Ogłoszenie


#1081 2019-07-27 16:39:50

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

      "Zabicie niedźwiedzia to dla nas pestka, będziemy mieli okazję potrenować naszą nową technikę. Pomyśl sobie o tym."

        Użycie tutaj tej techniki może skończyć się zasypaniem mnie kamieniami, lepiej nie ryzykować i ominąć go, nie chce zrzucić na siebie gromady skał. Nie po to trenowałem tak ciężko i nie po to tu wyruszyłem. Na walkę przyjdzie jeszcze czas, teraz czas skupić się na zadaniu. Droga na dół odpada, teraz w prawo czy w lewo. Zakrętu w lewo nie przypominam sobie, a z prawej strony wieje wiatr czy nawet jeżeli źle idę to tam jest wyjście czyli będę mógł tu wrócić. Ponownie żałuję że nie znam potrzebnych mi technik. Jeżeli wrócę żywy to obiecuję przyłożyć się do treningu z mistrzem. Stawiam krok po kroku i udaje się w kierunku prawego otworu mając nadzieje że wiatr który czuję na twarzy zaprowadzi mnie w dobrą stronę.

     "Jeżeli będziesz unikał walki nigdy nie będziesz silny, prawdziwy shinobi nie boi się wyzwań,a ty uciekasz z podkulonym ogonem jak jakiś pies. Przynosisz nam wstyd. Nauczyłeś się silnej techniki i boisz się jej wykorzystać nie zasługujesz na siłę którą posiadasz powinieneś zdechnąć i oddać mi to ciało."


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1082 2019-07-27 17:00:26

Straznik 3

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1332

Re: Skaliste góry

Sesja prosta - Skutter - #3

     Tunel rozjaśniał się z każdym krokiem, zbliżającym Skuttera do otworu w kamiennej ścianie lub po prostu innego wyjścia z labiryntu naturalnych jaskiń. Chłodny wietrzyk coraz mocniej napierał na dwudziestolatka, a po jakimś czasie spędzonym w tunelu był w stanie wyczuć lekką woń drzew porastających tutejsze góry. Oczy Skuttera zdążyły przyzwyczaić się do półmroku, więc niełatwo było szybko przyzwyczaić się do światła. Dotarł do miejsca, o którym Kazunari na pewno nie wspominał.
     Pokaźny otwór w suficie rzucał światło na stertę świeżych kamieni blokujących tunel. Lawina. Kilkanaście wielkich głazów stoczyło się z pobliskiego zbocza widocznego przez dziurę. Uchiha nie mógł mieć wątpliwości co do tego, że wydarzyło się to niedawno. Sterta kamieni była niestabilna, a na jednym z chyboczących się odłamków huśtał się mały chłopak. Wygwizdywał pocieszną melodyjkę z radością dziecka wypuszczonego na dwór po wypełnieniu wszystkich zadań otrzymanych od rodziców.

W kolejnym poście podaj swoją wolę (statystykę).

Ostatnio edytowany przez Straznik 3 (2019-07-27 17:00:41)

Offline

 

#1083 2019-07-27 22:51:54

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

      Cooo..co tu robi to dziecko? To nie jest bezpieczne. Cała konstrukcja skał jest bardzo niestabilna i grozi dalszym zawaleniem. Cholera mogłem iść dołem i spróbować walczyć z niedźwiedziem. Chwila jeden szczegół mi tu nie pasuje. Jak to dziecko się tu dostało? Wejście od innej strony jest mało prawdopodobne. Może Kanabi coś zauważył? Kanabi? Cholera teraz się nie odzywa kiedy potrzebuję jego pomocy. Wiem jedno, obecność tego dziecka jest dziwna i może na równi stanowić niebezpieczeństwo co i być zwykłym przypadkiem. Nie mam co próbować go ominąć, zauważyło mnie. Zagram w otwarte karty.

