Ogłoszenie


#241 2012-03-13 13:53:45

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Po kilku godzinach snu czułem się wypoczęty. Nie miałem jednak czasu do zmarnowania... Musiałem jak najszybciej przygotować się do podróży. Wstałem, strzepałem z siebie kurz i spojrzałem się w stronę odchodzącej Mei. Miałem nadzieję, że kiedy wrócę będzie miała jeszcze ochotę zawalczyć.
- Czas ruszać... Zacznę chyba od Ronin no Kuni, zapytam się starszyzny z wioski czy wiedzą coś o położeniu zwoju. Już tam kupię sobie bronie... - powiedziałem sam do siebie odskakując już w stronę rodzinnej ziemi. Tak, to był czas w którym po akademii miałem wrócić do domu. A przynajmniej tylko po to, żeby chwilę później wyruszyć dalej.

[zt -> Bambusowy las (Ronin no Kuni)]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#242 2012-03-13 21:02:07

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Widziałem całe to zajście między Mei, a tym chłopakiem, który przedstawił się jako Sabaku, miałem do czynienia raz z ninją tego pokroju, ale za dużo nie pokazał, a jestem ciekaw takich umiejętności, może kiedyś będzie mi dane się z kimś takim spotkać, a nawet zmierzyć. Coż, Rokutaro gdzieś sobie poszedł, dlatego postanowiłem spędzić trochę czasu z Mei. Nie pozwoliłem jej odejść daleko, dobiegłem do niej, po czym zwolniłem do tempa, którym szła.
-Hej, piękna, gdzie się wybierasz? - spytałem na wejściu.
Dziewczyna mogła zauważyć wciąż, że nie trzymam się za dobrze. Wciąż na moim ciele są widoczne liczne siniaki, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, ślady krwi, ubrania, z tym zrobiłem porządek, ciągle jednak czułem się dość wyczerpany, przecież trening był porządny.
-Rokutaro gdzieś poszedł, więc postanowiłem, że spędzimy trochę czasu razem. - krótka przerwa. -Co chcesz robić? Jakiś trening może? - spytałem wprost, uśmiechając się zalotnie do uczennicy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#243 2012-03-13 21:09:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei szła nieco zamyślona, po czym zatrzymała się słysząc głos mistrza. Odwróciła się powoli w jego stronę, po czym ten mógł dostrzec dziwną, niezbyt naturalną zmianę w dziewczynie. Jej oczy były przymrużone, źrenice zmniejszone do tego stopnia, że prawie niewidoczne, sam kolor oczu był jak by wyblakły. Chwilę tak spoglądała chłodnym spojrzeniem zabójcy, po czym "wróciła do normalności" widząc dokładni mistrza. Chwyciła się za głowę jak by tą przeszył ogromny ból, po czym spojrzała z lekkim nieco wymuszonym uśmiechem na Takashi'ego.
- Można by coś potrenować, ale nie wiem co... - Powiedziała spokojnie z uśmiechem na twarzy, jednak szybko dodała coś jeszcze.
- ... Ale co ważniejsze... Gdzieś ty był i jak wyglądasz... - Powiedziała podchodząc do mistrza i sprawdzając jego rany. Chwyciła i lekko uniosła poranioną rękę, której zaczęła się przyglądać.
-... Coś ty robił? - Zapytała się zatroskanym głosem, po czym spojrzała na mistrza ze smutkiem, jak by było jej go żal.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#244 2012-03-13 21:17:08

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Co to było? - zacząłem się na początek zastanawiać.
Niecodzienne zachowanie, coś, czego jeszcze nigdy nie było. Mei nigdy się tak nie zachowała, no naprawdę, a to, co przed chwilą ujrzałem, było co najmniej dziwne i nawet trochę przerażające, ale wolałem o tym nie myśleć, póki nie mam pewności.
-Wiesz, trenowałem razem z Dwójką Wielkich Sage. Stwierdzili, że dobrym sposobem, by mnie sprawdzić, będzie walka. Wiesz, zgodziłem się, dawałem z siebie wszystko, ale na próżno, nie miałem z nimi szans, a oni? Nie ograniczali się, nie dawali mi forów, walczyli ze wszystkich sił, o mało co nie zginąłem, o mało co nie straciłem całej chakry, a wiemy z czym się to wiąże. Ale no uświadomiłem sobie wiele rzeczy, sprawdziłem się. - uśmiechnąłem się do dziewczyny.
-A co do treningu... Co powiesz na Kage Bunshin no Jutsu? Na pewno słyszałaś no tej technice, to podział, którzy tworzy już materialne kopie użytkownika. Bardzo przydatna technika, naprawdę radziłbym ci się jej nauczyć, a raczej zaczerpnąć nauki u mnie. - zaśmiałem się krótko, patrząc dziewczynie w oczy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#245 2012-03-13 21:27:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała patrząc w oczy mistrza, po czym spuściła wzrok.
- Baka... Nie chcę, żebyś tak ryzykował... - Powiedziała nieśmiało, po czym wsłuchała się w opis techniki zwanej "Kage Bunshin".
- Tak... Rokutaro użył ich ostatnio w walce, gdyby nie one dostałby Rasengan'em, a raczej jego namiastką. - Pomyślała, po czym spojrzała na mistrza z uśmiechem.
- Proszę, naucz mnie tej techniki. - Poprosiła ładnie i grzecznie, po czym odsunęła się o jeden niewielki krok od Takashi'ego. W końcu jakiś trening, nie żeby narzekała, dobrze jej było, jednak każdy trening z Takashim sprawiał wielką radość Mei. Właściwie to nie tylko trening, ale samotne spędzanie z nim czasu było naprawdę świetne.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#246 2012-03-13 21:51:00

