwiniętych zmysłów, aby dało się wykonać to Jutsu. Jednakże nagroda jest odpowiednia - umiejętne korzystanie z tej techniki praktycznie zawsze da efekt. Najczęściej jest to uwięzienie przeciwnika, jednakże może przydarzyć się coś innego.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 40 metrów)
Obrażenia: brak
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Potrzeba co najmniej czterech egzemplarzy małej broni ninja (np. kunaiów) i linek, aby technika zakończyła się pomyślnie.

- Do wykonania Jutsu potrzeba co najmniej 80 reakcji.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3645

http://i.imgur.com/TnkLlTS.pnghttp://i.imgur.com/6sH3dOR.pnghttp://i.imgur.com/C1ORqct.pnghttp://i.imgur.com/2ZK2eaE.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Bunshin Taiatari (分身体当たり)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Wymagany styl: Sutokariki

Opis:

Bardzo niebezpieczna technika, która może pozbawić przeciwnika przytomności. Użytkownik musi korzystać z pomocy co najmniej dwóch materialnych klonów. Dzięki pomocy towarzyszy wyrzuca jedną z replik tak, aby trafiła ona bezpośrednio przeciwnika. Szybkość wyrzutu oraz cała specyfikacja techniki zazwyczaj tak dziwią ofiary, że Bunshin Taiatari niesie ze sobą ogromną skuteczność. Oczywiście podczas samej techniki można skorzystać z broni, aby jeszcze bardziej zranić przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: duże
Obrażenia: brak
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki potrzebne są materialne klony.

- Jeżeli przeciwnik zostanie trafiony frontalnie tym Jutsu, traci przytomność na dwie tury.

Sutokariki
inne style walki

Offline

 

#26 2015-03-01 18:00:50

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA TAIJUTSU - ŌKASHŌhttp://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3623

http://i.imgur.com/EANUuJ7.pnghttp://i.imgur.com/xhLgM7r.pnghttp://i.imgur.com/whGKdR2.pnghttp://i.imgur.com/WjrLFz3.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Tsūtenkyaku (痛天脚)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Ōkashō

Opis:

Technika z pozoru prosta, chociaż jej wykonanie może sprawić problemy niejednemu użytkownikowi TaiJutsu. Aby ją wykonać, trzeba bowiem posiadać ogromną zdolność skupiania chakry. Jedynie dzięki niej użytkownik jest w stanie włożyć chakrę do swojej nogi, a następnie wykonać kopniaka w wybrany cel. Centralne zderzenie z tym Jutsu może spowodować tylko jedno - zmiażdżenie wszystkich kości. Jednakże nawet jeżeli użytkownik nie trafi, to fala uderzeniowa potrafi oszołomić przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: okrąg o promieniu 2 metrów
Obrażenia: zróżnicowane (w przypadku bezpośredniego trafienia - śmierć, natomiast gdy ofiara znajduje się w centrum rażenia, zostaje ogłuszona)
Siła ataku: 2.5 * Siła
Szybkość ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: 8.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Obrażenia zależą od miejsca, gdzie uderzy technika. Jeżeli jest to ciało, to ofiara zostaje zmiażdżona i czeka ją śmierć. W przypadku znajdowaniu się w polu rażenia, jest ona oszołomiona przez dwie tury.

- Aby wykonać to Jutsu wymagane jest minimum 100 punktów kontroli chakry.

- Siła tej techniki nie zależy od Siły TaiJutsu, lecz od Siły użytkownika. Jest to związane ze specyfikacją stylu walki, pod który podlega - Ōkashō.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3624

http://i.imgur.com/sVEgrEK.pnghttp://i.imgur.com/LBh5ojV.pnghttp://i.imgur.com/w44xi86.pnghttp://i.imgur.com/uQ4qVw6.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōwan (桜花衝)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Ōkashō

Opis:

Technika pokrewna do Tsūtenkyaku. Podczas jej wykonywania użytkownik skupia chakrę w pięści, a następnie uderza nią w podłoże. Dzięki temu może on zaatakować ze znacznie wzmocnioną siłą. Uderzenie jest tak potężne, że może ono połamać nawet najwytrzymalszych ninja. Centralne trafienie oczywiście jest jednoznaczne ze śmiercią, aczkolwiek już sama fala uderzeniowa może wprawić przeciwnika w osłupienie. Oczywiście siła nie jest wszystkim, ponieważ bez odpowiedniej prędkości trafienie w przeciwnika jest wręcz niemożliwe.

Dane techniczne:

Zakres: okrąg o promieniu 2 metrów
Obrażenia: zróżnicowane (w przypadku bezpośredniego trafienia - śmierć, natomiast gdy ofiara znajduje się w centrum rażenia, zostaje ogłuszona)
Siła ataku: 2.5 * Siła
Szybkość ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: 8.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Obrażenia zależą od miejsca, gdzie uderzy technika. Jeżeli jest to ciało, to ofiara zostaje zmiażdżona i czeka ją śmierć. W przypadku znajdowaniu się w polu rażenia, jest ona oszołomiona przez dwie tury.

- Aby wykonać to Jutsu wymagane jest minimum 100 punktów kontroli chakry.

- Siła tej techniki nie zależy od Siły TaiJutsu, lecz od Siły użytkownika. Jest to związane ze specyfikacją stylu walki, pod który podlega - Ōkashō.

