Ogłoszenie


#1 2012-01-27 23:09:40

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Tereny starego Kin'u


     Kolejny skrawek Baigai, który był kiedyś odrębną prowincją. Ziemie te niegdyś zwały się Kin'u. Z czasem jednak, gdy dokonano wielkiej rewolucji, doszło do fuzji wspomnianej wcześniej krainy z Tsundora i Baigai. Nowo powstały twór otrzymał nazwę tego trzeciego. Mimo wszystko jednak wciąż da zauważyć się przeróżne podziały, charakterystyczne dla wcześniejszych prowincji. Tak samo jest z terenami starego Kin'u.
     Najbardziej charakterystycznym elementem, który zobaczy każdy turysta, są oczywiście góry. Największe w całym Kraju Ziemi, a może i nawet na świecie. Szczyty są rozległe, długie, strzeliste i pobijają wszystkie znane inne, przynajmniej na kontynencie. Wprawny obserwator będzie mógł zaobserwować wszystkie znane formy skalne, typowe dla gór. Wiadome jest wręcz, że podróżowanie po tych terenach należy do bardzo przyjemnych. Nic dziwnego więc, że spore zyski terenów starego Kin'u pochodzą z sektora turystyki.
     Góry otaczają w zasadzie cały Kraj Ziemi, jednakże w tej krainie są one szczególne. Poza rekordową wysokością najważniejszy zdaje się być fakt, iż otaczają całe Kin'u. Również poza samą "palisadą szczytów" wiele z nich występuje w normalnym otoczeniu. Prowadzi to więc do banalnego wniosku - podróżowanie w tym miejscu jest możliwe tylko za pomocą przewodnika, bądź powinno się wędrować po samych szlakach. W innym wypadku bardzo łatwo jest się zgubić, a co za tym idzie, zabić.
     Duża liczba gór sprzyjała powstawaniu różnych jaskiń. Okolica jest ich pełna. Bardzo łatwo jest więc natrafić na zwierzęta, ponieważ mają one miejsca do noclegu. Mroczne jamy spowodowały też powstanie wielu legend na temat rzekomych potworów z Kin'u. Podobno zamieszkują one te tajemnicze groty i czekają na nieroztropnych ludzi. Gdy ci tylko zbaczają ze szlaku, natychmiast są rozszarpywani przez te tajemne bestie.
     Nie wiadomo, czy jest to prawdą, natomiast jedno jest pewne. Wędrownicy schodzący ze szlaków zazwyczaj nie wracają.

Opis stworzony przez Ikkyo

Offline

 

#2 2012-04-07 20:43:43

 Miri

Martwy

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 294

Re: Tereny starego Kin'u

Miri przemierzała prowincje Kin"u jedną z przeważających w tym kraju drogą , czyli nie oznaczoną nigdzie ścieżką znaną zapewne tylko partyzantom na których dotychczas się ani razu nie natknęła lub zwierzętom
które napotkała już na swej drodze , Miri kroczyła na spotkanie nowej misji , nowego celu i zadania który miał uczynić ją silniejszą  przygotować na nadchodzący czas , czas w którym jej siła będzie miała większe znaczenie niż kiedykolwiek .

[z/t-->tereny Tsundora ]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czatpsotnik.pun.pl www.klasati94.pun.pl www.motolipno.pun.pl www.rmp.pun.pl www.forumtira.pun.pl