Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"

#1 2019-06-03 17:04:08

 Yocharu

Klan Uchiha http://i.imgur.com/p2qZr4s.pnghttp://i.imgur.com/bRrcMpK.png

50499111
Skąd: Hidari
Zarejestrowany: 2014-04-03
Posty: 990
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider/ Weteran
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26

Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"

Witajcie ponownie!


Ten post zawierać będzie wszelkie informacje o aktualnych wydarzeniach na świecie abyście mogli rozpocząć ponownie swoją przygodę w świecie NCW! Na sam koniec zostaną również podane wytyczne, które mogą się wam przydać ale tymczasem zapraszam do zapoznania się.Rok 180


       Minął dokładnie rok od Wielkich Igrzysk Ninja, które zakończyły się wielką katastrofą. Inicjatywa mając na celu złagodzić choć w najmniejszym stopniu wszystkie konflikty między klanami i organizacjami świata okazała się być bombą, której eksplozja objęła serca wszystkich ninja. Śmierć lidera Hyuuga tuż po zakończeniu igrzysk, wywołała zamęt na arenie, prowadząc do wielkiego pojedynku między nacjami. Nikt oficjalnie nie przyznał się do winy, jednakże wiele tropów wskazywało na grupę Nikushimi, w której skład wchodziło kilku samotników. Nie ma pewności czy wina stoi po ich stronie ani czy organizacja Samotników ma z nimi jakieś powiązania. To wydarzenie rozdarło świat na pół, nieoficjalnie dzieląc go na wrogów Samotników oraz przyjaciół. Klany jeszcze nie zdecydowały a samo zajście zaczęło rozchodzić się po kościach przez brak tropów co do winowajcy. Wiadomo jedynie, iż klan Hyuuga trzyma urazę a ich wioska została oficjalnie zamknięta dla wszystkich niespokrewnionych z ich rodem. Dostęp mają jedynie upoważnieni handlarze oraz możnowładcy.

       Pozostając na kontynencie - Klan Sabaku oficjalnie podał się jako przyjaźnie nastawiony do Samotników. Nie wykonali jednakże żadnych kroków dalej w tym temacie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić co dzieje się na terenach ich państewka z racji na bardzo ciężko dostęp przez zdradziecką pustynię. Wioska jest oficjalnie otwarta lecz niewielu jest na tyle odważnych by maszerować dniami przez morze piasku. Mimo wszystko chodzą słuchy, że niewygodne dla lidera Sabaku osoby, znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Według nieoficjalnych źródeł, na całym świecie można znaleźć specjalnie gildie, które zapłacą sporą sumę za informacje o sytuacji politycznej Sabaku.

       W Shisou, klan Ayatsuri przechodzi prawdziwy renesans. Z biednej nacji, w ciągu roku wytopili ogromną ilość gotówki, powoli sięgając po status potęgi. Ma to byś zasługa ich położenia po środku kontynentu oraz budowa nowych szlaków handlowych, prowadząca do ich wioski oraz miast na terenie kraju co oczywiście wydaje się być zgodne z prawdą. Plotki jednak mówią, iż pieniądze na tę inwestycję oraz na rozwój ekonomiczny pozwoliła działalność kilku lalkarzy, którzy rozpoczęli dość nietypowy i nie do końca legalny biznes. Za ogromne pieniądze konstruują sztuczne kończyny napędzane chakrą użytkowników, dając im szansę odzyskać utracone w bitwie ręce i nogi ale także i je zmodyfikować do lepszego funkcjonowania.
Lord Feudalny Chikai zarządzający między innymi ziemiami należącymi do Senju, przeprowadza zmianę systemu politycznego kraju. Nikt po za jego doradcami, nie ma pojęcia dokąd to zmierza i w co państwo oficjalnie ma się zmienić jednakże mieszkańcy tych ziem zaczęli otrzymywać za wykroczenia prawne, kary nie pieniężne a "społeczne". Rzekomo mają obowiązek odpracować swe winy w postaci ciężkich prac wydobywczych bądź transportowych, w zależności od wykroczenia od kilku dniu to kilku miesięcy lecz przez rok od wprowadzenia ustawy, prawie nikomu nie udało się powrócić. Lord Feudalny tłumaczy, iż przestępcy dokonywali kradzieży żywności bądź innych dóbr w miejscach pracy przez co ich wyroki są przedłużane. Na pytanie o samo wprowadzenie ów systemu odpowiada, że kraj znajduje się w finansowym dołku i aby znów stanąć na nogi, potrzebuje więcej kruszców i rąk do pracy aby odbudować gospodarkę. Klan Senju rzekomo nie wtrąca się w ów sytuację, ściśle współpracując i wspierając lorda dla dobra kraju.