                                               
Wnosiłbym o zmienienie nazwy stylu walki z "Oukashou" na "Ōkashō". W tym temacie, dziękuję
Sutokariki, Ōkashō
Kiku

Ostatnio edytowany przez Ikkyo (2015-03-01 18:03:41)

Offline

 

#27 2015-03-02 18:20:27

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA TAIJUTSU - KUIKKUFITO I KATANA NO TATAKAI


http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3628

http://i.imgur.com/xeq9C1e.pnghttp://i.imgur.com/rcLJvsS.pnghttp://i.imgur.com/CWYtf0W.pnghttp://i.imgur.com/eDcpvG8.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Hayabusa Otoshi (ハヤブサ落とし)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Dane Jutsu polega na złapaniu przeciwnika w locie tak, aby nie mógł ruszać swoim ciałem. Bardzo ważna jest tutaj siła - jeżeli przeciwnik posiada jej więcej niż użytkownik, to Hayabusa Otoshi się nie powiedzie. Jednakże w przypadku pozytywnym, ofiara takiego zabiegu powinna zostać obezwładniona. Dzięki temu Jutsu przeciwnik spada na ziemię. Jeżeli używający odpowiednio nakieruje cel, to może dojść nawet do złamania karku, wstrząsu mózgu. Wszystko zależy od sprawności ataku i wytrzymałości przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: zróżnicowane (w zależności od ataku może nastąpić ogłuszenie, a w nawet przypadkach śmierć)
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- W zależności od ataku, sprawności wykonania, wytrzymałości przeciwnika i jego przeciwdziałań, zachodzą różne obrażenia. Od potłuczenia, przez ogłuszenie aż do śmierci.

- Technika może ogłuszyć przeciwnika na dwie tury, jeżeli ten przeżyje atak.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3629

http://i.imgur.com/JaeaRHT.pnghttp://i.imgur.com/0RkFymT.pnghttp://i.imgur.com/C2prjfS.pnghttp://i.imgur.com/B1T5hAN.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Bunshin Kaiten Kakatou Otoshi (分身回転かかと落とし)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Technika współpracy, polegająca na wykonaniu kombinacji ciosów. Użytkownik dzięki replikom odwraca uwagę przeciwnika, a następnie wykonuje skok do góry. Klony powtarzają tą czynność, a potem cała gromada spada na przeciwnika, atakując go kopniakami. Siła ataku jest całkiem spora, a dodatkowo zaskoczenie, które może wywołać używający, potrafi przesądzić o wyniku walki. Jutsu jest z pewnością urozmaiceniem prostego starcia fizycznego, a przemyślane użycie Bunshin Kaiten Kakatou Otoshi powinno co najmniej zmienić sytuację w starciu.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: średnie (potłuczenia, możliwe małe złamania, a nawet ogłuszenie)
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki są potrzebne materialne klony w ilości co najmniej trzech.

- Technika może ogłuszyć przeciwnika na turę.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3638

http://i.imgur.com/2o2IWd9.pnghttp://i.imgur.com/31rL42t.pnghttp://i.imgur.com/smqG1tK.pnghttp://i.imgur.com/ILNupjT.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Uzumaki Naruto Rendan (うずまきナルト連弾)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Jutsu fizyczne, wymagające stworzenia materialnych klonów. Repliki i użytkownik zajmują przeciwnika tak, aby ten nie dostrzegł ciosu wybijającego go w powietrze. Gdy cała gromadka spełni swoje zadanie, użytkownik wyskakuje, aby wykonać ostateczny cios. Jest nim mocny kopniak, który ma za zadanie wbić ofiarę w glebę. Jeżeli oponent uderzy o twardą posadzkę, walka może zostać zakończona przez zemdlenie, czy nawet połamanie kilku kości.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: średnie (ciosy nie zadają poważnych obrażeń, jednakże uderzenie o podłoże może już takowe wywołać)
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki są potrzebne materialne klony w ilości co najmniej czterech.

- Technika może ogłuszyć przeciwnika na turę.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3639

http://i.imgur.com/0R5FH4e.pnghttp://i.imgur.com/WhWHhpl.pnghttp://i.imgur.com/y3jAjsS.pnghttp://i.imgur.com/EqhNHbP.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Tarenken (多連拳)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Tarenken to prosta technika, mogąca jednakże bardzo zmylić przeciwnika. Użytkownik wykonuje szybkie wymachy ręką, które potrafią omamić nawet najbardziej wyszkolonego ninję. Dzięki tej przymiarce używający jest w stanie wykonać silny cios, który trafia w przeciwnika jak w masło. Oczywistym jest to, iż taki atak nie zawsze się powiedzie, jednakże taka kombinacja ma zwyczajnie większe szanse niż proste uderzenie.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: jak po normalnym uderzeniu
Siła ataku: 0.5 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.8 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- brak

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3640

http://i.imgur.com/zppTeo1.pnghttp://i.imgur.com/IBm2IVx.pnghttp://i.imgur.com/XfmmpvC.pnghttp://i.imgur.com/6btuLUX.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Shishi Rendan (獅子連弾)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Technika polegająca na wybiciu przeciwnika w powietrze. Dzięki temu użytkownik może podskoczyć i znaleźć się tuż za ofiarą całego Jutsu. Po takim zabiegu korzystający najzwyczajniej w świecie zaczyna okładać przeciwnika pięściami i nogami. Trwa to tuż do momentu, w którym oponent jest blisko ziemi. Wtedy to użytkownik wykonuje najsilniejszy kop, który ma wbić ofiarę w podłoże. Jeżeli te jest odpowiednio twarde, może dojść nawet do zgonu ofiary.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: duże (odpowiednia kombinacja wywołuje co najmniej ogłuszenie, mogąc doprowadzić nawet do śmierci.
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika może ogłuszyć przeciwnika na dwie tury.

- Do wykonania techniki potrzebna jest znajomość Konoha Kage Buyou.

