Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

#1 2016-12-23 15:27:53

 Koharō

Wyrzutek http://i.imgur.com/MLOoQeQ.png

4934989
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-12-23
Posty: 622
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Kisame (lvl2)
Ranga: Członek klanu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25

Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

MG:

Strażnik Specjalny - Koharo

Gracze:

Ikkyo, Yocharu, Logen, Zangetsu, Satoshi, Yozora feat. Shinsaku

Rodzaj sesji:

Event - Promocja na lidera / odbudowa pozycji klanu

Treść:

Każdy średnio wypieczony fan rpg wie, że jeśli kilka osób, które coś łączy, spotyka się "przypadkowo" w jednym miejscu, to przygoda murowana. Tak też było tym razem - to, co zaczęło się jako niecodzienne spotkanie rodzinne, skończyło się jako rywalizacja o stołek lidera i ostatecznie ustanowienie nowego porządku administracyjnego i podziału władzy w Kaminari no Kuni. Po wielu dyskusjach, budowaniu i realizacji planów oraz po ciężkich negocjacjach, Ikkyo Uchiha został mianowany nowym liderem klanu Uchiha, tak przez samych pobratymców, jak i przez zwierzchnika - daimyo Kraju Błyskawicy. W jednym, gambitowym zagraniu klan odzyskał kontrolę nad prowincją Hidari, swój klanowy artefakt i zarazem symbol władzy - Gunbai, oraz "szacunek ludzi ulicy".
Event trwał jednak o wiele dłużej i wciągnął w swą machinę więcej osób, niż tylko nowy Lider Uchiha. Yocharu mianowany został członkiem rady daimyo i pełni teraz funkcję quasi-ambasadora w rozmowach o sojuszu z Wyrzutkami. Logen, przyjaciel Ikkyo, doradzał potencjalnym przywódcom jak umiał i zaopiekował się nawet cudownie ocalałym dawnym przywódcą Yugure, Kazunarim, teraz strzępem człowieka. Dla Satoshiego Uchiha wydarzenia eventu stały się niecodziennym wprowadzeniem do świata ninja, Yozora wykorzystała ten czas na szukanie zaginionego ojca. Nawet Shinsaku, lider Wyrzutków, wplątał się nieopatrznie w opisywane wydarzenia jako strona mediująca.
O wszystkich dawnych mieszkańcach wioski klanowej, teraz tłumnie wracających w rodzinne strony nie będę się nawet rozwodzić.

Ilość postów MG:

26

Sytuacje zagrożenia:

Zbyt wiele zbyt nieistotnych, by je wspominać, choć Zangetsu popełnił samobójstwo przez ruchy tektoniczne...
A, i bliskie spotkanie z shurikenem by Yozora

Obrażenia:

Nagroda Gracza

Ikkyo - tytuł Lidera klanu Uchiha
Yocharu - tytuł ambasadora Kaminari, bardziej fabularny niż faktyczny, ale jednak
Reszta Uchiha - dom

Kara dla Gracza

Kazunariego, jeśli chciałby w ogóle wrócić do gry, czeka przymusowa wizyta w szpitalu, choć jako weterana wojennego

Kilka ciepłych słów od EM:

Ikkyo - od początku zabawy widać było, że pozycja Lidera to dla niego łakomy kąsek. W imię zasłużenia na to stanowisko, wzbił się na wyżyny własnej erudycji i motywacji, pisząc fajne, sensowne i obszerne odpisy, kiedy były potrzebne. Zdarzało mu się znikać gdzieś na jakiś czas i wracać do partycypacji w evencie, ale ogólnie spisał się bardzo dobrze.

Yocharu - od początku do końca (poza jednym przypadkiem odcięcia neta w akademiku post przed końcem eventu) sumiennie i konsekwentnie pokazywał, że nie tylko nadaje się równie dobrze na stanowisko lidera, ale i na tytuł wzorowego uczestnika eventu Napisał największą ilość odpisów, nie tracących na jakości, kształtował w podobnej mierze jak Ikkyo przebieg eventu. Nie mam się w zasadzie do czego przyczepić, stąd wynagrodzenie.

Logen - pomagał jak potrafił, mając jednocześnie świadomość, że bierze udział w evencie, którego pierwszych skrzypiec grać nie będzie. A jednak całkiem ładnie dokładał się do eventu, służył radą odgrywając najstarszego z grupy. Szkoda, że zniknął gdzieś w trakcie.

Satoshi - mogę sobie tylko wyobrażać, jak to jest wpaść jak śliwka w kompot w event, będąc postacią świeżo po akademii. Jednak z tego niełatwego zadania Satoshi wywiązał się wzorowo. Again, szkoda, że przepadł gdzieś bez wieści. Fabularnie zaangażował się w odbudowę klanu po dotarciu do Yu no Kuni.