       Klan Uchiha po wielu latach biedy i cierpienia, ponownie zakotwiczył się w Hidari, powoli odbudowując wioskę. Według raportów, ich mała społeczność pomimo ogromnego przerzedzenia, kontynuuje dziedzictwo a budynek mający dla nich status religijny, ponownie powstał w centrum osady. Niestety nie wiadomo co stało się z liderem Ikkyo Uchiha, który wyparował pod koniec roku 179. Następcą tego tytułu ma być rzekomo Yocharu Uchiha, lecz nie wypowiedział się oficjalnie na ten temat. W obecnej chwili klan nie posiada oficjalnego władcy lecz starzeć imieniem Gerechi, jako osoba o największym doświadczeniu, prowadzi lud ku lepszemu. Lord Feudalny kraju błyskawic po wcześniejszych namowach, postanowił oficjalnie wesprzeć Uchiha w ich rozwoju oraz zapłacić częściowe odszkodowanie Yu no Kuni za bitwę stoczoną na ich terenie w geście podziękowania za stworzenie schronu dla klanu z Hidari. Uchiha oficjalnie zobowiązali się pomagać ów kraju w przypadkach gdy będą potrzebni wyszkoleni ninja.

        Klan Nara nie jest z tego powodu szczególnie zadowolony. Utrata statusu Uchiha miała być dla nich szansą na pokazanie się w świecie i zdobycie większego szacunku wśród shinobi lecz utrata uwagi na rzecz czerwono-białych wachlarzy, rozgniewała lidera Nara doprowadzając do białej gorączki. Chodzą słuchy o mobilizacji wojsk w ich wiosce, jednakże nikt oficjalnie nie może tego potwierdzić. Mogą to być jedynie plotki związane z obserwacji sceny politycznej.

        Przechodząc na wyspy - Ronin no Kuni nadal dobrze prosperuje, chodź przez wydarzenia w Enko, doszło do spadku zainteresowania ich krajem i zmniejszeniu się liczby odwiedzających. Powodem jest również zniknięcie Lidera czyli Shinsaku, który w obecnej chwili jest jedynym znanym posiadaczem legendarnej ogoniastej bestii. Wielu boi się, że demon może wydostać się z ciała i rozpocząć masakrę na nieznaną dotąd skale. Na szczęście dla Ronin, wielu uważa to jedynie za swego rodzaju bajkę, rozpowiadaną przez wrogów wyrzutków, co nie zmienia faktu, iż kraj na tym traci. Mimo to Szpital im. Naokiego Namikaze jest nadal najlepszym na świecie, werbując dobrze zapowiadających się studentów medycyny a także trzymając swoją renomę dzięki tym aktualnym. Szpital odczuł bardzo mocno zniknięcie Shinsaku jednakże personel robi wszystko aby utrzymać dobre warunki oraz świetną opiekę medyczną.

       Mniejsze Nacje - Nowy lord feudalny Tsuki no Kuni okazał się być idealnym kandydatem. W obecnej chwili jest to najlepiej prosperujące miejsce pod względem turystycznym i wypoczynkowym. Można by rzec, iż miejsce to staje się swego rodzaju sercem hazardu, turniejów oraz wszelkiej rozrywki a sam lord zapowiada, iż w budowie jest najwspanialszy Dom Gejsz na świece z bardzo rygorystyczną selekcją co do pracowników i rzekomo w całkiem przystępnej cenie lecz nie ukrywajmy, że wejść tam będą mogli Ci zamożniejsi. Lord zachwala, iż Okyia będzie przy ich nowym domu jak tawerna po środku niczego.
W Oni no Kuni zazwyczaj nic się nie dzieje a przynajmniej nie ma na ten temat żadnych danych. Kraj ten jest porównywany do czarnej dziury, gdyż od zawsze tylko co wybitniejsze jednostki potrafiły opuścić ów teren bez utraty życia. Tym razem coś się jednak zmieniło. Kilka osób przekazało informację do publicznych mediów jakoby dziwna energia zaczęła otaczać część kraju. Ponoć samo jej odczucie jest przytłaczające i powoduje osłabienie. Póki co nikt nie odważył się zanurzyć w lasach Oni no Kuni i sprawdzić źródło owej energii.