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3641

http://i.imgur.com/BepBSiq.pnghttp://i.imgur.com/ycRPLF5.pnghttp://i.imgur.com/pBJUcLL.pnghttp://i.imgur.com/gHsYfem.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Tarenkyaku (多連脚)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Kuikkufīto

Opis:

Jutsu ofensywne, podobne do swojej krewniaczki - Tarenken. Technika polega na wykonaniu szybkich ataków, jednakże przy pomocy nogi. Ruchy są tak szybkie, że dzięki temu powstaje wizja kilku kończyn. Dzięki tej prędkości unik jest bardzo trudny i jedynie wyspecjalizowani ninja są w stanie nie zostać trafieni. Jeżeli chodzi zaś o obrażenia, to te są całkiem spore. Taki atak na pewno może przełamać blok przeciwnika, albo nawet wystawić go na kilka następnych ciosów, które w kombinacji mogą doprowadzić do przechylenia szali zwycięstwa na stronę użytkownika.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: jak po kopniaku o danej sile
Siła ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- brak

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3634

http://i.imgur.com/DowTSaU.pnghttp://i.imgur.com/OgbUNfn.pnghttp://i.imgur.com/uOzgEEK.pnghttp://i.imgur.com/ga9zzw3.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kuro Tatsumaki (黒竜巻 )
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: B
Wymagany styl: Katana no tatakai

Opis:

Technika współpracy. Polega ona na równoczesnym ataku trzech osób. Siadają one sobie na karkach, a następnie zaczynają wykonywać szybkie obroty w jedną stronę. Dzięki temu powstają małe "tornada", które w rzeczywistości są tylko szponami obracającymi się z diabelną prędkością. Technika jest o tyle niebezpieczna, że nawet najmniejsze zetknięcie z nią może spowodować śmierć. Jeżeli chodzi zaś o stronę techniczną, to jej wykonanie należy do prostych. I te dwie zalety doskonale ukazują wspaniałość owego Jutsu.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: rany cięte
Siła ataku: 0.7 * Siła TaiJutsu
Szybkość ataku: 0.6 * Siła TaiJutsu
Koszt chakry: brak
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki potrzebna są szpony.

- Jutsu da się wykonać samodzielnie, jednakże traci ono wtedy 50% swoich statystyk. Do poprawnego Jutsu potrzebni są dwaj partnerzy bądź materialne klony.

- Technikę musi znać tylko jedna osoba z wykonujących (stoi ona na dole "wieży ludzkiej") - reszta powinna posiadać tylko broń.

                   
Tai gotowe ;>

Offline

 

#28 2015-06-05 10:37:21

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

AKTUALIZACJA ELEMENTU WIATRU Dhttp://i.imgur.com/5mE4tIC.pnghttp://i.imgur.com/NuJm1KR.pnghttp://i.imgur.com/cUGyun6.pnghttp://i.imgur.com/mHHc6J0.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Fūsajin no Jutsu (風砂塵の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: D
Żywioł: Fūton

Opis:

Prosta technika elementu wiatru, polegająca na wytworzeniu strumienia powietrza. Do jej wykonania potrzebny jest wachlarz, który za sprawą machnięcia i chakry uruchamia mechanikę techniki. Powstałe powietrze odbija wszelakie bronie lecące w przeciwnika, a zarazem utrudnia mu przemieszczanie się (na czas trwania techniki). Wiatr bowiem porusza kurz, piasek, i inne sypkie substancje, które zostaję umieszczone na wszelakich gałęziach, co zwyczajnie sprawia, że trudno się na nich utrzymać. Poza tym, technika ma małe możliwości bojowe - udaje jej się jedynie wywrócić ofiarę.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 15 metrów)
Obrażenia: niewielkie
Koszt chakry: 3.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Do wykonania techniki niezbędny jest wachlarz.

- Jutsu, chociaż posiada małe zdolności ofensywne, idealnie nadaje się do odbijania wszystkich rodzajów broni, która zostaje rzucona w przeciwnika. Ilość nie ma tutaj znaczenia.

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0.6 x Siła NinJutsu.

* * * * *http://i.imgur.com/3P84OzQ.pnghttp://i.imgur.com/Fdyn1SF.pnghttp://i.imgur.com/lpF6D13.pnghttp://i.imgur.com/K658nPo.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Renkūdan  (練空弾)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: D
Żywioł: Fūton

Opis:

Technika polegająca na wytworzeniu wietrznego pocisku, który wydmuchuje się z ust. Chakra zaraz przybiera formę naboju, który mknie w kierunku wybranym przez użytkownika. Samo jutsu nie jest specjalnie skomplikowane - nie potrzeba nawet do niego pieczęci. Wytworzona otoczka z chakry jest małej wielkości, ma może półtora metra długości i metr szerokości. Jednak mimo tego, jeżeli zostanie wytworzona przez większy obiekt, np. Summona, bardzo zyskuje na sile.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 50 metrów)
Obrażenia: niewielkie
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: Brak

Dodatkowe informacje:

- Technika w połączeniu z Konbi Henge zyskuje na sile. Jest wtedy porównywalna z przeciętną techniką rangi B (obrażenia duże).

- Szybkość techniki wylicza się ze wzoru: 0.6 x Siła NinJutsu.

Offline

 

#29 2015-06-09 14:52:48

Hiroshi

Martwy

19345760
Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 527
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

http://img137.imageshack.us/img137/1277/soushuuha1.pnghttp://img513.imageshack.us/img513/3374/soushuuha2.pnghttp://img502.imageshack.us/img502/3903/soushuuha3.pnghttp://img153.imageshack.us/img153/5479/soushuuha4.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Soushuuha
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ:  Ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Brak

Opis:

Użytkownik tego Jutsu łączy kunai'e nićmi chakry, dzięki czemu steruje nimi z większą szybkością i dokładnością. Minusem jest to, że jeśli kunai'e uderzą w jakiś cel, nie nadają się już do użytku.

Dane techniczne:

Zakres: W zależności od długości linek chakry.
Obrażenia: Średnie (takie jak po ciosie kunai'em)
Koszt chakry: 1.500 za kunai'a; 800 za kolejnego
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Kunai'e za pomocą tego jutsu są o połowę szybsze niż normalnie.

- Podstawowa długość linki wynosi 15 metrów. Każde dodatkowe dwa metry kosztują 500 chakry.Voice || Yasuhiko || Kazuhiko || Haruhiko || Ubiór

http://i.imgur.com/pmMguWr.png

Mówię || Myślę || Szepczę || Krzyczę

Offline

 

#30 2015-06-09 16:25:47

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

@UP, Hiro, jak apdejtujesz to z głowa. Przede wszystkim, zapomniałeś o szybkości techniki. Proponuję: 0.6 x Siła Nin.

Offline

 

#31 2015-06-09 16:36:52

Hiroshi

Martwy

19345760
Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 527
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Co do tego Ikkyo, chciałem wspomnieć, że jest już statystyka zwana: Szybkość Broni Miotanej która podaje nam taki wzór: siła*szybkość/2. Technika ta jedynie zwiększa szybkość broni miotanej o 0.5 zmieniając wzór szybkości Kunai na: siła*szybkośc/2*0.5. Przynajmniej ja tak odbieram tę technikę Poza tym, admini zadecydują.Voice || Yasuhiko || Kazuhiko || Haruhiko || Ubiór

http://i.imgur.com/pmMguWr.png

Mówię || Myślę || Szepczę || Krzyczę

Offline

 

#32 2015-06-28 03:15:52

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

~eSki Suiton~
Zdjęcia będą; póki co mechanika.Informacje ogólne:

Nazwa: Mizu Kawarimi (水変わり身)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: S
Żywioł: Suiton

Opis:

Jedna z najpotężniejszych technik defensywnych, pozwalająca na uniknięcie wszelkich obrażeń fizycznych. Użytkownik Mizu Kawarimi jest zdolny do błyskawicznej przemiany swego ciała w wodę, by następnie równie szybko móc odzyskać pierwotną formę. Jutsu umożliwia więc natychmiastowy, często zupełnie niespodziewany kontratak. Mizu Kawarimi, w przeciwieństwie do klasycznej techniki podmiany, nie wymaga żadnych pieczęci, co stanowi jej kolejną, bezcenną zaletę.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 35.000 za przemianę w wodę, 5.000 za pozostanie w tym stanie przez turę
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 530

- Szybkość przemiany w wodę jest natychmiastowa, zaś powrotu obliczamy ze wzoru 0,8 * Siła NinJutsu

                                             

Informacje ogólne:

Nazwa: Dai Bakusui Shouha (大爆水衝波)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny/przygotowawczy (dałbym raczej samo przygotowawczy)
Ranga: S
Żywioł: Suiton

Opis:

Technika stanowi silniejszą wersję Bakusui Shouha, choć o ograniczonym zasięgu. Dzięki niej użytkownik dosłownie wypluwa ogromne ilości wody, która zalewa cały pobliski obszar. Tutaj jednak pojawia się zmiana, względem oryginału, bowiem ciecz nie spoczywa tylko w miejscu, lecz formuje gigantyczną półkulę, w której zostają zamknięci wszyscy będący w polu rażenia jutsu. Osoby te są zmuszone do szybkiej reakcji - w innym wypadku czeka ich śmierć spowodowana brakiem tlenu.

Dane techniczne:

Zakres: ogromny (do 5 km²)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 35.000 za przemianę w wodę, 5.000 za pozostanie w tym stanie przez turę
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 600

- Szybkość techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

                                             

Informacje ogólne:

Nazwa: Suishōha (水遁・水衝波)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny/ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Suiton

Opis:

Suishōha dzieli się na dwa etapy, przez co można sklasyfikować ją zarówno jako technikę defensywną, jak i ofensywną. Pierwsza faza jutsu polega na utworzeniu wirującego słupa wody, na którego szczycie unosi się użytkownik. Tornado ma wymiary czterdziestu metrów wysokości oraz średnicę wynoszącą osiem metrów. Jego podstawową cechą jest to, że porusza się w kierunku dowolnie wybranym przez twórcę, niosąc za sobą ogromne zniszczenia. Druga faza zaś, należy już do typowo ofensywnych. Ninja bowiem wysyła z utworzonego wcześniej słupa, dowolną ilość, kilkunastometrowych fal, zdolnych zmieść budynek z powierzchni ziemi.

Dane techniczne:

Zakres: tornado bez limitu, fale do 60 metrów
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 40.000 za utworzenie tornada, 10.000 za utrzymanie przez turę, 10.000 za każdą falę
Pieczęcie: złożenie razem dłoni

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 500

- Szybkość tornada: 0,5 * Siła NinJutsu

- Szybkość fal: 0,6 * Siła NinJutsu

                                             

Informacje ogólne:

Nazwa: Mizukiri no Yaiba (水斬りの刃)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: Suiton

Opis:

Choć technika posiada tak wysoką rangę, jej działanie nie należy do skomplikowanych. Użytkownik tworzy przy jej pomocy wodny miecz o długości ostrza wynoszącej 60 centymetrów. Wytrzymałość broni może równać się najtwardszym materiałom na ziemi, zaś jej ostrość podlega regulacji stwórcy. Ponieważ do wykonania jutsu nie są wymagane żadne pieczęcie, jest ono zabójczo użyteczne zarówno do przeprowadzenia niespodziewanego ataku, jak i w przypadku potrzeby szybkiej obrony.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 10.000 za stworzenie miecza, 5.000 za turę utrzymania
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 480

- Szybkość tworzenia ostrza: 0,8 * Siła NinJutsu

- Wytrzymałość ostrza: 1,5 * Siła NinJutsu


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#33 2015-07-14 20:57:33

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=3497 <- technika powinna zostać usunięta, jest już umka na tej bazie

Offline

 

#34 2015-09-03 14:37:48

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

KIBAKU NENDO[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Nendo Bunshin (粘土分身)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący / wiążący / ofensywny
Ranga: C -> B
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