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Dobrze, w takim razie zaczniemy od razu. - zacząłem mówić, biorąc dziewczynę na jakąś pustą, niezagospodarowaną przestrzeń, tak, żebyśmy mieli spokój i wolną przestrzeń.
-Kage Bunshin no Jutsu... - zacząłem od opisu techniki. -Pozwala na stworzenie materialnych klonów. Są one zdolne do walki i w przeciwieństwie do normalnych Bunshin'ów, materialne, można nimi kierować, posiadają zresztą własną świadomość, to po prostu normalne kopie ich twórcy. Nie są jednak wytrzymałe, wystarczy silne uderzenie, głębsza rana cięta i klon znika. Ale to nic, bo i tak jest pomocny w walce, w dużych ilościach sprawia problemy, a w zależności od tego, ile chakry użyje się do stworzenia klona, taką samą ilością sam on może władać. A doświadczenie zdobyte przez klona wraca do użytkownika, więc nawet, gdyby klon został pokonany, mając dużą ilość chakry, wróci ona do twórcy. - wyjaśniłem już chyba wszystko co najważniejsze.
-Technika wymaga jednej pieczęci. - zaprezentowałem ją. -Przeanalizuj sobie wszystko i stwórz taką pieczęć ręczną. - uśmiechnąłem się.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#247 2012-03-13 22:00:21

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #1
Mei przeniosła się wraz z mistrzem na wolne miejsce. Kiedy mogli już w spokoju rozpocząć trening słuchała dokładnie mistrza. Chciała dowiedzieć się jak najwięcej o nowej technice. Kiedy w końcu Takashi skończył Mei skupiła się, po czym zaczęła zbierać chakre.
- Tylko jedna pieczęć, ot nie powinno być tak trudne. - Pomyślała zbierając chakre w całym ciele, po czym złożyła potrzebną pieczęć.
- Kage bunshin no jutsu.. - Po tych słowach starała się stworzyć swoją kopie stojącą obok.
- I jak? - Zapytała się spoglądając na efekt swojej pracy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#248 2012-03-13 22:13:40

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, nie za dobrze. - spojrzałem na klona Mei.
Była to marna imitacja, szczerze to nie spodziewałem się nic lepszego, ale liczyłem na to, że dziewczyna mnie zaskoczy. Ale może jednak stawiałem jej zbyt wysokie wymagania?
-Spójrz tylko... - wskazałem dłonią, mierząc bunshin'a z góry na dół.
Była to bardzo niedokładna kopia. Klon był marny, w ogóle brzydki, krzywy, wszystko nie tak.
-Musisz się bardziej skupić, spójrz. - złożyłem pieczęć.
-Kage Bunshin no Jutsu. - obok mnie stał jeden, doskonały klon.
-Widzisz, liczy się skupienie, odpowiednie skupienie chakry. Myśl nad tym, do czego jej używasz. Pamiętasz trening Rasengana i to na pewno, ćwiczyliśmy to całkiem niedawno. Skupienie, kształt, formowanie chakry, wszystkie Ninjutsu na tym polegają, musisz panować nad chakrą i odpowiednia ją wykorzystywać. - dodałem jeszcze, nie odsyłając klona.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#249 2012-03-13 22:22:49

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #2
Mei spojrzała na swoją kopie, po czym uderzyła ją. Chwilę po tym klon zniknął.
- Dobrze... Postaram się... - Powiedziała, po czym zamknęła oczy. Wzięła głęboki wdech, po czym wydech. Skupiła się tylko na sobie i na chakrze, którą własnie gromadziła. Zebrała dużą ilość chakry w całym ciele, po czym stworzyła w myślach obraz samej siebie. Starała się być dokładna w każdym szczególe. Wszystko trwało kilka minut. Kiedy w końcu była gotowa otworzyła, oczy.
- Kage bunshin no Jutsu.... - Powiedziała, po czym skupiła się na tym aby stworzyć klona obok siebie, skupiła się również na samym swoim wyglądzie, aby kopia przypominała ją. Po tym spojrzała na to co stworzyła, po czym spojrzała na mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#250 2012-03-13 22:32:49