Sytuacje na temat Samotników, Klanu Namiakze oraz klanu Kiyoshi przedstawią liderzy w poście poniżej.

A teraz garść przydatnych informacji.
1) Jak widzieliście wyżej, mamy przeskok czasowy o rok. Wiele rzeczy się wydarzyło a nasze postacie w tym czasie stały. No własnie nie do końca. Pozwalam wam jednorazowo dokonać teleportacji do miejsca, w którym chcecie się znaleźć (oczywiście sensownego z punktu widzenia waszej postaci) abyście nie musieli zgadywać gdzie jesteście i co robiliście. Minął rok, zajmujecie się teraz innymi rzeczami.
2) Jeżeli wasze postacie są aktualnie na jakiejś misji to macie dwie opcje. Możecie z niej po prostu zrezygnować i otrzymacie rekompensatę w wysokości 20 PU albo ją dokończyć w jednorazowej formie retrospekcji. To znaczy, że możecie grać w dwóch miejscach na raz lecz po ukończeniu sesji niezwłocznie kończynie wątek i prowadzicie już tylko aktualne wydarzenia.
3) Wielu z was mogło się znudzić starą postacią albo nie pamięta kompletnie jak ona funkcjonuje - normalna kolej rzeczy. Możecie stworzyć nową postać bez uśmiercania starej! Ta stanie się postacią NPC, której działania będziecie mogli od czasu do czasu kontrolować wraz z Event Masterem bądź specjalnie przygotowanym strażnikiem.
4) Standardowo w razie pytań bądź problemów pisać do mnie na discordzie.

Offline

 

#2 2019-06-03 21:15:01

 Yocharu

Klan Uchiha http://i.imgur.com/p2qZr4s.pnghttp://i.imgur.com/bRrcMpK.png

50499111
Skąd: Hidari
Zarejestrowany: 2014-04-03
Posty: 990
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Lider/ Weteran
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26

Re: Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"


Kiyoshi

https://i.imgur.com/zAy5trw.jpg

    Klan Kiyoshi powoli ochłonął po incydencie, który miał miejsce na Wielkich Igrzyskach, a także jego następstwach w postaci jeszcze gorszych relacji z klanem Hyuuga. Misja dyplomatyczna, która nie zakończyła się po myśli kryształowych wojowników, podtrzymywała ogień zemsty, który mimo wszystko był od pokoleń pomiędzy tymi dwoma ugrupowaniami ninja. Gdy rozeszło się, że głównymi sprawcami była organizacja pochodząca z Ariando, klan Kiyoshi natychmiast opowiedział się po przeciwnej stronie z powodu starć, które miały miejsce na arenie. Zrezygnowano również z możliwości jakiejkolwiek ugody z Hyuuga, a zamiast tego klan z rozkazu lidera skupił się na szkoleniu i trenowaniu nowych ninja, a także rozbudowie infrastruktury w całej prowincji po to, by przestać być w całości uzależnionym od dostaw Lorda Feudalnego, które dla Kiysohi nie były najlepsze.
       Ponownie zainteresowano się portem, który pierwotnie został wybudowany z kieszeni byłego lidera, a pożytek dla Baigai jest niewielki. Zdecydowano by w przyszłości rozbudować doki, a także miasto portowe i przeobrazić je w centrum handlu morskiego na zachodzie. Jednakże są to odległe plany. Poza gospodarowaniem dobrych ziem, które w przyszłości posłużą za pola zaczęto wzmacniać granice z Kokkai oraz Oni no Kuni pozostawiając bez zmian odcinek z Sashikan w ramach gestu zaufania do korony.  Jednakże z powodu braków w ludziach zdolnych do walki na chwilę obecną na obu granicach Baigai wybudowano jedynie kilkanaście dodatkowych wież, a także system ostrzegawczy, który ma na celu szybkie poinformowanie wioski o ewentualnym ataku, chociaż ten czeka jeszcze na swój chrzest bojowy. Pod koniec roku zaczęto ostrzej kontrolować dostawy wysyłane przez Feudala Ziemi do Kokkai przechodzące przez Baigai, w celu przeciwdziałania ewentualnym dostawom broni sponsorowanych przez Lorda. Klan Kiyoshi wciąż czeka na reakcje władcy i rada z liderem na czele zdaje sobie sprawę, że może to pogorszyć stosunki jednakże chcą uniknąć niepotrzebnej wojny domowej, zwłaszcza teraz gdy Baigai jest w fazie rozbudowy.