Kolejne jutsu z wachlarza technik klonujących. W tym przypadku klon nie potrafi jednak korzystać z własnych zasobów chakry, co uniemożliwia mu walkę z użyciem technik. Jego zaletą jest jednak to, że zachowuje wszystkie statystyki pierwowzoru, a użyta do jego stworzenia glina potrafi zmylić nawet oko uzbrojone w Sharingana. Jedynie czujna obserwacja użytkowników Byakugana oraz wyczulony węch Inuzuka są w stanie rozpoznać podstęp.
Kiedy ciało glinianego tworu dosięgnie zabójczy cios, w momencie twardnieje, więżąc w sobie kończynę napastnika. Możliwe jest również nasycenie lepionego ciała eksplodującą chakrą, co czyni go zasadzką jeszcze bardziej niebezpieczną.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak | duże, nawet utrata uwięzionej kończyny (w przypadku wybuchowej wersji)
Koszt chakry: 12.000 | 20.000 (w przypadku wybuchowej wersji)
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagane opanowanie umiejętności Kibaku Nendo poziom 2.

- Siła wybuchu oraz zasięg kontroli właściwe dla poziomu drugiego.

- Każdy wybuch musi być poprzedzony jednoręczną pieczęcią konfrontacji - Tairitsu no In ("対立の印").

- Siła wiązania równa 0,6 * Siła NinJutsu użytkownika.

- Gracz, który zostanie uwięziony, może się wyrwać, jeżeli jego siła przekracza siłę wiązania.


[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Shī Tsū Doragon (C2ドラゴン)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzące / ofensywne
Ranga: C -> B
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

W wyniku złożenia przez użytkownika dwóch dłoni razem, udaje mu się stworzyć olbrzymiego smoka, mogącego pomieścić na swym grzbiecie nawet kilkanaście osób. Umożliwia on nie tylko podniebne podróże z szybkością właściwą dla tego poziomu umiejętności specjalnej, ale także wyprowadzanie ataków z powietrza. Pobierając glinę ze swego ciała, smok może storpedować przeciwnika przy pomocy długich na dwa metry smoków bojowych lub zasypać bombami.

Dane techniczne:

Zakres: duży
Obrażenia: duże, odpowiadające rodzajowi użytej gliny (poziom drugi)
Koszt chakry: 50.000
Pieczęcie: Stworzenie wymaga połączenia dwojga ust.

Dodatkowe informacje:

- Wymagane opanowanie drugiego poziomu umiejętności Kibaku Nendo.

- Glina z ogona pozwala na stworzenie trzech bojowych smoków, co skutkuje zmniejszeniem jego szybkości o 20%. W następnej kolejności wykorzystuje się glinę tworzącą łapy smoka, co wreszcie doprowadzi do nieruchomego zawieszenia w powietrzu. Każda para kończyn pozwala na ulepienie jednego smoka bojowego. Pozbawienie smoka skrzydła pozwala na stworzenie ostatniej torpedy, po czym smok bezwładnie spada na ziemię.

- Szybkość torpedy rośnie do 0,7 * Siła NinJutsu. Zasięg kontroli wynosi właściwe dla tego poziomu 120 metrów, jednak możliwe jest obranie celu na bardziej odległym obszarze. Uniemożliwia to jednak swobodne sterowanie – smok nie może zmienić toru lotu.

- Możliwe jest również zbombardowanie pewnego obszaru, w tym przypadku także przy wykorzystaniu gliny tworzącej wielkiego smoka. Każde 50 min jest równoważne jednej smoczej torpedzie, konsekwencje zostały opisane wcześniej. Jeżeli użytkownik nie sprowokuje eksplozji, po odczekaniu jednej tury bomby zakopują się pod ziemię, tworząc pole minowe.

- Samo ciało smoka może ulec eksplozji. Zasięg wybuchu sięga nawet 20 metrów.

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Shī Surī
Klasyfikacja: NinJutsu   
Typ: ofensywny
Ranga: B -> A
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

Technika oparta na jednej z najbardziej niebezpiecznych rodzajów gliny. Jej potencjał jest ogromny. Może zostać użyta zarówno do celów ofensywnych, jak i do artystycznego wyrażenia siebie w akcie deformacji środowiska. Użytkownik tworzy sporych rozmiarów figurkę przez złączenie dwóch otworów gębowych ze sobą. Dzieło to może zostać powiększone, by w końcu nastąpiła eksplozja, pożerająca wszystko wokoło.

Dane techniczne:

Zakres: ogromny – promień wybuchu sięga kilometra
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry:
Stworzenie figurki: 30.000
Powiększenie: 10.000
Detonacja: 5.000
Pieczęcie: Konieczność złączenia dwóch aparatów gębowych ze sobą na okres jednej tury.

Dodatkowe informacje:

- Wymagana opanowana umiejętność Kibaku Nendo poziom trzeci.

- Figurka może zostać stworzona na długo przed planowanym wybuchem.

- Szybkość spadania jest stała = 200

- Siła eksplozji szacowana jest na 1,5 * Siła NinJutsu w promieniu pierwszych 100 metrów od epicentrum, 1,4 dla kolejnych itp. Aż do 0,5 * Siła NinJutsu przy najdalszych obszarach - 1km

Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2015-09-11 13:56:31)

Offline

 

#35 2015-09-14 12:34:27

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Jibaku Bunshin (自爆分身)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny, tworzący
Ranga: B
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

Technika oparta na cienistych klonach, podobna być może do Nendo Bunshina. Różnicą, dość znaczącą, jest jednak fakt, że w tym przypadku sobowtór nie powstaje jako gliniany twór, ale dopiero kiedy Kage Bunshin spożyje część swojej wybuchowej gliny. Wtedy to, pod wpływem chakry, następuje gwałtowny rozrost gliny w jego wnętrzu, co doprowadza do detonacji.

Dane techniczne:

Zakres: wybuch sięga 100 metrów
Obrażenia: bardzo duże (właściwe dla trzeciego poziomu umiejętności specjalnej)
Koszt chakry: koszt stworzenia klona + 25.000 za detonację
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany opanowany trzeci poziom umiejętności Kibaku Nendo oraz Kage Bunshin no Jutsu.

- Po zjedzeniu gliny przez klona, najdalej w kolejnej turze następuje jego detonacja.

- Szybkość detonacji wynosi 0,6 * Siła NinJutsu.


[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Shī Fō Karura (C4カルラ)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

Śmiertelnie niebezpieczna technika, która może stanowić zagrożenie zarówno dla oponentów, jak i (nieostrożnie użyta) dla samego użytkownika. Ninja przeżuwa przez chwilę glinę w swoich ustach, by następnie wypluć jej olbrzymie ilości. Tworzy ona kolosa na wzór swojego twórcy, który następnie pęka, zasypując najbliższą okolicę niezliczoną ilością mikroskopijnych bomb. Kiedy dostaną się do krwiobiegu, następuje ich samoistna detonacja, skutkująca defragmentacją ciała.

Dane techniczne:

Zakres: ogromny (do 500 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 40.000 za stworzenie kolosa, 10.000 za jego detonację
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany opanowany czwarty poziom umiejętności Kibaku Nendo.

- Rozmiar kolosa to 50 metrów wysokości i 10 metrów szerokości.

- Zasięg to promień długości 500 metrów i 100 metrów wysokości.

- Szybkość roznoszenia mikroskopijnych bomb = 1,5 * Siła NinJutsu


[img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img][img]link_do_grafiki[/img]Informacje ogólne:

Nazwa: Kyūkyoku Geijutsu (究極芸術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: S
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

Najbardziej niebezpieczna spośród wszystkich technik wachlarza użytkownika wybuchowej umiejętności specjalnej. Polega na spożyciu sporej ilości gliny przez otwór gębowy, znajdujący się na lewej piersi posługującego się Kibaku Nendo. Aparat ten przybiera coraz ciemniejszego koloru, kosztem barwy pozostałych części ciała. Kiedy ninja stanie się praktycznie niewidoczny, kula ulega autodestrukcji. Błyskawicznie następuje całkowita destrukcja wszystkiego, co znajdzie się w jej zasięgu, zarówno na poziomie komórkowym, jak i molekularnym, w tym również samego użytkownika.

Dane techniczne:

Zakres: ogromny (promień = 10 kilometrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: ---
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Wymagany opanowany czwarty poziom umiejętności Kibaku Nendo.

- Zasięg to odległość o promieniu 10 kilometrów, głębokości i wysokości 3 km.

- Siła techniki = 2 * Siła NinJutsu.

- Szybkość techniki szacowana jest na 2,5 * Siła NinJutsu.

Offline

 

#37 2015-12-01 16:51:46

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Wstawiam resztę grafik do technik wody, tym samym kończąc tę kategorię. Jakby któraś nie pasowała, to mam jeszcze do niektórych kilka dodatkowych.

[A] Suiten Houfutsu [Suiton]

http://i.imgur.com/WdW9Cn8.pnghttp://i.imgur.com/rnWiksL.pnghttp://i.imgur.com/RiSQ2C8.pnghttp://i.imgur.com/V8xw5bO.png

[A] Mizu no Tatsumaki [Suiton]

http://i.imgur.com/npRdR04.pnghttp://i.imgur.com/taJijwV.pnghttp://i.imgur.com/k0ePBuA.pnghttp://i.imgur.com/0TXEsud.png

[A] Haran Banshou [Suiton]

http://i.imgur.com/0Eubhr1.pnghttp://i.imgur.com/Tk3ggrS.pnghttp://i.imgur.com/goq72Ru.pnghttp://i.imgur.com/AeLJQbh.png

[C] Mizu Kamikiri [Suiton]

http://i.imgur.com/TQoDn8W.pnghttp://i.imgur.com/aqLrnmS.pnghttp://i.imgur.com/AOF3jwU.pnghttp://i.imgur.com/ovNeCjw.pnghttp://i.imgur.com/KS5N37S.png

[s] Dai Bakusui Shōha [Suiton]

http://i.imgur.com/i5QtMU7.pnghttp://i.imgur.com/dju3hze.pnghttp://i.imgur.com/nK5AJTc.pnghttp://i.imgur.com/6ne9LDm.png

[s] Mizukiri no Yaiba [Suiton]

http://i.imgur.com/Ft2bONP.pnghttp://i.imgur.com/5je8NVo.pnghttp://i.imgur.com/TJTdkQW.pnghttp://i.imgur.com/r1y13jl.png

[C] Suiryuuben [Suiton]

http://i.imgur.com/unF0gkP.pnghttp://i.imgur.com/Jv3XOAl.pnghttp://i.imgur.com/VoIvIDr.pnghttp://i.imgur.com/DSHe067.png

[s] Suishōha [Suiton]

http://i.imgur.com/4t3Ns8U.pnghttp://i.imgur.com/bwl46JR.pnghttp://i.imgur.com/wAWrjI9.pnghttp://i.imgur.com/epIQ8dC.png

[s] Mizu Kawarimi [Suiton]

http://i.imgur.com/oTeBSsm.pnghttp://i.imgur.com/Loq8Eqt.pnghttp://i.imgur.com/Y7g42sM.pnghttp://i.imgur.com/IUbGiph.pngChciałbym także od razu zgłosić błąd w spisie jutsu: Suishi no Jutsu [D], Daihoudan [C], Mizu no Muchi [C], Bizakuri no Yaiba [s]. Te techniki suitonu mają inną nazwę po kliknięciu, dlatego warto zaktualizować spis.