Yozora - kolejna osoba, kolejny wątek w evencie. Postać dała mi okazję na odsapnięcie od żmudnych pertraktacji i trochę akcji. Pisało mi się z graczem świetnie, szkoda, że niespecjalnie ambitnie podchodzi do grania tu i wykruszył się gdzieś po drodze. Ojca nie znalazł.

Shinsaku - gościnne wystąpienie w udanym stylu, dołożył trochę barw do negocjacji na polu Daimyo - Uchiha i otworzył od razu drogę do naturalnej kontynuacji eventu - zacieśnienia więzi między Uchiha (i jednocześnie całym Krajem Błyskawicy) a Wyrzutkami. Styl jednolicie bardzo dobry.

Akio - nie sposób nie wspomnieć człowieka, który pociągnął ten cyrk za mnie przez newralgiczny moment, kiedy i ja podupadłem na cierpliwości i nie wracałem do NCW po czasowym zamknięciu forum. Kudos za samą odwagę.

Kazunari - czy to przez łut szczęścia, czy też przez fakt, że może i moje życie jest obiektem ciekawej, odgórnej narracji, pojawił się jak diabeł z pudełka i jakoś tak stał się elementem eventu Szkoda, że właściwie swojemu usposobieniu zniknął jeszcze przed wprowadzeniem pomysłów w życie
(miał w ramach eventu wrócić do gry)

Ogólnie dziękuję uczestnikom, bawiłem się nieźle i dużo się nauczyłem.

   
Wynagrodzenie
PUPWRYOBONUS
Ikkyo 160 70800Tytuł Lidera
Yocharu230 801200
Logen 100 30500
Satoshi 40 15300
Yozora 80 30600
Shinsaku 40 15200
Koharō 190 70800
Akio - 30-

Ostatnio edytowany przez Koharō (2016-12-23 15:38:49)


http://s16.postimg.org/z6h9hurx1/tumblr_ojwqysls8g1visbsjo1_1280.png


Karta Postaci || Voice                 
       Theme    ||    Battle Theme

Offline

 

#2 2016-12-25 13:56:14

 Yocharu

Klan Uchiha http://i.imgur.com/p2qZr4s.pnghttp://i.imgur.com/bRrcMpK.png

50499111
Skąd: Hidari
Zarejestrowany: 2014-04-03
Posty: 991
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider/ Weteran
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"


Mimo, iż podziękowania już pisałem na gg to nie wypada zostawiać tego miejsca pustego. Event trwał długo, zwłaszcza biorąc pod uwagę jeszcze wcześniejsze wydarzenia związane z klanem Uchiha ale ten jako tako zaczął się w momencie spotkania z Gerechim. Były ciekawe pomysły, mnóstwo ekscytujących i ważnych rozmów, obeszło się bez wielkich pojedynków ale Koharo udowodnił, że nie są one potrzebne by event był udany i budował napięcie. Każdy dał z siebie wszystko a nawet więcej i mimo, że cieszę się w pewnym stopniu, że to koniec tej długiej opowieści to nadal mam delikatny niedosyt ale to dobrze. Zawsze uważałem, że lepiej pozostawić gracza nienajedzonego niż napchanego i zmęczonego materiałem. Dzięki temu z niecierpliwością czekam na kolejne ciekawe pomysły Koharo, zwłaszcza że niedługo z Shinsaku znów wpadniemy w wodze Twojej fantazji.

WIELKIE DZIEKI ZA EVENT! ŚWIETNA ZABAWA!

Offline

 

#3 2016-12-25 18:29:46

 Ikkyo

Klan Uchiha http://i.imgur.com/fGrX3h1.png

52378630
Zarejestrowany: 2014-12-20
Posty: 606
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
WWW

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

Event był po prostu bardzo dobry i pozostawił we mnie ciekawość niektórych postaci, rozmaite emocje, a także niedosyt. Niedosyt gry oczywiście, bo chociaż ostatnio nie byłem aktywny, to teraz chcę to zmienić. Fucha lidera robi swoje, no i przydałoby się wynieść rodzinkę na wyżyny.

A tak bardziej poważnie, to dziękuję za prowadzenie Koharo, a także pozostałym czerwonkom i Shinowi za wzięcie udziału. Akio pozdrawiam niemniej serdecznie, chociaż jego prowadzenie mniej mi przypadło do gustu.