Offline

 

#3 2019-06-07 21:12:16

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"

Samotnicy

    Po zakończonych Igrzyskach Ninja, w Airando nastąpił podział cywilny. Część Samotników opowiadała się za aktualnym przywódcą - Akemim, pozostali zażądali jego abdykacji. Poróżnienie mieszkańców osady wynikało bowiem z winy, którą po śmierci lidera Hyūga naniesiono na organizację. Lord feudalny Wody również nie wykazywał aprobaty względem rządów poddanego, choć ważnego ninja. Rozłam doprowadził następnie do odizolowania czterdziestu procent osady, która wolnymi krokami przesiedlała się wzdłuż północnych lasów wyspy.
       Choć rada starała się uporać z zaistniałą sytuacją, niewiele zdziałali, gdy ich lider zniknął. Nie widziano go od kilku miesięcy, a ostatnie pogłoski wskazywały, iż podróżuje po Kawa no Kuni. Owszem, jako członek Nikushimi wraz ze swym kamratem Kamim przeczesywali wyludnione pola i ruiny celem odnalezienia bestii, której uporczywie Futago nie mógł dorwać. Jedną z nich otrzymał Shinsaku, stając się pierwszym Jinchūriki, a Kami zapragnął drugiego. I znalazł. Po pół roku wędrówki, obfitej i męczącej, nocnego analizowania, od ranka do zmroku szukania, wpadł na Matatabi. Niestety wyczerpanie psychiczne po długotrwałym błądzeniu po Kraju Rzek, wrodzona choroba dawnego przywódcy Samotników, a także jego obłęd i chciwość doprowadziły do niemalże śmiertelnych skutków. Po ponad miesięcznej walce, ciężko ranny, osłabiony i ledwo dychający bliźniak zapadł się pod ziemię. Równie osłabiony Akemi powrócił natomiast do Airando, by ponownie zniknąć. Na dobre. Ci, którzy znali dwójkę kosiarzy z Nikushimi sądzili, że regenerują siły w odizolowaniu, reszta po kolejnej nieobecności uznała lidera za martwego. W niewyjaśniony sposób zniknęła para ninja, a od czasu do czasu prości ludzie, w tym chłopi z pola, wypowiadają się jakoby widzieli twarz dawnej głowy organizacji z wyspy.
    Wraz z tymi wydarzeniami, skład czarnego węża stracił swój cel. Nikushimi w ostatnie miesiące poprzedniego roku przeobraziło się w specjalny oddział Samotników. Pilnowali porządku między poróżnionymi stronami osady. W sto osiemdziesiątym roku tworzyli ugrupowanie trzydziestu wyspecjalizowanych ninja, z ciemnymi półmaskami na twarzy, a także pozostałą z historii węglistą głową węża na dłoni. Po zniknięciu Kamiego, funkcję szefa Shimi przejął Keisuke. Acz ze względu na gorsze zdolności od pozostałych członków, po pół roku opuścił szeregi, by wystąpić jako nowy lider Samotników. Rada zapoznała się z jego prezentacją i zgodziła podjąć decyzję w ciągu kilku kolejnych tygodni.
    Artefakt, który dzierżył niegdyś znany na świecie nekromanta przepadł. Utknął w nieznanych terenach Kawa no Kuni. Na koniec wspomnianego roku, organizacja z Airando poczęła partyzantkę na brzegi Ronin no Kuni, w szczególności zwracając swe siły ku osadzie Wyrzutków. Powstały konflikt miał nie zgasnąć przez kolejne kilka lat. A napięcie między lordem Wody, radą Samotników, głową Ronin i liderem Wyrzutków jedynie narastał. Jedynym, co trzymało w ryzach samotnie wyspy była organizacja Nikushimi z Saorim na czele, która miesiąc za miesiącem szerzyła coraz większy respekt.