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, hm, nie wiem, nie wiem. - powiedziałem sam do siebie, spoglądając na klona.
Może i kopia wyglądała normalnie, ale coś mi w niej nie grało. Musiałem dokładnie zbadać sytuację, więc najzwyczajniej w żuciu dotknąłem klona, tylko dotknąłem. No i bunshin zniknął, czemu towarzyszyły różne efekty, niezmienne dla tego zjawiska.
-Widzisz, Mei... - zacząłem mówić. -Teraz użyłaś zbyt małej ilości chakry i stworzony klon nie był odpowiednio wytrzymały. Użyj większej ilości chakry, ale nie przesadź, bo ci się nie uda. Na razie próbuj ciągle z jednym klonem, potem popracujemy nad ilością, więc nawet się na tym nie skupiaj, jedynie na chakrze i jakości klona. - czekałem na rezultaty.
-Nie mam dużo czasu, chcę jak najszybciej rozpocząć trening. Kiedy skończę ten z Mei, chcę zawalczyć razem z nią i Rokutaro, ja sam kontra ich dwójka, po tym sprawdzę, czy są gotowi, by zostawić ich na chwilę samych, ja zaś wyruszę, by jak najszybciej powrócić. - pomyślałem na szybko.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#251 2012-03-13 22:40:41

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #3
Mei spojrzała na dym, który pozostał po klonie, po czym spuściła ze zrezygnowaną miną głowę. Po chwili podniosła ją, kiedy mistrz skończył mówić.
- Nie jest to jednak takie proste... - Powiedziała, po czym ponownie skupiła się na stworzeniu klona. Wzięła kolejny głęboki wdech i wydech, po czym zgromadziła jeszcze więcej chakry niż wcześniej. Starała się dobrać jak najlepszą ilość chakry, po czym utworzyła klona. Spojrzała na niego, po czym znowu na mistrza.
- Mam nadzieję, że tym razem będzie dobry... - Pomyślała sobie, po czym przygotowała się na słowa mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#252 2012-03-13 22:44:34

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-No proszę, proszę... - spojrzałem na klona, ten już wyglądał idealnie.
-Hm, tak, to jest to. - zbadałem dokładnie możliwości klona i wszystko było w porządku.
-To teraz wiesz co masz zapewne zrobić... Więcej klonów, idealnych. To nie jest proste zadanie, musisz użyć tej samej ilości chakry co wcześniej razy X, gdzie X to ilość klonów, ale musisz być bardzo dokładna. - wyjaśniłem pokrótce.
-Prezentacja. - stworzyłem obok siebie bardzo dużą ilość klonów, nie wiem ile było ich dokładnie, starałem się tak koło dwudziestu, tyle wystarczyło, by stworzyć tłok, zrobić na Mei wrażenie. Czy to ostatnie brzmi dobrze? Nie, zostańmy przy pierwszym.
-Jeszcze trochę i stwierdzę, że się nauczyła. - uśmiechałem się do siebie w myślach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#253 2012-03-13 22:55:21

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #4
Mei uśmiechnęła się słysząc słowa mistrza, po czym widać było na jej twarzy wyraźne zainteresowanie, kiedy zobaczyła duża ilość klonów.
- Łał... - Tylko tyle mogła z siebie wydobyć, po czym kiwnęła głową. Zamknęła oczy i skupiła się. Musiała utworzyć kilka klonów, czyli musiała dobrać odpowiednią ilość chakry.
- Stworze najpierw trzy klony... Czyli, muszę zebrać tą samą ilość chakry co wcześniej razy trzy. - Pomyślała, po czym zebrała odpowiednią ilość chakry do stworzenia trzech klonów. Kiedy była gotowa starała się stworzyć trzy klony, które stałyby koło niej.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#254 2012-03-13 23:01:05

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Swoje klony odwołałem, by nie przeszkadzały dziewczynie w działaniach. Byłem ciekawy czy sobie poradzi, miałem dobre przeczucia, zresztą jak zawsze co do Mei, sądzę, że nie ma się czym martwić.
-Doskonale. - powiedziałem od razu, kiedy stworzyła swoje trzy klony.
-Spójrz tylko, są idealne. - podziwiałem te twory, bardzo się cieszyłem, że się jej udało.
Rzeczywiście, wszystkie trzy kopie były idealne, byłem zadowolony, że się jej udało, ale to jeszcze nie koniec treningu.
-No to