    -Hej nie jest to zbyt niebezpieczna zabawa dla dziecka? Jak tu dotarłeś, skąd jesteś i jak się nazywasz?

Wola Skuttera nie jest wielka (6) lecz jest cały czas czujny i gotowy zareagować


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1084 2019-07-29 12:42:10

Straznik 3

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1332

Re: Skaliste góry

Sesja prosta - Skutter - #4

     Chłopak w żadnym stopniu nie pasował do swojego otoczenia. Pociesznie machał nóżkami i wygwizdywał nieznaną melodyjkę patrząc się w ziejącą nad jego głową dziurę w strukturze jaskini. Początkowo nie zdawał sobie sprawy z obecności nadchodzącego Uchihy, a nawet gdy go dostrzegł, nie wydawał się specjalnie zaskoczony jego widokiem. Uśmiechnął się od ucha do ucha, robiąc zabójczo słodką minę bezbronnego dziecka.
     - Cześć! Przyszedłeś się ze mną pobawić? - spytał rozradowany.
     Podniósł się i odruchowo otrzepał spodnie, które i tak były czyste. Zupełnie, jakby wcale nie siedział przed chwilą na brudnym kamieniu. Lekko zaczął zeskakiwać po głazach, które lekko drgały pod jego niewielkim ciężarem. Gdy znalazł się na dole, obejrzał sobie nieznajomego Uchihę, przekrzywiając przy tym głowę na bok z zainteresowaniem.

Ostatnio edytowany przez Straznik 3 (2019-07-29 13:01:54)

Offline

 

#1085 2019-07-29 13:32:31

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

      -Jak się tu dostałeś? Gdzie są twoi rodzice to nie są bezpieczne okolice.- cały czas skupiałem się na tym co się dzieje dookoła. Nie jest to nic normalnego że tak małe dziecko się tu znalazło. Może to Genjutsu? Muszę się opanować.

     "Zabij go, jest intruzem i przeszkodą na drodze. Stanowi tylko nie potrzebną wyboje na drodze i musi zostać usunięty.

       Nie wiem czy jest iluzją czynie. Jeżeli coś wyda się podejrzane spróbuję go oszukać. Może jest głodny? Cholera nie mam przy aż tylu zapasów żeby mu coś dać. Wiem spróbuję go wyciągnąć nad wodę i złowić rybę. Może wówczas wyciągne od niego jakieś informacje. Najbardziej mnie zastanawia co on tu robi?


      -Jesteś głodny? Złowimy ci rybę.-Powiedziałem miłym tonem. Nie wiem czy jest on prawdziwy czy jest Genjutsu ale muszę być dla niego miły na wszelki wypadek.


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1086 2019-07-29 17:46:55

Straznik 3

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1332

Re: Skaliste góry

Sesja prosta - Skutter - #5

     Chłopiec wydawał się bardzo zainteresowany Skutterem. Obejrzał go dokładnie, jakby próbował coś sobie przypomnieć. Pewne było natomiast to, że charakteryzował się słabym kontaktem z rzeczywistością. Mrugnął on kilka razy ciekawskimi oczyma. Na jego twarzy wymalowało się zdziwienie, gdy powoli podnosił palec. Wyraźnie wskazywał na coś, co znajdowało się za plecami Skuttera.
     - Taką rybkę? - spytał z szeroko rozwartymi ustami.
     W powietrzu płynęła wielka, pomarańczowa ryba. Miała z dwa metry długości i pokonywała tunel, jak gdyby był wypełniony wodą po brzegi. Samo patrzenie na absurdalną scenę z przeolbrzymim karpiem w roli głównej mogła sprawiać, że widz mógł mieć wrażenie jakby znajdował się w jakimś innym, surrealistycznym świecie.
     Uchiha mógł chcieć się teraz odwrócić, gdy nagle tajemniczy chłopak po prostu przez niego przeszedł. Przeniknął go jakby nigdy nic i ponownie wyciągnął cienutki palec w stronę ryby, która nagle przypomniała sobie, że jest na lądzie. Upadła z hukiem i zaczęła się wściekle rzucać.
     - Ry... bka...? - odezwał się zdziwiony malec.