Offline

 

#4 2019-06-09 17:54:35

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"

Namikaze

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/_fora/ninjaclanwars/avatars/1432.png

    Klan Namikaze dość szybko doszedł do siebie po skandalu turniejowym, mimo początkowo dość mocnego uszczerbku na reputacji z powodu tego, że dali się podejść na swoim terenie. Chociaż początki nie były łatwe, lider klanu obciążony poczuciem winy chciał wziąć na siebie odpowiedzialność, przeprowadzić szczegółowe śledztwo oraz zapewnić każdą możliwą pomoc klanowi Hyuuga, łamiąc tym nie pisaną zasadę neutralności klanu w konfliktach klanowych, która obowiązywała od czasów obalenia polityki niewolnictwa. Jednak jego pomysły nie został przychylnie przyjęty przez klan. Ostatecznie w wyniku śledztwa odkryto haniebne zaniedbania  organizatorów turnieju, za co klan Namikaze obwiniał wysokich urzędników kraju wiatru sugerując nawet, że sam lord maczał w tym palce. Podobno klan Sabaku doszedł do podobnych wniosków, jednak oficjalnie nie odwrócił się od polityków krajowych. Z drugiej jednak strony kilka osób, niezadowolonych z wyników śledztwa klanu z Enko udając się po pomoc do władców piasku, zaginęło bez śladu na pustyni.

    Sytuacja w wiosce Namikaze przez pierwsze tygodnie po zamachu była dość niespokojna, tym bardziej, że w wiosce wciąż grasował seryjny zabójce. Jego dokonania stawały się coraz bardziej bezczelne, co przyniosło mu sporą niesławę. Klan postanowił stworzyć elitarną grupę, której zadaniem było pochwycenie psychopaty co w końcu się udało, mimo tego, że przestępca przez pewien czas był członkiem grupy pościgowej i utrudniał śledztwo. Trzon grupy został przekwalifikowany na specjalny oddział mający dbać o bezpieczeństwo klanu pod dowództwem Hikari Namikaze. Kobieta osiągnęła status w klanie niemal równy Liderowi i wielu mówi, że to własnie ona kierowała klanem w ciągu ostatniego roku, a może nawet już wcześniej? Klan aktywnie zaczął zwalczać wpływy lorda wiatru w rejonie, dążąc do jeszcze większej autonomii i samowystarczalności. Wiele klanów wprowadziło politykę zamkniętych drzwi i ostrożnie podchodzili do obcych. Namikaze nie dali się zastraszyć, nowy oddział chciał dać jasno do zrozumienia, że ma wszystko pod kontrolą, wioska stała się jeszcze bardziej dostępna niż zwykle, powstały specjalny szlak handlowy prowadzący przez wioskę, dzięki któremu można było uniknąć podatków płaconych krajowi wiatru. Namikaze sami postanowili rozwinąć handel, wykorzystując wiedzę poprzednich pokoleń zdobytą podczas handlu niewolnikami. Ich główny kierunek ekspansji to kraj ziemi, zaś produktami głównie egzotyczne owoce i szkło. Wioska w wyniku tych zmian znacznie się rozrosła. Wiele towarów i informacji zaczęło przepływać przez Enko. Lider klanu stał jakby na uboczu tych wszystkich zmian i to także w dosłownym tego słowa znaczeniu. Krażyła plotka że oszalał, bo obwinia się za to, że nie był wstanie w dniu katastrofy nikogo ochronić. Przez blisko pół roku dzień w dzień ciskał potężnymi technikami w ziemie wytwarzając olbrzymią dziurę głęboką na około 10km i o powierzchni około 2 hektarów. Po miesiącu przerwy, następne miesiące spędził na jej zakopywanie, a to wszystko zaledwie pół kilometra od wioski!
    Ostatecznie klan Namikaze utrzymał neutralność i nie odniósł się w żaden wyraźny sposób do wydarzeń na arenie nie stając ani po stronie Hyuugów ani samotników w ich Konflikcie, a całe zamieszanie wykorzysał do umocnienia swojej niezależności.

Ostatnio edytowany przez Akio (2019-06-09 17:54:59)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #82 - "Odrodzenie NCW"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6ligaonline.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.dbwars.pun.pl