Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

#1 2013-09-03 23:38:07

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Witajcie ponownie.

     Dzisiejszej nocy oddajemy Wam do dyspozycji drugą część wakacyjnej aktualizacji, która staje się powoli już stałym punktem działania forum. Druga część odbiega w znaczący sposób od pierwszej pod wieloma względami. Głównym powodem jest, niestety, lista, która znacząco odbiega od zapowiadanej i niewyrobienie się w terminie, chociaż dla niektórych wakacje jeszcze trwają. Cóż, wybaczcie nam, jeżeli kogoś zawiedliśmy, ale... było ciężko, tym bardziej, że mieliśmy sporo swoich, mniej lub bardziej wakacyjnych, spraw. Jednak postaraliśmy się, żeby poniższa paczka zawierała istotne dla Was zmiany i dodatki, także serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi.
     Nie chciałbym znowu przedłużać pisanie tego posta, więc tym razem umieszczę jedynie listę, bez wyjaśnień. Jeżeli coś takowych wymaga to bardzo proszę, kierujcie wszystkie pytania w tym temacie (nie na gg). Na wszystkie odpowiem w miarę możliwości jak najszybciej.

1. Poprawki do KG żywiołowych: Shōtona i Hyōtona.
2. Nowy opis punktu medycznego.
3. Nowa mechanika: system obrażeń i leczenia.
4. Nowa mechanika: wykorzystywanie pełnych możliwości jutsu.
5. Nowy opis KG: Sharingan.
6. Nowy opis mechaniki: Wyniszczanie Mangekyō Sharingana.
7. Zmiany w umiejętności dodatkowej: więcej natur chakry [Mistrz chakry].
8. Nowy opis umiejętności zwykłej: walka z zamkniętymi oczami
9. Usunięcie umiejętności zwykłej: wykonywanie jutsu bez wykonywania pieczęci.
10. Nowe opisy jutsu klanowych Hyōtona:

11. Nowe opisy jutsu klanowych Uchiha:

12. Nowe opisy jutsu umiejętnościowych Suigana:

WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE NIEKTÓRYCH PUNKTÓW

     Jako, iż większość z Was siedzi teraz w szkołach lub pracach, postanowiłem po przebudzeniu wypisać jednak kilka istotnych uwag odnośnie aktualizacji, które, być może, uprzedzą Wasze pytania.

- Każdy kto posiadał umiejętność "wykonywania jutsu bez wykonywania pieczęci" może sobie dopisać wydane na nią PU. Nie wiecie ile? Wystarczy zgłosić się do któregoś z nas.

- Każdy Uchiha, który opanował MS'a ma obowiązek, tak jak to zresztą zostało przedstawione w nowych opisać, zgłosić się do administracji w celu "przestawienia" swoich postaci na nowy system.

- Niektóre techniki Uchiha zastąpione zupełnie nowymi wersjami, których nie można używać bez kolejnego treningu. W razie pytań, służymy pomocą.

- System obrażeń i leczenia to prototyp, który, w razie pozytywnego przyjęcia, zostanie wzbogacony o nowe warianty. Chcemy jednak najpierw sprawdzić wszystko w praktyce.

UWAGA!
     Z okazji wielu istotnych wydarzeń, takich jak rozpoczęcie szkoły, otwarcie MGW i dodanie wakacyjnej aktualizacji mamy dla Was dwa, mam nadzieję, ciekawe bonusy. Pierwszy z nich to przedłużenie 50% więcej PU za wynagrodzenie za sesje, zarówno dla wykonującego jak i MG do poniedziałku. Drugi dotyczy punktu medycznego, zdajemy sobie sprawę, że będzie teraz ciężko wyleczyć obrażenia dlatego przez najbliższy tydzień pierwszy poziom może zbudować każdy, za darmo. Wystarczy napisać odpowiedniego posta w temacie z warsztatem i sporządzić opis. Darmowe budynki musza być do użytku publicznego. To jedyna taka okazja, żeby zapełnić świat gry przydatnym budynkiem bez większych problemów.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2013-09-04 02:43:15

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Nie wiem, czy to dlatego, że jest tak późna godzina, czy może ma to związek z początkiem roku szkolnego, który nie dotyczy wszystkich, a może to moja ponadprzeciętna aktywność, która zasługuje na medal (lub trochę PU) ;D W każdym razie - chyba pierwszy raz zdarza się tak, że komentuję aktualizację przed wszystkimi. Co więcej, ta szczególnie mnie dotyczy!
Nie będę udawał, że czytałem opisy Suigana, Hyoutona czy nawet Uchihów. Pominę zatem ten temat, choć cieszy mnie, że tak wiele z istniejących już technik doczekało się aktualizacji. Szkoda tylko, że u Sharinganowców... Tak czy siak, im więcej - tym lepiej.
Zastanawiają mnie punkty medyczne. Bardzo dobrze, że sam nie będę musiał chodzić do takich miejsc, bo są raczej drogie. Zresztą, najważniejsze jest to, że w końcu rany innym będą doskwierać, a innym nie!
Boli mnie usunięcie umiejętności wykonywania jutsu bez składania pieczęci, na który liczyłem, no ale cóż.
No i tyle, bo idę spać. Dobra robota, narodzie!