Offline

 

#1087 2019-07-29 18:04:19

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

       Co...co tu się stało. Nie ma mowy o Genjutsu ta ryba jest realnym obiektem. Nie wiem kim jest ten chłopak ale wiem jedno musi go zobaczyć sensei. To co tu się dzieje przekracza wszelkie wyobrażenia. Chłopiec jest definitywnie głodny jego reakcja na rybę na to wskazuje no cóż. Może jak go nakarmię to uśnie i wtedy go zabiorę do mistrza aby go zbadał.

     -Ooo mały to teraz będziemy mieli wyżerkę.-Odpowiedziałem bardzo spokojnym głosem, nie mogę pokazać że coś jest nie tak. -Zaraz ją podgrzejemy chłopcze (Wąż,Baran,Małpa,Dzik,Koń,Tygrys)  Katon:Endan - Maksymalnie stłumiłem swoją chakrę czego efektem był niewielki ciągły płomień który wypiekł rybę na chrupiąco,podszedłem do ryby i jednym solidnym ruchem urwałem spory płat mięsa rzucając chłopcu.- Masz mały częstuj się. -nie chce tego mięsa jest niewiadomego pochodzenia i do tej pory nie wiem czy to nie jest wysokiej klasy Genjutsu i skąd się wziął tu ten mały. -Jak się nazywasz mały? I gdzie są twoi rodzice?

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Skutter (2019-08-14 22:09:21)


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1088 2019-08-07 16:37:57

Straznik 3

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1332

Re: Skaliste góry

Sesja prosta - Skutter - #6

     Chłopak próbował złapać kawałek ryby, ale filet przeniknął przez jego dłonie i upadł na ziemie. Młodemu oczy się zaszkliły, a brzuch zaburczał. Spojrzał się pytająco Skutterowi w oczy. Zmieszany malec nie miał pojęcia co się z nim dzieje, ani dlaczego tu jest. Zupełnie, jakby stracił pamięć lub znalazł się tutaj zupełnie znikąd. Po chwili jednak otworzył szeroko oczy, rozdziawił usta pokazując rząd mleczaków z z brakującą jedynką. Uderzył pięścią w wewnętrzną część dłoni, wydając z siebie dziwne mruknięcie. Wyglądało na to, że nagle go olśniło.
     - Musisz zanieść rybkę! Tam! - odezwał się, pokazując tunel z którego przyszedł dwudziestoletni Uchiha. Zaczął iść przodem i ponownie przeniknął przez wielkiego, przypalonego karpia. Co ciekawego, martwa ryba cały czas ruszała skrzelami w nienaturalnie powolny sposób.

Ostatnio edytowany przez Straznik 3 (2019-08-07 16:38:18)

Offline

 

#1089 2019-08-07 17:32:12

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

       Nie wiem co tu się dzieje. Ryba jest istotą materialną, zaś chłopiec jest zdecydowanie niematerialny. Nie jest to normalne,ale nie pozostaje mi nic innego jak zrobić to co każe bo jestem w kropce i nie mam co zrobić z przejściem. Może nakarmię tym karpiem Niedźwiedzia a on mnie przepuści obok? To brzmi jak zalążek dobrego planu. Nie wiem co sensei za zabezpieczenia tutaj zostawił ale wydaje się to jedną z jego sztuczek.

      Gdy niedźwiedź będzie jadł to będziesz miał okazję go zabić będzie to proste dla ciebie i twojej nowej techniki.

       Jak zwykle odzywa się wtedy kiedy nie jest proszony. Kiedy go potrzebowałem to milczał i nie reagował na prośby o pomoc. Nie pozostaje mi wiele muszę wziąć upieczony kawał ryby i udać się z nim do groty z której przyszedłem. Instynkt podpowiada mi że powinienem iść tym razem tam gdzie słyszałem niedźwiedzia.