Offline

 

#38 2015-12-01 18:10:05

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[C] Mizu Kamikiri [Suiton]http://i.imgur.com/TQoDn8W.pnghttp://i.imgur.com/AOF3jwU.pnghttp://i.imgur.com/aqLrnmS.pnghttp://i.imgur.com/ovNeCjw.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Mizu Kamikiri (水のカブトムシ)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Przy pomocy mocnego uderzenia nogą o podłoże, użytkownik tworzy niewielką wyrwę, z której wydostaje się strumień wody pod dużym ciśnieniem. Powstała fala staje się największym zagrożeniem w najmniejszym dystansie pomiędzy użytkownikiem, a jego przeciwnikiem. Oznacza to, że z każdym pokonanym metrem siła strumienia spada. Istnieje także drugie zastosowanie techniki. Ninja posługujący się elementem wody wytwarza strumień pod swoją stopą, lecz nie wypuszcza go, a kieruje nim tak, by niósł jego ciało. Oczywiście i tutaj obowiązuje zakres działania jutsu, który wynosi pełne dwadzieścia metrów.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 20 metrów)
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: 7.000 za jeden strumień; 3.000 za turę poruszania się na strumieniu
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość techniki: 0,7 * Siła NinJutsu

[A] Senjikizame [Suiton]


http://i.imgur.com/XV8fLAj.pnghttp://i.imgur.com/8N8YjUg.pnghttp://i.imgur.com/xKjxuSr.pnghttp://i.imgur.com/xNrrDZa.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Senjikizame (座り戦争の目)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-tworzący
Ranga: A
Żywioł: Suiton

Opis:

Ulepszona wersja techniki o nazwie Goshokuzame. Użytkownik za pomocą złożenia dłoni, formuje blisko tysiąc wodnych rekinów. Przybierają one kształt ogromnej fali, jeżeli przywołujący znajduje się na powierzchni, bądź rozpływają się po zbiorniku, gdy użytkownik pływa. Rekiny można kontrolować dobrowolnie, choć prawdą jest, że technika zabiera pokaźne ilości chakry. Powstałą falę niesposób jest ominąć, zważając na ścisk oraz kierunek poruszania się tych biało-niebieskich, drapieżnych ryb. To ostatnia forma przywoływania wodnych stworzeń, która w połączeniu z morskim otoczeniem daje bardzo niebezpieczną technikę.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 150 metrów)
Obrażenia: śmiertelne
Koszt chakry: 60.000 za stworzenie rekinów; 10.000 za turę kontroli
Pieczęcie: Złożenie dłoni razem, a następnie włożenie jednej do wody.

Dodatkowe informacje:

- Do stworzenia rekinów potrzebne są spore ilości wody.

- Szybkość rekinów: 1,2 * Siła NinJutsu.

- Siła rekinów: 1,0 * Siła NinJutsu.

Offline

 

#39 2015-12-02 16:52:40

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

[C] Uramiamehttp://i.imgur.com/t9P5h5f.pnghttp://i.imgur.com/R0OgosG.pnghttp://i.imgur.com/bdHgfQz.pnghttp://i.imgur.com/F5dHret.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Uramiame (雨)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Jedna pieczęć wystarczy, by przeobrazić prostą technikę w niebezpieczną pułapkę. Potężna ulewa wywołuje falę wody, która zmierza w stronę, do której użytkownik był zwrócony. Jutsu posiada właściwości absorpcyjne, to znaczy, że ciecz kradnie energię z przeciwników, bez względu na to, jak dobrze umieją pływać. Utrzymanie techniki wymaga ciągłego złożenia pieczęci, a im więcej osób wykonuje tą samą czynność w jednym momencie, tym silniejszą technika ma moc. Jedna osoba jest w stanie przywołać jedynie deszcz, dwie ogromną ulewę, trzy wodną falę, zaś cztery niemałą powódź. Warto dodać, że im więcej osób korzysta z tego jutsu, tym więcej chakry zostaje wyssane.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 400 m²)
Obrażenia: żadne
Koszt chakry: 8.000 za użycie; 2.000 za utrzymacie co turę
Pieczęcie: Pies (戌, inu)

Dodatkowe informacje:

- Osoba, która wchodzi w kontakt z wodą traci 3.000 chakry co turę za jednego użytkownika. Jeżeli dwie osoby wykonują to same jutsu, przeciwnik traci 6.000 chakry. To samo następuje analogicznie do większej ilości użytkowników.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

[C] Daibakuryuu no Jutsuhttp://i.imgur.com/P5D7BUp.pnghttp://i.imgur.com/kS1zoC3.pnghttp://i.imgur.com/FKh0RiD.pnghttp://i.imgur.com/w39gNev.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Daibakauryuu no Jutsu (ドラゴンを買います)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywno-defensywny
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Technika powodująca ogromne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i dla stworzeń będących w wodnym otoczeniu. Z pomocą dwóch pieczęci tworzymy dowolny rozmiar wiru, który wchłania wszystkich i wszystko do swojego wnętrza. Do utworzenia tak przebiegłego ruchu potrzebny jest kontakt z wodą, oznacza to, że użytkownik musi znajdować się w zbiorniku, do którego pragnie przesłać swoją chakrę. Powstały prąd bywa tak silny, że nawet najbardziej wytrenowane osoby mają problem z jego pokonaniem.

Dane techniczne:

Zakres: w zależności od wersji
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: poziom pierwszy - 5.000, drugi - 10.000, trzeci - 15.000; 7.000 za utrzymanie co turę
Pieczęcie: Wąż  (巳, Mi) -> Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Istnieją trzy wielkości wiru, który formuje się na bazie koła. Najmniejszy ma promień 10 metrów. Średni promień 15 metrów, zaś ostatni, największy, promień 20 metrów.