Offline

 

#3 2013-09-04 14:07:41

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

No i niestety przyszła duża aktualizacja dla Uchiha, przez którą przyszło mi żałować, że już nie gram Kazunari'm. ;/ Systemu obrażeń jeszcze nie skończyłem, ale jego wprowadzenie to była dobra decyzja. Też boli mnie zniknięcie umiejętności wykonywania pieczęci. Czekałem trochę na tą aktualizację, zostało mi teraz tylko przygotować podobną na MGW.


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#4 2013-09-04 15:13:12

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 926
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Yay, w końcu. Powoli już przestawałem się nakręcać na tą aktualizację, a tu proszę - wreszcie weszła :3
Musiałem tego conieco ogarnąć, zwłaszcza aktualizację Shara (przy której pracowałem wespół z Katsem ) i jestem bardzo z niej zadowolony. Co do reszty aktualizacji (pomijam to, czego nie mogę zobaczyć ) to czuć świeższy powiew. Oby tak dalej

Offline

 

#5 2013-09-04 15:18:38

Batsu

Zaginiony

47463267
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 263
Klan/Organizacja: Kaguya/Samotnicy
KG/Umiejętność: Shikotsumyaku
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Wesoły Kostek
Wiek: 17 lat fabularnych

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Krótko mówiąc - ta aktualizacja jest bardzo potrzebna (medyczne obiekty + zmiany w niektórych KG + obrażenia). Nie mogę jednak wybaczyć Administracji, że zwiększono, aż tak wytrzymałość tamtych luster z Hyoutona. Cholera jasna, zniszczenie ich jest w zasadzie niemożliwe. Cóż, pora zaprzyjaźnić się z kimś z klanu Yuki. Pozdrawiam i powodzenia.


http://i.imgur.com/6VdCfSw.png

Offline

 

#6 2013-09-04 15:44:23

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

W końcu aktualizacja, ile ja mogłem się naczekać na zmiany, lecz warto było. W prawdzie mogę powiedzieć, iż najbardziej oczekiwałem punktu medycznego. Oczywiście mimo wszystkich korzyści dla rannych, niezmiernie uszczęśliwia mnie fakt labolatorium, który bardzo potrzebny był Ichuz'ie do dalszych jego celów. Teraz pozostało tylko napisać w warsztacie i odjąć sobie kilkadziesiąt Ryo.

Drugą sprawą jest aktualizacja klanu Uchiha, tutaj do ciebie Katsuro kieruję pytanie czy Matsuo także obejmują te fakty. A raczej czy mogę sprawić, by te fakty go dotyczyły. Nie chcę różnicować w postaciach, tym samym nie chcę tutaj sprzeczać się w fabule, iż Matsuo może walczyć z innym Uchiha. Doprowadzi to na przykład do kłótni w ich mechanice kg i tak dalej. Techniki zostały już zmienione, więc tutaj raczej nie ma co się pytać, nie posiadam starych opisów, więc na Matsuo będę się kierował nowymi opisami technik. Jednak to pytanie mnie nurtuje, czy obecny opis Sharingana dotyczy także Matsuo - starego nie posiadam.

I na koniec dodam, iż pośród tych wszystkich ważnych rzeczy, podoba mi się bardzo szybkość składania pieczęci oraz zakres wykorzystywania w zależności od siły ninjutsu pełnej mocy techniki. To tyle, czekam na szybką odpowiedź ze strony administratora na wcześniejsze pytanie, dziękuję ^^ Ichuza/Yoshi/Matsuo.

//Edit.

Kieruję jeszcze jedno pytanie do administracji, w opisie laboratorium jest zdanie " To sekretne miejsce projektuje się w sposób znacznie utrudniający zlokalizowanie i wejście przez osoby niepożądane." Tutaj miałbym raczej prośbę, jeżeli jest sekretnie schowana to czy jest możliwość, bym ubiegał się o założenie takiego tematu na hasło? Chciałbym "eksperymenty" prowadzone tam zachować dla własnego zakresu, a osoby, które chciały by tam wejść lub znaleźć miejsce, po prostu po mojej zgodzie przekazałbym hasło. Wtedy całość robi się bardziej tajemnicza udoskonalając przy tym ogólny opis laboratorium. To tylko własna prośba.