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1090 2019-08-07 21:45:11

Straznik 3

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1332

Re: Skaliste góry

Sesja prosta - Skutter - #7

     Mały chłopiec z zainteresowaniem przyglądał się Skutterowi, który zaczął iść w stronę poprzedniego rozwidlenia (przypuszczam, że to właśnie zrobiłeś). Towarzyszył niosącemu duży kawałek nierówno przypalonej ryby, która z zewnętrznej części była cała czarna, a w środku praktycznie surowa. Na jego twarzy malował się obraz obrzydzenia względem odkrawanego kawałka karpia oraz zaciekawienia, wynikającego z kreatywnych poczynań wielkodusznego Uchihy.
     Chłopaczyna rozejrzał się po skrzyżowaniu. Podrapał się po małej głowie zerkając w lewo - skąd przyszedł Skutter - niepewnie na wprost, po czym zdecydowanie odwrócił się w stronę tunelu schodzącego w dół. Teraz Uchiha praktycznie nic nie widział. Dalekie światło z dziury w jaskini padało zza jego pleców, ale już tylko pojedyncze promienie docierały do tego miejsca. Tunel prowadzący w dół zupełnie pochłaniała ciemność.
     - Wchodzisz tam? - spytał w ciemności malec.

Offline

 

#1091 2019-08-07 22:03:55

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

         Skacz nic ci nie zagrozi to tylko głupi niedźwiedź nie zginiesz od walki z jakimś głupim zwierzęciem jesteś zbyt dobrze wyszkolony na takie coś zaufaj w końcu swojej sile i pokaż na co nas stać!

          Pokojowe nastawienie będzie lepsze. Muszę to rozegrać inteligentnie. Nie mam pojęcia co za zwierzę czycha tam na dole ale nie chce z nim walczyć będzie to tylko strata czasu i energii, może jeżeli dostanie jedzenie to mnie przepuści? Warto spróbować lepsze to niż bezpośredni skok do walki z nim. Ewentualnie jeżeli dalej będzie agresywny to będę mógł go zaatakować z góry i spróbować zabić tym sposobem. To brzmi jak dobry plan

        -Zaraz zejdę ale najpierw.-podniosłem kawał mięsa.-Nakarmimy misia.-powiedziałem rzucając mięso na dół i czekając na rozwój wydarzeń.


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1092 2019-08-14 15:56:12

Straznik 9

Strażnicy

Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 214

Re: Skaliste góry

Skutter, Sesja prosta #8

Jako, że tunel prowadzący w dół ucinał się w oczach Uchihy niespełna 5m od wejścia, wrzucenie połci w przestrzeń przed nim zdawało się w miarę rozsądnym pomysłem. Nie miał jednak pojęcia, jak daleko sięga roztaczająca się przed nim droga, ani czy stromizna jest w miarę jednostajna.  Miotnął mimo to ochłapem przed siebie i odprowadził go wzrokiem, toczącego się po spadku w ciemność.

Z początku wydawało się, że jego fortel nie wpłynął nijak na otoczenie. Nie trzeba było jednak długo czekać, by smrodek ryby dotarł do czułych nozdrzy mieszkańca jaskini, co zdradził odgłos powolnego człapania a także drugi, będący bardziej absencją dźwięku dotąd wszechobecnego. Niosące się po wnętrzach jaskini, zwielokrotniane echem pomruki ucichły. Ciemność przed Skutteru wypełniła się za to namacalnym niemal smrodkiem, mieszanką piżma i wielodniowego barłogu, skutecznie maskującym nawet przypalonego karpia. Jak się tak zastanowić, to zamaskowała ów zapach bardzo szybko, jakby rybka po prostu zniknęła... co zeszło się z odgłosem, którego młody ninja usłyszeń w jaskini się nie spodziewał - pyknięciem znikania klona.