- Do wykonania techniki niezbędny jest zbiornik wodny, bądź teren do tego przeznaczony.

- Podczas formowania pieczęci wymagany jest kontakt z wodą, bądź wodnym otoczeniem.

- Użytkownik, który nie wydostanie się z pułapki w ciągu dwóch tur, zostaje wciągnięty do środka oraz uśmiercony.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,7 * Siła NinJutsu

[C] Kokuun no Jutsuhttp://i.imgur.com/UkNPYjB.pnghttp://i.imgur.com/5r3jZNH.pnghttp://i.imgur.com/4WCMFpj.pnghttp://i.imgur.com/e5tf5k1.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kokuun no Jutsu (黒雲)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: przygotowawczy
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Niezbyt skomplikowana, a zarazem przydatna i mogąca wiele namieszać, technika. Ninja wyzwala czarną chakrę, formując na niebie obszerną, ciemną chmurę. Deszcz, który opada w okolicy tworzącego nie jest normalny, ponieważ posiada właściwości bardzo zbliżone do najzwyklejszej ropy. Dzięki technice użytkownik jest w stanie wywołać bardzo potężny pożar, a także zmusić przeciwnika do wycofania się. Niestety, do drugiej czynności oczywiście potrzebny jest ogień, choć wystarczy nawet najmniejsza iskra, by całość zajęła się ogniem w przeciągu jednej sekundy.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 400 m²)
Obrażenia: żadne
Koszt chakry: 5.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Szybkość tworzenia techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

- Ciemna ciecz posiada właściwości łatwopalne. Wystarczy najmniejsza iskra, by wywołać poważny pożar.

[C] Mizume Nabarahttp://i.imgur.com/7S2Qj6Z.pnghttp://i.imgur.com/1BdG99q.pnghttp://i.imgur.com/YSokVP1.pnghttp://i.imgur.com/TZqZBO8.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Mizuame Nabara (女水ナバラ)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: wiążący
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Każdy ninja dąży do tego, by wygrać pojedynek w najłatwiejszy i najmniej męczący sposób. Technika ułatwiająca złapanie przeciwnika w bardzo prosty sposób, wymaga jedynie jednej pieczęci. Po jej złożeniu, z ust użytkownika wydobywa się dość gęsta, do tego bardzo lepka ciecz. Okrywa ona mały obszar, lecz wystarczy jeden dotyk, by dokleić się do niej na bardzo długi czas. Posługujący się jutsu sam decyduje kiedy technika ma nabrać lepkich właściwości, a kiedy nie. W każdym razie, jej zastosowanie może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 100 m²)
Obrażenia: żadne
Koszt chakry: 7.000
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

Szybkość tworzenia techniki: 0,6 * Siła NinJutsu

[C] Takitsubo no Jutsuhttp://i.imgur.com/q0m79Xz.pnghttp://i.imgur.com/wwcsBTd.pnghttp://i.imgur.com/FZuPWcI.pnghttp://i.imgur.com/K1Rrrg6.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Takitsubo no Jutsu (アート盆地)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Po uzyskaniu odpowiedniego terytorium, użytkownik formuje trzy pieczęcie, by przywołać wodny strumień. Początek fali zamieszczony jest przy wierzchołku góry, zaś cała reszta opada wolno do dołu tworząc wodospad. Na samym końcu woda rozpływa się na boki, formując niewielkie jeziorko. Technikę można wykorzystać także w innych miejscach, takich jak dach wysokiego budynku. Niemniej, woda nie wyrządza żadnych krzywd, dlatego też nie wolno być rozczarowanym, jeżeli skutkiem jutsu będzie jedynie ochlapanie przeciwnika.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt z terenem
Obrażenia: żadne
Koszt chakry: 17.000
Pieczęcie: Dzik (亥, i) -> Pies (戌, inu) -> Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Technika wymaga odpowiedniego terenu do utworzenia wodospadu, bądź dogodnego do tego miejsca.

- Szerokość wodospadu nie może być większa niż 10 metrów.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,8 * Siła NinJutsu

Offline

 

#40 2015-12-02 17:23:50

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: To trzeba koniecznie poprawić!

Uwaga!

Nie wiem jakim cudem, ale na forum powieliła nam się technika. Link do pierwszej, link do drugiej.
Poniżej wstawiam odnowioną:

[b] Suijinhekihttp://i.imgur.com/oYGkp3i.pnghttp://i.imgur.com/ij0fXQz.pnghttp://i.imgur.com/KGCLzDD.pnghttp://i.imgur.com/fmOnfpE.pnghttp://i.imgur.com/WIGR3yk.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Suijinheki (水の神に取)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: B
Żywioł: Suiton

Opis:

Jedno z nielicznych, wodnych jutsu, zaliczanych do typu defensywnego. Po uformowaniu pięciu pieczęci, osoba przykłada dłoń do ust, z których wydostaje się woda pod wysokim ciśnieniem. Po pokonaniu niecałego metra, czubek strumienia rozdwaja się i rozciąga po bokach. Większość wody wzlatuje ku górze, by chronić użytkownika także przed szerokimi atakami. Niesamowitym plusem techniki jest fakt, że nie potrzeba wodnego zbiornika w okolicy.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 10 metrów)
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: 15.000 za użycie
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Szczur (子, Ne) -> Wąż (巳, Mi) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Technika trwa tak długo, jak użytkownik utrzymuje złożoną pieczęć.

- Ściana ma 10 metrów szerokości oraz 5 metrów wysokości.

- Połączenie wodnej fali z elektrycznością powoduje niesamowicie duże obrażenia.

- Technika zatrzymuje wszystkie jutsu do rangi B, a także techniki żywiołu katon do rangi A włącznie.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,8 * Siła NinJutsu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.drakenmag.pun.pl www.administracjaumcs.pun.pl www.geografia.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.tf.pun.pl