Ostatnio edytowany przez Ichuza (2013-09-04 15:47:49)

Offline

 

#7 2013-09-05 15:28:48

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

No, no widzę duże zmiany. Aktualizacja dla Uchiha jest chyba jedną z ważniejszych rzeczy tym razem. Kiedy dorwałem się do lektury aktualnego opisu poziomów ich KG to zacząłem żałować, że Eizo wącha już kwiatki od spodu. Dodanie nowych jutsu też jest w porządku, szczególnie dla - kolejny raz - Uchiha. Również chwali się aktualizacja jutsu Sugian'a i powoli zaczynam się smucić, że zrezygnowałem z tej umiejętności. Nie pozostaje mi teraz nic innego jak czekać na aktualizację starych justu Senju i dodanie nowych, kiedy stworzę do nich opisy

Offline

 

#8 2013-09-05 19:36:44

Ayatane

Nikushimi http://i.imgur.com/nQ4N9BM.pnghttp://i.imgur.com/ipBWKhc.png

33401269
Call me!
Zarejestrowany: 2013-06-03
Posty: 653
KG/Umiejętność: Hyouton
Ranga: Elita
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

1. No super, nie będzie teraz mam nadzieję nieporozumień odnośnie działania Hyouton'a; oczywiście na plus. Shouton'a nie widzę ;_:
2. Nieźle, w końcu trzeba będzie ponosić odpowiedzialność za błędy, popełniane na sesjach. Bardzo na plus!
3. Jak wyżej.
4. Wydaje się ok.
5. Nie widzę :c
6. Również nie widzę.
7. Dobry buff dla tej zdolności; podoba mnie się.
8. Ciekawy opis, ale na razie mnie nie dotyczy.
9. Nigdy nie podobała mi się ta zdolność, zatem jej usunięcie mnie cieszy.
10. No i w końcu mój ukochany Hyouton! Buff, buff, buff i jeszcze raz buff! Nowe opisy, nieskromnie mówiąc - wymiatają!
11. Bardzo mnie cieszy, że również inne klany się rozwijają. Widać, że administracja się stara (14 nowych opisów!). Użytkownicy shara na pewno w niebo wzięci.
12. Identycznie jak w przypadku Hyouton'a :3

Bonusy z okazji początku roku, również spoko... Szkoda, że nie mam neta na co dzień, żeby spamować sesje :c


http://i.imgur.com/OCIkxGh.png

Offline

 

#9 2013-09-07 18:47:48

 Gamatt

http://i.imgur.com/kKA5eqW.png

11236152
Zarejestrowany: 2009-10-28
Posty: 1727
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33 lata

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

   Mimo, że aktualizacja z pozoru nie wygląda tak obszerna jak pierwsza część, to jednak dalej wprowadza bardzo dużo zawartości. Mechanika forum została gruntowanie przebudowana. Usunięcie umiejki wykonywania jutsu bez pieczęci i nowy system obrażeń na pewno sprawią, że walki od teraz będą toczyć się nieco inaczej niż przed tym update'em. Jestem ciekaw jak to sprawdzi się w praktyce, ale czuję, że wypali i będzie można je jeszcze bardziej rozbudować.
   Uchiha dostali ogromnego buffa i teraz są w samym czubie najmocniejszych klanów. Po tych zmianach sam chętnie zagrałbym emośkiem, bo mają teraz taki wachlarz opcji w walce, że głowa mała. Pozostałe opisy jutsu innych klanów nie są tak widowiskowe, ale cieszy, że powoli, ale sukcesywnie wszyscy doczekają się małego lub większego reworku.


http://i.imgur.com/yRtwNMX.png
[color=SlateBlue] [color=#3366FF]

Offline

 

#10 2013-09-08 23:35:23

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Patrząc na to wszystko jestem jak zwykle pod sporym wrażeniem. Ichuza już dzielnie walczy, by wprowadzić coś podobnego na MGW.. Jednakże nie oto chodzi w tym temacie. Patrząc na system obrażeń, mam nadzieję, że będzie on równie dobrze przyjęty jak inne mechanizmy, które są już na forum. Punkty medyczne także, choć to raczej kwestia czasu, jak gracze będą takie punkty wykorzystywać. A dadzą one trochę realizmu rozgrywce, podczas której do tej pory mogliśmy szaleć, dostawać obrażenia, a po walce ich momentalnie nie mieć.. Choć ten fakt również zależał od gracza. Patrząc dalej, a mianowicie na Uchiha odnoszę to samo wrażenie co Gamatt. Też chętnie teraz bym zagrał tym klanem. Kto wie? Może moja przyszła postać nim zostanie? Zobaczymy co nam los przyniesie. Kończąc mojego posta, chciałbym pogratulować wam, jak i życzyć kolejnych takich aktualizacji, przez które NCW na dobre odżyje!

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » News #11 - "Wakacyjna aktualizacja! cz.2"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eu3-kampania.pun.pl www.bm1.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.zzzz.pun.pl