Offline

 

#1093 2019-08-14 19:41:22

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

       Widzisz? To był klon bez problemu byś go załatwił, a ty bałeś się i nie chciałeś stanąć z nim do walki jak na Uchiha przystało jesteś hańbą klanu!

        Zamknij się. Kanabi irytował mnie coraz bardziej. Wiedziałem że Kazunari-sensei umieścił tutaj jakieś pułapki które wymagają chwili myślenia. Niedźwiedź od razu wydawał mi się dziwny nie było czuć wiatru z dołu czyli nie miałby jak wyjść w najgorszym wypadku walczyłbym z wygłodniałym niedźwiedziem który utknął w dziurze ale to wydawało się mi mało prawdopodobne. Chłopiec nie wiem czym jest ale był kluczem do rozwiązania tej zagadki. Gdyby sensei nie ufał mojej inteligencji to by mnie tu nie wysyłał. Dobrze teraz muszę bardzo ostrożnie zejść w dół.

        Ostrożnie postanowiłem zejść na dół powoli zsuwając się w otchłań skąd usłyszałem dźwięk znikającego klona.


https://i.imgur.com/it4UFsu.jpg

Offline

 

#1094 2019-08-14 21:51:16

Straznik 9

Strażnicy

Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 214

Re: Skaliste góry

Skutter, Sesja prosta #9

Stromizna nie była znowuż tak bardzo stroma, jak to się Skutterowi początkowo wydawało, więcej, wypłaszczała się 8m od wejścia do lekkiego spadu. Oznaczało to dwie rzeczy, które dotarły do mózgu chłopaka w tym samym, nieco zbyt późnym momencie. Po pierwsze, potencjalny misiek nie powinien mieć większych trudności z pokonaniem tego tunelu w kierunku przeciwnym do obranego przez Skuttera. Po drugie, ninja stał w resztkach światła docierających przez dziury w zawale skalnym, więc w przeciwieństwie do niego, cokolwiek było wewnątrz korytarza, widziało go o wiele lepiej niż vice versa. Mógł to stwierdzić choćby po tym, że w ciemności rozjarzyły się dwa punkciki owo światło odbijające. Mocno poirytowane punkciki, sądząc po tym, jak ruszyły w jego kierunku do wtóru dudniącego w uszach ryku (szybkość: 16).
Najwyraźniej to nie mieszkaniec jaskini wydał odgłos pękania, a to, co miało być jego posiłkiem.

Offline

 

#1095 2019-08-14 22:24:44

 Skutter

Klan Uchiha

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 94
Klan/Organizacja: Uchicha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21

Re: Skaliste góry

        -Teraz moja kolej! Nadszedł moment twojej śmierci!-Nawet nie zauważyłem kiedy Kanabi przejął władzę nad ciałem nie jest to dobre.

          Kanabi spróbuje zabić niedźwiedzia to jest pewne ale muszę i tak przejąć władzę nie mogę stracić ciała w taki prosty sposób

         Teraz czas na moją kolej muszę uniknąć ataku i zaatakować go od pleców Katon;Endan załatwi go w chwilę nie zostawiając nawet cienia nadziei na ucieczkę usmażę go na proch! HAHAHAHAHAHAHAHHA. Dobra czas na unik (Reakcje=27) i muszę szybko przygotować technikę. Wąż, Baran, Małpa, Dzik, Koń, Tygrys. Niestety twój czas dobiegł końca kolego.

             -Katon:Endan! (Siła Ninjutsu=62 Składanie pieczęci=33)-Tego ataku nie unikniesz dzikusie zgniesz tu jak śmieć którym jesteś w moich oczach. A ten dureń nie odzyska już tego ciała ja jestem jedynym prawowitym panem tego ciała! I nikt mi nad nim władzy nie zabierze! Koniec ery Skuttera teraz czas na Kanabiego......

          -Nie tym razem Kanabi.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Skutter (2019-08-14 22:43:35)