Offline

 

#4 2016-12-25 20:46:26

 Koharō

Wyrzutek http://i.imgur.com/MLOoQeQ.png

4934989
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-12-23
Posty: 622
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Kisame (lvl2)
Ranga: Członek klanu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

Jak na wstrzelenie się w czyjąś intrygę i przejęcie sterów dał sobie radę całkiem nieźle


http://s16.postimg.org/z6h9hurx1/tumblr_ojwqysls8g1visbsjo1_1280.png


Karta Postaci || Voice                 
       Theme    ||    Battle Theme

Offline

 

#5 2016-12-26 15:07:42

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

     Podziękowanie w szczególności dla prowadzących za chęci w rozwijaniu fabuły naszego forum. Gratulacje dla nowego lidera Uchiha - Ikkyo. Życzę Ci przerwania trendu panującego w tym klanie. Czyli byś sprawował swe rządy długo. No i oczywiście dla Yocharu za długie i jakościowe posty (tak wnioskuję po nagrodzie, jaką otrzymałeś) i dla innych biorących udział, że wytrwali do końca i mogli rozwinąć swoją postać. Wielki szacun, oby więcej rozkręcania.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#6 2017-01-02 14:20:28

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

Trochę późno, ale coś dopisze. Pierwsza sprawa rezygnuje z nagrody  (kary?) chyba mogę? Po pierwsze dlatego, że taka nagroda tylko by pogorszyła moją postać, po drugie w przypadku takich spraw jak sesje czy nawet eventy imo powinna dostawać tylko osoba która ukończyła prowadzenie chyba że ma jakieś dobre wytłumaczenie ta co przerwała prowadzić ja nie mam.
Co do mojego prowadzenia to zdaje sobie, że nie było super, ciężko mi było wejść w temat i nawet nie za bardzo mi się chciało, w sumie wziąłem w tym udział tylko dlatego, że w związku z sesją dla Shina byłem trochę związany z tematem + nie było nikogo innego, a żal mi było jak czekacie miesiące na posty i nic dlatego postanowiłem swój dorzucić chociaż jakoś nie przyśpieszyłem i cały czas liczyłem na powrót Koharu.
   Jeszcze słowa co do nagród wyglądają śmiesznie jak na tyle czasu spędzonym na evencie ok nic takie się nie działo, może nie wszyscy gracze się jakoś wykazali wybitnie i możliwe że część została wynagrodzono w postaci fabularnej tytuły czy inne bajery, ale w takim razie brak PR to mogę błąd, imo zwłaszcza w tego typu eventach powinny być one najłatwiejsze do zdobycia, koleś zażegnał konflikt między klanem a państwem, drugi zostałliderem jednego z najstarszych klanów, trzeci sprawił że dwa poprzednie się stały. Nagrody w PR powinny być na pewno dwucyfrowe, a może nawet podchodzić pod 3 cyfrowe.
  Samo prowadzenia Koharu było super i z pewnością poradził sobie w tej roli(gabuła jak i post zajebiste), ale w podsumowaniu dał dupy na maksa, nie dość że czas oczekiwania  wynosił mega dużo to jeszcze w sumie nic się w nim nie znalazło, ani od strony fabularnej nie jest wybitne(wiem, że w tym też zawodziłem, ale miałem w planach post w kronikach, ale gdzieś zaginął w akcji+ (przynajmniej pierwszy post w temacie eventu nieco wyjaśniał sprawę). Tutaj mamy info jak podsumowanie zwykłej sesji, a takie wydarzenia powinny iść w świat, nieco huczniej. Zwłaszcza jak ktoś koło 2 miechów pisał podsumowanie.


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#7 2017-01-03 18:53:19

 Koharō

Wyrzutek http://i.imgur.com/MLOoQeQ.png

4934989
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-12-23
Posty: 622
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Kisame (lvl2)
Ranga: Członek klanu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

Dziękuję za sugestie i pokornie obiecuję stosować się

ALE

- chciałem zrobić podsumowanie obszerniej (mocno wzorowałem się na twoim), tymczasem dostałem template określający, jak ma to wyglądać;
- PU i PW uzależnione są od ilości i jakości postów. Długi czas eventu nie zmienia faktu, że po prostu dużo osób odpisywało standardową ilością postów;
- napisz mi na gg, czemu PW nie działają na twoim poziomie, bardzo mnie to ciekawi
- PR nie rozdałem z powodów, które też ci napiszę na gg.


http://s16.postimg.org/z6h9hurx1/tumblr_ojwqysls8g1visbsjo1_1280.png


Karta Postaci || Voice                 
       Theme    ||    Battle Theme

Offline

 

#8 2017-01-09 22:31:06

Yozora

Klan Uchiha

15871022
Zarejestrowany: 2016-01-10
Posty: 121
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Gunsō
Płeć: Dziewczyna
Wiek: 18

Re: Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

W większej części eventu nie uczestniczyłem. Właściwie  można powiedzieć że nic w niego nie wniosłem. Nie mniej jednak przygoda, którą udało mi się rozegrać bardzo mi się podobała. Żałuję, że nie wytrwałem do końca i nie udało mi się jej dokończyć.
W każdym razie chciałbym pogratulować tym, którym wytrwać do końca się udało i podziękować za to, że dzięki wam mam teraz domek ( ). Podziękowania należą się także prowadzącym. W końcu poprowadzić takie duże wydarzenie nie jest łatwo.
Jeszcze raz gratulacje dla graczy i podziękowania dla prowadzących. Także za to, że o mnie nie zapomnieli. ( )

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #69 - "Podsumowanie Eventu: Powrót Uchiha"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksmkrosno.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl